Debate o prenovi foruma

Pohvale, graje, pripombe in predlogi obiskovalcev ter administratorjeva obvestila.

ModeratorCOLON dobje

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

Debate o prenovi foruma

OdgovorCOLON # 39892Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 10:55 pm

Program in zadolžitve

V želji izboljšati forum, da postane prostor za izmenjavo mnenj in izkušenj, učenju, medsebojni pomoči , druženju, spoznavanju, skratka vseh, ki nas ta tematika zanima in veseli smo si zastavili nekaj nalog v želji da združimo svoje moči:

1 .Preurediti stran http://www.slovenski-cebelarji.com/ , ki naj sčasoma postane E časopis
2. Ureditev foto galerije
3. Sprotno urejevanje foruma, tudi kontrola, da ne zaide v skrajnosti; nekatere teme, ki so neaktivne zamenjati z novimi
4 .Foruma v začetku ne bi veliko spreminjal, ker je uporaben in bogat, rabi pa stalen nadzor
5. Sodelovanje s ČZS in drugimi
6. Povečati število članov

K sodelovanju je Andrej povabil vse, ampak odziv je bil skromen, tako se ekipa lahko še dopolni. Tudi sam sem poslal nekaj vabil in hvala vsem, ki ste pokazali dobro voljo. Vsaka pomoč je dobrodošla, zato nam pomagajte!

Zadolžitve

Administratorji foruma: Andrej, Bostek, Dobje, Pike

Moderatorji foruma: Volk, Oldy, Janko, Marty

Administratorji so poleg moderatorjev zadolženi tudi za urejanje nekaterih tem v forumu in tistih, ki še nimajo zadolžitev.

Želimo čim boljše sodelovanje

Lep dan

Vili

volk
PrispevkovCOLON 2074
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 2:18 pm
KrajCOLON Zemlja

OdgovorCOLON # 39968Odgovor volk
So Mar 06, 2010 7:15 pm

Andrej,pred casom sem kontaktiral g.Bajca,ker sem imel za objaviti en clanek na http://www.slovenski-cebelarji.com/,pa nisem mogel.

Daj malo preglej,kako bi se dalo objavljati clanke na tej strani.Nekako bi bilo dobro,da bi nekdo imel nadzor nad to stranjo,njemu(ali skupini ) bi posiljali clanke,clanke bi se pregledalo,sicer se v vsebino ne bi veliko spuscalo,ker bi vsak pisec moral nastopati z podatki o sebi.Urednik elektronskega casopisa bi na mogoce nejasnosti kontaktiral z piscem clanka.

Sam menim,da s strani cebelarjev,ki so na forumu,da bi lahko dobili kar nekaj zanimivih clankov.

Zato pozivam vse,ki so kakorkoli zainteresirani,da bi sodelovali pri tem projektu.
Ta stran ne bi bila,kot je ta forum,kjer se vse izgublja v polemikah,pac pa bi bil E. casopis kot nek visji vidik Slovenskega cebelarja.
Narava je dekle lepotica,
Ko je voljna,
sama se preda,
ko jo posilis,
Ubiti te da!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39969Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 7:39 pm

volk napisal/-aCOLONAndrej,pred casom sem kontaktiral g.Bajca,ker sem imel za objaviti en clanek na http://www.slovenski-cebelarji.com/,pa nisem mogel.

Daj malo preglej,kako bi se dalo objavljati clanke na tej strani.Nekako bi bilo dobro,da bi nekdo imel nadzor nad to stranjo,njemu(ali skupini ) bi posiljali clanke,clanke bi se pregledalo,sicer se v vsebino ne bi veliko spuscalo,ker bi vsak pisec moral nastopati z podatki o sebi.Urednik elektronskega casopisa bi na mogoce nejasnosti kontaktiral z piscem clanka.

Sam menim,da s strani cebelarjev,ki so na forumu,da bi lahko dobili kar nekaj zanimivih clankov.

Zato pozivam vse,ki so kakorkoli zainteresirani,da bi sodelovali pri tem projektu.
Ta stran ne bi bila,kot je ta forum,kjer se vse izgublja v polemikah,pac pa bi bil E. casopis kot nek visji vidik Slovenskega cebelarja.

Lahko začnemo graditi vzpored portal, Boostek bo pomagal

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
PridruženCOLON Sr Jul 15, 2009 7:31 am
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39970Odgovor bostek
So Mar 06, 2010 7:45 pm

Lahko pomagam pri administriranju in postavitvi portala.
Učite se teorije, drugače boste ostali celo življenje v praksi pračebelarja (August b. Berlepš)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39972Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 7:56 pm

bostek napisal/-aCOLONLahko pomagam pri administriranju in postavitvi portala.
PODAJTE predloge kako bi RAZŠIRILI malo forum, da ne bi BIL preobsežen, da se KLJUB temu da možnost najbolj zainteresiranim DRUŠTVOM...

Toda TISTIM; ki bodo v ozadju imele EKIPO; ki b odelovalo in ne bo samo ČRKA na PAPIRJU

POIŠČIMO SKUPNE TOČKE!

STE ZA?

Jaz sem ZA. torej?

Hkrati naj se javijo tisti, ki bodo pomagali

Andrej

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
PridruženCOLON Sr Jul 15, 2009 7:31 am
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39973Odgovor bostek
So Mar 06, 2010 8:03 pm

Morda namesto da bi vsako društvo imelo svoj oddelek... bi raje naredili en oddelek za vsa društva, kjer lahko v eni temi predstavijo društvo, člane, produkte, aktivnosti, novice itd.
Učite se teorije, drugače boste ostali celo življenje v praksi pračebelarja (August b. Berlepš)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39974Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 8:04 pm

bostek napisal/-aCOLONMorda namesto da bi vsako društvo imelo svoj oddelek... bi raje naredili en oddelek za vsa društva, kjer lahko v eni temi predstavijo društvo, člane, produkte, aktivnosti, novice itd.
Pomagajte narediti predlog....

volk
PrispevkovCOLON 2074
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 2:18 pm
KrajCOLON Zemlja

OdgovorCOLON # 39975Odgovor volk
So Mar 06, 2010 8:06 pm

Andrej,ce smem podati predlog.Oddelek ČD Škofja Loka lahko spremenis v Čebelarska društva,ali pa kaj podobnega.

sedaj imas notri:
Dogodki in aktivnosti ČD Škofja Loka
Debata o ČD Škofja Loka
Čebele in čebelji pridelki na Škofjeloškem
Čebelnjaki in zanimivosti
Portal Loški Čebelarji

No tega je prevec,ce si vsako drustvo naredi tako.

Zato bi pod Čebelarska društva,
vsako drustvo imelo samo eno alinejo.
Narava je dekle lepotica,
Ko je voljna,
sama se preda,
ko jo posilis,
Ubiti te da!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39976Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 8:07 pm

volk napisal/-aCOLONAndrej,ce smem podati predlog.Oddelek ČD Škofja Loka lahko spremenis v Čebelarska društva,ali pa kaj podobnega.

sedaj imas notri:
Debata o ČD Škofja Loka
Portal Loški Čebelarji

Dajte pretuhtat.

Razmislite tudi kako predstaviti potem na portalu društva itd

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39977Odgovor dobje
So Mar 06, 2010 8:10 pm

volk napisal/-aCOLONAndrej,ce smem podati predlog.Oddelek ČD Škofja Loka lahko spremenis v Čebelarska društva,ali pa kaj podobnega.

sedaj imas notri:
Debata o ČD Škofja Loka
Portal Loški Čebelarji

Se strinjam!
Društva s katerimi se bo Andrej dogovoril imajo vsaka po en podforum!!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39979Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 8:32 pm

dobje napisal/-aCOLON

sedaj imas notri:
Debata o ČD Škofja Loka
Portal Loški Čebelarji

Se strinjam!
Mislim, da sem s Čebelarjem Novincem dobila skupni jezik in bo tudi ON POMAGAL...

Škoda je, da se kregamo, on ima tudi računalniška znanja, ki bodo prav prišla nam vsem....

Mislim, da se mora mpogovoriti še z Divjim... res preveliko je kontra vsemu, pa to ljudi odbije in potem nas vse zanese...

Sem nečebelar, zato sem mogoče bolj neobremenjen in mene zanima kako VAŠE DELO SPRAVITI BOLJ V JAVNOST, DA BOSTE BOLJ UPOŠTEVANJA VREDNI...

Upam, da razumete?

Priznajmo vsak pol lastne krivde za vse nesporazume v zadnjih 6 letih, jaz jih tudi, pa podajmo si roke, pa dajmo SPILITI V NULO....

Mislim, da je pošteno, da tudi Boštjana vključimo v delovanje. Mogoče se z njim vsi ne strinjate, toda kar sem jaz z njim kontaktiral je ZA...

Vsi smo na isti ladji, tudi nekateri nečebelarji smo tesno na vaši strani, veliko nam je do tega da jemo zdravo hrano.

Prosim, da javite vse mdruštvom, ki bodo želela sodelovati...

Preko povezav, ki jih gradimo z Nikolayem bomo tudi zadeve promovirali...
On je že bil v veliko revij
http://www.sola-zdravja.si/clanki/sola_ ... dravje.pdf

http://www.sola-zdravja.si/clanki/
vseh še nimam tukaj

Ko bomo kontaktirali po občinah, večjih firmah bomo omenili tudi dejavna društva, ki so povezana s kakovostjo življenja.
Na mojih portalih lahko uredim link sistem in polinkam vsa ČD, ki bodo sodelovala s forumom in portalom

Ideje pišite wordu, združujmo...
Ne želim pa, da s delimo kdo je s kje...
Jaz se počutim med vsemi vami lepo...

A ni lepo, da se enkrat dobimo pri enem, pri drugem... itd

Ko sva bila z Val pri Meden na drugem koncu Slovenije so se okioli naju zbrali tamladi in tanajsterejši, pa muce, kužki, čebele, krave so mukale itd...

Kaj hočem reči?

Pokažimo, da zmoremo, pokažimo, da smo taboljši...

Vsak naj reče MEA CULPA, vzame Tomahavk in ga zakoplje za večno..

Pričakujem pozitiven odgovor od popolnoma vseh, hvala

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 39981Odgovor cebelar_novinec
So Mar 06, 2010 8:43 pm

Dio bono Andrej. Daj malo ustavi konje in preberi kaj sem ti napisal. Pri tebi človek spusti malo pozornost pa kar greš v tri krasne :D Polagaš besede v usta :roll:

Portale, galerije pa vse ostalo boste že zrihtali. Jaz sem že povedal ko me je Dobje kontaktiral, da me ne zanima ne tehnična plat in ne moderatorska plat zadev tukaj.

Kar sem ti predlagal bom še tu ponovil. Skini tiste forume za posamezna društva. Naredite na portalu za posamezna društva pa bomo dali gor. Na forumu pa po mojem mnenju res ni potrebe po forumih za vsako društvo posebej. Kar boste naredili pač boste.

To je to.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39982Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 8:46 pm

Mogoče n ivse mjasno zakaj forsiram Šolo zdravja

Želim narediti nekakšno giubanje za ljudi, da se povežemo, pomagamo, da širimo zavest kakovostnega življenja, da ne čakamo, da nas futrajo s tabletami kot prašičke * gujdeke, da bomo šli raje h kmetu po zelenjavo, sadje, je pa jedli plastiko iz vsepovsod

Mi lahko takoj dokažemo kakovost hrane na kmetiji, pod daljnovodi, kjer je bolj špricano.... ali iz uvoza in kupljeno v super marketu

V pripravljeno hrano za meritev daš ORP meter merilec Oksidacijsko redukcijskega potenciala in ugotoviš, da ima zelenjava iz uvoza, preveč škropljena.. tak pozitiven potencial, da ti še krade elektrone, podobno kot voda, ki je lahko 100-500mV plusa kar pomeni, da škodi TUDI ČEBELAH.. PO DOMAČE JE TO KONTRA VITAMIN C

Hrana nekje pri kmetu, ki je pošten s škropivi pa ima lahko precej v minus...

Kaj to pomeni?
Podobno kot, da te zaprejo v sobo s tapisonom, vključijo polno računalnikov in boš zaspan, uničen, počasi zbolevaš. Če greš v gozd, k morju, v hribe te najprej utrudi, toda prejmeš negativne ione, torej te poživi...

Če čebela, piščanec, krava, konj, človek. pijejo vodo brez prisotnosti prostih elektronov, zbolevajo... Najmočnejši antioksidant je atomiziran vodik, ki se sprošča tudi ob naravni elwktrolizi, tudi v oblakih.
Če se raztopi v vodi in ga hitro popijrmo, deluje antioksodativno,
Posebno vlogo imajo tudi OH - ioni, ki dajo elektrone prostim radikalom...

Če hrana tega nima, Ti krade v telesu. Če pa piješ stoječo vodo, vodo iz plastenk, šumeče pijače piješ kisle ione, ki so OKSIDANT piješ torej snov, ki oksidira, uničuje celice....

Zakaj se daje rdečo peso v med pa sami veste, ali pa naj razloži Branko, Janko itd

Med je zelo posebna snov, katero so poznali že Egipčani! Ne v brez veze

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39983Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 8:47 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLONDio bono Andrej. Daj malo ustavi konje in preberi kaj sem ti napisal. Pri tebi človek spusti malo pozornost pa kar greš v tri krasne :D Polagaš besede v usta :roll:

Portale, galerije pa vse ostalo boste že zrihtali. Jaz sem že povedal ko me je Dobje kontaktiral, da me ne zanima ne tehnična plat in ne moderatorska plat zadev tukaj.

Kar sem ti predlagal bom še tu ponovil. Skini tiste forume za posamezna društva. Naredite na portalu za posamezna društva pa bomo dali gor. Na forumu pa po mojem mnenju res ni potrebe po forumih za vsako društvo posebej. Kar boste naredili pač boste.

To je to.
Kar lahko pomagaš pomagaj...

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39985Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 8:54 pm

Čutim pozitivo pri vseh!

alešD
PrispevkovCOLON 50
PridruženCOLON Ne Avg 21, 2005 11:44 am
KrajCOLON ©kofja Loka - okolica

OdgovorCOLON # 39986Odgovor alešD
So Mar 06, 2010 8:59 pm

dobje napisal/-aCOLON

sedaj imas notri:
Debata o ČD Škofja Loka
Portal Loški Čebelarji

Se strinjam!
Dobje, se ti pridružujem. Preštudirajte možnost:
oddelek ČD Škofja Loka v npr. Forumi čebelarskih društev
Forum; Dogodki in aktivnosti ČD Šk. Loka v Čebelarsko društvo Škofja Loka

Ostale oddelke zbrišete oz. namenite drugim društvom.
Seveda naj bo sodelovanje foruma z društvi vzajemno.

Kaj mislite?
lp.
še vedno je lepo biti èebelar

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 39988Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 9:06 pm

Andrej koliko krat naj še ponovim, da nisem proti nečemer. Navedi vsaj en sam primer priti čemu sem bil v zadnjih nekaj mesecih. Saj se v večino razprav na tem forumu nisem niti vključeval.
Izraziti dvom v kakšno tezo pa še ne pomeni biti proti nečemu. pa to sedaj niti ni tako važno. Spor se je začel, ko sem sam želel za moje ČD enak privilegij, kot si ga je prisvojilo ČD Škofja Loka. In ves čas prepira nisi zmogel odkrite besede in jasno reči "ne dam" ali "dam". Rekel bi ne dam in me poslal v PM in poslovil bi se s foruma s prijaznim "hvala enako". Ti pa si razpredal o vsem le o tem kar sem te spraševal nisi rekel ne bev ne mev.

Čebelar-novinec ima prav. Tako ne gre in vam tudi, če se sam odstranim s tega foruma, v bodoče ne bo šlo. Že jutri se bo našel nov zahtevek za podforum za kakšno ČD in potem še nov in čez čas še kakšen nov.

S tem, ko ste celoten forum podredili ČD Škofja Loka ste naredili veliko napako in sami zapackali vse tisto dobro in koristno kar ste v dobrobit foruma v zadnjih nekaj dneh storili na področju tehnične in vsebinske preureditve. In potem si ti, dragi Andrej, postavil še neke demagoške pogoje nekih čudnih ekonomsko komercialnih poslov v katere naj bi se vključili čebelarji in celotna podoba je dobila precej zmazano podobo.

Na vsak argument si odgovarjal z demagoškimi nakladanji in ves čas nisi bil v stanju zavzeti nekega jasnega in odločnega stališča. Seveda je forum tvoj in ti si lastnik in ti si šef. Temu nihče ne oporeka. Potem pa bodi vsaj toliko moža in jasno povej, da na forumu so dobrodošli le tisti, ki bodo po tvojih navodilih na terenu zate in tvoje prijatelje zastonj opravljali neke komercialne posle. Je torej to pogoj ali ni ?

In ker mi že ves čas očitaš, da sem vedno proti nečemu, prosim te, povej proti čemu sem ? Da, res je, sem proti temu, da ima eno ČD neke privilegije, ki jih nobeno drugo ne more imeti. In proti čemi sem še ???

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39990Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:10 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONAndrej koliko krat naj še ponovim, da nisem proti nečemer. Navedi vsaj en sam primer priti čemu sem bil v zadnjih nekaj mesecih. Saj se v večino razprav na tem forumu nisem niti vključeval.
Izraziti dvom v kakšno tezo pa še ne pomeni biti proti nečemu. pa to sedaj niti ni tako važno. Spor se je začel, ko sem sam želel za moje ČD enak privilegij, kot si ga je prisvojilo ČD Škofja Loka. In ves čas prepira nisi zmogel odkrite besede in jasno reči "ne dam" ali "dam". Rekel bi ne dam in me poslal v PM in poslovil bi se s foruma s prijaznim "hvala enako". Ti pa si razpredal o vsem le o tem kar sem te spraševal nisi rekel ne bev ne mev.

Čebelar-novinec ima prav. Tako ne gre in vam tudi, če se sam odstranim s tega foruma, v bodoče ne bo šlo. Že jutri se bo našel nov zahtevek za podforum za kakšno ČD in potem še nov in čez čas še kakšen nov.

S tem, ko ste celoten forum podredili ČD Škofja Loka ste naredili veliko napako in sami zapackali vse tisto dobro in koristno kar ste v dobrobit foruma v zadnjih nekaj dneh storili na področju tehnične in vsebinske preureditve. In potem si ti, dragi Andrej, postavil še neke demagoške pogoje nekih čudnih ekonomsko komercialnih poslov v katere naj bi se vključili čebelarji in celotna podoba je dobila precej zmazano podobo.

Na vsak argument si odgovarjal z demagoškimi nakladanji in ves čas nisi bil v stanju zavzeti nekega jasnega in odločnega stališča. Seveda je forum tvoj in ti si lastnik in ti si šef. Temu nihče ne oporeka. Potem pa bodi vsaj toliko moža in jasno povej, da na forumu so dobrodošli le tisti, ki bodo po tvojih navodilih na terenu zate in tvoje prijatelje zastonj opravljali neke komercialne posle. Je torej to pogoj ali ni ?

In ker mi že ves čas očitaš, da sem vedno proti nečemu, prosim te, povej proti čemu sem ? Da, res je, sem proti temu, da ima eno ČD neke privilegije, ki jih nobeno drugo ne more imeti. In proti čemi sem še ???

Divji

Postavili bomo celovito, na portalu bomo predstavili vse zainteresirane, samo prosim malo strpnosti, je prav?

Kdor bo želel sodelovati, bo lahko

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39991Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 9:11 pm

Andrej hvala! Sedaj pa bom spokojno zaspal kot dojenček, :D

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39992Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:14 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONAndrej hvala! Sedaj pa bom spokojno zaspal kot dojenček, :D
Želim si, da boš tudi Ti zelo konstruktivno sodeloval, deloval...
Začeli bomo graditi nov portal kot se šika... Bo tudi kot revija itd....

Potrebno je vse zainteresirane povezati, dati linke gor itd, malo ste prehitevali, sam sem imel od vedno že te ideje....

Kakorkoli. dajmo jih sedaj uresničiti. Velja?

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39993Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 9:21 pm

V okviru svojih skromnih možnosti in še bolj skromnega znanja bom z največjim veseljem sodeloval in prispeval kolikor bom pač vedel in znal.

Šef čakam na obvezna navodila in ukaze!

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39994Odgovor dobje
So Mar 06, 2010 9:22 pm

Ob takih razmišlanjih mi je kar laže!
Vse se da če se hoče!
Res pa moramo biti realni in malo potrplenja bo treba in veliko konstruktivnih prispevkov naj bo, pripravljenost je! Pustimo času čas!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39996Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:25 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONV okviru svojih skromnih možnosti in še bolj skromnega znanja bom z največjim veseljem sodeloval in prispeval kolikor bom pač vedel in znal.

Šef čakam na obvezna navodila in ukaze!
Ni ukazov...

Najprej se od veselja nasmej in popij en glažek rujnega na zdravje čebelarjev in vseh nas, ki radi jemo med in vse ostalo zraven...

Ko to urediš, pa razmišljaj kaj je za narediti, da bomo boljši od najboljših....

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39997Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:27 pm

dobje napisal/-aCOLONOb takih razmišlanjih mi je kar laže!
Vse se da če se hoče!
Res pa moramo biti realni in malo potrplenja bo treba in veliko konstruktivnih prispevkov naj bo, pripravljenost je! Pustimo času čas!
Mislim, da bo še kdo pomagal, da bo lažje.

Ko je gradivo urejeno, ga z levo roo mečeš na portal, toda spisati kakovostno, v dokaj OK slovenščini, razumljivo itd je pa druga pesem in ure tečejo

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39999Odgovor dobje
So Mar 06, 2010 9:31 pm

Se strinjam!
Vabljeni s prispevki, pa ekipo moramo popolniti!
Moderatorske vrste tudi vabijo!

Lep večer

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 40001Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:34 pm

dobje napisal/-aCOLONSe strinjam!
Vabljeni s prispevki, pa ekipo moramo popolniti!
Moderatorske vrste tudi vabijo!

Lep večer
super, po nevihti je vedno najlepše hee, čeprav ko švigajo strele in pada 10 centimeterska toča je bolje se skriti v brlog

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
PridruženCOLON Sr Jul 30, 2008 6:34 pm
KrajCOLON Zaborąt pri Dolu
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 40004Odgovor kravzlj
So Mar 06, 2010 9:39 pm

Hej!

Nekako me motijo naslovi določenih podforumov, ali kako se reče. Recimo prvi je Poklicno čebelarjenje. Torej tam jaz nimam kaj pisati? Eden izmed teh je tudi Čebelarski mojster. Koliko jih je na forumu?

Morda le pikolovstvo. . . :roll:

Lp
" Vitez ki bije bitko z jedrsko bombo! "

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 40007Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:47 pm

kravzlj napisal/-aCOLONHej!

Nekako me motijo naslovi določenih podforumov, ali kako se reče. Recimo prvi je Poklicno čebelarjenje. Torej tam jaz nimam kaj pisati? Eden izmed teh je tudi Čebelarski mojster. Koliko jih je na forumu?

Morda le pikolovstvo. . . :roll:

Lp
Predlogi se zbirajo, Dobje, Bostek, Volk in ostali

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 40008Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 9:59 pm

Društva se že javljajo, bomo OK poštimali, da bo steklo....

Tudi s portalom bomo

Gas

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 40189Odgovor divji cebelar
To Mar 09, 2010 9:51 pm

Kdaj bodo izvedene napovedane in obljubljene spremembe vsebinske zasnove foruma in vsa društva izenačena s privilegijem ČD Škofja Loka ???

Če tega ne nameravate storiti, potem pa vsaj pošteno povejte s čim si je to društvo zaslužilo ta privilegij in temu primerno dopolnite ime foruma.

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov