Zbiranje plastičnih zamaškov

Namenjeno objavi vseh tistih, ki resnično potrebujejo takojšnjo pomoč družbe in vseh prijateljev.
BUTTON_POST_REPLY
bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
PridruženCOLON Sr Jul 15, 2009 7:31 am
KrajCOLON kozjansko

Zbiranje plastičnih zamaškov

OdgovorCOLON # 44682Odgovor bostek
So Nov 06, 2010 11:11 am

Ker menim da lahko samo z nekaj zamaški posameznika pomagamo ljudem v stiski, bi bilo lepo če bi tudi čebelarji stopili skupaj, ter začeli zbirati zamaške, ki jih ponavadi zavržemo. Potem pa bi ob določeni količini zamaške spravili na kup in jih dostavili ljudem, ki jih potrebujejo za svoje zdravljenje.

Kaj pravite na idejo in kdo bi bil pripravljen pomagati?

Midva z mojo že nekaj časa zbirava te zamaške in je lepo da na tak način vsaj malo pomagava.
Bolje dati ljudem pomoč direktno v roke, kot pa rdečem križu, karitasu ter podobnim, ki to pomoč potem bog ve kam vse zdevajo!
Učite se teorije, drugače boste ostali celo življenje v praksi pračebelarja (August b. Berlepš)

Uporabniški avatar
zver
PrispevkovCOLON 563
PridruženCOLON Po Nov 07, 2005 2:42 pm
KrajCOLON MS, Iľakovci 69

OdgovorCOLON # 44684Odgovor zver
So Nov 06, 2010 12:11 pm

tudi pri nas zbiramo zamaške, s tem da jih jaz vozim v službo ali pa v vrtec.

Pa dobro je to tudi za lastne otroke, ker na ta način jih učiš, učiš o ravnanju z odpadki in na nek način pokažeš, da je tudi odpadek še lahko koristen.

LP zver
tij se samo fèi

klopotec
PrispevkovCOLON 742
PridruženCOLON Po Jul 12, 2010 5:09 pm
KrajCOLON Prlekija

OdgovorCOLON # 44687Odgovor klopotec
So Nov 06, 2010 7:40 pm

Jaz jih tudi zbiram, potem pa žena nosi v službo.

mg
PrispevkovCOLON 808
PridruženCOLON Sr Feb 03, 2010 1:18 am

OdgovorCOLON # 44691Odgovor mg
Ne Nov 07, 2010 12:20 am

Včasih, še ne tako dolgo nazaj, so sadili lan in bombaž, tudi konopljo in si iz vlaken delali oblačila. Danes zbiramo flaše in zamaške, da iz njih stkejo oblačila.
lep pozdrav

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov