konkretni PREDOOGI

Pohvale, graje, pripombe in predlogi obiskovalcev ter administratorjeva obvestila.

ModeratorCOLON dobje

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

konkretni PREDOOGI

OdgovorCOLON # 52648Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 9:19 pm

Zbiramo konkretne predologe kako nadaljevati delo za v BODOČE

Sam imam nekaj idej, toda dajmo v miru razmisliti

V okviru projekta VAL sestavljamo posebno povezovalno ekipo po SLOVENIJI in sem pripravljen povezovati zadeve na področju višje kakovosti življenja

V projekt se priključujejo različni terapevti, zdravniki, strokovnjaki itd

ŽELIM, da bi se ČEBELARSVO POVEZALO, PROMOVIRALO, TUDI KMETIJE ITD....

Formalno bomo ekipo povezovalo okvirno v februarju

Če ste ZA, smo mi ZA

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52649Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 9:26 pm

POVABITE VSE, KI LAHKO POMAGAJO, SODELUJEJO

hvala

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52651Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 9:56 pm

Zasebni pogovori v zadnjih pol ure, ali uro gredo v zelo pozitivno SMER

DAJMO ZELO DOBRO PRESPATI!

Po nevihti vedno pride LEPO SONČNO VREME!

RAZMISLITE KAKO ZGRADITI RES SUPR DOBRO ZADEVO, EKIPO....

Ne bo Vam žal!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52652Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 10:01 pm

Prosim, če k sodelovanju povabite vse, ki jih ni več, ali še niso bili tukaj....

Vsak naj dobi kak konkreten predlog.....

razmislite kako pomagari mladim čebelarjem, kako jim omogočati delo...

Kaj, ko bi sestavljali E-brošure?

Potrebno sestaviti zbirko linkov znanja itd....

Je kdo pripravljen siodelovati pri izgradnji novega portala?

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52653Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 10:10 pm

Nekateri se že javljajo za pomoč....

Pišite mi na info@val-voda.si

Zbral bom interesente, potem boste strokovnjaki zadeve povezali

Glede na izkušnje mislim, da je najbolje, da si vsak zamisli kje kaj bi sodeloval, deloval....

Mislim, da je potrebno tudi malo iniciative, nekateri naj se dobijo v živo, popijejo kozarček, lahko tudi kavico...
Vsak naj počne tisto kar mu leži....

Običajno se tako naredi:
Napišeš tri točke kjer ti najbolj šiba

1.
2.
3.

potem pa 3 točke kjer ti v okviru prvih treh točk ne leži najbolj in rabiš sodelovanje, pomoč

1.
2.
3.

Na tak način se izgradi mrežni model

Sestavi se seznam interesentov za EKIPO

Prepričan sem, da bo tudi Danilo pomagal...

On me je prepričal, da je smiselno postaviti takšen forum.. . Takrat se je pisalo februar 2004....

FORUM POTREBUJEM RENOVIRANJA....

Glave skupaj in rezlutati bodo super sijoči!

Negativo pa pustimo za seboj!!!

Uporabniški avatar
Oldy
PrispevkovCOLON 331
PridruženCOLON Po Apr 18, 2005 1:02 pm
KrajCOLON Muta
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 52654Odgovor Oldy
Ne Jan 08, 2012 10:13 pm

TISTI, KI SO TO ZNALI, OBVLADALI STE JIH NAGNALI!!!!!!
A ZDAJ PA IŠČETE NOVE "STROKOVNJAKE"? POHVALNO NI KAJ :)
"Ne jemljite si k srcu niti zmage niti poraza. Oboje se namreè nekoè spremeni v niè."

http://www.begic.si/
info@begic.si

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52655Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 10:20 pm

Oldy napisal/-aCOLONTISTI, KI SO TO ZNALI, OBVLADALI STE JIH NAGNALI!!!!!!
A ZDAJ PA IŠČETE NOVE "STROKOVNJAKE"? POHVALNO NI KAJ :)
Nihče nikogsr ne more nagnati, vsak oddide ali pride samo sam.

Kdor želi, pač bo....

Vsak naj se odloči sam in vsak prevzema nase odgovornost

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52656Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 10:24 pm

Odločitev je na VAS ČEBELARJIH.....

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 52657Odgovor Fizikalec
Ne Jan 08, 2012 10:50 pm

Andrej prvo boste morali vsi,ki ste brisali danes pa včer tukaj poste določenih članov se opravič tako javno kot ste radiranje izvajali in teror izvajali.
Dokler se forum ne uredi tako, da se drugače mislečih NE briše ali jih prisili, da "popizdijo" bo težko kaj uredit. Forum ni samo namenjen,da se nekoga boža ampak kdaj pa kdaj tudi rukne koga ali koga kritizira.
ZNANJE je takooooo težko dobit, torej nekoga, ki ga deli z polno merico se ne preganja in se ga ne žigosa. Jaz sem res bolj "aroganten" ampak zame je marsikaj samoumevno, da bralec razume kot nek napad, če kaj napišem. Boris je ob tem še "hujši" njega se treba naučit brat in naučiti razumet retko kdo ga uspe razumet. Ima zelo velik potencial znanja in počasi bi lahko rekel, da sem mu enakopraven ampak ga še vedno zelo spoštujem. Je trenutno bil edini pripravljen delit kr ve poleg mene in ve zeloooo veliko. Brez njega jaz nikoli nebi prilezel na nivo kjer sem zato je bilo zelo naspametno od Admina, da ga je začel sesuvat. Tud če je rekel kako besedo preveč bi bilo bolje prebolet to. Torej nekaj takega pričakujem za v bodoče da se malo upošteva ne pa takoj nekaj briše pa prestavlja pa pa pa

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52658Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 10:58 pm

Danilo

Da vsak umiro lasten EGO je nujen pogoj....

TUKAJ SVA sedaj na vrsti najprej midva...

Začela sva midva, nadaljujeva lahko midva tudi tako, da POVEŽEMO LJUDI....

Ljudje bodo bodo sedaj opazovali kaj in kako....

Jaz sem pripravljen dati moj prispevek.
Strokovno ne MOREM, ker o čebelarski stroki nimam pojma....

- lahko delujem povezovalno
- pomagam z novimi storitvami
- lahko dajem nove pobude

Da ne bo problemov je potrebno, je nujno določiti neka pravila igre, tudi kako se ureja, kako moderira itd....

Vsi bomo rekli mea culpa, vključno z menoj

Torej....
Opravičujem se vsem!

Lep večer naprej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52659Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 11:09 pm

Danilo

*ZNANJE je takooooo težko dobit, torej nekoga, ki ga deli z polno merico se *ne preganja in se ga ne žigosa.

To bom poskušal jaz pomagati

*Jaz sem res bolj "aroganten" ampak zame je marsikaj samoumevno, da *bralec razume kot nek napad, če kaj napišem.
Ja včasih te je težko razumeti. Jaz te, ker se tudi osebno poznam in vem, da želiš dobro, toda si vzkipljiv kot jaz, to je potrebno malo urediti, pri obeh

* Boris je ob tem še "hujši" njega se treba naučit brat in naučiti razumet *retko kdo ga uspe razumet. Ima zelo velik potencial znanja in počasi bi *lahko rekel, da sem mu enakopraven ampak ga še vedno zelo *spoštujem.

Edni si,ki lahko Borisa psihološko pomiri, to je dejstvo in predlagam, da Ti to si vzameš v zakup, če bo on to dovolil

*Je trenutno bil edini pripravljen delit kr ve poleg mene in ve zeloooo *veliko.
To mu nihče ne oporeka

*Brez njega jaz nikoli nebi prilezel na nivo kjer sem zato je bilo zelo *naspametno od Admina, da ga je začel sesuvat.
Nihče ga ni sesuval...

Pogovori se z njim...

Želim, da prevzameš konstruktivno pobudo kot si jo februarja 2004 in kasneje

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52660Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 11:12 pm

Ko nastopijo težave pa preprosto se vsi vgriznemo v jezik in si rečemo... KAKO SE POVEZATI, KAKO POISKTI NAJBOLJŠE REŠITVE

MOGOČE bi nekateri se usklajevali v zaprtem zasebnem forumu, potem pa stališča posredovali vsem.

RAZMIŠLJAJMO. Kako narediti, da ne pride do nesoglasij, kako sodelovati, pomagati, kako narediti za čimboljše skupno dobro?!

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 52661Odgovor Fizikalec
Ne Jan 08, 2012 11:19 pm

Andrej za take reči jaz moram prespati veliko noči še. Mislim, da imaš tule perspektivne čebelarje začetnike pusti samo, da si izpilijo svoje znanje brez, da nekdo sicira poste. Kr jih nebo zanimalo nihče nebo bral pa tud debata nebo tekla.
Admine moraš naučit administrirat ne pa, da s svojim delom naredijo prepir oziroma celo vojno. Dobje je sedaj čisto tiho in po moje je on zanetil to forumsko vojno. Na vse načine je hotel uveljavljat svoj prav trenutno se še ni opravičil za narejeno škodo. Forum je zato forum, da vsak napiše svoje mnenje ne pa nek forum enakomislečih. Pustite slovnične napake, pustite kritike dokler se osebno ne žali nekoga.

Borisa vem, da se ne misli tu več prepirat ga čist razumem menda se danes vrača z izleta. On je izbral kaj drugega pač zakurbla avtodom in gre mogoče bi jaz tudi moral namest, da se prepiram?????

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52662Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 11:26 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONAndrej za take reči jaz moram prespati veliko noči še. Mislim, da imaš tule perspektivne čebelarje začetnike pusti samo, da si izpilijo svoje znanje brez, da nekdo sicira poste. Kr jih nebo zanimalo nihče nebo bral pa tud debata nebo tekla.
Admine moraš naučit administrirat ne pa, da s svojim delom naredijo prepir oziroma celo vojno. Dobje je sedaj čisto tiho in po moje je on zanetil to forumsko vojno. Na vse načine je hotel uveljavljat svoj prav trenutno se še ni opravičil za narejeno škodo. Forum je zato forum, da vsak napiše svoje mnenje ne pa nek forum enakomislečih. Pustite slovnične napake, pustite kritike dokler se osebno ne žali nekoga.

Borisa vem, da se ne misli tu več prepirat ga čist razumem menda se danes vrača z izleta. On je izbral kaj drugega pač zakurbla avtodom in gre mogoče bi jaz tudi moral namest, da se prepiram?????
- Danilo vzemi si čas, tudi noči
- glede mladih je potrebno dobro preštudirati kako fokusirati znanje
- prosim nikogar več obtoževati.. vsi smo MALO KRIVI... zato moramo vsi se potruditi
- vedno moramo razmisliti kako drugi nekaj sprejema, razmišljajmo kako se povezati, to moraš se pogovoriti tudi z Borisom Kako boš to izvedel ne vem, veš Ti sam, jst nisem dovolj pameten...
- ko bo Boris pripeljal spet čebele za našo hišo, pa mu reči, da naj se oglasi . sicer je do cvetenja akacije še čas

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 52663Odgovor Fizikalec
Ne Jan 08, 2012 11:38 pm

Jaz za Borisa ne vem nič vem samo, da mu je ornk dop...o in je šel na oddih. Koliko oddahnjen se bo vrnil pa ne vem tako, da za njega jaz nimam podatka, ne vpliva in ne morem čisto nič.
Kot sem rekel tule manjkajo šeključni akterji,ki so izvajali brisanje in teror zato pravim, da treba prespati velikooo noči še.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52664Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 11:42 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONJaz za Borisa ne vem nič vem samo, da mu je ornk dop...o in je šel na oddih. Koliko oddahnjen se bo vrnil pa ne vem tako, da za njega jaz nimam podatka, ne vpliva in ne morem čisto nič.
Kot sem rekel tule manjkajo šeključni akterji,ki so izvajali brisanje in teror zato pravim, da treba prespati velikooo noči še.
Zmeni se z ljudmi, če želijo

Drugače lahko tudi izključim vse skupaj

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 52665Odgovor Fizikalec
Ne Jan 08, 2012 11:45 pm

Jaz upam, da se bodo oglasili ti ljudje tu? Tako tisti keri so brisali in tudi taki, ki bodo podali svoje mnenje ali forum rabijo in kaj na njem hočejo?

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52666Odgovor Andrej-Admin
Ne Jan 08, 2012 11:53 pm

Danilo

Osebno ne bom DOVOLIL PUMPANJA NE LEVO NE DESNO!

To se lahko zavežem in se bom striktno tega držal.

MISLIM, da bo dobro, da midva sestaviva izjavo, da BOVA MIDVA DRŽALA MIRNE VODE....

ni mi JASNO ŠE KAKO, TODA NEKAJ BO...

Če nama to ne USPE je tudi zame to moj OSEBNI PORAZ, zato bom naredil vse, da se uredi....

Tudi jaz moram dobro prespati... Povezovati ljudi, je najtežje.
Danes bi moral objaviti en članek s področja Human Research, pa imam tukaj prakso v živo haaaa.....

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52667Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 12:48 am

Osebno sem se zavzel, da zadeva steče...

- Danilo bo pomagal, da se zadeva umiri, da se pomaga moderatorjem, da se dorečejo zadeve
- Danila sem prosil, da se pogovori z Borisom
- Borisu pisal, da se pogovori z Danilom
- sestaviti je potrebno jasno strategijo
- poiskati način, ki bo preprečeval vročo kri,
- poiskati tudi nove načine komunikacije itd.. tukaj se bom malo pogovoril še z nekaterimi

Prepričan sem, da bosta Danilo in Boris od sedaj delovala samo 100% poziivno, osebno pa ne bom dovoljeval napadov ne levo, ne desno...
Če tega nismo sposobni, zaklenemo forum in potem končana maša...

NAJPREJ PA NUJNO ZADEVE PRESPATI
Nikogar nikdar obtoževati, niti malo...
Razmisliti kako resnično DELOVATI ZA DOBRO VSEH....

Predvsem počakati, da mine polna luna haaa

Lep pozdrav, Andrej

P.S.
želim pa tudi zavezo vseh, da se napadi levo desno prenehajo.
Prepričan sem, da bo Danilo zmogel zadeve se dogovoriti z Borisom, toda sestaviti moramo vse tako, da ne bo nikdar več hude krvi.
Škoda je, da Boris ne bi posredoval znanja, toda funkcionirati mora obojestransko....

Iz strani Borisa pričakujem tudi sedaj KONKRETNE PREDLOGE za dobro vseh...
Če pa ČEBELARJI ne zmorejo mirnih debat, potem imam knof, ki izključi vse to pisanje. Potem res ne bo več težav...

Uporabniški avatar
Oldy
PrispevkovCOLON 331
KrajCOLON Muta
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 52668Odgovor Oldy
Po Jan 09, 2012 1:33 am

Določene stvari mi sploh niso jasne, kaj se tukaj dogaja. Zjutraj je bil post s povezavo na Borisov forum, dodal sem mnenje, "baje" Danilo dodal svojega in vse se je zbrisalo. Zakaj imamo koš?????? Tja bi se lahko dalo in to bi bilo to, če je žaljivo ali kaj. Res ni pošteno do vseh akterjev, ki smo se vključili. In kako boš kaj napisal, da ne bo kdo užaljen in post se bo zbrisal. Če je kaj narobe se tema prestavi v koš in zaklene, da lahko vsi presodimo, kaj je seme in kaj plevel. Sem mnenja, da je nekomu treba odstraniti tipko DELETE pa bo vse OK.

LP
"Ne jemljite si k srcu niti zmage niti poraza. Oboje se namreè nekoè spremeni v niè."

info@begic.si

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52669Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 1:41 am

Oldy napisal/-aCOLONDoločene stvari mi sploh niso jasne, kaj se tukaj dogaja. Zjutraj je bil post s povezavo na Borisov forum, dodal sem mnenje, "baje" Danilo dodal svojega in vse se je zbrisalo. Zakaj imamo koš?????? Tja bi se lahko dalo in to bi bilo to, če je žaljivo ali kaj. Res ni pošteno do vseh akterjev, ki smo se vključili. In kako boš kaj napisal, da ne bo kdo užaljen in post se bo zbrisal. Če je kaj narobe se tema prestavi v koš in zaklene, da lahko vsi presodimo, kaj je seme in kaj plevel. Sem mnenja, da je nekomu treba odstraniti tipko DELETE pa bo vse OK.

LP
Oldy

Čakam odgovore od vseh, zelo jasno konkretno...

Danilo mi je izrazil mnenje, da bo prespal, da se zadeva izpelje....
Z moderatorji se bom tudi pogovoril in mislim, da se bodo strinjali....

Čakam še jasen in odločen Borisov odgovor....

Kar se mene tiče ne želim brati nobenih obtoževanj iz katerekoli smeri. Od vseh poznam v živo najbolj Danila, bil sem tudi že na njegovi domačiji... Danilo je res včasih ko tje sam ugotovil malce hud....

Naj ne bo ZMAGOVALCEV IN PORAŽENCEV debatah zadnjih dni

PROSIM, DA RESNIČNO PAZITE KAJ PIŠETE....
Nihče naj ne ŽALI POPOLNOMA NIKOGAR....

Zanima me kdo zmore in kdo ne....

DOKAŽITE, DA ZMORETE!

Andrej

janezveliki
PrispevkovCOLON 114
PridruženCOLON To Okt 07, 2008 8:25 pm

Brisanje.

OdgovorCOLON # 52673Odgovor janezveliki
Po Jan 09, 2012 9:07 am

Dragi Admin. Posipanje s pepelom je prekasno. Sami ste priznali, da ste ga polomili in zato Vaše opravičevanje in prošnje za strpnost niso ravno na mestu. Takih forumov je še dosti, če se hoče kdo zafrkavati, zato se Vašemu (našemu) mirno odrečem. Kdor ne verjame v literaturo, ki jo je dovolj na razpolago in uradni strani ČZS, kjer so čebelarji, ki sem jih včeraj navedel v reviji Čebelar dajali nasvete in to so celo isti kot na tem forumu, potem res ne vem kaj bi radi. Forum bi moral biti zgolj prostor za prijeten klepet, izmenjava izkušenj in kakšen nasvet, ne pa povzročanje jeze in gojiti zamer.

Uporabniški avatar
Oldy
PrispevkovCOLON 331
KrajCOLON Muta
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 52674Odgovor Oldy
Po Jan 09, 2012 9:12 am

Sem samo ZA TO, da se postov NE BRIŠE oz. potrebno je postaviti nova pravila, ki jih bo potrebno spoštovati. Prvo je potrebno javno določiti pravila, katera bi spoštovali vsi.

LP

info@begic.si

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52676Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 10:14 am

Zmenite se

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52677Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 10:17 am

Borissa sem odblokiral

Prepričan sem, da bo deloval konstruktivno in bo Danilo zadeve povezal

Če se želite kregati, se kregajte...

Če bo kreganje, bom forum izključil

l.p. Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52678Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 10:18 am

Moderatorji naj pomagajo

Naredite kar želite.
Če kdo želilastne poste brisati, naj jih briše

l.p. Andrej

MaMe
PrispevkovCOLON 484
PridruženCOLON Sr Jun 03, 2009 1:01 pm

OdgovorCOLON # 52680Odgovor MaMe
Po Jan 09, 2012 11:00 am

Andrej tudi jaz sem užaljen. Podal sem le vprašanje na tvoj prispevek, in želel odgovor.

Kaj sem dobil. Pobrisal si moje vprašanje, zaklenil temo in mi na zasebno sporočilo poslal 5 sporočil ki so nekje na meji rahlega ustrahovanja in poniževanja.

Ko sem to hotel objaviti da bi ostali videli kaj se dogaja si pobrisal še to in vse prispevke Danila.

Zdaj razumem, zakaj se včasih nekdo razburja, večini pa sploh ni jasno zakaj. Preprosto, ker se zbriše stvari katere admin ne želi videti.

Torej sem užaljen in rahlo zmeden, ker sem te vedno dojemal kot umirjeno odraslo osebo. Ampak vse tole.... mene žalosti.

LP
Marko

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52681Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 11:20 am

MaMe

Zmenite se čebelarji kot želite, z Borisim, brez Borisa, Danila, kakorkoli,

Preprosto mi je prišlo vrh glave vsega

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 52682Odgovor Andrej-Admin
Po Jan 09, 2012 11:24 am

V Sloveniji se ne da preprosto nič narediti

MaMe
PrispevkovCOLON 484
PridruženCOLON Sr Jun 03, 2009 1:01 pm

OdgovorCOLON # 52683Odgovor MaMe
Po Jan 09, 2012 11:27 am

Andrej, sploh nisem iskal nobenega špetira niti ni bilo vprašanje čebelarsko. Zato sem bil še bolj šokiran nad odzivom.

Lahko bi lepo odgovoril v parih stavkih na moje vprašanje (ker sem zapisal da se zavedam da vsega ne vem) ter me malo podučil. Seveda pa bi želel korekten in konkreten odgovor.

Ti pa si takoj se spravil v okope, ter vse skupaj razumel kot provokacijo in deloval za moje pojme iracionalno.

Kot sem že rekel sem bil šokiran da se kaj takega sploh lahko zgodi, dogaja, da si en odrasel človek, ki zagovarja strpnost lahko dovoli :(

LP

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov