Program in zadolžitve

Rubrika za prosto razpravo in za prispevke z žaljivo vsebino z avtomatskim brisanjem vsakih 30 dni
divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 39788Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 9:42 am

[quote="bostek"]Lahko ti naredim podforum - pošlji mi ime podforuma in opis, postavil te bom za moderatorja

ČD Škofja Loka ima na njihovem portalu našo reklamo, ter dogovor za izmenjavo člankov ter podobnega. Zato bodo imeli podforum v tem obsegu.
Torej to pomeni da boste morali tudi vi kaj prispevati. Kar boste pač lahko.[/quote]

Ime podforuma: Zanimivosti iz dela in življenja ČD Peter Dajnko Gornja Radgona
( v podforumu naj se zapre možnost pisanja komentarjev - razen članom društva )

Naša prošnja je torej, kot vidiš, zelo skromna.
Hvala!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39790Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 9:43 am

bostek napisal/-aCOLONLahko ti naredim podforum - pošlji mi ime podforuma in opis, postavil te bom za moderatorja

ČD Škofja Loka ima na njihovem portalu našo reklamo, ter dogovor za izmenjavo člankov ter podobnega. Zato bodo imeli podforum v tem obsegu.
Torej to pomeni da boste morali tudi vi kaj prispevati. Kar boste pač lahko.
Ja, ljudje naj se aktivirajo, naj dajejo pobude, naj se povezujejo po Sloveniji veliko bolj.
Čebelarstvo je nujno povezano z ostalimi dejavnostmi...

Moj prijatelj dr Nikolay se je vrnil iz Rusije, delamo na ljudske mgibanju Šole zdravja....

So čebelarji pripravljeni sodelovati....
Nikolay pred 14 dnevi prišel nazaj, odpira podjetje, društvo bomo sedaj zagnali...
Trenutno dela po njegovem programu cca 300-500 ljudi dnevno
Dodajam tole...
SAMI LAHKO NAJVEČ NAREDIMO ZA SVOJE ZDRAVJE.
DELUJOČE SKUPINE:
PIRAN, IZOLA, KOPER, LUCIJA, BERNARDIN, LJUBLJANA: TRNOVO-LIVADA, KOLEZIJA, SOSESKA BS3, DOMŽALE, TRZIN, KAMNIK, MORAVSKE TOPLICE in še nove skupine v formiranju.
Vodim skupino na Koleziji. KJE? NA PROSTEM
KDAJ? VSAKO JUTRO OD 7.30 DO 8.00 URE NAREDIMO 1000 GIBOV.
KOLIKO STANE? NIČ = 0,00 EUR

v petek 12. marca ob 14h, v Centru za dnevne aktivnosti starejših, za Bežigradom, BS-3, Puhova 6.

Naslov predavanja: VSAK TRENUTEK JE LAHKO NOV ZAČETEK, DR. NIKOLAY GRISHIN. Poudarek predavanja bo na vajah "1.000 gibov", zakaj je pomembna jutranja telovadba, hrbtenica....
Predavanje je brezplačno, na koncu bo lahko vsak dal prostovoljni prispevek.
Zato povabite in obvestite znance, sorodnike, prijatelje, sosede.....

Dr. Nikolay Grishin bo imel predavanje v vsaki skupini. Zato prosim, da ostale skupine poiščete prostor (naj bo brezplačen) in javite datum (po 15.3.). V vsaki skupini bo vodil telovadbo in pokazal pravilnost izvedbe vaj. Za voditelje skupin bomo imeli posebno izobraževanje, datum javimo.

NE PRODAJATI MEDU V LJUBLJANI

LJUDI PRIPELJITE NA DOMOVE!!!!!!!!!!!
Ne z avtomobili, z avtobusi!!!

Želite sodelovanje s Šolo Zdravja

Prepoznate drugega z leve dr Janka Božiča?

http://www.sola-zdravja.si/images/phoca ... C_0094.JPG

Takole ljudje delujejo
http://www.sola-zdravja.si/index.php?op ... Itemid=116

http://www.sola-zdravja.si

Bomo videli kako se bo povečal dnevni obisk...
Nutrificisti želijo sodelovati s Čebelarji, toda uspemo lahko skupaj.
Nisem čebelar, lahko pa drugače pomagam...
Dal sem Vam "kosti" na ljudeh je, ali se bodo aktivirali.

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39792Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 9:48 am

Takole se dela

http://www.sola-zdravja.si/knjiga/

Uporabnikom bomo približali med, toda čebelji pridelki niso sami sebi namen, so namenji za ZDRAVJE naroda....

Torej MED itd približajte človeku...

Bo kdo šel z Nikolayem po Sloveniji?
Več občin že izrazilo odločno podporo društvu...

Bom videl koliko ljudi mi bo pisalo na mojo pobudo...

TO SO KONKRETNE ZADEVE, vse drugo so samo želje

Andrej

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
PridruženCOLON Sr Jul 15, 2009 7:31 am
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39793Odgovor bostek
Pe Mar 05, 2010 9:48 am

divji čebelar napisal/-aCOLON Kakšno reklamo in za kaj ?? Ne se hecat. In kaj naj bi mi "prispevali" ? Ne želimo nič drugega kot to kar ima to privilegirano ČD Škofja Loka.

Hvala!
Saj te razumem, vendar bi bilo lepo da bi vsaj nekaj melega prispevali, kot so to naredili loški čebelarji. Že dovolj je če bi kdo pomagal pri portalu in napisal mogoče kakšen članek, reportažo ali kaj podobnega. Ne moremo imeti pol foruma ČD in nebi noben nič mignil za to. Upam da razumeš kaj hočem povedati.
Učite se teorije, drugače boste ostali celo življenje v praksi pračebelarja (August b. Berlepš)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39795Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 10:08 am

bostek napisal/-aCOLON
divji čebelar napisal/-aCOLON Kakšno reklamo in za kaj ?? Ne se hecat. In kaj naj bi mi "prispevali" ? Ne želimo nič drugega kot to kar ima to privilegirano ČD Škofja Loka.

Hvala!
Saj te razumem, vendar bi bilo lepo da bi vsaj nekaj melega prispevali, kot so to naredili loški čebelarji. Že dovolj je če bi kdo pomagal pri portalu in napisal mogoče kakšen članek, reportažo ali kaj podobnega. Ne moremo imeti pol foruma ČD in nebi noben nič mignil za to. Upam da razumeš kaj hočem povedati.
Kdor bo garal, bo imel....

V okviru Šole Zdravja dnevno telovadi enih 300 upokojencev, kamlu jih bo 1000, 2000 in več. Ti ljudje komaj čakajo izletov...

Upokojenci so ZELO aktivni...
Ne rabite turističnih agencij, ne rabite veletrgovcev, samo DOBRO voljo!

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39808Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 1:30 pm

[quote="bostek"]

Saj te razumem, vendar bi bilo lepo da bi vsaj nekaj melega prispevali, kot so to naredili loški čebelarji. Že dovolj je če bi kdo pomagal pri portalu in napisal mogoče kakšen članek, reportažo ali kaj podobnega. Ne moremo imeti pol foruma ČD in nebi noben nič mignil za to. Upam da razumeš kaj hočem povedati.[/quote]
_________
Nisem prepričan, da najbolj razumem. Kaj si pa mislil, da bi želeli podforum le zaradi naslova ?
Razumem pa nekaj drugega in sicer, da želite iz tega foruma narediti gorenjski forum ali pa forum širše ljubljanske krajine. Pa ga imejte in se intelektualno samozadovoljujte v svoji samozadostnosti.

Že nekaj časa je zaznati težnje po izločitvi članov, ki niso preveč kompatibilni in ki se ne želijo ukloniti črednemu nagonu enoumnosti. Želim vam veliko sreče in užitkov v združbi enako mislečih in vsevednih!

P.S. Že nekajkrat sem si ogledal spletno stran ČD Škofja Loka in tople vode tam res niste odkrili in tudi kakega pomembnega strokovnega prispevka v zakladnico slovenske čebelarskega vedenja do danes še niste prispevali. Na kaj ste torej tako zelo ponosni ?

Pa lep pozdrav!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39809Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 1:49 pm

divji čebelar napisal/-aCOLON
bostek napisal/-aCOLON
_________
Nisem prepričan, da najbolj razumem. Kaj si pa mislil, da bi želeli podforum le zaradi naslova ?
Razumem pa nekaj drugega in sicer, da želite iz tega foruma narediti gorenjski forum ali pa forum širše ljubljanske krajine. Pa ga imejte in se intelektualno samozadovoljujte v svoji samozadostnosti.

Že nekaj časa je zaznati težnje po izločitvi članov, ki niso preveč kompatibilni in ki se ne želijo ukloniti črednemu nagonu enoumnosti. Želim vam veliko sreče in užitkov v združbi enako mislečih in vsevednih!

P.S. Že nekajkrat sem si ogledal spletno stran ČD Škofja Loka in tople vode tam res niste odkrili in tudi kakega pomembnega strokovnega prispevka v zakladnico slovenske čebelarskega vedenja do danes še niste prispevali. Na kaj ste torej tako zelo ponosni ?

Pa lep pozdrav!
Divji

Prosim konstruktivno...

Slovenija ima 2 milijona ljudi...
Imam prijatle v Shenzenu 13 mio ljudi, v sosednjem mestu 10 mio, Hong Kong 4, Abidjan 5 mio...
Kaj hočem povedat?

Se bomo kregali za skorjico kruha...

Čakam JASNE odgovore iz strani potencialno zainteresiranih...

Kdo je za POVEZOVANJE?

Kdo je kaj rekel, mene osebno ne zanima...

Kdo je sposoben narediti sprejeme, obiske za en avtobus, dva, tri...

Kdor je ZA, bom začel debato, da se gibanje Šola Zdravja povezuje s SLO kmetijami, čebelarji...

Mene kot uporabnika zanima uživanje kakovostnih čebeljih pridelkov, ne pa vse drugo..

Kdor bo AKTIVEN, bo imel možnost...
Namesto DELOVANJA se bomo prepirali?

A bomo Slovenci še vedno narod hlapcev?

ZDRUŽITE MOČI, PONUDBO, IDEJE

Vsak vikend, ko bo topleje, naj se šteje avtobuse ljudi po SLO čebelarstvih, prireditvah..
To šteje...

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39810Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 1:59 pm

Slovenci POTREBUJEMO

ZDRUŽENE ČEBELARJE!

Potrebujemo CELOVITO ponudbo...

Ko se VOZIMO v avtu ne sprašujemo kako se ga je DELALO, ampak kakovost AVTOMOBILA, varnost

Vsi jočejo, da ni DENARJA, da ni nič kot je bilo

Peljimo 10 avtobusov v BELO KRAJINO; pa 10 v vasi na robu Kočevskega, peljimo v Prekmurje, Tolminske konce, Brkine, Gorenjsko, tudi Škofje Loško

TO SO KONKRETNE DEBATE JASNE IN TAPRAVE

En avtobus kupi sigurno 50 kil medu, pa še druge reči, Ti ljudje se VRAČAJO

Kupec v LJ je brez imena...

ČLOVEKA MORAŠ PRIPRAVITI; da potuje!

Trenutno se mi je javila samo ENA oseba.. bomo videli...

Na formu, portalu lahko objavimo namero
Bo KDO pomagal?

Pa da VIDIMO JUNAKE!

Če je MED dober, nima veliko pesticidov, težkih kovin.. je vse OK.. jaz kot KUPEC ocenjujem po rezultatu, ne pa katera tehnologija je BOLJŠA...

Vse je SUPER, če je REZULTAT DOBER! hee

Mi rabimo najboljši med, matični mleček, propolis.. Mene briga MOJE zdarvje, tako tudi ostale ljudi..
PONUDITE SLOVENIJI NAJBOLJŠE!

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39813Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 2:27 pm

Andrej ne nakladaj. Povej jasno in razločno boš dal podforum z imenom našega ČD ali ne boš dal.
Pripelji v Pomurje 100 avtobusov. Mi pa bomo tem popotnikom z veseljem prodali med, če ga bodo želeli kupiti.

In o kakšnem povezovanju tukaj govoriš? Slovenski čebelarji smo na državnem nivoju povezani v ČZS, na regionalnem nivoju v regijske čebelarske organizacije in na lokalnem v Čebelarska društva. Kaj bi vi še povezovali ??

Če pa gre za kakšne konkretne ekonomske posle in koristi koga, pa naj se to jasno pove. V takem primeru pa seveda nastopajo pravne osebe ( ČD ali regijske organizacije oziroma ČZS in čebelarji samostojni podjetniki) na eni strani in njihov zainteresiran poslovni partner na drugi. Medsebojni odnosi, pravice, obveznosti in koristi pa se dogovorijo z ustrezno pogodbo. Bodi bolj jasen kaj bi želel in jasnejši bodo tudi odgovori ter ponudbe.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39814Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 2:47 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONAndrej ne nakladaj. Povej jasno in razločno boš dal podforum z imenom našega ČD ali ne boš dal.
Pripelji v Pomurje 100 avtobusov. Mi pa bomo tem popotnikom z veseljem prodali med, če ga bodo želeli kupiti.

In o kakšnem povezovanju tukaj govoriš? Slovenski čebelarji smo na državnem nivoju povezani v ČZS, na regionalnem nivoju v regijske čebelarske organizacije in na lokalnem v Čebelarska društva. Kaj bi vi še povezovali ??

Če pa gre za kakšne konkretne ekonomske posle in koristi koga, pa naj se to jasno pove. V takem primeru pa seveda nastopajo pravne osebe ( ČD ali regijske organizacije oziroma ČZS ) na eno strani in njihov zainteresiran poslovni partner na drugi. Medsebojni odnosi, pravice, obveznosti in koristi pa se dogovorijo z ustrezno pogodbo. Bodi bolj jasen kaj bi želel in jasnejši bodo tudi odgovori ter ponudbe.
Divji

Kaj si pripravljen narediti, da to naredim?
Sestavi ponudbo, zberi ljudi, imaš možnost se promovirati na portalih...
Torej?
Zakaj kompliciraš?
Iščeš izgovore...
Pripravi teren, da bodo ljudje prišli v Prekmurje, sestavi natančen program, kdo bo sodeloval, kaj ponudite..

Še nič nimaš, nič se zmenil, pa govoriš o pogodbah...

Najprej moraš imeti KRUH, potem ga lahko režeš...

Če želiš, boš naredil...
Društva lahko organizirajo, če želijo...
Kdo Nikolayu preprečuje, da sedaj že skoraj vsak dan dela po njegovem programu 500 ljudi

Evo poglej
http://www.sola-zdravja.si/images/phoca ... c06024.jpg
v snegu delajo
v hladni vodi
http://www.sola-zdravja.si/images/phoca ... c06746.jpg

V Domžalah so povabili tudi z občine
http://www.sola-zdravja.si/index.php?op ... Itemid=144

V Prekmurju je že delujoče, sedaj se čaka na širjenje

Toda ljudje vzamejo pot pod noge, gredo z urada na urad, pišejo projekt za pridobivanje EU sredstev itd

Torej?

Kdo Ti b opripeljal 100 avtobusov? Sami si jih boste, če želite, mi lahko pomagamo

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39817Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 4:27 pm

Andrej povej jasno in razločno boš dal podforum z imenom našega ČD ali ne boš dal. To je osrednje vprašanje.

Gremo lepo po vrsti. Najprej rešimo to vprašanje, potem pa se lahko pogovarjamo tudi o čem drugem, čeprav me osebno komercialni vidiki (tebe in tvojega prijatelja) poslov ne zanimajo preveč. Seveda pa vama želim pri tem vso srečo in veliko poslovnega uspeha.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39818Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 4:33 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONAndrej povej jasno in razločno boš dal podforum z imenom našega ČD ali ne boš dal. To je osrednje vprašanje.

Gremo lepo po vrsti. Najprej rešimo to vprašanje, potem pa se lahko pogovarjamo tudi o čem drugem, čeprav me osebno komercialni vidiki (tebe in tvojega prijatelja) poslov ne zanimajo preveč. Seveda pa vama želim pri tem vso srečo in veliko poslovnega uspeha.
Zelo preprosto kot sem omenil...

Kaj boš počel s podforumom?

Zakaj ga potrebuješ?

Aktivnosti?

Zadeve morajo biti jasne, ter konkretne...
Kje imaš predstavitev, delovanje tvojega kroga ljudi?

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39821Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 5:02 pm

Lahko se odpre en pod forum za čebelarska društva in imajo eno linijo za tekoče novice.

Začne se graditi portal na novo kjer se možnost tudi društvom, potem ko bo dozorel čas, se nadgradi še forum...

Lepo konkretno po korakih...

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 39826Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 5:16 pm

Andrej pravi: "Kaj boš počel s podforumom?"
________
Nič drugega kot to kar s svojim podforumom počnejo fantje in možakarji iz ČD Škofja Loka !

Vse ostalo o čem pišeš ( ekipa, prispevki, objave, komentarji, članki ) pa sledi takoj, ko bo odprt podforum.

In ne boj se, da bi na tistem podforumu ustanavljali kakšno konkurenčno čebelarsko sekto. To nas ne zanima.

Torej bo podforum ali ga ne bo ? To je vprašanje in ne prevažanje ljudi po Sloveniji. Mi smo čebelarji in ne brezplačni turistični vodiči.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39831Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 6:00 pm

divji čebelar napisal/-aCOLONAndrej pravi: "Kaj boš počel s podforumom?"
________
Nič drugega kot to kar s svojim podforumom počnejo fantje in možakarji iz ČD Škofja Loka !

Vse ostalo o čem pišeš ( ekipa, prispevki, objave, komentarji, članki ) pa sledi takoj, ko bo odprt podforum.

In ne boj se, da bi na tistem podforumu ustanavljali kakšno konkurenčno čebelarsko sekto. To nas ne zanima.

Torej bo podforum ali ga ne bo ? To je vprašanje in ne prevažanje ljudi po Sloveniji. Mi smo čebelarji in ne brezplačni turistični vodiči.
Kaj boš naredil za DOBRO skupnosti?
Nekdo naj si vzame čas, moderira, ureja, pripravlja, drugi bodo čakali?

Konkretno DELO za skupnost...

Glede zadnje izjave pa je težko komentirati
KER vsak misli samo za LASTNO RIT smo cela DRŽAVA v TOTALNI rit in GNOJU!

Dokler bo vsak rekel, ne bom delal za soseda, za ČEBELARJA iz drugega kraja, bo vse ŠIT!

Razmisli, tako tudi drugi...
EGO je huda reč, pa naj si kdorkoli misili karkoli.
Razen srednješolcev ste vsi polnoletni in ne več otroci, a ne?

Glede ČD ŠLoka sem se odločil, ker želim sprobat nek nov model delovanja in če se obnese, bomo širili, zato brez neke ljubosumnosti...

Misliš, da imam res toliko časa, da tukaj čepim. Sem za PCjem od 7 zjutarj, do 1 ponoči ali dlje, ker želim nekaj speljati in zaradi razlike v času dobim ljudi ob 1 zjutraj, ko je tam 8 zjutraj

Andrej

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 39837Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 6:40 pm

Mater ej sto strani nekih velikih črk. Kot na predavanju Smiljana Morija se počutim :D Vzpodbudno hehe.

Dajte se odločit. A lahko zdaj vsak zaprosi za podforum al boste ČD Škofja Loka imeli na forumu, ostalim pa boste ZDELILI prostorček na portalu ? Zdelili, delili, ne bomo se delili, sodelovali, sodelovanje, floskule za otroke. Ne nas met za norce.....

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39838Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 6:44 pm

Čebelar novinec

Take iz easy. Če precej razširimo, je potrebno forum nadgrditi, ljudi naučiti upravljanja, prej potrebno portal urediti.

Ljudje se navdušijo, ko pa je potrebno kaj narediti, jih večina zbeži

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 39840Odgovor Fizikalec
Pe Mar 05, 2010 6:50 pm

kaj naučiti? Da uredi teme, zbriše prispevek ali razdeli teme? dajte no ne ga j...t to je mala malica.
Drugo pa bi za ČD morala poskrbeti ČZS in urediti tam možnost predstavitve ČD in njihovega dela.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39841Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 6:56 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONkaj naučiti? Da uredi teme, zbriše prispevek ali razdeli teme? dajte no ne ga j...t to je mala malica.
Drugo pa bi za ČD morala poskrbeti ČZS in urediti tam možnost predstavitve ČD in njihovega dela.
Ti obvladaš, vsi pa ne

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39842Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 6:57 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONkaj naučiti? Da uredi teme, zbriše prispevek ali razdeli teme? dajte no ne ga j...t to je mala malica.
Še to., forum 3.0 je veliko bolj zahteven za moderiranje

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 39843Odgovor Fizikalec
Pe Mar 05, 2010 6:58 pm

Dvomim, da v vsakem ČD ni enega administrativno-internetno pismenega torej ne verjamem tega.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39846Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 7:10 pm

Fizikalec napisal/-aCOLONDvomim, da v vsakem ČD ni enega administrativno-internetno pismenega torej ne verjamem tega.
Se strinjam. Če ni garačev, konkretno z imeni, ni nič

To so posamezniki, ki imajo Srce, da garajo za ostale, tako pač je

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39847Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 7:21 pm

Andrej-Admin napisal/-aCOLON
Fizikalec napisal/-aCOLONDvomim, da v vsakem ČD ni enega administrativno-internetno pismenega torej ne verjamem tega.

Ne pretiravaj hehe.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39849Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 7:29 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLON

Ne pretiravaj hehe.
Kot želiš. Kdor bo garal, bo imel, žal

volk
PrispevkovCOLON 2074
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 2:18 pm
KrajCOLON Zemlja

OdgovorCOLON # 39850Odgovor volk
Pe Mar 05, 2010 7:31 pm

Ce drustva odpirajo svoje podforume ni problem,samo mora biti tako,da mi ni treba po strani foruma potovati dolgo casa navzdol.
Tako,kot je npr.Čebelarjenje brez meja,naj bo naslov Cebelarska drustva.Ce vsako drustvo tako odpre portal,kot skofjelosko,potem bom rabil pet minut,da grem z misko navzdol.

Je pa vcasih zanimivo vedeti mnenje Clanov zveze,kar drustva so,vendar se pojavlja pravno vprasanje,kdo zastopa interese drustev na forumu.No pa recimo,da je vcasih koristni imeti take portale,da se v njih zbirajo clani drustev.In izmenjujejo mnenja.
Narava je dekle lepotica,
Ko je voljna,
sama se preda,
ko jo posilis,
Ubiti te da!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39851Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 7:37 pm

volk napisal/-aCOLONCe drustva odpirajo svoje podforume ni problem,samo mora biti tako,da mi ni treba po strani foruma potovati dolgo casa navzdol.
Tako,kot je npr.Čebelarjenje brez meja,naj bo naslov Cebelarska drustva.Ce vsako drustvo tako odpre portal,kot skofjelosko,potem bom rabil pet minut,da grem z misko navzdol.

Je pa vcasih zanimivo vedeti mnenje Clanov zveze,kar drustva so,vendar se pojavlja pravno vprasanje,kdo zastopa interese drustev na forumu.No pa recimo,da je vcasih koristni imeti take portale,da se v njih zbirajo clani drustev.In izmenjujejo mnenja.
Sedaj se lahko odpre podforum, vsako društvo ima eno debatno linijo ,za kaj več je potrebno dati v forum 3.0 verzijo, preseliti moram na strežnik v USA itd...

Pri prenosu ga moram par ur zapreti, pretvoriti kodni sistem 1250 v UTF 8 itd, dobiti drugi template, vsi moderatorji se morajo prej naučiti upravljati.
Omogoča pisanje v globino. V bodočnosti se instalira testnega, moderatorji se naučijo, potem gremo v živo...
Raje bi še vsaj malo uredil portal, ker bi vse potem preselil na enostni strežnik, ker imam tam veliko placa, zato je GALERIJA že v Houstunu na strežnikih

Andrej

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39852Odgovor cebelar_novinec
Pe Mar 05, 2010 7:44 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLON
Andrej-Admin napisal/-aCOLON Se strinjam. Če ni garačev, konkretno z imeni, ni nič

Ne pretiravaj hehe.
Kot želiš. Kdor bo garal, bo imel, žal
Veš v čem je finta. Da je večina aktivnih članov za tale forum več "garala" kot ti. Trenutno je treba pač malo spromovirat neke zadeve, ki s čebelarstvom nimajo ravno veze in potem te spet dve leti ne bo....

Uporabniški avatar
Kočevski med-ved
PrispevkovCOLON 3212
PridruženCOLON Pe Apr 02, 2004 9:18 pm
KrajCOLON KOCEVJE - KOSTEL
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39854Odgovor Kočevski med-ved
Pe Mar 05, 2010 7:48 pm

Jaz vas samo občudujem koliko enega znanja imaste po elektronski plati. Pojma nimam kaj pomenijo :
UTF, 3,0 itd...
Sem pa res že za v smeti.
Lp
Zadnjič spremenil 1, dne Kočevski med-ved, skupaj popravljeno 0 krat.
LP
Koèevski med-ved

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39855Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 7:49 pm

Cebelar novinec

Če nimaš drugega dela kot se kregat, pojdi sekat drva!

Saj pravim, Slovenija dežela intrig....

Kdor želi, bo konkretno naredil, delal in bo imel urejeno

Na podobne zadeve pa ne mislim več odgovarjati. Cel dan debatiarmo samo o eni temi EGO!
Žal, s tem se se bom ukvarjal.
Čebelarstvo pa je dejavnost, ki je povezano skoraj z vsemi dejavnostmi, ker je ČEBELA ena najvežnejših bitij na planetu...

Lep pozdrav

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39856Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 7:55 pm

Kočevski med-ved napisal/-aCOLONJaz vas samo občudujem koliko enega znanja imaste po elektronski plati. Pojma nimam kaj pomenijo :
UTF, 3,0 itd...
Sem pa res že za v smeti.
Lp
Včasih smo imeli star 128 bitni sistem za črke po domače, toda če si imel tipografijo za Latin 1 za zahodne države, nisi imel čžš ,potem smo šli na 256 sistem, ki je nabor razširil.
Sedaj imamo takoimenovani UTF sistem, ki omogoča vse živo, še Kitajščino hee.. Star sistem ima recimo ČŽŠ drugje po vrstnem redu kot UTF in zato je potrebno pri pretvorbi podatkovne baze zadeve pravilno urediti, drugače bi v starih tekstih za ČŽŠ brali KVAKE heee
Branko vsega pa ne moreš vedeti. Jaz pa o čebelah nimam pojma, tudi avta se ne znam popraviti, no fička, 128, pa fiat 850 je že šlo, sedaj pa ne bi šlo, četudi sem hodil na strojni fax, no ni bila usmeritev za ta področja...
Vsak je nekje pameten

Andrej

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov