Sofinanciranje čebelarske opreme

Čebelarski prispevki v tiskanih in ostalih medijih
BUTTON_POST_REPLY
Tobias Mislil
PrispevkovCOLON 2
PridruženCOLON Če Feb 27, 2014 11:59 am

Sofinanciranje čebelarske opreme

OdgovorCOLON # 63672Odgovor Tobias Mislil
Če Feb 27, 2014 12:08 pm

Prijavil sem se na razpis leta 2012 in bil zavrnjen, ker sem zamudil, a razpis je bil odprt le čez vikend od 27. 1. 2012 (petek) do 30. 1. 2012 (TOREK !!). S podporo za opremo, ki sem jo kupil, tako ni bilo nič. Lansko leto sem dal vlogo in priložil ponudbo za opremo. Agencija me je zavrnila, ker ponudbe ne prizna, velja edino račun o nakupu. Letos se ne nameravam prijaviti, ker je tveganje z nakupom negotovo. Če agencija želi res pomagati čebelarjem, saj so to sredstva iz sklada EU, naj v kriterije vključi tudi naslednje,:
- pri reševanju posameznih vlog naj se uporabi metoda (b) iz 144 člena Uredbe ES
1234/2007, tj. razdelitve v sorazmerju z zahtevanimi količinami ob vložitvi zahtevkov in hkratnega preverjanja pogojev vlagatelja.
- poleg računov o nakupu opreme naj se enakovredno upoštevajo tudi predložene
ponudbe.
Tobias Mislil

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688
PridruženCOLON Sr Maj 05, 2010 7:01 am

OdgovorCOLON # 64299Odgovor JanĹľevec
To Apr 01, 2014 8:26 am

Iz urada Vlade Republike Slovenije za informiranje so pravkar sporočili, da je nepreklicno kot minister za kmetijstvo odstopil mag. Dejan Židan. Razlog njegovega odstopa naj bi bila zavrnitev finančnega ministra Uroša Čuferja finančnega projekta financiranja Svetovalne službe ČZS in drugih razpisnih projektov, ki jih je Židanovo ministrstvo po predlogu ČZS želelo v tem letu realizirati. Na odziv vodstva ČZS še čakamo.

levstek008
PrispevkovCOLON 1676
PridruženCOLON Če Maj 22, 2008 1:46 pm

OdgovorCOLON # 64300Odgovor levstek008
To Apr 01, 2014 8:53 am

Torek, PRVI april, dan norcev.....
SAMO MRTVA VAROJE JE DOBRA VAROJA!!

Lp Matej

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov