Volitve

arhivirane teme 2008
Uporabniški avatar
Mici
PrispevkovCOLON 481
PridruženCOLON Po Maj 22, 2006 10:08 pm
KrajCOLON Zagrac
CONTACTCOLON

Volitve

OdgovorCOLON # 30411Odgovor Mici
Sr Sep 17, 2008 3:22 pm

Spoštovani čebelarji in ostali obiskovalci tega foruma!

Vzemite si te 2 minuti in preberite naslednji sestavek.
Na žalost, so razmere v naši državi takšne, da se moramo posluževati tudi "manj etičnih" načinov oglaševanja. Da pa ne bom preveč ovinkaril bom kar prešel na zadevo. Sem kandidat Stranke Slovenskega naroda in vas pozivam, da na teh volitvah volite našo stranko saj smo prva politična stranka v Sloveniji, vse ostale stranke, so stranke kapitala in interesa nekaterih posameznikov. Ni važno ali so levi ali desni, oboji so enaki. Mi, izven parlamentarci smo jim edina resnična opozicija zato nas tudi tako močno blokirajo. Namreč, kdor misli, da imamo v Sloveniji svobodne medije, živi v zmoti, ni naključje, da izven parlamentarne stranke komajda omenijo.
Lahko bi še razpredal na dolgo in široko, pa nima smisla, kdor si bo vzel čas in to prebral bo, kdor pa ne pa žal ne. na naši strani piše vse to in še več (www.ssn.si).
Volivci, začnite se zavedati moči svojega glasu, saj opažam, da je krivo ravno prepričanje volivcev da njihov glas ni pomemben, da je stanje v Sloveniji takšno kot je in se tudi dosti ne bo spremenilo. Nikar ne volite tistega "ki bo naredil najmanj škode", ali pa ne volite nas, češ "saj ne bodo nič dosegli". Več kot 30% ljudi tako glasuje!!Volivci sami negirajo svojo moč!!

Volite Stranko Slovenskega naroda, saj smo edini ki nas ZDRUŽUJE SKRB ZA NAROD
Kdor veliko ve, malo verjame.
Slika

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 30412Odgovor cebelar_novinec
Sr Sep 17, 2008 3:39 pm

So 19th century ;)

Ej kaj je pa tisto v statutu ( link Statut ) ? Nisem vedel, da Hrvaška obstaja že 500 let. Če se je komu za pritoževat glede "premika" mej severneje se obrnite kar na Avstrijce in Madžare.

Mlatenje prazne slame že v "statutu".

Ne morem verjet, da v 21st. poslušam in berem kot bi bil v devetnajstem.

Kaj niste dovolj ponosni nase in morate take iskrivljene stvari pisat, pa čeprav se v četrtem členu zavzemate za uravnoteženo, objektivno in ne izkrivljeno poročanje ?

Bolj mi tale stranka deluje taka, da v njej ni prostora za "drugače misleče".

Malo mi vlečete na komuniste.....

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

Re: Volitve

OdgovorCOLON # 30413Odgovor Fizikalec
Sr Sep 17, 2008 3:52 pm

Mici napisal/-aCOLONSpoštovani čebelarji in ostali obiskovalci tega foruma!

Tega predvolilnega lapanja pa mam poln K***C da bi nam vsaj kdo tule prizanesel.
Kako so-ste sedaj vsi velikoooooooooodušni, kakšne obljube, cedi se sam med pa mleko, ko pa je volitev konec pa vsako leto ista pesma dajte noooo... :Neeee

Uporabniški avatar
Mici
PrispevkovCOLON 481
KrajCOLON Zagrac
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 30414Odgovor Mici
Sr Sep 17, 2008 3:58 pm

v redu, pisec programa "zedinjena Slovenija" se je nerodno izrazil. bi bilo bolj prav "hrvaška struja", oz. Hrvatje. Stranka je podpisnica tega programa

Pač, besedilo ni lektorirano in normalno da se pojavijo napake.

V naši stranki je prostora za vsakega, ki želi delati v dobro Slovencev in Slovenije, vsak tak je vljudno vabljen k sodelovanju.
Slika

Uporabniški avatar
Mici
PrispevkovCOLON 481
KrajCOLON Zagrac
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 30415Odgovor Mici
Sr Sep 17, 2008 4:00 pm

Fizikalec napisal/-aCOLON

Tega predvolilnega lapanja pa mam poln K***C da bi nam vsaj kdo tule prizanesel.
Kako so-ste sedaj vsi velikoooooooooodušni, kakšne obljube, cedi se sam med pa mleko, ko pa je volitev konec pa vsako leto ista pesma dajte noooo... :Neeee
To mi pa dvigne pokrov, , vsi znate reč "vsi ste enaki"!!! in to je zeeeelo nestrpno do nas, zakaj? ker mi nismo taki, temu se reče posploševanje veste. Nisem se hotu razburjat v tej temi ampk take stvari mi pa dejansko rpesedajo. Ja normalno da je po vsakih volitvah enako, če pa volilci počnete točno to, kar sem zapisal proti koncu sestavka. VOLILCI STE KRIVI da se nič ne spremeni.
Mar nisem zapisal "izven parlamentarci smo prava opozicija"?
kako si drznete rečt da smo enaki, če pa je 3 letnemu otroku jasno da nismo. oni so PARLAMENTARNE stranke, ki so vse po vrsti že imele prilko pokazat kaj znajo (en klinc) mi smo pa izven parlamentarna, katero žene golo domoljubje in odkrita želja po boljši državi. še veste ne koliko prostovoljnega dela, lastnih sredstev in žrtvovanj je potrebno samo za kandidaturo. pol te pa jebejo mediji za konc pa še ljudje s takimile žalitvami
Slika

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 30416Odgovor cebelar_novinec
Sr Sep 17, 2008 4:09 pm

Pa ti misliš, da bo kaj drugače, če boste recimo prišli v pozicijo ?

Vi ste vzeli slovenca/slovenko kar za vrednoto :)

Tale predsednik sveta SSN mora bit en hud shizofrenik :D po poreklju pravi slovenec - http://en.wikipedia.org/wiki/Horv%C3%A1th ... če že štejemo krvna zrnca...kot jih štejete v statutu.

Zdej ti meni povej komu je prlek bolj podoben. Gorenjcu al hrvatu iz Medjimurja ? Pa slovenec iz Kranja sploh ne bo razumel slovenca iz Ljutomera medtem ko ga bo hrvat iz Medjimurja perfektno.

Jebeš to štetje krvnih zrnc v 21. stoletju.
Zadnjič spremenil 1, dne cebelar_novinec, skupaj popravljeno 0 krat.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 30417Odgovor Fizikalec
Sr Sep 17, 2008 4:10 pm

:rezakla no zdej sem se pa vsaj nasmejal pošteno vse to kr si napisal so napisali-rekli točno vsi in vse stranke parlamentarne ali ne.
Je pa tko BV se je razburjat jaz sem napisal moje mnenje-videnje ni nujno, da JE pravilno ti pa pač imaš vso pšravico to demantirat. Bo pa fajn, da do počnema v nekem dostojnem kontekstu nisma preveč dobro začela bi reko :wink:

boriss
Site Admin
PrispevkovCOLON 3074
PridruženCOLON So Sep 08, 2007 9:23 am

OdgovorCOLON # 30418Odgovor boriss
Sr Sep 17, 2008 5:05 pm

Forum ni namenjen političnem oglaševanju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je bilo nesramno !

lp

volk
PrispevkovCOLON 2074
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 2:18 pm
KrajCOLON Zemlja

OdgovorCOLON # 30420Odgovor volk
Sr Sep 17, 2008 5:14 pm

Nekje sem videl sestavek:
Politika je kurba,Bog v teh političnih dnevih kurbo kaznuje,zato imamo tako slabo vreme.In ravno slabo vreme je tisto,kar čebelarjem in čebelam dvigne pokrov. :!:

Politikov ne rabimo,rabili bi dober logičen sodni sistem,napisan s strani strokovnjakov,inštitucije,ki bi nadzorovale izprovajanje logičnih dobrih zakonov,in inštitucije,ki bi preusmerjale sredstva(davčni denar seveda) v družbeno koristne dosežke.
To bi delali izšolani strokovnjaki.Plača vseh del bi morala biti ista (seveda na učinek in čas).Tako bi učitelj imel isto plačo kot zidar.Nihče ne bi mogel bogateti in krasti.Politikov pa ne rabimo.In čebelarski forum ni prostor za reklamo političnih opcij.
Narava je dekle lepotica,
Ko je voljna,
sama se preda,
ko jo posilis,
Ubiti te da!

Uporabniški avatar
Mici
PrispevkovCOLON 481
KrajCOLON Zagrac
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 30422Odgovor Mici
Sr Sep 17, 2008 8:59 pm

ja volk..seveda...res so ljudje zreli za tak sistem...še zunej okvira parlamentarnih strank ne vidjo, kaj šele brezpolitičen sistem.

novinc...dej...ne da se mi tle nekej prerekat, o izvoru in pomenu besede horvath/hrovath/hervath/hrvat/croward/crouward.... si lahko marsikje prebereš.
Kateremu jeziku je pa podobna "stara hrvaščina" (http://en.wikipedia.org/wiki/Kajkavian) si pa tudi lahko pogledaš na wikipedii, podobnost pa potrjuje izvor zgoraj navedene besede.
sploh pa je wikipedia odličen vir informacij "100% vem da ta informacija drži, saj sem sam napisal", smeh no...pri narečjih na hrvaškem so si kar izmislili nekega "chakavian", ki naj bi zajemal dalmacijo+istro....

Če pa gremo po tvoje, da je hrovat ne-slovenec, te moram pa razočarat, nismo nestrpna stranka, nimamo čisto nič proti priseljencem, ki so pripravljeni sprejeti slovenske vrednote, norme, kulturo.... in je zato takšna oseba brez težav v našem svetu.

In ja, prepričan sem, da bo drugače če pridemo v parlament.
Slika

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 30424Odgovor cebelar_novinec
Sr Sep 17, 2008 9:35 pm

Mici napisal/-aCOLONja volk..seveda...res so ljudje zreli za tak sistem...še zunej okvira parlamentarnih strank ne vidjo, kaj šele brezpolitičen sistem.

novinc...dej...ne da se mi tle nekej prerekat, o izvoru in pomenu besede horvath/hrovath/hervath/hrvat/croward/crouward.... si lahko marsikje prebereš.
Kateremu jeziku je pa podobna "stara hrvaščina" (http://en.wikipedia.org/wiki/Kajkavian) si pa tudi lahko pogledaš na wikipedii, podobnost pa potrjuje izvor zgoraj navedene besede.
sploh pa je wikipedia odličen vir informacij "100% vem da ta informacija drži, saj sem sam napisal", smeh no...pri narečjih na hrvaškem so si kar izmislili nekega "chakavian", ki naj bi zajemal dalmacijo+istro....

Če pa gremo po tvoje, da je hrovat ne-slovenec, te moram pa razočarat, nismo nestrpna stranka, nimamo čisto nič proti priseljencem, ki so pripravljeni sprejeti slovenske vrednote, norme, kulturo.... in je zato takšna oseba brez težav v našem svetu.

In ja, prepričan sem, da bo drugače če pridemo v parlament.
Daj ne bluzi. Kakšne so to slovenske vrednote ? Kako se razlikujejo od japonskih, italijanskih ali bolivijskih ? Vrednote niso pojem, ki bi ga prilepil različnim narodom.
To je kot SLS, ki pravi, da se zavzema za krščanske vrednote. Ja kaj so to ? Krneki bluzite vsi skupi ej.

Zakaj bi moral nek krovec, ki ga Slovenija rabi v tem trenutku sprejet slovensko kulturo, če hoče živeti tu ? Zaradi mene lahko on "izvaja" kakršnokoli "kulturo". Če je bedak in se sramuje svojega porekla pol naj le obleče nošo, da se "pokaže" kot slovenskega m2 vreden.

Ne bereš dovolj pozorno kar pomeni, da nisi za v parlament saj boš glasoval za ali proti zakonom katere ne boš razumel.

Napisal sem "po poreklu" kar se zelooo razlikuje od tega za kaj se sam človek smatra. V US je 12% ljudi po poreklu nemcev pa se niti eden ne smatra za nemca.

Vidim, da vas nič ne moti, da nam tujci financirajo raznorazne projekte. Od popravila cest do gradnje vodovoda, ker sami za to nimamo denarja.

Ej v 21.st ni vodovoda ! Zakaj se s takimi stvarmi ukvarjate. Vi bluzite o kulturi, tujcih in njihovem asimiliranju.

Daj malo se razpiši kaj nameravate naredit s slovensko ekonomijo in kakšen je vaš plan, če pride do kolapsa EUR ?

boriss
Site Admin
PrispevkovCOLON 3074
PridruženCOLON So Sep 08, 2007 9:23 am

OdgovorCOLON # 30425Odgovor boriss
Če Sep 18, 2008 7:07 am

Forum ni namenjen politiki - če bi bil jaz moderator bi vas brisal!!!!!!!!!!!!!!!

lp

Uporabniški avatar
Mici
PrispevkovCOLON 481
KrajCOLON Zagrac
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 30427Odgovor Mici
Če Sep 18, 2008 9:12 am

čakej mal...zdej boš reku, da imajo vsi prebivalci tega sveta iste vrednote :shock: .

Tisti krovec kar naj pride delat, če pa misli tu ostati pa mora sprejeti kulturo. Ne vem kje ti živiš ampak ne malokrat so mladi Slovenci žrtve nestrpnega obnašanja otrok priseljencev. in če je danes tako, da si v Ljubljani ponoči ogrožen že zato ker si Slovenec se bodo takšne težave le še potencirale če se takoj ne ukrepa.

Dobro, ne bom popolnoma razumel zakonov, verjetno bolje če prespim njihovo predstavitev, tako kot trenutni poslanci.

ZDA ne morejo biti primer, ker vemo da je ta nacija nastala umetno. Pa še zdaj ZDA kot jih poznamo kmalu ne bo več. Gotov se veliko od tistih 12% šteje za nemce ampak tega pač ne povzdigujejo, tako kot to počnejo priseljenci v Sloveniji.

V naši občini, je bil lani dokončan zadnji vodovod, zakaj se s tem ukvarjamo? Ker nam je mar za vse Slovence in Slovenke.

Kar se ekonomije tiče, je najbolje, da se država čim manj vtika, je pa nujno spremeniti tiste zakone, ki so si jih trenutne politične elite spisle že leta 91 da so lahko legalno lastninili družbeno.
Kot študent agronomije se pa še zdaleč ne čutim kompetentnega da bi pvoedal načrt ob kolapsu EUR, saj imamo kakšne ekonomske strokovnjake v državi.
Slika

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 30428Odgovor divji cebelar
Če Sep 18, 2008 9:25 am

Kolega Mici, posveti se raje čebelicam in študiju ter pusti področja o katerih nič ne veš in jih ne razumeš. Na srečo državljanov te deželice tudi poslanec nikoli ne boš in tako nima smisla se obremenjevati z "reševanjem nacije in države", ker te priložnosti ne boš nikoli imel.
Si pa dovolj brihten, da si lahko zelo koristen član te skupnosti na področjih, ki jih ali jih boš kdaj obvladal in s tem, ko boš svoje delo in poslanstvo opravljal vestno in strokovno, boš največ pripomogel k blagostanju in napredku slovenskega naroda ter vseh državljanov in državljank te države.

In, da ne pozabim: devetnajsto stoletje je že zdavnaj minilo, smo že krepko zakoračili v enaindvajseto. Si dvajseto prespal ???

Pa lep pozdrav in zapiši kaj o svojih čebelicah ter o tem kako varojam zavijaš vrat!

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 30430Odgovor cebelar_novinec
Če Sep 18, 2008 9:38 am

Mici napisal/-aCOLONčakej mal...zdej boš reku, da imajo vsi prebivalci tega sveta iste vrednote :shock: .

Tisti krovec kar naj pride delat, če pa misli tu ostati pa mora sprejeti kulturo. Ne vem kje ti živiš ampak ne malokrat so mladi Slovenci žrtve nestrpnega obnašanja otrok priseljencev. in če je danes tako, da si v Ljubljani ponoči ogrožen že zato ker si Slovenec se bodo takšne težave le še potencirale če se takoj ne ukrepa.

Dobro, ne bom popolnoma razumel zakonov, verjetno bolje če prespim njihovo predstavitev, tako kot trenutni poslanci.

ZDA ne morejo biti primer, ker vemo da je ta nacija nastala umetno. Pa še zdaj ZDA kot jih poznamo kmalu ne bo več. Gotov se veliko od tistih 12% šteje za nemce ampak tega pač ne povzdigujejo, tako kot to počnejo priseljenci v Sloveniji.

V naši občini, je bil lani dokončan zadnji vodovod, zakaj se s tem ukvarjamo? Ker nam je mar za vse Slovence in Slovenke.

Kar se ekonomije tiče, je najbolje, da se država čim manj vtika, je pa nujno spremeniti tiste zakone, ki so si jih trenutne politične elite spisle že leta 91 da so lahko legalno lastninili družbeno.
Kot študent agronomije se pa še zdaleč ne čutim kompetentnega da bi pvoedal načrt ob kolapsu EUR, saj imamo kakšne ekonomske strokovnjake v državi.
Ja kaj a nimajo enakih vrednot ? Če nimajo mi prosim povej kakšne so te razlike v vrednotah japonca in slovenca ? Kar praviš so navadne puhlice namenjene obritim slovenskim ovcam.

Jaz ko sem živel v Ljubljani se nisem prav nič počutil ogroženega. In to kar praviš je ena navadna laž in vzpodbujanje sovraštva. Če prideš s takimi ven ni čudno, da se počutiš ogroženega. Ti hudi otroci priseljencev, pravi razbojniki....

Ja človek božji katerna nacija pa ni nastala umetno ?
Kaj ZDA bodo izginile, propadle al kaj ? To so mokre sanje slovenskih in drugih evropskih nacionalistov in komunistov.
Ok vidim, da ne poznaš situacije v US zato ti bom za primer dal ameriške grke. Priseljenci, "asimilirani" ampak ohranjajo svoje tradicije. Kultura je pač univerzalna vrednota ( humanost ) ne pa nekaj kar bi prilepil narodom.

Ej dobro za vašo občino. A so vodovod plačali tujci ? Ti prasci ja še financirajo nas :D

Ne Mici. Država se mora vtikat v ekonomijo. Mora zagotoviti pogoje, ki bodo omogočali posameznikom in družbam svobodno, poceni in varno poslovanje.

Uporabniški avatar
Micky
PrispevkovCOLON 586
PridruženCOLON Ne Jan 29, 2006 5:15 pm
KrajCOLON Cerknica

OdgovorCOLON # 30432Odgovor Micky
Če Sep 18, 2008 10:16 am

Vzemite si te 2 minuti in preberite naslednji sestavek.
Na žalost, so razmere v naši državi takšne, da se moramo posluževati tudi "manj etičnih" načinov oglaševanja. Da pa ne bom preveč ovinkaril bom kar prešel na zadevo. Sem kandidat Stranke Slovenskega naroda in vas pozivam, da na teh volitvah volite našo stranko saj smo prva politična stranka v Sloveniji, vse ostale stranke, so stranke kapitala in interesa nekaterih posameznikov. Ni važno ali so levi ali desni, oboji so enaki. Mi, izven parlamentarci smo jim edina resnična opozicija zato nas tudi tako močno blokirajo. Namreč, kdor misli, da imamo v Sloveniji svobodne medije, živi v zmoti, ni naključje, da izven parlamentarne stranke komajda omenijo.
Lahko bi še razpredal na dolgo in široko, pa nima smisla, kdor si bo vzel čas in to prebral bo, kdor pa ne pa žal ne. na naši strani piše vse to in še več (www.ssn.si).
Volivci, začnite se zavedati moči svojega glasu, saj opažam, da je krivo ravno prepričanje volivcev da njihov glas ni pomemben, da je stanje v Sloveniji takšno kot je in se tudi dosti ne bo spremenilo. Nikar ne volite tistega "ki bo naredil najmanj škode", ali pa ne volite nas, češ "saj ne bodo nič dosegli". Več kot 30% ljudi tako glasuje!!Volivci sami negirajo svojo moč!!

Jebemti tak ČEBELARSKI FORUM, na katerem nekateri izkoristijo situacijo in delajo na njem reklamo za violitve. Pri ččebelah pa res ne potrebujemo tega sranja. Reklamo bi lahko delali kje drugje. Tu bi raje izvedel kaj novega o čebelah.

P.p.
Ne bom volil Stranke Slovenskega naroda, ker NE ZDRUŽUJE SKRBI ZA NAROD ampak skrbi vsak za svojo rit tako kot vse stranke. Komu je mar za narod, komu ? Ve kdo odgovor, kateremu politiku je mar za narod ?
Zadnjič spremenil 1, dne Micky, skupaj popravljeno 0 krat.
Naj medi ! (pardon, naj vam èimveè èebel preživi)

Emil

igorv
PrispevkovCOLON 121
PridruženCOLON To Avg 24, 2004 12:07 pm

OdgovorCOLON # 30433Odgovor igorv
Če Sep 18, 2008 10:18 am

Ne vem sploh zakaj ste začeli to temo!!!! A nimate dovolj politike že po vseh drugih medijih? Dajmo se raje pogovarjat o stvareh zaradi katerih ta forum tudi obstaja!!!

Uporabniški avatar
zver
PrispevkovCOLON 563
PridruženCOLON Po Nov 07, 2005 2:42 pm
KrajCOLON MS, Iľakovci 69

OdgovorCOLON # 30437Odgovor zver
Če Sep 18, 2008 5:40 pm

škoda da nisme eden od kandidatov, moj slogan bi bil,

pri nas se cedi med mleku se bo kmalu, bomo kupili kozo

:)

LP

po mojem bi jelinčič pokrbel da bi bila kranjska sivka res siva,

šroti bi čebele spremenili v delničarke oni bi bili dediči...

itd...
tij se samo fèi

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 30438Odgovor Fizikalec
Če Sep 18, 2008 6:05 pm

kaj bo pa Pahor z njih naredo?
Pa Kresalova itd... da čujemo

volk
PrispevkovCOLON 2074
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 2:18 pm
KrajCOLON Zemlja

OdgovorCOLON # 30441Odgovor volk
Če Sep 18, 2008 6:54 pm

Vsakemu politiku eno kozo pa panj čebel,kdor bo najbolje čebelaril ter se dokazal v kmetovanju naj bo narodni klovn v parlamentu.
Narava je dekle lepotica,
Ko je voljna,
sama se preda,
ko jo posilis,
Ubiti te da!

Uporabniški avatar
zver
PrispevkovCOLON 563
PridruženCOLON Po Nov 07, 2005 2:42 pm
KrajCOLON MS, Iľakovci 69

OdgovorCOLON # 30442Odgovor zver
Če Sep 18, 2008 7:12 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONkaj bo pa Pahor z njih naredo?
Pa Kresalova itd... da čujemo
Kahor jih lepo počeše,

Kresalova bo končno vesela babje družbe, al pa ne
tij se samo fèi

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 30443Odgovor Fizikalec
Če Sep 18, 2008 7:19 pm

:rezakla :rezakla :rezakla

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 30445Odgovor cebelar_novinec
Če Sep 18, 2008 7:34 pm

Pahor bo nacionaliziral čebelnjake, panje in vse čebelje družine. Tudi tiste iz gozda. Tiste posebej !

Uporabniški avatar
Micky
PrispevkovCOLON 586
KrajCOLON Cerknica

OdgovorCOLON # 30447Odgovor Micky
Pe Sep 19, 2008 6:49 am

Bajuk pa nam jih bo prodal tujcem !!

Emil

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 30448Odgovor Fizikalec
Pe Sep 19, 2008 7:20 am

To niti ni tako slabo jaz sem za naj jih kr proda sam za dobrooooo ceno :wink:

Ă
PrispevkovCOLON 215
PridruženCOLON So Apr 03, 2004 8:55 pm

OdgovorCOLON # 30449Odgovor Ă
Pe Sep 19, 2008 10:19 am

Hej MICI, se ti ne zdi da si že nadležen?

Pridem na forum Slovenski čebelarji in naletim na tvojo propagando, grem na forum strojnistvo.com in spet ti http://www.strojnistvo.com/viewtopic.ph ... 39&start=0

in kdove kje vse še posiljuješ s tem,

grow up

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 30450Odgovor dobje
Pe Sep 19, 2008 12:17 pm

Mene ne motijo taki prispevki, čeprav je to politika, saj je Mici objavil post v košu; če pogledate pravila foruma ni nič spornega, pa saj ta prispevek ni prvi o politiki na straneh SČ.
Poglejte nekatere druge podforume, kjer klatimo resnično " aktualnosti", ki ne sodijo nikamor najmanj pa v resne rubrike čebelarstva.
Koš je pač koš!

bogdan
PrispevkovCOLON 493
PridruženCOLON Pe Apr 09, 2004 10:10 am
KrajCOLON Ajdovscina

OdgovorCOLON # 30452Odgovor bogdan
Pe Sep 19, 2008 1:07 pm

Meni se tudi ne zdi nič sporno, da je Mici objavil to v košu, saj ni nikjer določeno, da politika v koš ne spada (se mi zdi). In zdi se mi tudi, da ni prepovedano kako temo preskočiti, če te ne zanima...

Privoščim jim, da pridejo kdaj tudi oni do besede, ker je po moje jelinčičeva varjanta nacionalne stranke neuporabna alternativa. Ta je tipičen primer lovilca kritičnih volilcev: malo čez rdeče, malo čez črne, malo čez homote fajn čez cerkev, malo čez Hrvate... No, ja.

Namesto, da ga takoj zmerjate, morda ni slabo, če človeku za trenutek prisluhnete, kaj ima povedati...
Naj medi, kjerkoli ze si...

Ă
PrispevkovCOLON 215
PridruženCOLON So Apr 03, 2004 8:55 pm

OdgovorCOLON # 30453Odgovor Ă
Pe Sep 19, 2008 1:37 pm

dobje napisal/-aCOLONMene ne motijo taki prispevki, čeprav je to politika, saj je Mici objavil post v košu; če pogledate pravila foruma ni nič spornega, pa saj ta prispevek ni prvi o politiki na straneh SČ.
Poglejte nekatere druge podforume, kjer klatimo resnično " aktualnosti", ki ne sodijo nikamor najmanj pa v resne rubrike čebelarstva.
Koš je pač koš!
--------------------------------------------------------------------
Meni se tudi ne zdi nič sporno, da je Mici objavil to v košu, saj ni nikjer določeno, da politika v koš ne spada (se mi zdi). In zdi se mi tudi, da ni prepovedano kako temo preskočiti, če te ne zanima...

Privoščim jim, da pridejo kdaj tudi oni do besede, ker je po moje jelinčičeva varjanta nacionalne stranke neuporabna alternativa. Ta je tipičen primer lovilca kritičnih volilcev: malo čez rdeče, malo čez črne, malo čez homote fajn čez cerkev, malo čez Hrvate... No, ja.

Namesto, da ga takoj zmerjate, morda ni slabo, če človeku za trenutek prisluhnete, kaj ima povedati...

...potem pa ŠOPAJ MICI :twisted:

Uporabniški avatar
Micky
PrispevkovCOLON 586
KrajCOLON Cerknica

OdgovorCOLON # 30455Odgovor Micky
Pe Sep 19, 2008 5:20 pm

dobje napisal/-aCOLONMene ne motijo taki prispevki, čeprav je to politika, saj je Mici objavil post v košu; če pogledate pravila foruma ni nič spornega, pa saj ta prispevek ni prvi o politiki na straneh SČ.
Koš je pač koš!
Ja kolega, res je koš, ampak ČEBELARSKI KOŠ, NE POLITIČNI !

Emil

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov