Program in zadolžitve

Rubrika za prosto razpravo in za prispevke z žaljivo vsebino z avtomatskim brisanjem vsakih 30 dni
divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 39910Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 9:02 am

Spoštovani predsednik ČZS gospod Boštjan Noč, nekateri pisci na tem forumu pišejo drugače kot tukaj ti.

Uporabniški avatar
Kočevski med-ved
PrispevkovCOLON 3212
PridruženCOLON Pe Apr 02, 2004 9:18 pm
KrajCOLON KOCEVJE - KOSTEL
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39911Odgovor Kočevski med-ved
So Mar 06, 2010 9:15 am

BOŠTJAN NOČ napisal/-aCOLONSpoštovani!

Osebno podpiram vse dobre projekte v čebelarstvu in to ne glede na lokacijo.
Prepričan sem, da si to tudi že ničkolikokrat dokazal. Dokazi so lahko vidni vsepovsod. Na straneh časopisov in revij, da ne naštevam več.

Res ne vem kam vas pelje ta kreg in prazno besedičenje. Lahko bi to včeraj vloženo negativno energijo uporabili za kaj drugega, bolj produktivnega.
Pa ne mislim nikomur soliti pamet.
Lepo se imejte. Zunaj se je naredil lep dan.
LP
Koèevski med-ved

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 39912Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 9:21 am

A je na tem forumu možno sploh kakšno temo speljat, da se ne kregamo? Sem mislil tole samo spremljat brez, da se "vtikam" v to pa bom vseeno podal moje mišlenje glede nato, da je ta forum nekoč zrasel na mmojem zelniku.

Strinjam se načeloma z tabo Divji pa tudi novinca razumem glede vsega skupaj.
Je pa tako, če nekomu ni všeč določena zadeva se ni treba takoj razburjat pač obstaja možnost, da pustiš vse skupaj. Jaz ne sodelujem pri "reorganizaciji" foruma pa tudi ne bom razglabljal kaj je prav in kaj ne. Lastnik foruma ima pač pravico, da dodeli plac nekemu ČD drugim pa pač ne njegova stvar. Sem pa še vedno mnenja, da bi za ČD morala uredit zadeve ČZS samo od tam začetniki včlanjeni letos še čebelarja niso prejeli kaj šele kaj drugo čeprav z neprejemom jim je prišparano branje s...a, ki je noter napisano, če sem iskren.
Forum kot tak tudi ne more delovat, ker je tu veliko različnih "slojev" čebelarjev zato je prav, da imamo več forumov. Novinec je naredo enega, ki zadosti potrebam čebelarjev z drugačnim načinom, Boris enega, ki je namenjen profesionalnemu čebelarjenju tale pa je še vedno za vsesplošno s...e in blebetanje. Čim nekdo vrže kost je takoj glodanje in admin bi morali vse teme spravit v arhiv in potem na novo začet. Čim debata v temi teče drugam prelomit temo in jo prestavit, brisat vse kr smatrajo, da je "blebetanje" in pač zadeve urejat.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39918Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 11:34 am

kravzlj napisal/-aCOLONAndrej, ves čas govoriš da noben noče sodelovati, ampak jaz sem že pred časom rekel da lahko pomagam. Pa nisem dovolj dober za vas?

Kakor veste. . .
Kravzelj

Javi se Bosteku, Dobje...

Divji, jaz nisem nič brisal...

Drugače pa žalostno vse skupaj, ker nekater iželimo pomagati, nekateri samo iščejo težave.

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39919Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 11:58 am

Zanimivo in predvidljivo glede na to odkod prihaja avtor.

In zanimivo je še nekaj. Sedaj, ko revija Čebelar končno začne postajati kvalitetna doživlja največ kritik. Pa menda ne mislite, da bi moral Čebelar biti podoben temu bluzenju na tem forumu ??

Ok, lastnik foruma odloča. Se strinjam. Potem pa naj jasno in glasno pove, da so ti in ti pisci nezaželeni in se bomo umaknili ali pa naj vzpostavi enakopravne odnose. To kar je omogočeno enim, mora biti tudi drugim. Tukaj je izvor špetirov in nesoglasij. Naj se razglasi, da je od sedaj naprej ta forum gorenjsko ljubljanski s posebnim poudarkom na ČD Škofja Loka.

Se pa opravičujem predsedniku ČZS Boštjanu Noču za očitke, ki sem mu jih izrekel, ker sem pač napačno razumel hvalisanje nekaterih avtorjev zapisov na tem blogu.

In drago Danilo se ti ne zdi, da bi bilo včasih prav skrbno prebrati kaj kdo zapiše? Sam nisem izražal prav nobenih kritik kolegom, ki so se lotili nujne tehnične in vsebinske prenove Foruma. To je bilo že dolgo potrebno in nujno. Pri tem jim želim vso srečo in veliko uspeha in imajo tudi moje priznanje ter pohvalo za trud in prve vidne rezultate.

Ne morem pa pristati in ne sprejemam diskriminacije na prav nobeni osnovi. In moj "greh" je le v tem, da sem želel za svoje ČD to, da kar so dali ČD Škofja Loka, čeprav še danes ne poznam niti enega samega razumnega razloga s čim naj bi si to društvo kaj takega zaslužilo. Najbolj zanimivo pa je to, da prav nihče ni želel jasno in glasno napisati "ne damo", temveč so se preko Andreja zagnali v neko slaboumno bluzenje brez repa in glave. In potem so se na koncu zatekli še v najslabše kar so lahko, da so začeli brisati vse kar jim ( vam ) ni všeč. Ni jim bilo dovolj, da so neupravičeno namočili Noča, potem so se v svoji intelektualni nemoči zatekli celo k cenzuri in njeni najslabši pojavni obliki - brisanju prispevkov. To pa je res poden. Naj zberejo ali zberite vsaj toliko hrabrosti in pokažite, da ste vendarle neki možje in fantje in ne neke mevže ter jasno in glasno povejte, kakšen forum bo to sedaj in mu spremenite ime ter namesto brisanja povejte neželenim avtorjem, da jim boste onemogočili sodelovanje na forumu. Saj menda ne verjamete, da bi nekateri med nami bili sposobni pisanj takšnih otročjih čvekarij in nakladanj, da bi lahko ostali na forumu in tako postali podobni večini ?

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39920Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 12:00 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONZanimivo in predvidljivo glede na to odkod prihaja avtor.

In zanimivo je še nekaj. sedaj, ko revija Čebelar končno začne postajati kvalitetna doživlja največ kritik. Pa menda ne mislite, da bi moral Čebelar biti podoben temu bluzenju na tem forumu ??

Ok, lastnik foruma odloča. Se strinjam. Potem pa naj jasno in glasno pove, da so ti in ti pisci nezaželeni in se bomo umaknili ali pa naj vzpostavi enakopravne odnose. To kar je omogočeno enim, mora biti tudi drugim. Tukaj je izvor špetirov in nesoglasij. Naj se razglasi, da je od sedaj naprej ta forum gorenjsko ljubljanski s posebnim poudarkom na ČD Škofja Loka.

Se pa opravičujem predsedniku ČZS Boštjanu Noču za očitke, ki sem mu jih izrekel, ker sem pač napačno razumel hvalisanje nekaterih avtorjev zapisov na tem blogu.

In drago Danilo se ti ne zdi, da bi bilo včasih prav skrbno prebrati kaj kdo zapiše? Sam nisem izražal prav nobenih kritik kolegom, ki so se lotili nujne tehnične in vsebinske prenove Foruma. To je bilo že dolgo potrebno in nujno. Pri tem jim želim vso srečo in veliko uspeha in imajo tudi moje priznanje ter pohvalo za trud in prve vidne rezultate.

Ne morem pa pristati in ne sprejemam diskriminacije na prav nobeni osnovi. In moj "greh" je le v tem, da sem želel za svoje ČD to, da kar so dali ČD Škofja Loka, čeprav še danes ne poznam niti enega samega razumnega razloga s čim naj bi si to društvo kaj takega zaslužilo. Najbolj zanimivo pa je to, da prav nihče ni želel jasno in glasno napisati "ne damo", temveč so se preko Andreja zagnali v neko slaboumno bluzenje brez repa in glave. In potem so se na koncu zatekli še v najslabše kar so lahko, da so začeli brisati vse kar jim ( vam ) ni všeč. Ni jim bilo dovolj, da so neupravičeno namočili Noča, potem so se v svoji intelektualni nemoči zatekli celo k cenzuri in njeni najslabši pojavni obliki - brisanju prispevkov. To pa je res poden. Naj zberejo ali zberite vsaj toliko hrabrosti in pokažite, da ste vendarle neki možje in fantje in ne neke mevže ter jasno in glasno povejte, kakšen forum bo to sedaj in mu spremenite ime ter namesto brisanja povejte neželenim avtorjem, da jim boste onemogočili sodelovanje na forumu. Saj menda ne verjamete, da bi nekateri med nami bili sposobni pisanj takšnih otročjih čvekarij in nakladanj, da bi lahko ostali na forumu in tako postali podobni večini ?
Divjhi, groza kaj pišeš

Kar vem že vsa leta samio kritiziraš...

Slabo se piše SLO čebelarstvu, kmetijstvu itd, ko se samo kregate....

Brez veze kaj vse počnete....

Človek vam želi pomagati, nekateri pa samo čakate, da pljuvate...

Poiščite si sami pljuvalnik

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39921Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 12:04 pm

Andrej daj podforum ČD Peter Dajnko Gornja Radgona kot si ga dal ČD Škofja Loka in na Divjega čebelarja lahko pozabiš, ker ga drugo na tem forumu niti ne zanima preveč.

Pa lep pozdrtav!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39922Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 12:04 pm

Tvj greh je, da si ljubosumen kot otrok in zahtevaš, da sedaj ljudje v trenutku si vzamejo cele dneve časa samo zato, ker Ti tako hočeš?

Dobro si bral, da smo rekli, da bomo po korakih vse uredili, Škofja Loka je pač prva in merne napadaš, da paktiram z Gorenjci itd.. in podobnimi...

Ni čudno, da so v svetu vojne, ko še v Sloveniji se delimo na vsak sračji dol

DAJTE VSI MALO RAZMISLITI KAJ POČNETE, KAJ POČNEMO

LJUDJE BOŽJI, TO JE NAVADNO SRANJE...

Nekateri so me prosili, da pomagam, da zaženemo, nekateri pa prvo sekundo že kakate po naših glavah....

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39923Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 12:06 pm

Daš ali ne daš ? Samo to je vprašanje in nič drugega. In odgovor je ............. ??

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39925Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 12:09 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONDaš ali ne daš ? Samo to je vprašanje in nič drugega. In odgovor je ............. ??
Daš ali ne daš?

Najprej daj, potem plačilo! plačuje se po delu

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39926Odgovor Andrej-Admin
So Mar 06, 2010 12:11 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONDaš ali ne daš ? Samo to je vprašanje in nič drugega. In odgovor je ............. ??
sestavi koncepert novega portala, če želiš, na tvojih straneh čebelarskega društva mora biti naš logo,

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39927Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 12:23 pm

divji čebelar napisal/-aCOLON In drago Danilo se ti ne zdi, da bi bilo včasih prav skrbno prebrati kaj kdo zapiše? Sam nisem izražal prav nobenih kritik kolegom, ki so se lotili nujne tehnične in vsebinske prenove Foruma. To je bilo že dolgo potrebno in nujno. Pri tem jim želim vso srečo in veliko uspeha in imajo tudi moje priznanje ter pohvalo za trud in prve vidne rezultate.

Ne morem pa pristati in ne sprejemam diskriminacije na prav nobeni osnovi. In moj "greh" je le v tem, da sem želel za svoje ČD to, da kar so dali ČD Škofja Loka, čeprav še danes ne poznam niti enega samega razumnega razloga s čim naj bi si to društvo kaj takega zaslužilo.
Saj direkno jih nisi ampak hočeš nekaj kr ti nekdo pač noče dati in sploh mi ni jasni tale rompompom okoli društev?
Saj ima vsak možnost posatvit forum in naresti spletno stran to pa je dandanes res enostavno.
Če pa mene vprašaš je promocija društva v nekem takem merilo povsem mimo ustreljeno. Naredijo domove potem jok pa stok noben noče delat in noben nič. Druga težava je keš za vzdrževanje samo tega noben ne pove so pač vsi tiho potem.
Promocije v sklopu društva jaz temu nisem naklonjen ni efekta od tega, prodaja je interes posameznika in ne društva. Poznam člana ČD Škofja Loka, ki je sam brez pomoči sam naredo promocijo in prodal med torej?
Razumeti treba, da so domovi pa promocija društva pač za nekaj atijev, ki so v penziji in imajo fuul časa. Nekdo, ki se resno loti čebelarstva ima drugew ambicije in se v to ne bo spuščal.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39930Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 12:39 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLONsestavi koncepert novega portala, če želiš, na tvojih straneh čebelarskega društva mora biti naš logo,
Sestavili smo ti ga davno pred leti pa si ga zavozil daj roko na srce in priznaj z tvojimi takratnimi "veleumnimi prijatelji" in sedaj spet greste v isto smer samo sedaj bojo drugi spet popušili.
NE delate dobro če hočeš moje mnenje in se strinjam z Novincem in Divjim v tej smeri. Napačno zastavljeno, cilji zate so ok samo za ostale člane foruma pa ne.

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39932Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 12:41 pm

Danilo: Če pa mene vprašaš ..................

Ne nisem te vprašal!

davca
PrispevkovCOLON 550
PridruženCOLON To Okt 16, 2007 6:13 pm
KrajCOLON Ljubljana

OdgovorCOLON # 39933Odgovor davca
So Mar 06, 2010 12:43 pm

divji čebelar napisal/-aCOLON Ne morem pa pristati in ne sprejemam diskriminacije na prav nobeni osnovi. In moj "greh" je le v tem, da sem želel za svoje ČD to, da kar so dali ČD Škofja Loka, čeprav še danes ne poznam niti enega samega razumnega razloga s čim naj bi si to društvo kaj takega zaslužilo. Najbolj zanimivo pa je to, da prav nihče ni želel jasno in glasno napisati "ne damo", temveč so se preko Andreja zagnali v neko slaboumno bluzenje brez repa in glave. In potem so se na koncu zatekli še v najslabše kar so lahko, da so začeli brisati vse kar jim ( vam ) ni všeč. Ni jim bilo dovolj, da so neupravičeno namočili Noča, potem so se v svoji intelektualni nemoči zatekli celo k cenzuri in njeni najslabši pojavni obliki - brisanju prispevkov. To pa je res poden. Naj zberejo ali zberite vsaj toliko hrabrosti in pokažite, da ste vendarle neki možje in fantje in ne neke mevže ter jasno in glasno povejte, kakšen forum bo to sedaj in mu spremenite ime ter namesto brisanja povejte neželenim avtorjem, da jim boste onemogočili sodelovanje na forumu. Saj menda ne verjamete, da bi nekateri med nami bili sposobni pisanj takšnih otročjih čvekarij in nakladanj, da bi lahko ostali na forumu in tako postali podobni večini ?
Opažam, divji čebelar, da je ČD iz Gornje Radgone tvoje le občasno. Kadar ti tako sede. Predvsem pa sem že pred časom sumila, zdaj pa sem v to popolnoma prepričana, da nisi divji, ampak zakompleksan čebelar.
LP
Unus pro omnibus et omnes pro uno - Eden za vse in vsi za enega

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39934Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 12:43 pm

Divji tudi, če nisi sem pač napisal moje mnenje :D :D :D :D pa pasalo tebi ali ne in enako komu drugemu.

Davca saj nas je tule več zakompleksanih vsak v svoji meri pač to je čar ljudi različni pa vendar nekako enaki. :wink:

davca
PrispevkovCOLON 550
KrajCOLON Ljubljana

OdgovorCOLON # 39935Odgovor davca
So Mar 06, 2010 12:47 pm

Fizikalec napisal/-aCOLON
Andrej-Admin napisal/-aCOLONsestavi koncepert novega portala, če želiš, na tvojih straneh čebelarskega društva mora biti naš logo,
Sestavili smo ti ga davno pred leti pa si ga zavozil daj roko na srce in priznaj z tvojimi takratnimi "veleumnimi prijatelji" in sedaj spet greste v isto smer samo sedaj bojo drugi spet popušili.
NE delate dobro če hočeš moje mnenje in se strinjam z Novincem in Divjim v tej smeri. Napačno zastavljeno, cilji zate so ok samo za ostale člane foruma pa ne.
Kaj pa, ko bi čebelar novinec odstopil čebelarskemu društvu, katerega člana sta Divji in Fizikalec, delček svojega portala? Potem bi bili svoji med svojimi. In dvomim, da bi se razumeli.
LP,

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39936Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 12:52 pm

Davca na tem bogem svetu je samo dvoje vrste ljudi Vodje in tisti katere treba Vodit.
Torej, če trčita dva Voditelja nastane grozna explozija katerih smo tule doživeli nešteto. Torej je nemogoče na tak način delovati. Voditelj pač vodi ostali se morajo podretit, če se ne se jih pač mora izločit, umirit ali kakorkoli drugače utišat.

Če bi jaz rabo plac za nek forum ga imam več kot dovolj torej ga ne rabim še svoje spletne strani ne ažuriram kaj šele, da za društvo bi kaj delo.
Drugo Divji pa jaz nisma v enem društvu in ne mešaj stvari skupaj.
Proti ČD Škofja loka pa tudi nič nimam kot proti nobenemu drugemu ne poznam pa razmere tudi tam morebiti bi bilo dobro, da dodate sem še promocijo, ki ste jo meli v Lesnini? Med pa pohištvo tudi zelo skup paše a ne?
Zadnjič spremenil 1, dne Fizikalec, skupaj popravljeno 0 krat.

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39938Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 12:52 pm

[quote="Andrej-Admin"][quote="divji čebelar"]Daš ali ne daš ? Samo to je vprašanje in nič drugega. In odgovor je ............. ??[/quote]

sestavi koncepert novega portala, če želiš, na tvojih straneh čebelarskega društva mora biti naš logo,[/quote]
_________
Andrej ti si pa res humorist. Če bi moje ČD imelo svojo spletno stran, potem jaz tukaj sploh ne bi delal kravala in sitnaril za kanček prostora. Vsekakor v manjšem obsegu kot si ga velikodušno podaril nekemu ČD Škofja Loka.

Ker moje čD v naslednjem letu praznuje 60 letnico obstoja in je v tem letu tudi 180. obletnica izida prve v slovenskem jeziku napisane knjige o čebelarjenju na slovenskem, priročnika ČELARSTVO, avtorja Petra Dajnka, sem želel tema dvema velikima jubilejema posvetiti določeno pozornost in objaviti tudi nekaj novih okoliščin o Petru Dajnku, ki še nikjer niso bila objavljena in še kaj v povezavi s počastitvijo tega velikega praznika radgonskih čebelarjev. In ne le radgonskih, temveč tudi čebelarjev s področja Ormoža, kjer je Peter Dajnko pred svojo smrtjo služboval in tudi čebelaril.
To je vse. In to je tudi edini razlog mojega vztrajanja za načelo poštenosti in enakopravnosti na tem forumu.

davca
PrispevkovCOLON 550
KrajCOLON Ljubljana

OdgovorCOLON # 39939Odgovor davca
So Mar 06, 2010 12:53 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONDavca na tem bogem svetu je samo dvoje vrste ljudi Vodje in tisti katere treba Vodit.
Torej, če trčita dva Voditelja nastane grozna explozija katerih smo tule doživeli nešteto. Torej je nemogoče na tak način delovati. Voditelj pač vodi ostali se morajo podretit, če se ne se jih pač mora izločit, umirit ali kakorkoli drugače utišat.
DA!

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39941Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 1:02 pm

Torej ADMINISTRATOR vodi in nihče drug, ko se bo to prijelo bo teklo kot po maslu. Dobje brez opozarjanja se priše opozorila samo motijo, tema se prereže, prestavi, kr se smatra neuporabno, žaljivo se briše enako velja zame sploh ne bom jezen...
Če bi se tako delalo nebi šlo to v nedogled vsakič, ko bi se zakompleksalo se pač briše in adijo....
TULE odloča admin pa noben drug pa jasno moderator ostali se moramo podretit ali pa se umaknit.

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39942Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 1:02 pm

[quote="davca"

Opažam, divji čebelar, da je ČD iz Gornje Radgone tvoje le občasno. Kadar ti tako sede. Predvsem pa sem že pred časom sumila, zdaj pa sem v to popolnoma prepričana, da nisi divji, ampak zakompleksan čebelar.
LP[/quote]
_________
Ja to ti je tako kot pri ženskah. Tudi tu pri večini le občasno. Vendar ne tako kot sede, temveč največkrat tako kot leže.

Se mi je zdelo, da nekaj sumiš. In seveda nisem Divji, če me prav pocartljaš sem pohleven in ti lahko jem tudi z roke. In praviš, da sem zakomplesan ( slovnično ne ravno najbolj pravilno, pa nič hudega ). Tudi mogoče. Kakšno slabost pa si tudi jaz lahko privoščim ali ne ?

Lep pozdrav in topel poljubček !

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39943Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 1:05 pm

:mmmmm vauuu kakšna romantika sem se kr stopil divji te ne poznam kot takega šarmerja huuuh

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39944Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 1:07 pm

Vedno ko pridem na Goričko zapri ženo v hišo! Zna biti nevarno. :D

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39945Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 1:09 pm

Ja sej kolk vem sem načelomo bil doma, ko si kaj pohajkoval tule tako, da bom odslej še bolj pozoren. Navado maš priti z dobro vašo radgonsko penino (minister za zdravstvo opozarja: prekomerno pitje alkohola škoduje zdravju) upam ga ne boš lomo pa z kakimi šopki rož okol hodo madonca????

Pa šele sedaj mi je potegnilo zakaj mate v vašem ČD predsednico ob takem laskanju le kako nebi??? :wink: :wink:

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39946Odgovor dobje
So Mar 06, 2010 1:12 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONTorej ADMINISTRATOR vodi in nihče drug, ko se bo to prijelo bo teklo kot po maslu. Dobje brez opozarjanja se briše opozorila samo motijo, tema se prereže, prestavi, kr se smatra neuporabno, žaljivo se briše enako velja zame sploh ne bom jezen...
Če bi se tako delalo nebi šlo to v nedogled vsakič, ko bi se zakompleksalo se pač briše in adijo....
TULE odloča admin pa noben drug pa jasno moderator ostali se moramo podretit ali pa se umaknit.
Tvoj nasvet bom upošteval!
Hvala

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39947Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 1:14 pm

Da nas lahko vodi predsednica je dokaz kako pohlevni smo. Za divjega pa si me ti krstil in se torej sedaj ti izgovarjaj na tem forumu. :D

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39948Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 1:16 pm

Jasno VI admini vodite in mi smo pač tisti kateri se moramo podredit. Sprva se bo pač kdo zmrdoval sčasoma pa noben nebo niti nič gledo, ko se praksa ustali pa bo forum urejen kot treba. Posebne teme lahko kak moderator slovnično uredi za katere sma<tra da imajo večjo vrednost ostalo pa briši.

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39949Odgovor dobje
So Mar 06, 2010 1:20 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONJasno VI admini vodite in mi smo pač tisti kateri se moramo podredit. Sprva se bo pač kdo zmrdoval sčasoma pa noben nebo niti nič gledo, ko se praksa ustali pa bo forum urejen kot treba. Posebne teme lahko kak moderator slovnično uredi za katere sma<tra da imajo večjo vrednost ostalo pa briši.
Tako je na urejenih forumih! Tam tudi skoraj nič ni treba usmerjati!!
Tega tu ne bi pisal, ampak smo v košu!

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 39950Odgovor Fizikalec
So Mar 06, 2010 1:23 pm

Ja sej za koš jaz tudi nisem proti bi ga pa jaz vsaj na 14 dni prazno dokler je pač neka kost se bo glodala.
Nek tak način imava z Borisom urejeno na njegovem forumu z razliko, da je ročna aktivacija uporabnika in pač je pogoj ime priimek, da se ve kdo je kdo brez skrivalnic. Do sedaj nobenih težav ni bilo nobenih izgredov, vse tematsko urejeno brez nepotrebnega blebetanja.

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov