Program in zadolžitve

Rubrika za prosto razpravo in za prispevke z žaljivo vsebino z avtomatskim brisanjem vsakih 30 dni
cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 39858Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 7:57 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLONCebelar novinec

Če nimaš drugega dela kot se kregat, pojdi sekat drva!

Saj pravim, Slovenija dežela intrig....

Kdor želi, bo konkretno naredil, delal in bo imel urejeno

Na podobne zadeve pa ne mislim več odgovarjati. Cel dan debatiarmo samo o eni temi EGO!
Žal, s tem se se bom ukvarjal.
Čebelarstvo pa je dejavnost, ki je povezano skoraj z vsemi dejavnostmi, ker je ČEBELA ena najvežnejših bitij na planetu...

Lep pozdrav

Andrej
Kaj se pol ukvarjaš in odgovarjaš. Tebe tudi EGO daje ? ;)
Zakaj doživljaš to kot kreganje ? Doživi raje to kot konstruktivno kritiko...
Bluziš o nekem delu in ne vem kaj še. Saj ti pravim, da so za tale forum aktivni člani več naredili kot ti sam pa vendar sedaj modruješ kot Dalajlama.

Intrige, ego, sodelovanje ... ajej....

Sej nismo tumpci. Sami čebelarji smo tu, pa ja vemo kaj je čebela in kako je pomembna. Z ionizatorjem vode pa pač nima veliko skupnega. Moraš razumet, da tole pozivanje k sodelovanju, ki bo posredno koristilo tudi promoviranju nekih mašin za vodo nekatere tudi moti. Konkretno mene evo moti. Zato ti zastonj pač ne bom neke prispevke pisal.

Če se ti gre toliko za sodelovanje in dobroto in ne EGO pospravi vse tiste reklame in povezave s portala in foruma do napolkomercialnih in komercialnih strani ali pa poskrbi, da bodo ta podjetja plačala za strežnik v Sloveniji in ne bo treba nobenih velikih selitev in prekinitev dela foruma na katerem sodelujemo. Naj sponzorirajo majice katere vsak član nad 100 prispevki zastonj dobi po pošti.

Bo dosti konstruktivnih kritik in predlogov ?

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39859Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 8:00 pm

Novinec

OČITNO BI SE RAD KREGAL

Poišči si SOGOVORNIKA!

Konec DEBATE!

Andrej

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39861Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 8:11 pm

No ja...glas si vseeno ti povzdignil ....

Se pravi je tvoj poziv neiskren in konstruktivnih kritik in predlogov, ki ne trobijo v isti rog ne preneseš ? Odkrito ti povem kaj me moti.
Naredili boste kot boste hoteli. Jaz bom vseeno na tvojo žalost in verjetno žalost še koga drugega še zmeraj kdaj pa kdaj kaj pripomnil ;)

Bi pa lahko vedel, da čebelarje ne vodi ravno čredni nagon.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39862Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 8:21 pm

Je zelo jasno zakaj Azijci tako hitro napredujejo.

Meni je komercialni Kitajc mlad mulc reševal od doma še med njihovim novim letom, danes je šel osebno po firmi, do inženirjev, pripravil teste na težke kovine, merjenje drugih lastnosti vode, ko vprašaš za ponudbo dobiš takoj, vse uredijo, no lih povsod tako, so tudi hude težave, toda VEDNO SO IZKLJUČNO POZITIVNI, NE težijo, če jim zagnjaviš, veseli so kontakta...

Pa ne govoriti, da imajo vsi nizke plače. Ima 1200 USD plače s tem, da je hrana veliko ceneje, ko je šel domov 1200km daleč in še s hitrim vlakom ga je stalo 12,45 USD

ZAHOD CRKUJE OD ZAVISTI IN EGOIZMA

Pa nihče naj ne tarna nad krizo...

Sosed soseda bi utopil v žlici vode.....

Mislim, da je žal to prisotno tudi med nekaterimi čebelarji

STOPITE SKUPAJ IN NAREDITE KAJ SKUPAJ

To je moj nasvet, ODLOČITEV pa je Vaša...

Kar se tiče hidrirane vode pa se v kmetijstv uaktivno uporablja, celo na Siciliji za zatiranje škodljivcev, sicer lih obratno močno oksidirane. Slovencem pa ostaja v kmetijstvu na voljo SAMO ŠKODLJIVI ANTIBIOTIKI in ostali strupi, kar ljudje uživamo....

Ali sploh še kaj damo v usta, da ni okuženo?

To je bistbo, ne kokodakanje o sosedu, tem in onem...

Nekateri so se javili, da pomagajo, Bostek, Dobje in ostali, nekateri pa še vedno hočejo metati polena pod noge?

Komu delate škodo?

SAMI SEBI IN NIKOMUR DRUGEMU

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39865Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 8:46 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLONNo ja...glas si vseeno ti povzdignil ....

Se pravi je tvoj poziv neiskren in konstruktivnih kritik in predlogov, ki ne trobijo v isti rog ne preneseš ? Odkrito ti povem kaj me moti.
Naredili boste kot boste hoteli. Jaz bom vseeno na tvojo žalost in verjetno žalost še koga drugega še zmeraj kdaj pa kdaj kaj pripomnil ;)

Bi pa lahko vedel, da čebelarje ne vodi ravno čredni nagon.
Lahko te moti karkoli, toda kritizira lahko samo tisti, ki dela, ki zna, tisti, ki naredi kaj zelo dobrega za sočloveka...

Ko boš Ti naredil toliko brezplačno kot drugi, tudi o ljudeh, ki garajo za sočloveka, se javi....

Najprej moraš ozadja poznati, ne pa samo kritizirati in iz čistega EGA, sorry tako ne gre...

Najlepše je sesuvati, težje je graditi, toda povem Ti, da kdor sesuva, sam ostane sesut
Odloči se...

Andrej

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39867Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 8:51 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLONJe zelo jasno zakaj Azijci tako hitro napredujejo.
Napredujejo, ker jih je veliko in ker so poceni.
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Meni je komercialni Kitajc mlad mulc reševal od doma še med njihovim novim letom, danes je šel osebno po firmi, do inženirjev, pripravil teste na težke kovine, merjenje drugih lastnosti vode, ko vprašaš za ponudbo dobiš takoj, vse uredijo, no lih povsod tako, so tudi hude težave, toda VEDNO SO IZKLJUČNO POZITIVNI, NE težijo, če jim zagnjaviš, veseli so kontakta...
Ja in ? Češ povedat, da smo vsi mi pa zagovedani haha.
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Pa ne govoriti, da imajo vsi nizke plače. Ima 1200 USD plače s tem, da je hrana veliko ceneje, ko je šel domov 1200km daleč in še s hitrim vlakom ga je stalo 12,45 USD
Ja, razen par držav v Aziji imajo v ostalih vsi nizke plače.
Andrej-Admin napisal/-aCOLON ZAHOD CRKUJE OD ZAVISTI IN EGOIZMA
Sem mislil, da zarad vode in ker ne telovadi ....
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Pa nihče naj ne tarna nad krizo...
Kriza je zmeraj. Za ene večja in za druge manjša. Za neko manjšino krize ni.
Resnici na ljubo pa se vsi pritožujemo ;)

Andrej-Admin napisal/-aCOLON Sosed soseda bi utopil v žlici vode.....

Mislim, da je žal to prisotno tudi med nekaterimi čebelarji
Človek je pač tekmovalno bitje. Če ne bi bil, tudi izumitve zlatih palčk in ionizatorja vode ne bi bilo. Čebelarji smo tudi ljudje. Se strinjam, je kar prisotno samo tole ti naslavljaš na napačen naslov.
Andrej-Admin napisal/-aCOLON STOPITE SKUPAJ IN NAREDITE KAJ SKUPAJ

To je moj nasvet, ODLOČITEV pa je Vaša...
Hvala za nasvet.
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Kar se tiče hidrirane vode pa se v kmetijstv uaktivno uporablja, celo na Siciliji za zatiranje škodljivcev, sicer lih obratno močno oksidirane. Slovencem pa ostaja v kmetijstvu na voljo SAMO ŠKODLJIVI ANTIBIOTIKI in ostali strupi, kar ljudje uživamo....

Ali sploh še kaj damo v usta, da ni okuženo?

To je bistbo, ne kokodakanje o sosedu, tem in onem...
O tem smo na dolgo in široko debatirali na forumu celi dve leti. Veš, to je ta čas ko te ni bilo ;)
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Nekateri so se javili, da pomagajo, Bostek, Dobje in ostali, nekateri pa še vedno hočejo metati polena pod noge?

Komu delate škodo?

SAMI SEBI IN NIKOMUR DRUGEMU

Andrej
Kakšna polena ? Kakšno škodo ? Zakaj vse v negativo obrneš ? Sledi svojim nasvetom..... preberi še enkrat tole celo temo in poizkusi predloge in kritike brat kot pozitivno stvar in ne negativno in/ali kot delanje škode in metanja polen pod noge...

Andrej...nekaj ti povem. Na silo ne bo šlo.... Z diskriminacijo določenih skupin čebelarjev tudi ne. Zadnja je ta, da ima ČD ŠL 5 forumov, ostalim pa nudiš mrvice na portalu ;)
To je tvoj forum in portal in sadeže lepe in tudi gnile boš ti pobiral. Odločitve administracije prinesejo tudi reakcije "državljanov".

Moj predlog je, da umakneš forume za ČD ŠL. Za vse tiste teme že obstajajo primerni forumi. To je samo moj predlog. Upam, da ne boš začel vpit kako ti polena metam pod noge ;)

Malo forumske drame tudi ne škodi a Andrej ? Impressions so na zavidljivem nivoju s tem pa tudi reach pamfletov zgoraj ;)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39869Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 9:18 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLON
Andrej...nekaj ti povem. Na silo ne bo šlo.... Z diskriminacijo določenih skupin čebelarjev tudi ne. Zadnja je ta, da ima ČD ŠL 5 forumov, ostalim pa nudiš mrvice na portalu ;)
To je tvoj forum in portal in sadeže lepe in tudi gnile boš ti pobiral. Odločitve administracije prinesejo tudi reakcije "državljanov".

Moj predlog je, da umakneš forume za ČD ŠL. Za vse tiste teme že obstajajo primerni forumi. To je samo moj predlog. Upam, da ne boš začel vpit kako ti polena metam pod noge ;)

Malo forumske drame tudi ne škodi a Andrej ? Impressions so na zavidljivem nivoju s tem pa tudi reach pamfletov zgoraj ;)
Glej, delajte kar hočete....
Vsem društvom hkrati ne moreš nuditi, žal¸...
V vseh letih se noben ni tega zmislil, sedaj, ko sem se z Alešem zmenil, da gremo po korakih po novi poti, da začnemo z njimi, tudi ker je ON OSEBNO PRIPRAVLJEN DELOVATI, STE nekateri udarili s topovi...

Kje ste bili prej?
Za delat pa ni nikjer nobenega

KJE STE VRLI MOŽIČKI, da bi setavili gradiva za portal?

Dobje je pozival, da se mu oglasite?
Si se javil? So se javili drugi?
Aleš se je javil, Bostek je takoj šel v akcijo, tudi ker je računalniško podkovan, če Medeni ne bi rekel meni JA, februarja 2004 ne bi bilo nič...

Pristop kot sem se zmenil z Alešem ne morem hkrati nuditi vsem hkrati..

A ste jedli nore krave? ali kaj?
Ali kdo misli, da lahko nekateri čepijo tukaj cele dneve, drugi pa bodo špilali frajerje in špikali...

Tipični Slovenci?

Vsi govorijo dajte nam denarja, dajte nam subvencije, .. vsi tarnajo, ko pa daš predlog povezovanja, pa SE ŠE ROGATE?

ALI MISLITE DA LAHKO DRŽAVA KRIJE VSE STROŠKE?
KDO JE DRŽAVA, MI VSI....

Namesto se dobiti v živo, si reči FOLK AKCIJA, SE TUKAJ ZEZATE...

A Vas ni sram, da si dovolite?

Aleš je napisal vabilo njihovim čebelarjem, da pridejo sem, dobil sem ga v vednost, VI PA MEČETE POLENA POD NOGE?

Pa kaj Vam je, a Vas ne peče vest?

A so ČEBELARJI iz Škofje Loke MARSOVCI?

Namesto, da bi rekli Andrej, Aleš, Bostek, Dobje in še ostali in bi rekli FOLK ČUDOVITO, IMAMO ŠE TO IN TO IDEJO, POIŠČEMO ŠE KOGA ZA POMOČ, NAREDIMO ŠE ZA OSTALA DRUŠTVA, SE PRESERAVATE, KRITIZIRATE....

Noč, Vaš šef mi je obljubil POMOČ, PRIPRAVLJENOST, tudi Janko s faxa bi kljub delu pomagal, dr Nikolay bi del tega uvrstil v knjigo, ljudje, ki delajo na prehrani in so profesionalci in tapravi želijo pomagati...

Kaj naj rečem sedaj moji frendi?
Da je en par nezrelih otrok, ki se krega za liziko...

Nikjer nisem napisal, da ne bomo naredili za vsa druga društva, to smo z Medenim, Jankotom predstavili že davnega 2004 v Lukovici

Ej fantje, če boste imeli take otročje izpade, se vam slabo piše...

Letos imate medbnarodno srečanje, Vi pa se kregate, Boštjan bi se rad dobil s forumaši, Vi pa?

Kaj si bodo sedaj mislili nekateri, ki želijo resno delati...
Vsak dan imate tukaj šefa ČZS. Če je izrazil pripravljenost za delo, bi lahko ga sprejeli z odprtimi rokami...

A se boste kregali kdo je Gorenc, Primorc, Dolenjc, Prekmurc, Štajerc, Korošč, koga sem še pozabil koga v Blatnem Dolu

Naj Vam še kaj napišem....???

Ne razumem ZAKAJ NE PRIVOŠČITE ŠKOFJI LOKI, DA JE PRVA PO NOVEM PRISTOPU?

kaj VAS KLINC TAKO BOLI?

POVEM VAM FANTJE TO JE ČISTI EGOIZEM....

V SLOVENIJI 2 MILIJIONA SKREGANIH LJUDI, ŽALOSTNO!

Nisem jezen, ZGROŽEN SEM, DA NEKATERI IŠČETE SAMO KREGANJE PREPIR, NEVOŠČLJIVOST

LAHKO ME POPLJUVATE DO AMENA, toda to kar ste danes delali gonjo je čista otročja nevoščljivost.
Lahko bi rekli, ali bomo širili še na druga društva?

Živimo na peščici zemlje pa same intrige

Govorimo kako slabe ministre imamo, vlado.. Boljše si ne ZASLUŽIMO

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 39870Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 9:22 pm

Andrej, ker ne želiš ali pa nimaš j..c jasno in nedvoumno odgovoriti ali daš podforum z imenom mojega ČD ali ne daš, bi res bilo najbolj prav, da ravnaš v skladu z nasvetom kolega Čebelarja-novinca in umakneš podforum ČD Škofja Loka.
Dovolj si brihten, da veš, da se bo skoraj zagotovo že jutri pojavil nov zahtevek in potem še nov in vse tako dalje. Veš koliko je ČD v Sloveniji ? Toliko, da jih ta ali tudi krepko ojačan forum tehnično ne prenese tako zlahka.

Duha si spustil iz steklenice, ker si poslušal nekaj kolegov, ki so v vsem tem iskali le neke svoje interese. Na koncu tudi ti s svojimi posli, ki si jih skušal precej zvito stlačiti v to čebelarsko zgodbo, ne boš imel nič koristi. Ne verjameš ? Ne bo ti potrebno dolgo čakati, da boš to spoznal.

Tisti, ki smo na tem forumu že dolgo smo eno takšno podobno zgodbo že preživeli. Potem si izginil v ilegalo in nisi bil nikomur pripravljen podariti pooblastil, da bi vsaj malo urejal forum. Danilo se je iz zgodbe umaknil, drugemu pa nisi zaupal, sam pa tudi nisi ničesar naredil.

Dragi Andrej priznam, da sem te svoj čas zelo spoštoval. V takšnem izdanju kot si se pa sedaj pojavil nazaj na forumu pa te res nisem poznal. Deluješ mi kot kak zadrt pristaš najbolj zadrte verske sekte. Podcenjuješ vse okrog sebe, ki ti ne prikimavajo, razsipaš okrog z nekimi namišljenimi visokimi moralnimi načeli, deliš zveličavne nauke in ukore, o spletu in računalniku veš vse ti in še kakšen od tvojih novih vernikov, ostali pa so sami tepci in diletanti, ki o ničemer pojma nimajo.

Dragi Andrej v rokah imaš škarje in platno. Vsem, ki ti niso všeč ali niso všeč tvojim novim vernikom lahko kadar koli onemogočiš sodelovanje na tem forumu. Naredi to, očisti forum heretikov in brezvercev ter blokiraj polpismene, slaboumne in sploh vse, ki se ne skladajo z načeli nove vere, ki je zavladala na forumu. Kaj te zadržuje, da tega ne storiš in ne ustvariš novih forumskih brezgrešnih čebelarskih nebes ? Nebes v katerih ne bo greha, ne ugovarjanj, ne drugačnih mnenj, ne kakšnih heretičnih teorij o čebelarjenju ali o čemer koli pač že.
Ko se boš sam odločil ali pa po tihem šepetu katerega od novih vernikov, da bi to naredil, pa bodi pred tem vsaj toliko moža in tukaj na forumu javno napovej koga in kdaj boš iz novih forumskih nebes nagnal.
Lepo te pozdravljam in oprosti za odkrito besedo. Radgončani pač ne znamo drugače. In tudi čredni nagon imamo zelo slabo razvit, pa nekako nam ne gre, da bi drugi mislili namesto nas. To želimo početi kar sami.

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39872Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 9:32 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLON
Lahko te moti karkoli, toda kritizira lahko samo tisti, ki dela, ki zna, tisti, ki naredi kaj zelo dobrega za sočloveka...

Ko boš Ti naredil toliko brezplačno kot drugi, tudi o ljudeh, ki garajo za sočloveka, se javi....

Najprej moraš ozadja poznati, ne pa samo kritizirati in iz čistega EGA, sorry tako ne gre...

Najlepše je sesuvati, težje je graditi, toda povem Ti, da kdor sesuva, sam ostane sesut
Odloči se...

Andrej

:Bljak

Pa smo dočakal....Postavljaš se za neko moralno avtoriteto tukaj in ocenjuješ moja "dobra dela in nedela". You have to be kidding me ? :roll:

Glej, delajte kar hočete....
Vsem društvom hkrati ne moreš nuditi, žal¸...
V vseh letih se noben ni tega zmislil, sedaj, ko sem se z Alešem zmenil, da gremo po korakih po novi poti, da začnemo z njimi, tudi ker je ON OSEBNO PRIPRAVLJEN DELOVATI, STE nekateri udarili s topovi...

Kje ste bili prej?
Za delat pa ni nikjer nobenega

KJE STE VRLI MOŽIČKI, da bi setavili gradiva za portal?
Vsak dan ponavljaš te pozive z gradivom. Tisti, ki bo hotel bo že. Če kdo kaj ima bo postavil. Na novo zbirat nekaj pa res ni obveza članov tega foruma. Mi sodelujemo v razpravah. Za portal boš že poskrbel sam s svojimi sodelavci.
Dobje je pozival, da se mu oglasite?
Si se javil? So se javili drugi?
Aleš se je javil, Bostek je takoj šel v akcijo, tudi ker je računalniško podkovan, če Medeni ne bi rekel meni JA, februarja 2004 ne bi bilo nič...
Ja sem se javil ko me je Dobje pozval in odgovoril. Pogovori se z njim okoli tega. Sem mu razložil da kaj več od sodelovanja na forumu ne bom prispeval. Pošteno ?

Andrej-Admin napisal/-aCOLON Pristop kot sem se zmenil z Alešem ne morem hkrati nuditi vsem hkrati..

Ja in ? Ne smemo komentirat te poteze ? Povej .... Naj bomo tiho in pišemo prispevke za portal ?
Andrej-Admin napisal/-aCOLON A ste jedli nore krave? ali kaj?
Ali kdo misli, da lahko nekateri čepijo tukaj cele dneve, drugi pa bodo špilali frajerje in špikali...

Tipični Slovenci?

Vsi govorijo dajte nam denarja, dajte nam subvencije, .. vsi tarnajo, ko pa daš predlog povezovanja, pa SE ŠE ROGATE?

ALI MISLITE DA LAHKO DRŽAVA KRIJE VSE STROŠKE?
KDO JE DRŽAVA, MI VSI....

Namesto se dobiti v živo, si reči FOLK AKCIJA, SE TUKAJ ZEZATE...

A Vas ni sram, da si dovolite?

Aleš je napisal vabilo njihovim čebelarjem, da pridejo sem, dobil sem ga v vednost, VI PA MEČETE POLENA POD NOGE?

Pa kaj Vam je, a Vas ne peče vest?

A so ČEBELARJI iz Škofje Loke MARSOVCI?

Namesto, da bi rekli Andrej, Aleš, Bostek, Dobje in še ostali in bi rekli FOLK ČUDOVITO, IMAMO ŠE TO IN TO IDEJO, POIŠČEMO ŠE KOGA ZA POMOČ, NAREDIMO ŠE ZA OSTALA DRUŠTVA, SE PRESERAVATE, KRITIZIRATE....

Kaj pa si tukaj naklobasal ? :D

Noč, Vaš šef mi je obljubil POMOČ, PRIPRAVLJENOST, tudi Janko s faxa bi kljub delu pomagal, dr Nikolay bi del tega uvrstil v knjigo, ljudje, ki delajo na prehrani in so profesionalci in tapravi želijo pomagati...

Kaj naj rečem sedaj moji frendi?
Da je en par nezrelih otrok, ki se krega za liziko...

Nikjer nisem napisal, da ne bomo naredili za vsa druga društva, to smo z Medenim, Jankotom predstavili že davnega 2004 v Lukovici

Ej fantje, če boste imeli take otročje izpade, se vam slabo piše...

Čigav šef je Noč ? Tebi res dogaja ej ....

Kdo vam brani vse to počet in kdo vam meta polena pod noge ? Malo si se razpičil ej haha.

Kaj se nam slabo piše ? Wow.... otročji je tale tvoj "hint" kako se nam bo slabo pisalo ;) Lepo te prosim....
Letos imate medbnarodno srečanje, Vi pa se kregate, Boštjan bi se rad dobil s forumaši, Vi pa?

Od kje tebi ideja, da se čebelarji s foruma ne dobivamo ? :D :D :D
Kaj si bodo sedaj mislili nekateri, ki želijo resno delati...
Vsak dan imate tukaj šefa ČZS. Če je izrazil pripravljenost za delo, bi lahko ga sprejeli z odprtimi rokami...

A se boste kregali kdo je Gorenc, Primorc, Dolenjc, Prekmurc, Štajerc, Korošč, koga sem še pozabil koga v Blatnem Dolu

Naj Vam še kaj napišem....???

Ne razumem ZAKAJ NE PRIVOŠČITE ŠKOFJI LOKI, DA JE PRVA PO NOVEM PRISTOPU?

kaj VAS KLINC TAKO BOLI?

POVEM VAM FANTJE TO JE ČISTI EGOIZEM....

V SLOVENIJI 2 MILIJIONA SKREGANIH LJUDI, ŽALOSTNO!

Nisem jezen, ZGROŽEN SEM, DA NEKATERI IŠČETE SAMO KREGANJE PREPIR, NEVOŠČLJIVOST

LAHKO ME POPLJUVATE DO AMENA, toda to kar ste danes delali gonjo je čista otročja nevoščljivost.
Lahko bi rekli, ali bomo širili še na druga društva?

Živimo na peščici zemlje pa same intrige

Govorimo kako slabe ministre imamo, vlado.. Boljše si ne ZASLUŽIMO

Andrej
Še en kup joka in stoka. Daj se zresni ej ....

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39873Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 9:36 pm

***Še en kup joka in stoka. Daj se zresni ej ....
Zaradi Tvojih težav v sebi, se ne bomo sekirili,
Tvoje težave reši sam...

Nikdar nisem brisal, toda če bo kdo žalil, bo očitno potrebno malo reda, kr to presega meje dobrega okusa...

Vsem želim veliko dobre volje in želim, da se take debate še ponovijo...

Uboge čebele ljudi, ki ne DELAJO Z LJUBEZNIJO
Čebelam svetujem, da zbežijo k tistim, ki so do vseh topli v Srcu

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39875Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 9:41 pm

Če ima kdo še kaj za napisat, naj napiše, jutri pa bom vse te brezvezne debate zbrisal....

Želim konkretno

Andrej

Uporabniški avatar
Kočevski med-ved
PrispevkovCOLON 3212
PridruženCOLON Pe Apr 02, 2004 9:18 pm
KrajCOLON KOCEVJE - KOSTEL
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39876Odgovor Kočevski med-ved
Pe Mar 05, 2010 9:42 pm

Fantje tako hitro pišete, da še prebrat ne morem vsega.
Dajte se malo ustavit. Pa malo premislite, kaj napišete, ker to kar pišete ne mislite, ampal le pišete.
Lp iz Kočevja.
LP
Koèevski med-ved

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39878Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 9:54 pm

Andrej: Čebelam svetujem, da zbežijo k tistim, ki so do vseh topli v Srcu
________

In ti so v ČD Škofja Loka. Moje že pakirajo kovčke in čakajo na primerno vreme, da se odpravijo na dolgo pot tja proti prelepi Gorenjski.

Briši dragi Andrej, briši. Ko sem pisal zadnji prispevek, sem vedel, kaj bo sledilo. Preveč si predvidljiv, dragi kolega, da ne bi mogel tega predvideti. Saj med brisanjem neprijetnih prispevkov ( v katerih ni žalitev ali natolcevanj in ne lažnih obtoževanj ) in med odvzemom možnosti sodelovanja na forumu ni nobene razlike.

Če je tebi in tvojim gorenjskim prijateljem Boštjan NOČ šef, je to vaš problem. Meni šef ni in mi nikoli ne bo. Je pa predsednik ČZS in kot takšnega ga spoštujem in je dovolj odprta oseba s katero se da prijetno sodelovati. To pa, to.

No dragi Andrej, sedaj pa veselo briši vse heretične prispevke, Duša in forum pravega čebelarskega vernika morata biti čisti kot solza device.

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39879Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 9:56 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLON***Še en kup joka in stoka. Daj se zresni ej ....
Zaradi Tvojih težav v sebi, se ne bomo sekirili,
Tvoje težave reši sam...

Nikdar nisem brisal, toda če bo kdo žalil, bo očitno potrebno malo reda, kr to presega meje dobrega okusa...

Vsem želim veliko dobre volje in želim, da se take debate še ponovijo...

Uboge čebele ljudi, ki ne DELAJO Z LJUBEZNIJO
Čebelam svetujem, da zbežijo k tistim, ki so do vseh topli v Srcu

Andrej
Bil bi neumen, če bi se kakorkoli sekiral in se ukvarjal z mojimi težavami. So what ? Koga brigajo osebne zgodbe ? Za to imamo druge forume kjer se lahko spoveduješ, jokaš in te potem trepljajo po ramenu.... No imaš tudi privatna sporočila. Tam se verjetno tudi uteha deli haha. Imamo tudi zdravnike specialiste, ki se ukvarjajo s težavami. Zresni se model....

Žališ pa sam ko se postavljaš za moralno avtoriteto in ocenjuješ "dobra in nedobra dela".

Kolk si sam sebi nasprotujoč pa pove tole :
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Vsem želim veliko dobre volje in želim, da se take debate še ponovijo...

potem pa v drugem sporočilu po parih minutah napišeš tole :
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Če ima kdo še kaj za napisat, naj napiše, jutri pa bom vse te brezvezne debate zbrisal....

Kaj zdaj ? Želiš ali ne želiš ? Se pravi si želiš vsak dan tele brezvezne debate brisat....

Kar pa se čebel in ljubezni tiče pa ne vem no .... moje so kar tukaj in ostajajo. Jim je že všeč. K tebi na žalost še prišle niso, če se ne motim ? Veš, za to, da pridejo čebele k tebi je tudi treba pokazat malo ljubezni in se potrudit da do tega pride.

Si pa s svojim vložkom o ljubezni do čebel, čebelah še enkrat pokazal svojo iskrenost. Iz tistih dveh povedi je čutit prav hudičevo črnino.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39882Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 10:06 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONAndrej: Čebelam svetujem, da zbežijo k tistim, ki so do vseh topli v Srcu
________

In ti so v ČD Škofja Loka. Moje že pakirajo kovčke in čakajo na primerno vreme, da se odpravijo na dolgo pot tja proti prelepi Gorenjski.

Briši dragi Andrej, briši. Ko sem pisal zadnji prispevek, sem vedel, kaj bo sledilo. Preveč si predvidljiv, dragi kolega, da ne bi mogel tega predvideti. Saj med brisanjem neprijetnih prispevkov ( v katerih ni žalitev ali natolcevanj in ne lažnih obtoževanj ) in med odvzemom možnosti sodelovanja na forumu ni nobene razlike.

Če je tebi in tvojim gorenjskim prijateljem Boštjan NOČ šef, je to vaš problem. Meni šef ni in mi nikoli ne bo. Je pa predsednik ČZS in kot takšnega ga spoštujem in je dovolj odprta oseba s katero se da prijetno sodelovati. To pa, to.

No dragi Andrej, sedaj pa veselo briši vse heretične prispevke, Duša in forum pravega čebelarskega vernika morata biti čisti kot solza device.
No pa bom pustil, da se bo videlo kdo je začel...

Lahko si super čebelar, taboljši, ne poznam čebelarstva, toda OSNOVA so medčloveški ODNOSI!

Sam pa oceni ali GRADIŠ mostove prijateljstva, ali rušiš...

Vse drugi je brez veze, toda sprašujem se, zakaj moraš vedno biti proti vsemu?

Andrej

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39884Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 10:11 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLON No pa bom pustil, da se bo videlo kdo je začel...

Lahko si super čebelar, taboljši, ne poznam čebelarstva, toda OSNOVA so medčloveški ODNOSI!

Sam pa oceni ali GRADIŠ mostove prijateljstva, ali rušiš...

Vse drugi je brez veze, toda sprašujem se, zakaj moraš vedno biti proti vsemu?

Andrej
Prava groteska :D :P

Krneki ej. Bluziš kar v tri krasne. Kje si ti ej ? Zemlja kliče.....

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39886Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 10:26 pm

Napaka dragi Andrej. Tokrat sem za. Za to, da se odpre podforum z imenom mojega čebelarskega društva tako kot se je odprl za ČD Škofja Loka.

Zakaj se ti zdi ta želja čudna ? V čem je ČD Peter Dajnko slabše od ČD Škofja Loka ?

In proti čemu naj bi vedno bil ? V primerih, ko me nekaj zanima sem zraven in v primerih, ko me nekaj ne zanima pa me pač ni. Nikogar ne ogrožam, nikomur ničesar ne prepovedujem in nikogar pri udejstvovanju na tem forumu ne omejujem. V čem je torej problem ?

Pošteno sem povedal, da brezplačnega turističnega vodnika nimam namena izigravati, da se tudi na drugih ekonomsko komercialnih področjih v katerih nimam nobene neposredne koristi nimam namena angažirati, da se ne nameravam vključevati v prav nobene formalne ali neformalne združbe ne glede na njihove namene in cilje združevanja. Za svoje društvo sem želel le to kar si dodelil ČD Škofja Loka.

Praviš, da ne boš brisal, da naj se vidi kdo je začel. Začel si sam, ko si nekemu društvu podelil koncesijo, ki je drugim ne želiš. Poslušaj kolega Čebelarja-novinca in briši ta podforum in razprave bo v hipu konec. Ali pa omogoči odpiranje takšnih podforumov vsem zainteresiranim čebelarskim društvom in tudi posameznikom, če to želijo in imajo kaj pomembnega za prispevati.

Mene na tem forumu zanima samo čebelarstvo, čebelarjenje in ekologija ter problematika v zvezi s tem. In popolnoma nič drugega. Nič pa me ne moti, če bodo ostali razpravljali tudi o vodnih filtrih, ženskih vložkih ali predlanskem snegu. Tam kjer se mi zdi tema zanimiva in kjer menim, da lahko kaj prispevam bom sodeloval. Drugje pa pač ne.

Pa lep pozdrav!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39887Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 10:38 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONNapaka dragi Andrej. Tokrat sem za. Za to, da se odpre podforum z imenom mojega čebelarskega društva tako kot se je odprl za ČD Škofja Loka.

Zakaj se ti zdi ta želja čudna ? V čem je ČD Peter Dajnko slabše od ČD Škofja Loka ?

In proti čemu naj bi vedno bil ? V primerih, ko me nekaj zanima sem zraven in v primerih, ko me nekaj ne zanima pa me pač ni. Nikogar ne ogrožam, nikomur ničesar ne prepovedujem in nikogar pri udejstvovanju na tem forumu ne omejujem. V čem je torej problem ?

Pošteno sem povedal, da brezplačnega turističnega vodnika nimam namena izigravati, da se tudi na drugih ekonomsko komercialnih področjih v katerih nimam nobene neposredne koristi nimam namena angažirati, da se ne nameravam vključevati v prav nobene formalne ali neformalne združbe ne glede na njihove namene in cilje združevanja. Za svoje društvo sem želel le to kar si dodelil ČD Škofja Loka.

Praviš, da ne boš brisal, da naj se vidi kdo je začel. Začel si sam, ko si nekemu društvu podelil koncesijo, ki je drugim ne želiš. Poslušaj kolega Čebelarja-novinca in briši ta podforum in razprave bo v hipu konec. Ali pa omogoči odpiranje takšnih podforumov vsem zainteresiranim čebelarskim društvom in tudi posameznikom, če to želijo in imajo kaj pomembnega za prispevati.

Mene na tem forumu zanima samo čebelarstvo, čebelarjenje in ekologija ter problematika v zvezi s tem. In popolnoma nič drugega. Nič pa me ne moti, če bodo ostali razpravljali tudi o vodnih filtrih, ženskih vložkih ali predlanskem snegu. Tam kjer se mi zdi tema zanimiva in kjer menim, da lahko kaj prispevam bom sodeloval. Drugje pa pač ne.

Pa lep pozdrav!
Če bi te zanimala EKOLOGIJA bi se drugače obnašal!

Zakaj ne moremo imeti sedaj 20 podforumov, pa bi lahko sam skapiral!

Uporabniški avatar
Pike
PrispevkovCOLON 1479
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 10:10 pm
KrajCOLON Kamnik
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39889Odgovor Pike
Pe Mar 05, 2010 10:47 pm

Neverjetno ampak sem šel vse tole prebrat, ker ne morem spati. Svojega mnenja ne bom delil. Držal se bom praktičnega dela foruma.

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39890Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 10:51 pm

Pike napisal/-aCOLONNeverjetno ampak sem šel vse tole prebrat, ker ne morem spati. Svojega mnenja ne bom delil. Držal se bom praktičnega dela foruma.
Ej hvala, ker si z nami delil, da svojega mnenja ne boš delil. :)

Uporabniški avatar
Pike
PrispevkovCOLON 1479
KrajCOLON Kamnik
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39891Odgovor Pike
Pe Mar 05, 2010 10:53 pm

Da se ve pri čemu smo :wink: Ne ljubi se mi kr nekaj razpredati. Konkretno postavljeno vprašanje lahko vedno pričakuje konkreten odgovor z moje strani.

davca
PrispevkovCOLON 550
PridruženCOLON To Okt 16, 2007 6:13 pm
KrajCOLON Ljubljana

OdgovorCOLON # 39893Odgovor davca
Pe Mar 05, 2010 11:03 pm

Pike napisal/-aCOLONNeverjetno ampak sem šel vse tole prebrat, ker ne morem spati. Svojega mnenja ne bom delil. Držal se bom praktičnega dela foruma.
Če bi kdo po tvojem forumu http://www.apislo.info/forum/ tako packal kot ti po temu, ali bi zbrisal njegova grda sporočila?
Unus pro omnibus et omnes pro uno - Eden za vse in vsi za enega

Uporabniški avatar
Pike
PrispevkovCOLON 1479
KrajCOLON Kamnik
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39895Odgovor Pike
Pe Mar 05, 2010 11:10 pm

davca napisal/-aCOLON
Če bi kdo po tvojem forumu http://www.apislo.info/forum/ tako packal kot ti po temu, ali bi zbrisal njegova grda sporočila?
Cebelarja-novinca jaz jemljem tako bolj za šalo kot zares. Je tu, smo dokazali, da se ga ne da znebiti, kdaj je celo konstruktiven, kar me preseneča. Res pa je, da rad smeti :-). Še rajši pa tipka. In že premišljujem kakšen bo njegov odgovor na moje pisanje. Seciral bo vsak stavek posebaj, če bo imel čas se bo lotil vaske besed, dobil bom poročilo za svoje današnje psihično stanje.

Po svoje je kar luštno, da ga imamo. ČE je komu dolgčas naj se spusti v debato z novincem. Kratkočasje zagotovljeno.

Uporabniški avatar
Pike
PrispevkovCOLON 1479
KrajCOLON Kamnik
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39896Odgovor Pike
Pe Mar 05, 2010 11:11 pm

Tole sem napisal le zato, ker je tema v košu.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39897Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 11:12 pm

Pike napisal/-aCOLONTole sem napisal le zato, ker je tema v košu.
Mogoče pa želi, da forumaši pišejo pri njemu;)

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39902Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 11:57 pm

davca napisal/-aCOLON Če bi kdo po tvojem forumu http://www.apislo.info/forum/ tako packal kot ti po temu, ali bi zbrisal njegova grda sporočila?
Stvar je v tem, da do tega tam niti prišlo ne bo, ker mene ne poganja fanatizem in od nobenega ne pričakujem nič in nič ne zahtevam. Vse je na prostovoljni bazi. Ne pričakujem vseslovensko angažiranje :D :P

Zdej mi pa lepo povej kje sem packal ali karkoli popackal na tem forumu ? Prosim da narediš quote mojega sporočila in sporočila na katerega sem odgovarjal in pokažeš s prstom na packo.
Vse drugo je samo spam za katerega se vsemanj ali vsebolj zavzemate ?
Hvala lepa vnaprej.

Mogoče pa želi, da forumaši pišejo pri njemu;)
Zakaj pa ne ? Bil bi prav vesel, če bi se še kdo priključil. Sam pišem prispevke, nobenega ne silim, da sodeluje in na forum se prijavi tisti, ki to želi. Ne rabim se dret. Nič ne oglašujem in nič ne prodajam. Vse stroške nosim sam, prostovoljno. Vse pa v želji, da bi pa mogoče kdo le probal tudi drugače.

Upam, da se nisi ustrašil ? ;)

Vsak se odloči po svoje ko enkrat pride na apislo. Če ima kdo kaj za povedat bo povedal, če ne pa ne. Je pa tisti forum postavljen na malo drugačnih temeljih in filozofiji kot tale tako, da se niti ne izključujeta. Zato še zmeraj sam sodelujem tukaj in bom tudi v prihodnje. Vem, da ti to malo smrdi ampak se boš moral ali sprijaznit in nehal blodit in mi moralizirat ali pa me vržt s foruma, ker jaz ti tiho pač ne bom in bom na vsako tvoje blebetanje o morali, zenu in kitajcih odgovoril, tebi in tvojim khm ... lahko rečem slugam ? . Če je to prehudo za kogarkoli vzamem nazaj...sluge mislim. Mah mislim, da ni prehudo glede na to kaj vse se dovoli ;) Ujčkal se pač ne bomo a ne.

Vidim pa, da je četica že prispela :D haha

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39905Odgovor divji cebelar
So Mar 06, 2010 8:31 am

Vrhovni šef in njegovi verniki brišejo in cenzurirajo. Napadajo in diskvalificirajo drugače misleče in se na vsak način trudijo zdisciplinirati vse, ki ne mislijo tako kot oni sami.

Iz nekoč vseslovenskega foruma so sedaj naredili Forum gorenjskih čebelarjev. Upam, da boste srečni v svoji vsezadostnosti. In javno vas podpira celo predsednik ČZS Boštjan Noč. Zanimivo. Predsednik ČZS, ki bi moral združevati je sedaj začel razdruževati slovenske čebelarje. Temu pojavu bo vsekakor v prihodnje treba posvetiti več pozornosti.

Pike ta neokusen napad na Čebelarja-novinca pa ti res ni bil potreben. Nekam hitro si pozabil na vsebino svojih prispevkov izpred nekaj let in tudi nekaterih drugih tvojih dejanj ter postopkov, ki ti ne morejo biti v čast. Seveda je sedaj nov čas in vsak se pač tišči k svojim. Gorenjci in Ljubljančani ste prevzeli tudi ta forum kot ste prevzeli pred leti celotno ČZS in veliko večino denarja, ki se steka skozi to vseslovensko čebelarsko organizacijo. Pa ste vse zafurali. Niti z enim samim projektom v katerega ste zmetali ogromno našega skupnega denarja niste uspeli. Vse je šlo v franže.

Kjerkoli ste gorenjski in čebelarji širše ljubljanske krajine vtaknili svoj nos ste zapacali. Od vaših znanih projektov klanja matic do vseslovenskega projekta zatiranja varoje, ki je še ena najbolj žalostnih zgodb do vaši rodovniških matic.

Razen veliko besedičenja in stremljenja po denarju se nimate s čim drugim za pohvaliti.Ostalim pa ne pustite dihati, ker ste ozurpirali vse vzvode odločanja in vse denarne vire.

In tepci smo ravno začeli verjeti, da Noč res želi biti predsednik vseh slovenskih čebelarjev. Z dejanji, ki jih je pravkar dokazal v zvezi s tem forumom in skoraj prepričan sem, da tudi stoji tiho za njimi, je dokazal, da je prišel čas, da se od te funkcije poslovi.

Lahko nam sicer onemogočite pisanje na tem forumu, ne morete pa nam onemogočiti, da pišemo tja ker se v tej deželi odloča. In to bomo tudi storili ter začeli počasi razkrivati ves ta ljubi slovenski čebelarski umetni blišč ter vso bedo, ki na tem področju vlada. In to predvsem po vaši zaslugi. Še bo zanimivo v slovenski čebelarski srenji. Oziroma bolj prav, ponovno bo postalo zanimivo.

Res verjamete, da je Slovenija le Gorenjska in širša ljubljanska krajina? Vse ostalo pa le nek nepomemben privesek.To kar ste pravkar storili s tem forumom bo imelo dalekosežne posledice, ki se jih ne zavedate in jih nekateri niti niste v stanju predvideti. Na Štajerskem in drugih "drugorazrednih" pokrajinah lahko popolna mirno in uspešno čebelarimo brez vseh Nočev, brez takšne ČZS in seveda brez vaše bahate napihnjenosti. In to se bo v kratkem pokazalo.

Sedaj pa vam bomo zares krepko začeli gledati pod prste. Ne na tem obskurnem forumu, temveč v drugih medijih pričakujte zelo, res zelo, zanimive prispevke na temo slovenskega čebelarstva.

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
PridruženCOLON Sr Jul 30, 2008 6:34 pm
KrajCOLON Zaborąt pri Dolu
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39907Odgovor kravzlj
So Mar 06, 2010 8:39 am

Andrej, ves čas govoriš da noben noče sodelovati, ampak jaz sem že pred časom rekel da lahko pomagam. Pa nisem dovolj dober za vas?

Kakor veste. . .
" Vitez ki bije bitko z jedrsko bombo! "

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
PridruženCOLON Sr Jul 30, 2008 6:34 pm
KrajCOLON Zaborąt pri Dolu
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39908Odgovor kravzlj
So Mar 06, 2010 8:40 am

Andrej, ves čas govoriš da noben noče sodelovati, ampak jaz sem že pred časom rekel da lahko pomagam. Pa nisem dovolj dober za vas?

Kakor veste. . .
" Vitez ki bije bitko z jedrsko bombo! "

BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

OdgovorCOLON # 39909Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
So Mar 06, 2010 8:43 am

Spoštovani!

Sam osebno s tem forumom nimam nič, ne poznam osebno skoraj nikogar. In če sem pohvalil predstavitev v trgovskem centru.. če je to narobe ?

dolgo časa se nisem oglašal na forum prav zaredi tega, da ne bi prišlo do takih in drugačnih sklepanj.

zakaj je vzpostavljena podstran ČD Škofja Loka ne vem, nimam POPOLNOMA nič zraven.

Osebno podpiram vse dobre projekte v čebelarstvu in to ne glede na lokacijo.

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov