V okolici Mirna na primorskem ukradli AŽ panji in prašilček.

Rojstvo otroka in podobni dogodki, ki spremenijo življenje.
BUTTON_POST_REPLY
go-ahead
PrispevkovCOLON 181
PridruženCOLON Po Apr 11, 2005 1:14 pm
KrajCOLON Nova Gorica

V okolici Mirna na primorskem ukradli AŽ panji in prašilček.

OdgovorCOLON # 60517Odgovor go-ahead
Pe Avg 02, 2013 10:01 am

Pozdravljeni,
Prosil bi za pomoč. Ukradli so mi dva panja, tretjega nakladnega so prinesli do bližnje lipe, pokrili z cerado, vendar ali jim je zmanjkalo časa ali so jih popikale čebele in niso uspeli naložiti še trejega.
TOREJ, DO PONEDELJKA, KO SEM ŠE NA DOPUSTU PRICAKUJEM DA SE DVA UKRADENA PANJA ZNAJDETA NA PREJSNJEM MESTU, KER BOM SICER KRAJO PRIJAVIL POLICIJI. SAJ VESTE PRSTNI ODTISI PA TO,
Òbenem bi prosil okolišnja cebelarska drustva, da mi pri iskanju morebitnega novega clana, ali člana s povecanim stevilom druzin pomagajo

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 60520Odgovor Fizikalec
Pe Avg 02, 2013 10:25 am

Saj ne misliš resno menda? Prijaviš lahko ampak na kake prstne odtise pa kaj podobno lahk sanjaš. Nismo v ameriki in pr CSI :D nam na firmi vlomijo v kontejenrje pa odnesejo opremo vredno par tisoč € pa še nikol prsne odtise niso jemali tud blaga ne najdli. Najdejo samo v primeru, da se to kje prodaja in ujamejo storilca ampak redkost. Žalostno ampak resnično tako da zarad 2 panjev se ni lih pretirano za sekirat.
Vse se vrača-vse se plača nau mel sreče od tega kdorkoli jih je sunil...

go-ahead
PrispevkovCOLON 181
PridruženCOLON Po Apr 11, 2005 1:14 pm
KrajCOLON Nova Gorica

OdgovorCOLON # 60548Odgovor go-ahead
So Avg 03, 2013 9:09 am

Svet je majhen. Sigurno kdo pozna cigana. Sploh ker sta morala biti v dveh.

Novinka
PrispevkovCOLON 250
PridruženCOLON Če Jan 13, 2011 2:01 am

OdgovorCOLON # 60549Odgovor Novinka
So Avg 03, 2013 2:50 pm

nekdo si je prihranil stroške za delanje družin. Upam, da ima vsaj toliko pojma, da bo te taukradene primerno oskrbel, da mu ne bo treba spet novih krast. :roll:

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov