spletna stran

Tuje in domače spletne strani povezane s čebelarjenjem.
BUTTON_POST_REPLY
BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

spletna stran

OdgovorCOLON # 49740Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
So Avg 13, 2011 4:49 pm

počasi bo vzpostavljena moja spletna stran www.cebelarstvo-noc.si

noc b
PrispevkovCOLON 422
PridruženCOLON To Sep 27, 2011 6:05 pm

OdgovorCOLON # 50298Odgovor noc b
Sr Okt 05, 2011 9:36 pm

spletna stran se dopolnuje, vzpostavil sem e trgovino. Počasi se bo približnoi izgledala

http://www.cebelarstvo-noc.si/default.asp

dušans
PrispevkovCOLON 735
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 9:30 am
KrajCOLON homec

OdgovorCOLON # 50299Odgovor dušans
Če Okt 06, 2011 12:24 am

Iz firbca sem malo pogledal. Našel sem novico, ki me je zelo razveselila, da boš ponovno kandidiral za predsednika.

Imaš moj glas!!

TomG
PrispevkovCOLON 15
PridruženCOLON So Jan 15, 2011 3:40 pm
KrajCOLON Maribor

OdgovorCOLON # 50303Odgovor TomG
Če Okt 06, 2011 2:09 pm

Veselim se vaše ponovne kandidature in vam ob enem tudi čestitam za
VELIKO PRIZNANJE »VITEZ ČEBELJE MATICE« !!
Tudi moj glas je vaš !!!!

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 50304Odgovor noc b
Če Okt 06, 2011 3:01 pm

TomG napisal/-aCOLONVeselim se vaše ponovne kandidature in vam ob enem tudi čestitam za
VELIKO PRIZNANJE »VITEZ ČEBELJE MATICE« !!
Tudi moj glas je vaš !!!!
hvala

Odisej
PrispevkovCOLON 1374
PridruženCOLON Če Jun 05, 2008 2:34 pm
KrajCOLON 570mnm, Logatec, Notranjska

OdgovorCOLON # 50703Odgovor Odisej
To Nov 01, 2011 11:15 am

Na staneh ČZS je bila 28.10. objavljena naslednja novica v rubriki-področju Tajništvo, avtor Vlado (morda Avguština)
Glede na odlične rezultate dosežene v dosedanjem mandatu, je predsednik Čebelarske zveze Slovenije Bostjan Noč, pravkar objavil svoj program za predsednika ČZS v mandatu 2012 -2016. Njegov program je obsežen in kaže na to , da se bo v slovenskem čebelarstvu v prihodnjem obdobju veliko delalo. Glede na prejšnje rezultate, ki jih je pokazal Boštjan ni nobenega dvoma, da bo ta ambiciozni program v celoti realiziran.

PROGRAM 2012 -2016 SI LAHKO POGLEDATE V POVEZAVI

http://www.cebelarstvo-noc.si/Admin/loa ... _novice=57
Moram reči, da se mi je predsednik Noč s svojim zagnanim delovanjem precej priljubil - prej o njem niti nisem veliko vedel in zato tudi nisem imel posebnega mnenja.
V mojih očeh je zato dobro, da se je odločil za ponovno kandidaturo. Kar naravnost povem, da ga bom sam podprl, če drugih kandidatov ne bom spoznal v boljši luči. Ali, če bo edini.

V duhu demokracije pa bi vsekakor bilo enakopravno obravnavanje vseh kandidatov. Če se je rok za prijavo že iztekel, bi morala ČZS na svojih spletnih straneh to objaviti skupaj z imeni vseh kandidatov in njihovim morebitnim programom. Četudi je samo eden.

Tako pa iz zapisanih besede podpisanega Vlada veje ugotovitev, da volitev sploh ne bo, saj " ... ni nobenega dvoma, da bo ta ambiciozni program v celoti realiziran". Program kandidata Boštjana Noča torej. Povezava do programa je povezava do zasebne spletne strani čebelarja Boštjana Noča.

Hmmm ... Zelo neprijetno. Najprej zanj (Boštjana Noča), ki najbrž sploh nima nič pri tej objavi in potem za ČZS, ki je tako nerodno vstopila v volilni proces.

Razumem, da je Vladu (verjetno Avguštinu), tako kot meni, dosedanji predsednik Boštjan Noč blizu, a to mu še ne dovoljuje objavo takega navijaškega prispevka na uradnih straneh ČZS, četudi je eden njenih funkcionarjev in soustvarjalcev. Še posebej zato ne.
Tu na forumu ali na svoji spletni strani seveda lahko napiše, karkoli želi, hvali enega in graja drugega kandidata. Ne samo Vlado, tudi vsi ostali.
Nedopustno pa je to početi na tak način in na uradnih straneh ČZS.

Predsednik Boštjan, želim vam veliko uspeha na volitvah in MIREN mandat.

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 50709Odgovor noc b
To Nov 01, 2011 11:33 am

Odisej napisal/-aCOLONNa staneh ČZS je bila 28.10. objavljena naslednja novica v rubriki-področju Tajništvo, avtor Vlado (morda Avguština)
Glede na odlične rezultate dosežene v dosedanjem mandatu, je predsednik Čebelarske zveze Slovenije Bostjan Noč, pravkar objavil svoj program za predsednika ČZS v mandatu 2012 -2016. Njegov program je obsežen in kaže na to , da se bo v slovenskem čebelarstvu v prihodnjem obdobju veliko delalo. Glede na prejšnje rezultate, ki jih je pokazal Boštjan ni nobenega dvoma, da bo ta ambiciozni program v celoti realiziran.

PROGRAM 2012 -2016 SI LAHKO POGLEDATE V POVEZAVI

http://www.cebelarstvo-noc.si/Admin/loa ... _novice=57
Moram reči, da se mi je predsednik Noč s svojim zagnanim delovanjem precej priljubil - prej o njem niti nisem veliko vedel in zato tudi nisem imel posebnega mnenja.
V mojih očeh je zato dobro, da se je odločil za ponovno kandidaturo. Kar naravnost povem, da ga bom sam podprl, če drugih kandidatov ne bom spoznal v boljši luči. Ali, če bo edini.

V duhu demokracije pa bi vsekakor bilo enakopravno obravnavanje vseh kandidatov. Če se je rok za prijavo že iztekel, bi morala ČZS na svojih spletnih straneh to objaviti skupaj z imeni vseh kandidatov in njihovim morebitnim programom. Četudi je samo eden.

Tako pa iz zapisanih besede podpisanega Vlada veje ugotovitev, da volitev sploh ne bo, saj " ... ni nobenega dvoma, da bo ta ambiciozni program v celoti realiziran". Program kandidata Boštjana Noča torej. Povezava do programa je povezava do zasebne spletne strani čebelarja Boštjana Noča.

Hmmm ... Zelo neprijetno. Najprej zanj (Boštjana Noča), ki najbrž sploh nima nič pri tej objavi in potem za ČZS, ki je tako nerodno vstopila v volilni proces.

Razumem, da je Vladu (verjetno Avguštinu), tako kot meni, dosedanji predsednik Boštjan Noč blizu, a to mu še ne dovoljuje objavo takega navijaškega prispevka na uradnih straneh ČZS, četudi je eden njenih funkcionarjev in soustvarjalcev. Še posebej zato ne.
Tu na forumu ali na svoji spletni strani seveda lahko napiše, karkoli želi, hvali enega in graja drugega kandidata. Ne samo Vlado, tudi vsi ostali.
Nedopustno pa je to početi na tak način in na uradnih straneh ČZS.

Predsednik Boštjan, želim vam veliko uspeha na volitvah in MIREN mandat.
popolnoma se strinjam in sem Vladotu naročil, da je prispevek neprimeren.

absolutno mora biti popravljen.

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 50715Odgovor noc b
To Nov 01, 2011 1:31 pm

še to, volitve bodo šele marca in do februarja je čas za vložitev kandidature.

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 50734Odgovor noc b
To Nov 01, 2011 10:19 pm

na spletni strani ČZS popravljeno

noc b
PrispevkovCOLON 422

OdgovorCOLON # 50969Odgovor noc b
Ne Nov 13, 2011 9:36 am

Ker se bliža čas volitev za predsednika ČZS v novem štiriletnem mandatu, sporočamo vsem kandidatom za predsednika ČZS, da bomo v Slovenskem čebelarju št. 2, februar 2012 brezplačno objavili napoved vaše kandidature s kratko predstavitvijo programa. Vaša predstavitev naj obsega največ 1800 znakov s presledki in osebno fotografijo, kar znaša približno polovico strani revije. Za pravočasno objavo nam morate predstavitev poslati najkasneje do 10. januarja 2012 v uredništvo SČ na e-naslov: marko.borko@czs.si.

Uredništvo

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov