"Romunski konji" v medarski industriji??

Rubrika za prosto razpravo in za prispevke z žaljivo vsebino z avtomatskim brisanjem vsakih 30 dni
BUTTON_POST_REPLY
levstek008
PrispevkovCOLON 1676
PridruženCOLON Če Maj 22, 2008 1:46 pm

"Romunski konji" v medarski industriji??

OdgovorCOLON # 58474Odgovor levstek008
To Feb 26, 2013 2:03 pm

Ali ta naslov sodi v rubriko koš al ne naj se odloči vsak zase.

Stvar je sledeča....Tej aferi z konjskem mesu ni videti ne kraja ne konca...bolj kot kopljejo po dejstvih, bolj smrdi :? ....

In ker smo mi v podobnem hofu (kar se živil tiče) se mi zdi, da je je šele v tem "biznisu" "romunskih konjev" kolikor hočeš.

Saj vemo kako se deklarira med v trgovinah "MEŠANICA MEDU IZ EU IN DRŽAV IZVEN EU"

Se pravi ena kaplja medu iz "EU" v eno tono npr. kitajskega... tako zadostijo zakonu. Zdravstveno varstvo??? Ne me hecat!!
Saj je taka akcija kr dobra za lokalno pridelano hrano...dokler se govori...pol pa spet po starem. Bolj me tud skrbi, koliko "romunov" je v naših vrstah??? Tle bo lahko šele eno sranje.

Da se pa delajo "čudeži" v prehranski verigi pa vem iz prve roke.....svoj čas sem imel ene opravke v luki Koper....in tam na kontejnerskem terminalu vidim bele bele kontejnerje... In en delavc mi reče, da je "frigo-kontejner" in da je tam notri zmrzjeno meso.....že dve leti. Pazi, samo v Kopru je bil že dve leti....Od kje je prišel in kje in kdaj je končal se seveda ne ve... Poznano mi je še dejstvo o tunah, isto s-anje al pa še slabše....
SAMO MRTVA VAROJE JE DOBRA VAROJA!!

Lp Matej

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov