Razpis volitev v organe ČZS

Tekoča obvestila o predavanjih za čebelarje
BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

Razpis volitev v organe ČZS

OdgovorCOLON # 49197Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
Pe Jul 08, 2011 6:43 am

RAZPIS REDNIH VOLITEV ČLANOV ORGANOV IN PREDSEDNIKA
ČEBELARSKE ZVEZE SLOVENIJE

Upravni odbor ČZS v skladu z določili 22. in 25. člena Pravil ČZS na svoji 15. redni seji, dne 07.07.2011, sprejel sklep štev. 259 o razpisu rednih volitev člane Upravnega odbora, Nadzornega odbora, Častnega razsodišča in predsednika ČZS.

Redne volitve članov Nadzornega odbora, Častnega razsodišča in predsednika ČZS bodo potekale na 61. rednem Občnem zboru ČZS, ki bo v soboto, 10. marca 2012.

Delne volitve za člane Upravnega odbora ČZS v volilnih okoliših bodo izvedene ob regijskih posvetih čebelarskih društev, ki bodo v mesecu novembru in decembru 2011.

Postopek evidentiranja možnih kandidatov za člane organov in predsednika ČZS se prične dne 07.07.2011 in mora biti zaključen do 10.02.2012.

BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

OdgovorCOLON # 49290Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
Pe Jul 15, 2011 10:20 am

Hitro mineva čas in skoraj je že mimo moj 4 letni mandat vodenja Čebelarske zveze Slovenije (ČZS). V tem času so že razpisane volitve v organe ČZS, ki bodo potekale marca 2012.

Če se ozrem v preteklo obdobje ugotavljam, da smo skupaj z ostalimi člani vodstva ČZS in predvsem skupaj z zaposlenimi na ČZS, veliko večino »obljubljenega« tudi realizirali. Poročilo o opravljenem delu bo predstavljeno na občnem zboru v letu 2012 in na regijskih posvetih v oktobru in novembru 2011.

Na tem mestu se želim iskreno zahvaliti vsem za sodelovanje in pomoč pri vodenju ČZS, predvsem gre zahvala vodstvom čebelarskih društev, ki so opravili ogromno nalog. Zahvaljujem se tudi članom Upravnega odbora ČZS, vsem članom Komisij Upravnega odbora ČZS, svetu PRO in vsem zaposlenim na ČZS. Še posebej bi se rad zahvalil vsem praporščakom, ki so obogatili številne čebelarske prireditve po Sloveniji.

V tem času je v ČZS vključenih preko 7.000 članov, kar je več kot 1.000 več, kot pred štirimi leti. Ob tej priložnosti vabim tudi vse tiste, ki še niste člani ČZS, da se nam pridružite.

Ob koncu lahko rečem, da sem ponosen, da sem lahko vodil tako organizacijo kot je ČZS.

NAJ MEDI!

Boštjan Noč – predsednik ČZS

noc b
PrispevkovCOLON 422
PridruženCOLON To Sep 27, 2011 6:05 pm

OdgovorCOLON # 52894Odgovor noc b
So Jan 21, 2012 4:48 pm

POZIV ZA ZBIRANJE KANDIDATUR ZA ČLANE STROKOVNEGA SVETA PRIZNANE REJSKE ORGANIZACIJE IN KOMISIJ UPRAVNEGA ODBORA ČEBELARSKE ZVEZE SLOVENIJE

Od 61. rednega občnega zbora Čebelarske zveze Slovenije, ki bo 10.03.2012, bo pričel s svojim delom v štiriletnem mandatu Upravni odbor Čebelarske zveze Slovenije, katerega člane ste čebelarji neposredno izvolili v svojih volilnih okoliših.

Upravni odbor izmed včlanjenih čebelarjev imenuje pet članov Strokovnega sveta priznane rejske organizacije.

Upravni odbor imenuje tudi pet članov Programsko izdajateljskega sveta.

Upravni odbor prav tako imenuje za obravnavanje in pripravo predlogov za reševanje problematike s posameznih področij čebelarstva stalne in občasne strokovne ali interesne komisije, ki jim praviloma predsedujejo člani Upravnega odbora.
Dosedanji Upravni odbor je imenoval naslednje stalne strokovne komisije:

- Komisijo za odlikovanja in nagrade
- Komisijo za organizacijske in pravne akte
- Komisijo za izobraževanje
- Komisijo za tehnologijo čebelarjenja in varno hrano
- Komisijo za ekonomiko čebelarjenja
- Komisijo za » Slovenski med z zaščiteno geografsko označbo «
- Komisijo za ekološko čebelarjenje
- Komisijo za ocenjevanje čebeljih pridelkov
- Komisijo za alternativne opraševalce
- Komisijo za apiterapijo
- Komisijo za vzrejo čebeljih matic
- Komisijo za čebelarje- prevoznike
- Komisijo za čebelarko kulturno dediščino
- Komisijo za medovita in zdravilna zelišča

Poleg teh komisij pri Upravnem odboru delujejo še naslednji organi glasila
» Slovenski čebelar «:
- Uredniški odbor Slovenskega čebelarja

Čebelarske organizacije vabimo, da do 20.03.2012 na naš naslov posredujete predloge kandidatov za člane Strokovnega sveta priznane rejske organizacije, Programsko-izdajateljskega sveta ter navedenih komisij Upravnega odbora Čebelarske zveze Slovenije. Predlagani kandidat naj poda tudi pisno soglasje za svoje sodelovanje.

Anton Tomec
tajnik

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 53530Odgovor noc b
Po Feb 27, 2012 1:34 pm

noc b napisal/-aCOLONPOZIV ZA ZBIRANJE KANDIDATUR ZA ČLANE STROKOVNEGA SVETA PRIZNANE REJSKE ORGANIZACIJE IN KOMISIJ UPRAVNEGA ODBORA ČEBELARSKE ZVEZE SLOVENIJE

Od 61. rednega občnega zbora Čebelarske zveze Slovenije, ki bo 10.03.2012, bo pričel s svojim delom v štiriletnem mandatu Upravni odbor Čebelarske zveze Slovenije, katerega člane ste čebelarji neposredno izvolili v svojih volilnih okoliših.

Upravni odbor izmed včlanjenih čebelarjev imenuje pet članov Strokovnega sveta priznane rejske organizacije.

Upravni odbor imenuje tudi pet članov Programsko izdajateljskega sveta.

Upravni odbor prav tako imenuje za obravnavanje in pripravo predlogov za reševanje problematike s posameznih področij čebelarstva stalne in občasne strokovne ali interesne komisije, ki jim praviloma predsedujejo člani Upravnega odbora.
Dosedanji Upravni odbor je imenoval naslednje stalne strokovne komisije:

- Komisijo za odlikovanja in nagrade
- Komisijo za organizacijske in pravne akte
- Komisijo za izobraževanje
- Komisijo za tehnologijo čebelarjenja in varno hrano
- Komisijo za ekonomiko čebelarjenja
- Komisijo za » Slovenski med z zaščiteno geografsko označbo «
- Komisijo za ekološko čebelarjenje
- Komisijo za ocenjevanje čebeljih pridelkov
- Komisijo za alternativne opraševalce
- Komisijo za apiterapijo
- Komisijo za vzrejo čebeljih matic
- Komisijo za čebelarje- prevoznike
- Komisijo za čebelarko kulturno dediščino
- Komisijo za medovita in zdravilna zelišča

Poleg teh komisij pri Upravnem odboru delujejo še naslednji organi glasila
» Slovenski čebelar «:
- Uredniški odbor Slovenskega čebelarja

Čebelarske organizacije vabimo, da do 20.03.2012 na naš naslov posredujete predloge kandidatov za člane Strokovnega sveta priznane rejske organizacije, Programsko-izdajateljskega sveta ter navedenih komisij Upravnega odbora Čebelarske zveze Slovenije. Predlagani kandidat naj poda tudi pisno soglasje za svoje sodelovanje.

Anton Tomec
tajnik

Spoštovani,

počasi se bliža občni zbor ČZS in s tem tudi formiranje novega vodstva ČZS.

Za voljene organe ČZS se je kandidacijski rok že iztekel in volitve bodo opravljene na občnem zboru 10. marca.

Za komisije UO ČZS, svet PRO ter Uredniški odbor Slovenskega čebelarja pa je za kandidature še čas, saj jih določi UO ČZS.
Med Vami na forumu je kar precej takih, ki bi s svojim znanjem lahko precej pripomogli k delu ČZS, zato Vas prosim, da svoje zanje delite z Slovenskimi čebelarji preko dela v komisiji UO ČZS.

lp

Boštjan

levstek008
PrispevkovCOLON 1676
PridruženCOLON Če Maj 22, 2008 1:46 pm

OdgovorCOLON # 53536Odgovor levstek008
Po Feb 27, 2012 3:42 pm

Eko, sedaj imajo možnost VSI, da se predstavijo in kandidirajo ter so lahko posledično tudi izvoljeni... tisto kaj bi lahko, če bi in ko bi...ter podobne floskule ne berem več.

Najaviš program, se prijaviš, kandidiraš,(če si dober) ZMAGAŠ :D
SAMO MRTVA VAROJE JE DOBRA VAROJA!!

Lp Matej

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688
PridruženCOLON Sr Maj 05, 2010 7:01 am

OdgovorCOLON # 53550Odgovor JanĹľevec
Po Feb 27, 2012 11:20 pm

Levstek008: Najaviš program, se prijaviš, kandidiraš,(če si dober) ZMAGAŠ

levstek008
PrispevkovCOLON 1676

OdgovorCOLON # 53558Odgovor levstek008
To Feb 28, 2012 10:58 am

Janževec napisal/-aCOLONLevstek008: Najaviš program, se prijaviš, kandidiraš,(če si dober) ZMAGAŠ

Lp Matej

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688

OdgovorCOLON # 53561Odgovor JanĹľevec
To Feb 28, 2012 12:55 pm

Ne nimam pravice!
Si sedaj zadovoljen?

levstek008
PrispevkovCOLON 1676

OdgovorCOLON # 53563Odgovor levstek008
To Feb 28, 2012 1:45 pm

Niti ne.. da nimaš pravice kandidirat pomeni samo eno, da nisi član ČZS!!

Lp Matej

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688

OdgovorCOLON # 53570Odgovor JanĹľevec
To Feb 28, 2012 7:43 pm

Kako pa si ti član ČZS ? Lahko to malo pojasniš, ker si potem v celi državi edini.

levstek008
PrispevkovCOLON 1676

OdgovorCOLON # 53571Odgovor levstek008
To Feb 28, 2012 8:25 pm

No vidiš, pa si si odgovoril.

Lp Matej

Mandelj
PrispevkovCOLON 306
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 1:58 pm
KrajCOLON Muljava

OdgovorCOLON # 53575Odgovor Mandelj
To Feb 28, 2012 11:26 pm

Kere hude debate :)

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 53593Odgovor noc b
Če Mar 01, 2012 9:19 am

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 53615Odgovor noc b
Pe Mar 02, 2012 6:42 pm

resnično bi bilo koristno, da bi se nekateri vključili v komisije UO ČZS.

rescimo Danilo v komisijo za SMGO, ker je eden večjih čebelarjev vključenih v to shemo,

Zelo bi bil vesel, če bi se kdo vključil v komisijo za tehnologijo, zdravstveno varstvo in varno hrano. Tukaj na forumu je kar precej predlogov in verjamem, da bi preko komisije taki predlogi prišli do pristojnih inštitucij.

olševèan
PrispevkovCOLON 202
PridruženCOLON Po Mar 02, 2009 4:10 pm
KrajCOLON oląevek

OdgovorCOLON # 53616Odgovor olševèan
Pe Mar 02, 2012 7:32 pm

Danes sem malo prebiral Čebelarja, pa sem videl da je med na novo izvoljenimi tudi čebelar z troletnimi izkušnjami.

A je res bilo tako malo kandidatov, a so to kakšne notranje veze. Zdi se mi zelo smešno da je član upravnega odbora nekdo ki ima na tri leta izkušenj iz področja čebelarstva. Mislim da se ne more primerjati npr. z gospodom Kotnikom ki čebelari z precej več družinami, da o njegovem dolgoletnem ukvarjanju z čebelami ne govorim.

Jaz bi tudi kandidiral, za člana na področju tehnologije, vendar se mi zdi da je veliko drugih ljudi ki imajo na podlagi tega veliko izkušenj. Tako da.... upam da bomo z takimi člani kaj dosegli... :wink:

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 53617Odgovor noc b
Pe Mar 02, 2012 8:18 pm

olševčan napisal/-aCOLONDanes sem malo prebiral Čebelarja, pa sem videl da je med na novo izvoljenimi tudi čebelar z troletnimi izkušnjami.

A je res bilo tako malo kandidatov, a so to kakšne notranje veze. Zdi se mi zelo smešno da je član upravnega odbora nekdo ki ima na tri leta izkušenj iz področja čebelarstva. Mislim da se ne more primerjati npr. z gospodom Kotnikom ki čebelari z precej več družinami, da o njegovem dolgoletnem ukvarjanju z čebelami ne govorim.

Jaz bi tudi kandidiral, za člana na področju tehnologije, vendar se mi zdi da je veliko drugih ljudi ki imajo na podlagi tega veliko izkušenj. Tako da.... upam da bomo z takimi člani kaj dosegli... :wink:
Člane UO ČZS, ki so predstavljeni v čebelarju, predlagajo čebelarska društva posameznega volilnega okoliša in ga na regijskem posvetu tudi izvolijo.

To je povsem odločiotev čebelarskih društev posameznega okoliša.

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 53622Odgovor dobje
So Mar 03, 2012 9:26 pm

noc b napisal/-aCOLONresnično bi bilo koristno, da bi se nekateri vključili v komisije UO ČZS.

rescimo Danilo v komisijo za SMGO, ker je eden večjih čebelarjev vključenih v to shemo,

Zelo bi bil vesel, če bi se kdo vključil v komisijo za tehnologijo, zdravstveno varstvo in varno hrano. Tukaj na forumu je kar precej predlogov in verjamem, da bi preko komisije taki predlogi prišli do pristojnih inštitucij.
Morda pa se najde kak kandidat tudi iz naših vrst.
Tako bodo naše kritike in želje direktno šle na pristojno mesto.

lep večer
in korajžno

Vili

mg
PrispevkovCOLON 808
PridruženCOLON Sr Feb 03, 2010 1:18 am

OdgovorCOLON # 53639Odgovor mg
Ne Mar 04, 2012 10:58 pm

Na pristojno mesto je prišlo neštevilo kritik in pravih predlogov. To, kdo jih tja prinese sploh ni tako pomembno (razen če bi to naredil 007), kot "kaj" se s temi predlogi, kritikami, željami tam "naredi".

Po tem kriteriju, bi takemu "pristojnemu mestu" lahko mirne duše pripisali kakšen masten "slovenski izraz", ki ne sodi na forum.

Kaj nam pomagajo prsa od junaka, če je glava od 007?
lep pozdrav

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 53644Odgovor dobje
Po Mar 05, 2012 2:29 pm

Mislim, da so društva predlagala svoje najboljše kar imajo in nič ne bo šlo mimo pristojnega mesta s prodornim predstavnikom, ki bo imel posluh za čebelarjeve težave.
Če nisi zraven pa ne pomeni da je tale forum ventil za slabo voljo!!

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 53645Odgovor Fizikalec
Po Mar 05, 2012 5:03 pm

Dobje zdi se mi, da si malo preveč v oblakih ti predlogi so po načelo dajmo nekoga uvalit, ki ima čas samo da se rešimo tega. Poznam kako je z tem, ko treba kaj delat ni nikjer nikogar in so vsi tiho kot miši. Druga stvar na ČZS pa kaj narest pa je tudi umetnoooost in to zelooooo abstraktna. Jaz bi tam bil mnenja kot sem tukaj torej se 98% z mano nebi strinjalo čeprav imam načeloma prav tko, da škoda izgubljat besed.
MG ima tle kr prav krogle in medalije nikol ne zadanejo pravih prsi :D :D :D

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 53646Odgovor dobje
Po Mar 05, 2012 5:34 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONDobje zdi se mi, da si malo preveč v oblakih ti predlogi so po načelo dajmo nekoga uvalit, ki ima čas samo da se rešimo tega. Poznam kako je z tem, ko treba kaj delat ni nikjer nikogar in so vsi tiho kot miši. Druga stvar na ČZS pa kaj narest pa je tudi umetnoooost in to zelooooo abstraktna. Jaz bi tam bil mnenja kot sem tukaj torej se 98% z mano nebi strinjalo čeprav imam načeloma prav tko, da škoda izgubljat besed.
MG ima tle kr prav krogle in medalije nikol ne zadanejo pravih prsi :D :D :D
Mislim, da govorimo različen jezik.
Oblaki!?
Če nekdo zastopa sam sebe in gleda le profit, potem ne more biti nobenih dogovorov ne glede kje je.
Skupaj se da marsikaj, samemu pa res ostane le kritika!!

Lep zaključek dneva

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 53648Odgovor Fizikalec
Po Mar 05, 2012 5:55 pm

Mene osebno profit ne zanima ga imam zase dovolj in dela več kot dovolj. Nič ne mislimo drugače problem je, da je na ČZS 98% tebi podobnih (oprosti izrazu), ki sploh ne vejo kaj hočejo še manj vejo kako narest to kr sploh ne vejo kaj bi radi :D :D zato imamo eno samooooo velikooooooooooo zmedo ali po domače eno ornk štalo z fuuul gnoja za skidat. Sam jaz ga nem kidal torej so imena delegirana za tja kr prava bo spet fuul povedanega nič narejenega.

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 53649Odgovor noc b
Po Mar 05, 2012 6:04 pm

Danilo,
povabil sem te k sodelovanju , saj si eden koristnikov sistema SMGO, ki je sistem ČZS.

Tudi s tvojo pomočjo, bi lahko sistem še izboljševali.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 53650Odgovor Fizikalec
Po Mar 05, 2012 6:08 pm

Za vse predloge sem na voljo kaj drugega pa jaz ne morem naredit glede na okoliščine. Veliko je z terena informacij 1001 stvar in veš sam, da je to nemogoče kaj dosti delat na tem. No dalo bi se razglabljat o tem sam ni smiselno po moje.

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 53651Odgovor dobje
Po Mar 05, 2012 6:45 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONMene osebno profit ne zanima ga imam zase dovolj in dela več kot dovolj. Nič ne mislimo drugače problem je, da je na ČZS 98% tebi podobnih (oprosti izrazu), ki sploh ne vejo kaj hočejo še manj vejo kako narest to kr sploh ne vejo kaj bi radi :D :D zato imamo eno samooooo velikooooooooooo zmedo ali po domače eno ornk štalo z fuuul gnoja za skidat. Sam jaz ga nem kidal torej so imena delegirana za tja kr prava bo spet fuul povedanega nič narejenega.
Ne mislim več razpravljat, ker to vodi v .....
Samo glede teh 98 % bi rekel, ki so meni podobni in kidanjem gnoja!?.
Z nekom je nekaj narobe, morda pa z večino, ki se kulturno pogovarja?????

Te je pa Boštjan povabil zraven; to pa ne!!

Lep večer

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 53652Odgovor Fizikalec
Po Mar 05, 2012 8:25 pm

dobje napisal/-aCOLONSamo glede teh 98 % bi rekel, ki so meni podobni in kidanjem gnoja!?.
Jaz sem napisal pač konstruktivno vsaj 95% je mišljenja, da je tako kot je prav. Eni res mislijo, da je tako prav drugi pa iz vljudnosti rečejo, da je tako prav. Jaz pravim (pa še kdo), da tako ni prav kot je in se marsikaj dela "narobe" ampak, če reče 95%, da je prav torej kaj bi lahko naredil tud če sem tam? Dobje ti se spotikaš v besede kere jaz uporabim, pomen besed raje preberi nisem romantik, da lepooooo napišem to kr mislim in sem cel masen od nekega prilizovanja. Je čisto vseeno če rečeš, da je na ČZS štala z preveč gnoja kerega mora nekdo skidat ali pa če napišem, da na ČZS imamo en kup ljudi, ki pač tam nebi smeli biti (moje mnenje) in pač ne znajo kaj delajo (niti ne znajo kaj bi morali) itd..itd.. na koncu je pomen enak sam moj je bolj karizmatičen. Če pogledamo zadnjo knjigo je noter tolk neumnosti, da te kap pa še kup reči bi lohk našteli. Preveč knjig se rine čebelarjem premalo prakse se jim nudi. SS ime "strokovnjake" tako da vsega se mi ne da pisat. Tam je recimo Šivic, ki leta slika pa se štuli na stroške ČZS zadnji čas, da bi se spokal, Meglič,ki je obup od predavatelja z tistim aaaa aaaa aaa itd..itd...škoda besed.

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 53654Odgovor dobje
Po Mar 05, 2012 8:35 pm

Fizikalec napisal/-aCOLON
dobje napisal/-aCOLONSamo glede teh 98 % bi rekel, ki so meni podobni in kidanjem gnoja!?.
Jaz sem napisal pač konstruktivno vsaj 95% je mišljenja, da je tako kot je prav. Eni res mislijo, da je tako prav drugi pa iz vljudnosti rečejo, da je tako prav. Jaz pravim (pa še kdo), da tako ni prav kot je in se marsikaj dela "narobe" ampak, če reče 95%, da je prav torej kaj bi lahko naredil tud če sem tam? Dobje ti se spotikaš v besede kere jaz uporabim, pomen besed raje preberi nisem romantik, da lepooooo napišem to kr mislim in sem cel masen od nekega prilizovanja. Je čisto vseeno če rečeš, da je na ČZS štala z preveč gnoja kerega mora nekdo skidat ali pa če napišem, da na ČZS imamo en kup ljudi, ki pač tam nebi smeli biti (moje mnenje) in pač ne znajo kaj delajo (niti ne znajo kaj bi morali) itd..itd.. na koncu je pomen enak sam moj je bolj karizmatičen. Če pogledamo zadnjo knjigo je noter tolk neumnosti, da te kap pa še kup reči bi lohk našteli. Preveč knjig se rine čebelarjem premalo prakse se jim nudi. SS ime "strokovnjake" tako da vsega se mi ne da pisat. Tam je recimo Šivic, ki leta slika pa se štuli na stroške ČZS zadnji čas, da bi se spokal, Meglič,ki je obup od predavatelja z tistim aaaa aaaa aaa itd..itd...škoda besed.
Saj gre

boriss
Site Admin
PrispevkovCOLON 3074
PridruženCOLON So Sep 08, 2007 9:23 am

OdgovorCOLON # 53655Odgovor boriss
Po Mar 05, 2012 8:36 pm

Kar se mene tiče so stvari kristalno jasne.

Ker ne morem vplivati niti na ta forum (vsak lahko piše neumnosti kot mu pade). In ker ne morem vplivati na delo ČZS (delo v komisijah je LAŽNO koristno). Me nič ne pripravi do tega, da bi prišel blizu tega hleva.

Odloča se namreč čisto na drugem mestu. Vsi ti organi so tam samo za okras.

mg
PrispevkovCOLON 808
PridruženCOLON Sr Feb 03, 2010 1:18 am

OdgovorCOLON # 53660Odgovor mg
Po Mar 05, 2012 9:14 pm

Zakaj je potem forum, če ne zato, da povemo, kje nas žuli čebelarski čevelj? Vsak to naredi na svoj način (ker na drugega ne more). Eni bi radi vse stlačili v isti koš in pod isto štanco - monokulture. Kako izgleda orkester, ki trobi v en rog?

Seveda morajo biti neke omejitve in eni so jim res zelo blizu. Iz takih mejnih postov pa ponavadi izveš največ. Kaj ti bo leporečje, če nič ne pove, oz. iz njega smrdi po hinavščini in skritih interesih, prikrivanju, zavajanju....?

Iz Fizikalcem se v marsičem ne strinjava, mi je pa všeč, da reče bobu bob in čeprav nekulturno, dostikrat pove resnico - kratko jedrnato. Za ta forum je kot nekakšna začimba, maskota. Kar je očitno, hočejo nekateri to spremenit???
lep pozdrav

olševèan
PrispevkovCOLON 202
PridruženCOLON Po Mar 02, 2009 4:10 pm
KrajCOLON oląevek

OdgovorCOLON # 53662Odgovor olševèan
Po Mar 05, 2012 9:33 pm

Emmmm, iz katerih društev so to zbirali, ker pri nas ni noben nič omenil da to društva določijo, oz. nas sploh niso obvestili da so kakšne volitve za te organe.
Zato pa sem ze v prejšnem postu vprašal kdo in kako se določi te člane???
Pa še vprašal bi katera so ti posamezni volilni okoliši???'

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov