konkretni PREDOOGI

Pohvale, graje, pripombe in predlogi obiskovalcev ter administratorjeva obvestila.

ModeratorCOLON dobje

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52685Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 11:40 am

MaMe

Ne morem jaz pri objavah člankov iz revij se iti nekih igric, tega je preveč, res... Vsakemu razlagati kaj in kako.. Nimam več VOLJE za ta forum...

Žal!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52686Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 11:47 am

V Slovenijji vsak gleda samo kako bo drugega Zje...

to je resnica

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688
PridruženCOLON Sr Maj 05, 2010 7:01 am

OdgovorCOLON # 52689Odgovor JanĹľevec
Po Jan 09, 2012 12:02 pm

Cenjeni Andrej daj zapri že končno enkrat ta forum in končaj to nesrečno zgodbo, ki si jo sam ob ministriranju še nekaj kolegov tudi začel.

Od kod ti pravica, da vse naokrog deliš moralne nauke in končne sodbe kaj je prav in kaj ni. Če si to pravico pridobil z "lastništvom" tega foruma, potem jo izpelji do konca in ali zapri forum, ali pa blokiraj vse, ki jih ne preneseš in ti motijo tvoj duševni mir.

Saj ta špetir ne vodi več nikamor in je tudi popolnoma neproduktiven. Komur kakšen komentar ni všeč naj ga preskoči in nanj pozabi, ne pa, da se kot mladi telički zaletavate v vse in vsakogar, ki vam iz kakšnega razloga ni všeč.

Vedno znova in znova pa ponovno in že stotič se ponavljajo isti očitki, napadi, podtikanja in še kaj in to skoraj vedno istim avtorjem prispevkov. In ta mala forumska vojna se vsako leto vsaj enkrat ponovi, doseže svoj vrhunec z raznimi obtoževanji, žalitvami in na kocu še s kakšnimi grožnjami, da bi se potem vse umirilo in ustalilo. Pa se vam ne zdi, da bi bilo prav grozno sodelovati v forumski razpravi v kateri bi vsi želeli ali celo morali enako misliti, enako pisati, enako govoriti. To bi bilo zelo podobno čisto navadni norišnici. Res želite to ?

Mislim, da je prišel čas, cenjeni Andrej, da potegneš poteze s katerimi se bo vse to ustavilo in zaključilo. Zapri ta forum in nanj bomo počasi vsi pozabili ter se našli kje drugje ali pa prenehaj z neprestanim moraliziranjem in spreobračanjem ljudi po neki svoji podobi. Ustvarjanje novih ljudi na tak način ni še nikomur uspelo in ne bo tudi tebi. Žal. Sprijazni se, da so/smo ljudje pač različni in da je prav ta različnost največje bogastvo tega foruma.
Vse lepo ti želim in te prisrčno pozdravljam!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52690Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 12:05 pm

Janževec

Ne bom odgovarjal...

Ljudje naj se dogovorijo...

Jaz se v to vtikujem

Bodi lepo

davca
PrispevkovCOLON 550
PridruženCOLON To Okt 16, 2007 6:13 pm
KrajCOLON Ljubljana

OdgovorCOLON # 52693Odgovor davca
Po Jan 09, 2012 12:36 pm

Janževec napisal/-aCOLONCenjeni Andrej daj zapri že končno enkrat ta forum in končaj to nesrečno zgodbo, ki si jo sam ob ministriranju še nekaj kolegov tudi začel.

Od kod ti pravica, da vse naokrog deliš moralne nauke in končne sodbe kaj je prav in kaj ni. Če si to pravico pridobil z "lastništvom" tega foruma, potem jo izpelji do konca in ali zapri forum, ali pa blokiraj vse, ki jih ne preneseš in ti motijo tvoj duševni mir.

Saj ta špetir ne vodi več nikamor in je tudi popolnoma neproduktiven. Komur kakšen komentar ni všeč naj ga preskoči in nanj pozabi, ne pa, da se kot mladi telički zaletavate v vse in vsakogar, ki vam iz kakšnega razloga ni všeč.

Vedno znova in znova pa ponovno in že stotič se ponavljajo isti očitki, napadi, podtikanja in še kaj in to skoraj vedno istim avtorjem prispevkov. In ta mala forumska vojna se vsako leto vsaj enkrat ponovi, doseže svoj vrhunec z raznimi obtoževanji, žalitvami in na kocu še s kakšnimi grožnjami, da bi se potem vse umirilo in ustalilo. Pa se vam ne zdi, da bi bilo prav grozno sodelovati v forumski razpravi v kateri bi vsi želeli ali celo morali enako misliti, enako pisati, enako govoriti. To bi bilo zelo podobno čisto navadni norišnici. Res želite to ?

Mislim, da je prišel čas, cenjeni Andrej, da potegneš poteze s katerimi se bo vse to ustavilo in zaključilo. Zapri ta forum in nanj bomo počasi vsi pozabili ter se našli kje drugje ali pa prenehaj z neprestanim moraliziranjem in spreobračanjem ljudi po neki svoji podobi. Ustvarjanje novih ljudi na tak način ni še nikomur uspelo in ne bo tudi tebi. Žal. Sprijazni se, da so/smo ljudje pač različni in da je prav ta različnost največje bogastvo tega foruma.
Vse lepo ti želim in te prisrčno pozdravljam!
In na katerem forumu si bomo potem delili svoja mnenja, dograjevali znanje in sprejemali nove spodbude? A na tvojem, Elar?
Unus pro omnibus et omnes pro uno - Eden za vse in vsi za enega

janezveliki
PrispevkovCOLON 114
PridruženCOLON To Okt 07, 2008 8:25 pm

OdgovorCOLON # 52694Odgovor janezveliki
Po Jan 09, 2012 12:46 pm

"Če bo kreganje, bom forum izključil".

Prav nobene škode ne bo, če prevzame vodenje človek, ki se v to spozna.

Novinka
PrispevkovCOLON 250
PridruženCOLON Če Jan 13, 2011 2:01 am

OdgovorCOLON # 52696Odgovor Novinka
Po Jan 09, 2012 1:25 pm

Čeprav sem Adminu Andreju po ZS rekla, da ne napišem besede več na forum, se bom zdaj prekršila. Veliko preveč je tukaj Andrejevih moledovanj. Mu štejem v dobro, da se je vsaj opravičil, čeprav mi njegov način pisanja še vedno ni všeč. Oglasil pa se ni še noben od teh, ki so v ozadju delovali kot "brisalci", se pravi moderatorji, ki so si vzeli pravico brisat tudi prispevke, ki niso bili žaljivi ali pa cele teme.

A ni v prvi vrsti potrebno, da se ravno moderatorji razjasnijo, kaj bodo odslej počeli, če bo forum še obstal? Jaz se pridružujem Oldyjevemu predlogu, da se prispevki v nobenem primeru ne brišejo. Ker to je res podlo zatiranje svobode govora in forum izgubi svoj namen. Ne moremo pričakovat, da se bomo v vsem strinjali, komur se pa zdi to kreganje, pa naj pač ne bere. Čist simpl.

Meni je foruma škoda ravno zaradi tolikoletnih prispevkov, še najbolj pa Danilovih nekaj tisoč. Seveda foruma ni težko zapret in spet odpret novega al pa se preselit na Borisovega. Samo potem bo treba spet na novo pisat ista vprašanja in iste odgovore, ki bi bili tu že na pladnju.

Meni je pravzaprav vseeno, če v tem trenutku gledam samo na lastno korist. Mi pa ni vseeno za tiste, ki na novo prihajajo, ker taka sem bila jaz ravno nekje pred slabim letom dni...

Moja pobuda je torej, da se najprej oglasijo moderatorji in povedo, kar morajo.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52698Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 1:46 pm

Novinka

Z Danilom sem včeraj kar precej se tipkal...

Dajem pobudo, da on sestavi nekakšen koncept, on tudi skomunicira z moderatorji, moderatorji tudi skomunicirajo z Danilom.

Vsak naj naredi korak nazaj, nobenih barikd, nobenih zamer....

Ja res bi bilo škoda. Izključitev foruma bi pomenilo neuspeh za popolnoma vse...

l.p. Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52699Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 1:47 pm

Novinka

Hvala za TVOJO POBUDO

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52700Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 2:11 pm

Vsak izmed nas ima pozitivne in slabe lastnosti..
Povežimo pozitivne, slabe pa poskušajmo preslišati....

Imejte komunikacijo med seboj, pišite si, tudi Borisu, Danilu, pa tudi vem ostalim, Dobjetu, Boosteku itd...

Vsak naj naredi danes EN LEP POZITIVEN KORAK NAPREJ

Andrej

boriss
Site Admin
PrispevkovCOLON 3074
PridruženCOLON So Sep 08, 2007 9:23 am

OdgovorCOLON # 52701Odgovor boriss
Po Jan 09, 2012 2:14 pm

Kar se mene tiče tega foruma ni več. Torej meni ni treba nič pisati nič se dogovarjati nič nič nič.....

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 52702Odgovor dobje
Po Jan 09, 2012 2:18 pm

Veliko bi bilo že narejenega, če se bi uporabniki držali naslova prispevka,
če pa me tare drug problem, pa odprem nov prispevek.
Prispevki, ki mi niso všeč preskočim, žal mod ali Admin tega ne moreta narediti.
Brez pravil pa forum ne more delati, pa brez dogovarjanja tudi ne.
Žal bo vsak, kdorkoli bo urejal te strani deležen kritike, pa če bo le vejico prestavil

Največja škoda pa bo, da se Forum ukine

Enkrat sem že rekel, da je lepo priti na urejen forum, kjer je človek človeku človek in čebelar čebelarju čebelar.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52703Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 2:22 pm

boriss napisal/-aCOLONKar se mene tiče tega foruma ni več. Torej meni ni treba nič pisati nič se dogovarjati nič nič nič.....
Boris

Odločitev je Tvoja

Vsi smo stopili korak en h drugemu, zato sem prepričan, da tudi TI zmoreš....

Mogoče je to majhen korak zate in velik korak za čebelarje za vso Slovenijo...

Tebe osebno, Danila, Moderatorjem in vse udeležence foruma osebno prosim, da se pogovorite in se povežete konstruktivno....

PREPRIČAN SEM, da zmorete....

pozabimo razprtije

Ko smo najbolj jezni lahko gremo najhitreje navzgor

IZKORISTIMO TA TRENUTEK IN NAREDIMO TA KORAK....

l.p. Andrej

ps. podajmo si roke

Uporabniški avatar
Oldy
PrispevkovCOLON 331
PridruženCOLON Po Apr 18, 2005 1:02 pm
KrajCOLON Muta
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 52706Odgovor Oldy
Po Jan 09, 2012 2:40 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLON
boriss napisal/-aCOLONKar se mene tiče tega foruma ni več. Torej meni ni treba nič pisati nič se dogovarjati nič nič nič.....
Boris

Odločitev je Tvoja

Vsi smo stopili korak en h drugemu, zato sem prepričan, da tudi TI zmoreš....

Mogoče je to majhen korak zate in velik korak za čebelarje za vso Slovenijo...

Tebe osebno, Danila, Moderatorjem in vse udeležence foruma osebno prosim, da se pogovorite in se povežete konstruktivno....

PREPRIČAN SEM, da zmorete....

pozabimo razprtije

Ko smo najbolj jezni lahko gremo najhitreje navzgor

IZKORISTIMO TA TRENUTEK IN NAREDIMO TA KORAK....

l.p. Andrej

ps. podajmo si roke

Tudi jaz se temu pridružujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No, Boris, saj si že kaj hujšega preživel. Pa saj ne boš učil pameti nas ampak mladino oz. novince, ki ti bodo zahvalni. Prav tako bomo pa tudi mi, ki čitamo to v "senci".

Dajmo res združiti moči in določiti nova pravila, kjer se točno ve kaj in kako.
"Ne jemljite si k srcu niti zmage niti poraza. Oboje se namreè nekoè spremeni v niè."

http://www.begic.si/
info@begic.si

boriss
Site Admin
PrispevkovCOLON 3074
PridruženCOLON So Sep 08, 2007 9:23 am

OdgovorCOLON # 52707Odgovor boriss
Po Jan 09, 2012 2:42 pm

Sedaj samo še pobrišeš vse moje prispevke in moj nik in boš nareidl vse kar sem zahteval.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52708Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 2:47 pm

Dobje

Vsi smo občutljivi....

Gre se preprosto kako izgraditi komunikacijo brez, da bi se žalili, kako preseči nasprotja.

Pokazal sem dobro voljo, se opravičil, pokazal voljo za naprej...

Naj to naredi vsak izmed nas

Ne gre se samo za forum, gre se da čebelarji stopijo bolj skupaj....
Čebela je vitalna živalca v naravi... je senzor kakovosti narave...

Resnica je vedno nekje v sredini.

Poiščimo dobro dobro, en v drugem...

Če vidimo, da je Boris užaljen, mu napišite kaj Vas recimo moti pri njemu, pa mu dajte pobudo, to in to lahko uredimo...
Enako velja do Danila in ostalih...

Prosim pa Vas, da ta debata naj teče v ozadju....

LEPO PROSIM, DA NIHČE NE UPORABLJA ENE SAME BESEDE, KI BI LAHKO ŽALILA.....

Tudi jaz se bom potrudil. Če pa se kaj spozabim, me takoj, res takoj opozorite

Hvala, Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52709Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 2:48 pm

Vse težave nastopijo samo in izključno ker smo neodgovorni, ker se ne zavedamo, da naša napačna beseda VEDNO NEKOGA ŽALI...

Vsi delamo napake, toda nikdar ne ŽALITI....

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52711Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 2:57 pm

Boris

Seveda lahko POBRIŠEŠ

Nihče Ti ne sme preprečiti

V tem trenutku pa ČE Z DANILOTOM prevzameta POBUDO, sta vidva največja zmagovalca

Oldy Ti je tudi napisal!

ODLOČITEV JE TVOJA

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52712Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 3:00 pm

Števec ogledov hitro narašča kar pomeni, da ljudi zanima!

Uporabniški avatar
Oldy
PrispevkovCOLON 331
PridruženCOLON Po Apr 18, 2005 1:02 pm
KrajCOLON Muta
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 52714Odgovor Oldy
Po Jan 09, 2012 3:05 pm

MOJ PREDLOG v zvezi z brisanjem postov:

Moderatorji so uporabniki, katerih naloga je, da dan za dnem bdijo nad dogajanjem v forumu, ki jim je dodeljen. Poleg tega imajo pravico urejanja in brisanja objav, zaklepanja, odklepanja, premikanja, brisanja in deljenja tem forumov, ki jih moderirajo. Poskrbeti morajo, da uporabniki z objavami ne zaidejo izven teme, zaradi katere je bil forum ustvarjen ter za to, da se objave z žaljivo in neustrezno vsebino čimprej odstranijo.

Ta člen se bi moral spremeniti v:

Moderatorji so uporabniki, katerih naloga je, da dan za dnem bdijo nad dogajanjem v forumu, ki jim je dodeljen. Poleg tega imajo pravico urejanja, zaklepanja, odklepanja, premikanja in deljenja tem forumov, ki jih moderirajo. Brisanje bi se lahko izvedlo tako, da se bi vsaj dva moderatorja dogovorila o brisanju prestavila v koš. Brisanje pa bi potrdil admin. Mislim, da se za to ne more in ne sme odločiti posameznik. Poskrbeti morajo, da uporabniki z objavami ne zaidejo izven teme, zaradi katere je bil forum ustvarjen ter za to, da se objave z žaljivo in neustrezno vsebino čimprej odstranijo prvo v koš nato pa določi admin o brisanju.
"Ne jemljite si k srcu niti zmage niti poraza. Oboje se namreè nekoè spremeni v niè."

http://www.begic.si/
info@begic.si

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52715Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 3:08 pm

Oldy napisal/-aCOLONMOJ PREDLOG v zvezi z brisanjem postov:

Moderatorji so uporabniki, katerih naloga je, da dan za dnem bdijo nad dogajanjem v forumu, ki jim je dodeljen. Poleg tega imajo pravico urejanja in brisanja objav, zaklepanja, odklepanja, premikanja, brisanja in deljenja tem forumov, ki jih moderirajo. Poskrbeti morajo, da uporabniki z objavami ne zaidejo izven teme, zaradi katere je bil forum ustvarjen ter za to, da se objave z žaljivo in neustrezno vsebino čimprej odstranijo.

Moderatorji so uporabniki, katerih naloga je, da dan za dnem bdijo nad dogajanjem v forumu, ki jim je dodeljen. Poleg tega imajo pravico urejanja, zaklepanja, odklepanja, premikanja in deljenja tem forumov, ki jih moderirajo. Brisanje bi se lahko izvedlo tako, da se bi vsaj dva moderatorja dogovorila o brisanju prestavila v koš. Brisanje pa bi potrdil admin. Mislim, da se za to ne more in ne sme odločiti posameznik. Poskrbeti morajo, da uporabniki z objavami ne zaidejo izven teme, zaradi katere je bil forum ustvarjen ter za to, da se objave z žaljivo in neustrezno vsebino čimprej odstranijo prvo v koš nato pa določi admin o brisanju.
Gre v pravo smer....

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52716Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 3:18 pm

Oldy napisal/-aCOLONMOJ PREDLOG v zvezi z brisanjem postov:

POTREBUJEMO TUDI MEDIATORJE!

Če gre debata v VROČO smer, mora nekdo "VSKOČITI" in zadeve UMIRITI!

To je lahko človek, ki bo res nepristranski in bo imel nalogo ne se VTIKOVATI v KREGALNO DENATO; ampak samo temperaturo v KOTLU znižati!

Andrej

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688
PridruženCOLON Sr Maj 05, 2010 7:01 am

OdgovorCOLON # 52717Odgovor JanĹľevec
Po Jan 09, 2012 3:19 pm

Andrej-Admin predlaga: Če vidimo, da je Boris užaljen, mu napišite kaj Vas recimo moti pri njemu, pa mu dajte pobudo, to in to lahko uredimo...
_________

Obema sem želel napisati lepo pesmico, pa mi ne gre in ne gre. Enostavno nimam daru za poezijo in rimo v njej in se mi vse sfiži. Tako, da obema predlagam, da prebereta kaj od vsak svojega najljubšega pesnika in se delajta, da vama je to Janževec napisal. Samo prosim ne Cankarjeve Erotike!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52718Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 3:30 pm

Janževec napisal/-aCOLONAndrej-Admin predlaga: Če vidimo, da je Boris užaljen, mu napišite kaj Vas recimo moti pri njemu, pa mu dajte pobudo, to in to lahko uredimo...
_________

Obema sem želel napisati lepo pesmico, pa mi ne gre in ne gre. Enostavno nimam daru za poezijo in rimo v njej in se mi vse sfiži. Tako, da obema predlagam, da prebereta kaj od vsak svojega najljubšega pesnika in se delajta, da vama je to Janževec napisal. Samo prosim ne Cankarjeve Erotike!
Janžo...
Ti priskrbim pesnico?

Lahko, če želiš!

Andrej

janezveliki
PrispevkovCOLON 114
PridruženCOLON To Okt 07, 2008 8:25 pm

Andrej-Administrator, ali kdor že je . . .

OdgovorCOLON # 52721Odgovor janezveliki
Po Jan 09, 2012 4:04 pm

Joj, joj, joj, kakšen jok in stok. Prej bi mislil na to. Najprej vse razgnati potem pa nazaj klicati . . . saj ni vredno.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 52723Odgovor Fizikalec
Po Jan 09, 2012 5:15 pm

Cenjeni gospodje na tem forumu!

Sicer nisem uspel čisto vsega "prebaviti" kr se je tukaj danes zapisalo. Jaz se sicer hitro razburim ampak sem vedno tudi pripravljen na pomiritev in kompromis.
Andreju sem sem napisal, da z tem kr je počel (sem enakega mnenja kot MM) je naredil veliko napako. Dobje je naredil napako, ko je "zlorabljal" moč Administratorskih pravic na forumu. Tudi, če kdaj tema zaide v druge vode se menda lahko počaka par dni, tema razdeli in prestavi pa noben nebi nič težil. Če bralci smatrajo, da jih ne moti potem pa zadeve pustit pri miru in uredit za 2 tedna, ko se tema izpoje.
Dobje (pa noben drugi) ki ima radirko se do sedaj še ni opravičil za vojno, ki jo je povzročil torej dokler ne bo opravičila poštenega in korektnega sem rekel, da bom prespal par noči.
ABSOLUTNO NESPREJEMLJIVO je krkoli brisat kr ne vsebuje dotične žaljivke za dotično osebo. NOBEN SI NE sme lastit pravic brisanja posta avtorja, če ta tega ne zahteva osebno ali je v postu res žaljivka. ADMINISTRATOR niti MODERATOR se nima kaj ftikat, če se čez ČZS ali KIS ali PRO ali sam urad predsednika vlade nekje tu napiše kritika. Tisti z radirkami ne smejo biti pristranski in delovati pristransko ter brisat zato, ker je "Danilo" napisal, da ČZS mora naresti to ali, da ni naredila ono. Kritika ČZS je kritika njenega vodstva in upravičena kritika je gonilo napredka. To ni stvar adminov in moderatorjev, njihova stvar je, če bi jaz napisal da je oseba xy na ČZS b...k potem je brisanje upravičeno in sprejemljivo nasprotno pa NE!!!

Ravnotako ni umestno, da se admin spravi na dotičnega pisca in mu prestavi neko ponudbo na neko povpraševanje v rubriko prodam. To je najhujše kr lahko naredi in je NAPAČNO ravnanje. Tudi jaz bi to sprejel kot, da me j...e v živ mozek.

Pa na koncu bom dodal, da admin (Dobje) zahteva red. ZAVEDAJTE se, da vsi nimamo čebelnjaka kot dnevne sobe, da imamo kaj palet po dvorišču pa še kaj. Torej, če nekomu to ne paše gledat naj okoli mene ne hodi pa sma rešena. NIKOLI ta forum pa vsi posti nebodo všeč vsem. Če komu ni ima možnost to napisat brez, da mu nekdo poste briše. Kot sem večkrat zapisal ARGUMENTIRAJTE ne ugibajte, tle ni malo mojih prispevkov vsi so iz prakse in vsi podkrepljeni z dokazi. NISEM pa najpametnejši tudi delam napake in jih priznam kadarkoli brez težav.

Upam bo tole malo za razmislek kako bomo lahko šli naprej samo prvo so opravičila in priznanje napak.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52724Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 5:28 pm

Danilo

Mislim, da sem dovolj povedal po zasebnih sporočilih.

Nikakor pa me ne bo nihče prisilil, da bi sedaj ali potem govoril preko kogarkoli, kaj obtoževal.

Poznaš ozadja in tudi zakaj kdo je kaj in kako reagiral. Ti si povedal tvoje in sem te razumel, četudi te pred dnevi nisem razumel, kaj šele da bi te drugi razumeli....

Včasih je res težko razumeti en drugega....

Mislim, da so vsi čebelarji ZA, da se zadeve uredijo....

Osebno sem TE PROSIL, da že kot nekoč zadeve PREMAKNEŠ...

Glede Dobjeta se ne sekiraj, on TI BO 100% pomagal....

Mislim, da smo ZA, zatorej samo razmisliti....

Meni so ljudje o teb iopovedali OK, le da se včasih hitro ujeziš, pa mogoče imaš svoj smisel za humor, ki ga ljudje včasih težko razumejo.

Dajmo AKCIJA

Kreganje je lahko produktivno, če ga znamo še pravi čas ustaviti

Andrej

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 52727Odgovor Fizikalec
Po Jan 09, 2012 5:39 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLONMaMe

Ne morem jaz pri objavah člankov iz revij se iti nekih igric, tega je preveč, res... Vsakemu razlagati kaj in kako.. Nimam več VOLJE za ta forum...

Žal!
Torej ti ne moreš? Jaz pa lahko? Poglej koliko je mojih postov? Poglej kolikokrat sem ponovil določene zadeve, ker vsake toliko časa pride nek novi, ki v vsej poplavi ne najde kaj rabi. Moj čas je tudi omejen, malo poglej koliko je tu mojih slik? Jaz moram zadevo poslikat, dat na strežnik, slike pomanjšat in linkat pa še kup razlage zraven. TOREJ jaz naj bi bil povsem strpen bog ne daj kaj sarkastičnega napiso ali kdaj pa kdaj malo bolj ignoratno?
Ti "poučuješ" strpnost kot učitelj tega nisi dokazal duhovnost je zatajila v tem primeru. Pa ne mislim te žalit NE razumi me narobe samo tako kot je tebi ušlo iz vajeti tudi komu uide z vajeti, ko piše samo vsi nimajo radirk, da druge kenslajo razumeš?????
Poskusi tudi ti kdaj to kr učiš sprovest in ne bodi enostranski ČZS ni tvoj problem če kdo kritizira ima za to argumente torej pustite na miru.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52728Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 5:44 pm

Danilo

Če Ti potegneš strokovno, potem ni težava. Če pa se bomo obkladali, potem ne zmore nihče.

Če prevzameš pobudo, kajti SI EDINI, ki to lahko, potem Ti bomo vsi pomagali.

Ne morem pa več "gledati" obtoževanja, nimi všeč, pa pika!

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 52729Odgovor Fizikalec
Po Jan 09, 2012 5:49 pm

NE obtožujem dokler ne popucamo ne moremo naprej in premik je odvisen od tistih, ki so sedaj še bolj tiho.
Ne moremo naprej preden rešemo sedanjost potem se lahko posvetimo bodočnosti jaz še vedno čakam na Dobjeta?????'

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov