Srečanje s predsednikom ČZS

Pohvale, graje, pripombe in predlogi obiskovalcev ter administratorjeva obvestila.

ModeratorCOLON dobje

BUTTON_POST_REPLY
dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

Srečanje s predsednikom ČZS

OdgovorCOLON # 41916Odgovor dobje
Po Maj 31, 2010 4:00 pm

V dogovoru s Predsednikom ČZS g. Noč Boštjanom bomo izpolnili še eno nalogo, ki si jo je zadala ekipa Foruma Slovenski čebelarji.
Srečanje vseh nas forumašev s predsednikom ČZS bo v četrtek 17. junija ob 17. uri na sedežu ČZS Brdo pri Lukovici!
Posebnega programa ne bi pripravljali, ker naj bi to bilo spoznavanje nas med seboj in s predsednikom ČZS, kjer bi se sproščeno pogovarjali in morda za drugič pripravili konkretnejši program.
Upam, da bomo našli čas in se srečanja udeležili, se spoznali tisti, ki se ne poznamo, si izmenjali izkušnje in prinesli s seboj dobro voljo. Morda bo kdo želel kaj posebej vprašati g. Noča?
Želim čim večjo udeležbo!
Udeležbo potrdite tu ali po PM.
Zadnjič spremenil 1, dne dobje, skupaj popravljeno 0 krat.

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 41917Odgovor cebelar_novinec
Po Maj 31, 2010 4:26 pm

Ja super. Bo polno škofjeloških čebelarjev s foruma tam.

Brezveze. Noč naj raje bolj aktivno na forumu sodeluje tako kot recimo predsednik SPOS-a.

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 41919Odgovor dobje
Po Maj 31, 2010 5:35 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLONJa super. Bo polno škofjeloških čebelarjev s foruma tam.

Brezveze. Noč naj raje bolj aktivno na forumu sodeluje tako kot recimo predsednik SPOS-a.
Povabljeni smo vsi, nikogar ne vabimo posebej obenem pa vse, ki bolj ali manj obiskujemo naše strani, ki tako ali drugače izražamo svoje mnenje, ki tako ali drugače bogatimo ta forum, zaželjen pa si tudi Ti cebelar_novinec!
Lep dan želim

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 41920Odgovor cebelar_novinec
Po Maj 31, 2010 5:59 pm

Saj vem dobje, ideja je super. Na žalost je malo predaleč.
Rad bi pač, da se Noč kdaj oglasi tudi na forumu, če že ČZS nima svojega. Saj ga prebira. PR občasno po mojem mnenju ni zadosti....
Problem ČZS je tudi, da ni stika. Če lahko en predsednik SPOS-a sodeluje na forumih in mail listah in se pogovarja s čebelarji potem bi lahko tudi naš, vaš. Nek mali sestančič kjer bo večina "iz okolice" pač ni nekaj ravno posebnega. No, začetek je....
Da ne bo kdo spet skuču, da se samo kritizira. Tole je bila konstruktivna kritika. kritika->predlog.....

olševèan
PrispevkovCOLON 202
PridruženCOLON Po Mar 02, 2009 4:10 pm
KrajCOLON oląevek

OdgovorCOLON # 41922Odgovor olševèan
Po Maj 31, 2010 8:44 pm

Jaz se tudi strinjam z Novincem. Meni se to zdi enako kot če bi delal v neki "firmi" in bi zjutraj v svoji omarici dobil napotke kaj moraš narediti, če imaš pa ti kakšno prošnjo, željo, idejo pa ni odgovora. Direktorja ali nadzornega pa nebi videl do penzije :D, izjemoma takrat po TV ko se hvali kako dobro je izpeljal nek biznis oz. zakrat ko bi kaj rabil od tebe.

Se motim?

Zato se mi zdi, da bi se tega sestanka morali vsi udeležiti pa da zasujemo B.N. z svojimi vprašanji oz. mu damo ideje ter on nam svoje.

Fino bi pa bilo če bi nam tudi on malo razložil kako so si oni to zamislili s to zaščito kranjske sivke. Kakšne so pozitivne in negativne strani. Ker zadnjič ko se bil v Velenju, je samo povedal pa bodo poskusili kranjsko sivko zaščititi, nič pa ni povedal kaj nam to prinese. Alo pa je bilo to samo zato rečeno ker je bil g. Pahor ob njem :lol:

Kaj mislite???

Jaz bi se udeležil tega "srečanja" samo malo bi mi bilo nerodno, če bi se nas zbralo komaj za eno nogometno ekipo :) . Pa poleg tega sem še vedno začetnik ki pa nimam toliko izkušenj kot starejši čebelarji. Tako se mi zdi da bi se lahko tega srečanja udeležili tudi malo starejši čebelarji (veterani). Tudi tisti ki niso na tam forumu. Oni bi znali povedati kaj se je spremenilo od takrat ko so oni začeli čebelariti in bi lahko tudi na podlagi tega sklepali kje so šle stvari samo še navzdol.

LP

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
PridruženCOLON Sr Jul 30, 2008 6:34 pm
KrajCOLON Zaborąt pri Dolu
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 41924Odgovor kravzlj
Po Maj 31, 2010 9:00 pm

Hej!

Jaz pa pozdravljam to idejo in bom najbrž prišel. Če kaj ne pride vmes bom tam. Spoznal bom člane foruma, morda kaj povedal in videl kaj se da narediti!
Če ne drugega, probamo lahko.

Lp Luka
" Vitez ki bije bitko z jedrsko bombo! "

dušans
PrispevkovCOLON 735
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 9:30 am
KrajCOLON homec

OdgovorCOLON # 41930Odgovor dušans
To Jun 01, 2010 12:37 am

Konstruktivno je po mojem to, da se predlagajo teme (pereča vprašanja, dobri predlogi...) za srečanje.

Da ne bom pisal v prazno, ena od tem bi lahko bila ekološko čebelarjenje. Davno je bil en sestanek, potem pa vse tiho je bilo.

lp

Dušan

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 41931Odgovor cebelar_novinec
To Jun 01, 2010 4:14 am

Kaj bom jaz teme predlagal, če me tam ne bo. Moja kritika leti na to, da so teli funkcionarji naši zelo oddaljeni od čebelarjev, še posebej, če jih primerjamo s srbskimi kolegi. Tale začetek je mogoče kanček upanja samo deluje bolj tako ...... ker Mohamed ni prišel k gori, je gora prišla k Mohamedu...

dušans, da ne bo tudi po tem sestanku vse tiho bilo.....

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 41936Odgovor kravzlj
To Jun 01, 2010 8:42 am

dušans : Se strinjam, zberimo teme ki bi jih obravnavali. Lahko zberemo na forum ali pa vsak pri sebi!

Lp Luka

BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

OdgovorCOLON # 41981Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
Če Jun 03, 2010 6:55 am

Pozdravljeni!

Tudi osebno Vas povabim na srečanje, kjer se bomo spoznali, predvsem pa bomo lahko si izmenjali svoja mnenja, poglede, ... .
Vse v željki po sodelovanju in s tem napredka čebelarstva.

Glede mojega sodelovanja na forumu pa občasno sodelujem, če so kaka konkretna vprašnja, pa sem vedno pripravljen odgovoriti.

lp
Boštjan

fenix
PrispevkovCOLON 138
PridruženCOLON Pe Mar 19, 2010 7:06 pm

OdgovorCOLON # 42116Odgovor fenix
Po Jun 07, 2010 4:13 pm

Em....samo zanima me a ta datum za to srečanje je sedaj določeno, ali bodo še kakšne spremembe???

lp

BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

OdgovorCOLON # 42117Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
Po Jun 07, 2010 4:32 pm

če se ostali srinjajo je dokončen, če pa je kakšen ustreznejši datum za večino, pa lahko spremenimo

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42118Odgovor kravzlj
Po Jun 07, 2010 4:37 pm

Hej!

Sem preslabo pogledal, jaz takrat ne morem. Lahko prej. Kakšen dan dva, bi bil zelo vesel.

Če ne, me pa pač ne bo.

Lp Luka

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42120Odgovor dobje
Po Jun 07, 2010 4:57 pm

fenix napisal/-aCOLONEm....samo zanima me a ta datum za to srečanje je sedaj določeno, ali bodo še kakšne spremembe???

lp
Mislim, da spremembe datuma ne bo!
Če bomo prelagali in upoštevali vsakega posebej se ne bomo nikoli srečali!
Lep dan

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42269Odgovor dobje
To Jun 15, 2010 2:40 pm

Zanima me, koliko Vas ima namen ta četrtek priti na srečanje s predsednikom ČZS Na Brdu.
Do sedaj je odziv dosti slab.
Kdo sigurno pride- lahko napišete tudi na moj PM
Lep dan

Uporabniški avatar
Jaka Gašper
PrispevkovCOLON 111
PridruženCOLON Po Mar 06, 2006 9:05 pm

OdgovorCOLON # 42275Odgovor Jaka Gašper
To Jun 15, 2010 10:51 pm

Šment, jaz tudi ne bom prisoten, ideja pa se mi zdi super...Ob 18.00 imam namreč čebelarsko delavnico;označevanje medu in terenska analiza medu.
Če se zadeva slučajno prestavi pa kar sporočite...

lp

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42277Odgovor kravzlj
To Jun 15, 2010 11:06 pm

Jaz bi res prišu pa ne morem. Drugič morda. . .

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42279Odgovor dobje
Sr Jun 16, 2010 5:11 am

V kolikor nas ne bo 10, bomo preložili srečanja na jesen. Sedaj slabo kaže.
Prosim da udeležbo sporočite do 19. ure- danes
Lep dan, čeprav deževen

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 42285Odgovor Andrej-Admin
Sr Jun 16, 2010 1:51 pm

Mislim, da če jih 5 pride ni slabo!

Boste poročali naprej. Ko mi organiziramo skupine Šole Zdravja pride najprej 3-5 ljudi, toda sedaj je aktivno v ŽIVO dnevno 500-700 ljudi in več skupin je v ustanavljanju. Trenutno se povezujemo z enim klubom v večje mmestu, ki ima 500m2 na voljo, vodila ga bo naša članica.

Ne PRELAGAJTE na jesen.

BOM DIREKTEN... Kdor ima čas in DOBRA ČEBELARSKA JAJCA naj se odzove na vabilo. Sam sem ta mesec naredil brezplačno že 500kilometrov, pa preko 70 prostovoljnih del, Nikolay samo prejšnji teden 800km za dobro vseh...

Če se ve, da je potrebno nekaj ukreniti, v avtomobile po 4, razdelite stroške in k Boštjanu na kavo... To je moje osebno mnenje.

l.p. Andrej

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42290Odgovor dobje
Sr Jun 16, 2010 7:56 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLONMislim, da če jih 5 pride ni slabo!

Boste poročali naprej. Ko mi organiziramo skupine Šole Zdravja pride najprej 3-5 ljudi, toda sedaj je aktivno v ŽIVO dnevno 500-700 ljudi in več skupin je v ustanavljanju. Trenutno se povezujemo z enim klubom v večje mmestu, ki ima 500m2 na voljo, vodila ga bo naša članica.

Ne PRELAGAJTE na jesen.

BOM DIREKTEN... Kdor ima čas in DOBRA ČEBELARSKA JAJCA naj se odzove na vabilo. Sam sem ta mesec naredil brezplačno že 500kilometrov, pa preko 70 prostovoljnih del, Nikolay samo prejšnji teden 800km za dobro vseh...

Če se ve, da je potrebno nekaj ukreniti, v avtomobile po 4, razdelite stroške in k Boštjanu na kavo... To je moje osebno mnenje.

l.p. Andrej
Upal sem da se bo za srečanje prijavil še kdo, vendar sva do tega trenutka prijavljena samo dva forumaša.
Andrej, pravijo da imajo čebelarji preveč dela s svojimi ljubicami v tem času .
Nekaj Vas prosi za prestavitev srečanja in verjamem, da nas bo takrat več.
Srečanje jutri odpade , žal samo dva + predsednik!!!
V dogovoru s predsednikom ČZS srečanje prelagamo na september
Nisem ravno vesel, žal nam je to padlo v vodo!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 42291Odgovor Andrej-Admin
Sr Jun 16, 2010 8:16 pm

Preprosto ne razumem!

Bom hudo kritičen. To je zame NERESNO...

Vsi govorijo o ČEBELAH, o boleznih, ko je potrebno kaj naredi ni nič....

Na vseh področjih sem v kolapsu, pa sem vsak teden v LJ, Koper, danes prišli iz Kopra v Gorico.

Sem tudi preutrujen, toda vem, da je potrebno narediti...

NIMAJO ČASA? Hm....

Konec septembra je Apimondia in sedaj je super za srečanje. Boštjan Vam je podal roko, folk pa nič

Žal so čebelarji še vedno kot pred 200 leti in kot večina Slovencev.. ONE MAN BAND.. in naj še sosedu krava crkne....

Na forumu sem objavil, da iščemo za sodelovanje čebelarska gospodarstva, pa nič .Niti EN SAM se ni javil...
V navezi je trenutno 700 upokojencev in če tako rajo spraviš v pogon lahko marsikomu pokupijo skladišče meda....

Ja žalost, da folk ne vidi dlje od nosu..

Na drugih področjih pa se spreminja, bistveno. Se zmenim za sestanek teden v naprej in glej folk ob 16.00 je bil na zbirnem mestu v Gorici...
Točno jim je bilo jasno kaj povedati, REKLI SMO ZA SKUPNO AKCIJO. Hkrati se odvijal na koprskem drugi sestanek, ki ga je vodil moj frend.
Samo tip je prišel iz Rusije... očitno bo moral učiti Slovence povezovanja...

JA TO JE NERESNO.. Ko sva z Baro sklicala v Msotecu nas je bilo tam okoli 10. Veliko njih ni prišlo ker jih je bilo strah šefov.

PREMISLITE še enkrat in pojdite do Boštjana, pokažite da STE MOŠKI, ne STARE BABE!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 42292Odgovor Andrej-Admin
Sr Jun 16, 2010 8:20 pm

Ste POSLALI mailing preko foruma?
Pa prestavite za en teden, če je Boštjan ZA

Samo ne septembra, ko so priprave za Apimondio

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 42293Odgovor dobje
Sr Jun 16, 2010 8:46 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLONSte POSLALI mailing preko foruma?
Pa prestavite za en teden, če je Boštjan ZA

Samo ne septembra, ko so priprave za Apimondio
Res mi je žal, ampak samo 2 bi prišla jutri na Brdo in to je res žalostno.
Nerad rečem ne, vendar sva se z g. Nočem dogovorila za setembra, ker ima veliko dela z s projektom ohranimo čebele...
Razumem pa tudi čebelarje, ki prosijo za jesen, ker je sezona na višku!
Tudi sam sem slabe volje, saj sem se veselil tega srečanja, da se spoznamo in poklepetamo tako pa... meni je res žal

Uporabniški avatar
Jaka Gašper
PrispevkovCOLON 111
PridruženCOLON Po Mar 06, 2006 9:05 pm

OdgovorCOLON # 42294Odgovor Jaka Gašper
Sr Jun 16, 2010 8:50 pm

Če je že tako, je verjetno najbolje v začetku/sredini septembra...

davca
PrispevkovCOLON 550
PridruženCOLON To Okt 16, 2007 6:13 pm
KrajCOLON Ljubljana

OdgovorCOLON # 42436Odgovor davca
Pe Jun 25, 2010 8:13 am

Nekaj nas je, ki se "napihujemo" tukaj na forumu ali pa je to mesto naše "zabave", kot je zadnjič rekel nek mlajši čebelar. Nekateri iščemo koristne informacije, za kaj več pa je potreben napor. Očitno tudi podjetnost ali pa skrb za naravo in čebele ni naša splošna odlika. Razen nekaj čebelarjev (ki jih lahko prešteješ na prstih ene roke) večina nima kakšnih posebnih ambicij v čebelarstvu. Smo le majhni ljubiteljski čebelarji, ki smo zadovoljni s tem, kar imamo. Kaj več nam ni treba. Celo medu, da bi ga ponudili 700 ali pa 1 avtobsu upokojencev, nimamo dovolj.
Mi je pa žal, da je tako. Žal mi je in žrem se, da tudi sama sodim med večino, ki se tu in tam oglasi na tem forumu in sem očitno sama sebi zadostna. Potem pa še pogoji: morda nekateri čebelarji nimamo osnovnih pogojev za sodelovanje. Eden izmed njih je čas. Lahko se je usesti z computer, se prijaviti na forum slovenskih čebelarjev in nekaj naflancati. Kaj več pa zahteva drugačen pristop.
V življenju sem želela marsikaj početi. In sem počela. Nekaj stvari. Zgleda, da mi je tukaj zmanjkalo sape. Čeprav sem začela čebelariti zato, da bi iz tega nekaj naredila.
LP,
Unus pro omnibus et omnes pro uno - Eden za vse in vsi za enega

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov