Kdo ve kam ?

Rubrika za prosto razpravo in za prispevke z žaljivo vsebino z avtomatskim brisanjem vsakih 30 dni
BUTTON_POST_REPLY
dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 54560Odgovor dobje
So Apr 21, 2012 7:57 pm

Fizikalec napisal/-aCOLON Če je takrat stala sedaj več ne stoji kajti stroka ni nič kriva a ne? To nakje stroka za nečim stoji bi moralo biti drugače definirano NVI pa ŠPELIČKA se smejijo pa si roke manejo mi smo pa brez čebel, jebem ti jaz takšno stroko edin na kozlanje ti lohk gre.
Človek pove svoje mnenje, ampak tako izražanje pa spada na nek drug kraj tega planeta

Lp

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 54561Odgovor Fizikalec
So Apr 21, 2012 8:23 pm

Dobje sej te nisem nč vprašal še manj prosil za komentar kaj se za božjo voljo povsod ftikaš? Nisem nč čez tebe reke, ne čez forum torej se nehaj ftikaš že enkrat vame. STROKA je naredila eno velko sranje (drgač se ne znam izrazit) ČZS je prikimala in ni odregariala kot bi morala torej naj jih sedaj pohvalim? Jaz jih ne morem ti pa jih dej če češ samo pusti me že en NA MIRU in se ne spotikaj vame vsakič, ker se jaz vate ne ftikam.
Jaz sem izgubil en kup čebel spomladi zarad zastrupitev in čez zimo polovico čebel zarad neke "kvazi stroke" in sem že leta 2008 naredo revolucijo pa so nam rekli da razlagamo znastveno fantastiko. Isti človek sedaj znastveno dokazuje kr je mel prej za fantastiko. PO VSAKI zastrupitvi so nam uturili "zdravilo", ki je snelo pol čebel ma pejte nekam....vi pa sam prikimavajte

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 54562Odgovor dobje
So Apr 21, 2012 9:01 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONDobje sej te nisem nč vprašal še manj prosil za komentar kaj se za božjo voljo povsod ftikaš? Nisem nč čez tebe reke, ne čez forum torej se nehaj ftikaš že enkrat vame. STROKA je naredila eno velko sranje (drgač se ne znam izrazit) ČZS je prikimala in ni odregariala kot bi morala torej naj jih sedaj pohvalim? Jaz jih ne morem ti pa jih dej če češ samo pusti me že en NA MIRU in se ne spotikaj vame vsakič, ker se jaz vate ne ftikam.
Jaz sem izgubil en kup čebel spomladi zarad zastrupitev in čez zimo polovico čebel zarad neke "kvazi stroke" in sem že leta 2008 naredo revolucijo pa so nam rekli da razlagamo znastveno fantastiko. Isti človek sedaj znastveno dokazuje kr je mel prej za fantastiko. PO VSAKI zastrupitvi so nam uturili "zdravilo", ki je snelo pol čebel ma pejte nekam....vi pa sam prikimavajte
Spotaknil sem se v tvoje javno izražanje ki ne pritiče nekemu priznanemu strokovnjaku
Sedaj bom pa čakal, da ti mene kaj vprašuješ, tu pa operiraš z izrazi pastirjev morda v gmajni.

Moja dolžnost je, da se vtikam v neprimerno izražanje tudi tebe, če hočeš ali ne!
Lep večer

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 54563Odgovor Fizikalec
So Apr 21, 2012 9:25 pm

Vtikaš se lahko ampak kot prvo jaz nisem strokovnjak in kot drugo moje izražanje je čisto moja osebna stvar. Meni se tvoje izražanje tud ne dopade pa se ne ftikam vate. Saj bi še razumel, če bi se keri dotični akter ftaknil vame zarad mojega izražanja ampak ravno ti špilaš nekega dušnega pastirja?

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 54564Odgovor dobje
So Apr 21, 2012 9:41 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONVtikaš se lahko ampak kot prvo jaz nisem strokovnjak in kot drugo moje izražanje je čisto moja osebna stvar. Meni se tvoje izražanje tud ne dopade pa se ne ftikam vate. Saj bi še razumel, če bi se keri dotični akter ftaknil vame zarad mojega izražanja ampak ravno ti špilaš nekega dušnega pastirja?
Ko bova zamenjala vlogi, te bom pustil na miru.

Vidim da se res vtakneš v vsak komentar na forumu, in dokler boš tule je to javna in naša skupna stvar in na svojem terenu se izražaj kakor želiš, tu boš moral pokazati kanček spoštovanja tudi do materinega jezika.
Tvoje vulgarne izraze pa obdrži zase

Žal tega ne bom dopustil niti tebi, dokler sem še tu

Novinka
PrispevkovCOLON 250
PridruženCOLON Če Jan 13, 2011 2:01 am

OdgovorCOLON # 54566Odgovor Novinka
So Apr 21, 2012 9:50 pm

Dobje, malo razumevanja bi lahko premogel... če nekomu zaradi napake STROKE sesuje pol čebel, kako se ne bi jezil? Če sem jaz orenk jezna, tud kolnem, pa sem drugače lepo vzgojena. Verjetno bi se Danilo lepše izražal, če bi STROKA odgovarjala za izgube in izpad dohodka, ki ga mora zdaj on nosit kot breme.

A sem dovolj lepo povedala?

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 54567Odgovor Fizikalec
So Apr 21, 2012 9:54 pm

Kaj se pa peniš ti tle? Ta forum sem jaz postavo in sedaj se neki sliniš tu? Že pred časom si naredil celo zdraho na tem forumu in spet začenjaš? Takrat si laufal z radirko po forumu sedaj me začneš učit slovnice? Nisi sposoben za vodenje tega foruma, če bi bil tiho bi prišparal en kup postov tle, ki so oftopic zaradi tebe. Zadnjič si se spravo na Borisa sedaj name sem ti davno reko pa tud Andreju, da ko jaz grem z tega foruma potem bomo mal na sodišču, jaz zarad izražanja ti pa zarad intelektualne lastnine. Poglej mal poste kolk pametnih nasvetov si napiso tle kot nek velik admin edin nekoga slovnice pa izražanje učit? Dons sem lih prav ogret za take debate napačen trenutek in napačen čas si najdo, da me zajebavaš.........

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 54568Odgovor dobje
So Apr 21, 2012 9:57 pm

Novinka napisal/-aCOLONDobje, malo razumevanja bi lahko premogel... če nekomu zaradi napake STROKE sesuje pol čebel, kako se ne bi jezil? Če sem jaz orenk jezna, tud kolnem, pa sem drugače lepo vzgojena. Verjetno bi se Danilo lepše izražal, če bi STROKA odgovarjala za izgube in izpad dohodka, ki ga mora zdaj on nosit kot breme.

Lepo in spoštujem to!
Izraze kakršne Fizikalec daje ne videlo pa res ne sodijo na forum, ki ga berejo tudi otroci.
Pa ni treba da svoje odtise pusti vsepovsod, pa če ga kdo vprašuje ali ne
Sam se ne mislim ukvarjati s takimi..??????????????????

Nisem se vtikal na gnev, ki ga nekateri pritičejo ali stroki ali ČZS ali..

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 54570Odgovor dobje
So Apr 21, 2012 10:00 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONKaj se pa peniš ti tle? Ta forum sem jaz postavo in sedaj se neki sliniš tu? Že pred časom si naredil celo zdraho na tem forumu in spet začenjaš? Takrat si laufal z radirko po forumu sedaj me začneš učit slovnice? Nisi sposoben za vodenje tega foruma, če bi bil tiho bi prišparal en kup postov tle, ki so oftopic zaradi tebe. Zadnjič si se spravo na Borisa sedaj name sem ti davno reko pa tud Andreju, da ko jaz grem z tega foruma potem bomo mal na sodišču, jaz zarad izražanja ti pa zarad intelektualne lastnine. Poglej mal poste kolk pametnih nasvetov si napiso tle kot nek velik admin edin nekoga slovnice pa izražanje učit? Dons sem lih prav ogret za take debate napačen trenutek in napačen čas si najdo, da me zajebavaš.........
Vidiš da gre, da se povedati tudi lepše, čeprav si še žaljiv

Novinka
PrispevkovCOLON 250
PridruženCOLON Če Jan 13, 2011 2:01 am

OdgovorCOLON # 54571Odgovor Novinka
So Apr 21, 2012 10:04 pm

dobje napisal/-aCOLON
Novinka napisal/-aCOLONDobje, malo razumevanja bi lahko premogel... če nekomu zaradi napake STROKE sesuje pol čebel, kako se ne bi jezil? Če sem jaz orenk jezna, tud kolnem, pa sem drugače lepo vzgojena. Verjetno bi se Danilo lepše izražal, če bi STROKA odgovarjala za izgube in izpad dohodka, ki ga mora zdaj on nosit kot breme.

Lepo in spoštujem to!
Izraze kakršne Fizikalec daje ne videlo pa res ne sodijo na forum, ki ga berejo tudi otroci.
Pa ni treba da svoje odtise pusti vsepovsod, pa če ga kdo vprašuje ali ne
Sam se ne mislim ukvarjati s takimi..??????????????????

Nisem se vtikal na gnev, ki ga nekateri pritičejo ali stroki ali ČZS ali..
Ne, nisi me razumel, škoda besed zate.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 54573Odgovor Fizikalec
So Apr 21, 2012 10:15 pm

Novinka napisal/-aCOLON Ne, nisi me razumel, škoda besed zate.
Saj on niti nikol nebo razumel res škoda besed in on je druga generacija ali reče se temu medgeneracijski spori. Jaz pa moj sin nisma istega mnenja pa je samo 24 let razlike kak bi te pr 40 letih razlike blo možno se uskladit.
Ta forum ni bil postavljen za namen enakoumja in za branit ČZS si moraš Dobje postavit svoj forum ali naj si ga ČZS postavi. Tu ne bomo nikogar božali še manj se bom jaz strinjal, da se tu admin ftakne vedno ko se nekaj čez neko stroko napiše.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 54574Odgovor Fizikalec
So Apr 21, 2012 10:22 pm

Dobje in res nimam volje se prepirat stabo ampak tud če si kolega od predsednika ČZS ti to še ne daje pravice, da deluješ enostransko. Jaz nimam čez njega nič in sodelujem ali pomagam kjer lahko ampak tokrat zadeve niso šle dobro. in predsednik je napisal citiram: "da je stroka stala za tem" kjot bi se norca dela z nas, da je stala ja pismo zakaj pa sedaj ne stoji in se vsaj opraviči in reče oprostite naredili smo napako????

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov