Nakladne ali AŽ panje?

arhivirane teme 2008
dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 30657Odgovor dobje
Po Sep 29, 2008 12:21 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONDobje mi lahko definiraš kaj bi po tvoje pomenilo "dober mentor"
O tem je bilo na tem forumu že veliko rečenega in napisanega! :nicjasno

Odisej
PrispevkovCOLON 1374
PridruženCOLON Če Jun 05, 2008 2:34 pm
KrajCOLON 570mnm, Logatec, Notranjska

OdgovorCOLON # 30659Odgovor Odisej
To Sep 30, 2008 3:02 pm

Hmmm ... večna tema - panji.
No, ne želim prilivati olja na ogenj, toda po temeljitem premisleku sem se odločil, da naslednjo pomlad začnem s tremi ali štirimi panji RV oziroma Eko Voja. Mnogo argumentov, ki jih omenja g. Volk, po mojem sedanjem vedenju odpade. Seveda, lahko sem dobil napačne informacije, a ne verjamem v teorijo zarot. Le zakaj bi mi nekdo z izkušnjami govoril laži ?
Zavedam se, da nihče (še) ne čebelari s temi panji pri nas, toda tudi AŽ in LR sta se nekoč pojavila prvič.

Mirno razpravo želim ...

dušans
PrispevkovCOLON 735
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 9:30 am
KrajCOLON homec

OdgovorCOLON # 30660Odgovor dušans
To Sep 30, 2008 3:41 pm

Odisej napisal/-aCOLONHmmm ... večna tema - panji.
No, ne želim prilivati olja na ogenj, toda po temeljitem premisleku sem se odločil, da naslednjo pomlad začnem s tremi ali štirimi panji RV oziroma Eko Voja. Mnogo argumentov, ki jih omenja g. Volk, po mojem sedanjem vedenju odpade. Seveda, lahko sem dobil napačne informacije, a ne verjamem v teorijo zarot. Le zakaj bi mi nekdo z izkušnjami govoril laži ?
Zavedam se, da nihče (še) ne čebelari s temi panji pri nas, toda tudi AŽ in LR sta se nekoč pojavila prvič.

Mirno razpravo želim ...
Tako zelo novo tole seveda ni. V knjigi Od čebele do medu na str. 214 piše o Matjažu Vehovcu iz Velenja in njegovem panju.

Kako se je obneslo ga lahko vprašaš.

lp

Odisej
PrispevkovCOLON 1374
PridruženCOLON Če Jun 05, 2008 2:34 pm
KrajCOLON 570mnm, Logatec, Notranjska

OdgovorCOLON # 30669Odgovor Odisej
Sr Okt 01, 2008 9:53 am

dušans napisal/-aCOLON Tako zelo novo tole seveda ni. V knjigi Od čebele do medu na str. 214 piše o Matjažu Vehovcu iz Velenja in njegovem panju.

Kako se je obneslo ga lahko vprašaš.

lp
Hvala, Dušan. Sem prebral ... že pred časom. Čeprav ni imel točno takega panja, je pa v osnovi to to. Verjetno bom vprašal za nasvet in izkušnje tudi njega.

Lep dan.

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov