Program in zadolžitve

Rubrika za prosto razpravo in za prispevke z žaljivo vsebino z avtomatskim brisanjem vsakih 30 dni
dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
PridruženCOLON Sr Feb 22, 2006 9:20 pm
CONTACTCOLON

Program in zadolžitve

OdgovorCOLON # 39167Odgovor dobje
Če Feb 11, 2010 12:35 pm

V želji izboljšati forum, da postane prostor za izmenjavo mnenj in izkušenj, učenju, medsebojni pomoči , druženju, spoznavanju, skratka vseh, ki nas ta tematika zanima in veseli smo si zastavili nekaj nalog v želji da združimo svoje moči:

1 .Preurediti stran http://www.slovenski-cebelarji.com/ , ki naj sčasoma postane E časopis
2. Ureditev foto galerije
3. Sprotno urejevanje foruma, tudi kontrola, da ne zaide v skrajnosti; nekatere teme, ki so neaktivne zamenjati z novimi
4 .Foruma v začetku ne bi veliko spreminjal, ker je uporaben in bogat, rabi pa stalen nadzor
5. Sodelovanje s ČZS in drugimi
6. Povečati število članov

K sodelovanju je Andrej povabil vse, ampak odziv je bil skromen, tako se ekipa lahko še dopolni. Tudi sam sem poslal nekaj vabil in hvala vsem, ki ste pokazali dobro voljo. Vsaka pomoč je dobrodošla, zato nam pomagajte!

Zadolžitve

Administratorji foruma: Andrej, Bostek, Dobje, Pike

Moderatorji foruma: Volk, Oldy, Janko, Marty

Administratorji so poleg moderatorjev zadolženi tudi za urejanje nekaterih tem v forumu in tistih, ki še nimajo zadolžitev.

Želimo čim boljše sodelovanje

Lep dan

Vili
Zadnjič spremenil 1, dne dobje, skupaj popravljeno 0 krat.

Uporabniški avatar
Micky
PrispevkovCOLON 586
PridruženCOLON Ne Jan 29, 2006 5:15 pm
KrajCOLON Cerknica

OdgovorCOLON # 39177Odgovor Micky
Če Feb 11, 2010 11:16 pm

Ja, malo več nadzora res ne bo škodilo. Je pa forum čisto OK stvar.
Naj medi ! (pardon, naj vam èimveè èebel preživi)

Emil

Uporabniški avatar
kravzlj
PrispevkovCOLON 506
PridruženCOLON Sr Jul 30, 2008 6:34 pm
KrajCOLON Zaborąt pri Dolu
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39178Odgovor kravzlj
Pe Feb 12, 2010 2:35 am

Hej!

Lahko pomagam. Sicer ne morem presodit kaj je pametnega in neumnega napisano o čebelarstvu, ampak kakšne spamarje pa lahko zbrišem.

Če rabite pomoč...

Lp Luka
" Vitez ki bije bitko z jedrsko bombo! "

BOĹ TJAN NOĂ
PrispevkovCOLON 492
PridruženCOLON Sr Maj 21, 2008 4:12 pm

OdgovorCOLON # 39215Odgovor BOĹ TJAN NOĂ
Pe Feb 12, 2010 8:45 pm

Spoštovani!

če bom lahko karkoli pomagal sem pripravljen sodelovat in pomagat v dobrobit Slovenskega čebelarstva!

Boštjan

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39216Odgovor dobje
Pe Feb 12, 2010 8:53 pm

Sodelovanje s ČZS in seveda s Teboj je tudi v našem programu!:hodiva

Dobrodošel!!

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39217Odgovor Andrej-Admin
Pe Feb 12, 2010 9:18 pm

BOŠTJAN NOČ napisal/-aCOLONSpoštovani!

če bom lahko karkoli pomagal sem pripravljen sodelovat in pomagat v dobrobit Slovenskega čebelarstva!

Boštjan
Tudi jaz bom pomagal na kak način...

Ko pride Nikolay iz Moskve bom predlagal, da se dobi način popularizacije Čebelarstva, zdarvega življenja

Predvsem pa da FOLK čimbolj obiskuje čebelarska posestva...

Mogoče napišemo, da aktivni FORUMAŠI imajo FREE promocijo pri nas, jaz jim lahko dam reklamo, mogoče na portalu odpremo sistem REKLAMNIH razglednic... poiščemo variante popustov pri kakih nakupih za aktivne člane... Aktivni član pomeni, da je vpisan in vsaj malo napiše na forum...

Na levi strani so dodatni moduli za portal
http://extensions.joomla.org/
mogoče kdo dobi idejo za kako dodatno storitev

Bostek..
Se da Tvoje znanje kam adaptirati za čebelarje?
Portal lahko takoj instaliram in se začne graditi, Ko je urejen, se samo prepiše na izvorno lokacijo, bazo in kodo s fotkami. To bova z Boostekom z levo roko...

l.p.

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
PridruženCOLON Sr Jul 15, 2009 7:31 am
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39218Odgovor bostek
Pe Feb 12, 2010 9:42 pm

Se pravi da bi zamenjali mambo z joomlo? Lahko se malo pogleda module...

Imam pa predlog glede promocije čebelarstva, čebel in zdravega življenja ostalim... in to bi naredili samo nekje ker se večina ljudi zadržuje... zato predlagam da se za večjo promocijo čebelarstva uporabi facebook, netlog in twitter, ker lahko z ustanovitvijo skupine, povabilom prijateljem širimo mrežo in tako podajamo informacije širši množici.
Menima da se na teh treh socialnih mrežah zadržuje največ ljudi. Kaj menite?
Učite se teorije, drugače boste ostali celo življenje v praksi pračebelarja (August b. Berlepš)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39219Odgovor Andrej-Admin
Pe Feb 12, 2010 9:46 pm

Ja vse delam sedaj v joomli.

Bom poskušal urediti phpMyadmin, ker bo mogoče potrebno večkrat kaj poštimati.
Ja naredi se grupe. Na FB imam enih 850 ljudi v koaliciji za vodo in se grupe povezuje..

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39220Odgovor bostek
Pe Feb 12, 2010 9:52 pm

Na FB lahko naredim skupino, netlog vem da ima skupine, za twitter pa bom še pogledal.

Potem bi lahko objavljali tudi kakšne PDF ali mogoče JPG "zloženke" ali kaj podobnega in tako člane skupine osveščali o zdravem življenju ter pomembnosti čebel.

Kako dam ime skupini?
Učite se teorije, drugače boste ostali celo življenje v praksi pračebelarja (August b. Berlepš)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39221Odgovor Andrej-Admin
Pe Feb 12, 2010 9:58 pm

bostek napisal/-aCOLONNa FB lahko naredim skupino, netlog vem da ima skupine, za twitter pa bom še pogledal.

Potem bi lahko objavljali tudi kakšne PDF ali mogoče JPG "zloženke" ali kaj podobnega in tako člane skupine osveščali o zdravem življenju ter pomembnosti čebel.

Kako dam ime skupini?
Točno
NetLog malo teži, ker pravijo, da je reklama haa, bo že

Ok tvori skupino,
Pri moji vodi imam tudi Peterleta med frendi

http://val-voda.si/fb 844 članov

Preprosto naredimo skupino 7000 članov za uvod...
Povabimo vse čebelarje in ljubitelje čebel
Jaz bom pa preko vode pumpal

Andrej

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39222Odgovor bostek
Pe Feb 12, 2010 10:07 pm

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39223Odgovor Andrej-Admin
Pe Feb 12, 2010 10:15 pm

bostek napisal/-aCOLONSlovenski čebelarji Facebook
Bo potrebno poslati interni mailing vsem s foruma, potem iskati še druge:)

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39224Odgovor Andrej-Admin
Pe Feb 12, 2010 10:16 pm

bostek napisal/-aCOLONNa FB lahko naredim skupino, netlog vem da ima skupine, za twitter pa bom še pogledal.

Kako dam ime skupini?
Vsak si naloži PDF print driver. Dogovorimo se za klasificirano poimenovanje datotek in to je to, potem samo uploadamo

Uporabniški avatar
marty
Site Admin
PrispevkovCOLON 267
PridruženCOLON So Apr 10, 2004 10:36 pm
KrajCOLON Ivan?na Gorica

Pohvalno

OdgovorCOLON # 39625Odgovor marty
Ne Feb 28, 2010 9:36 pm

Po dolgem času se še jaz oglašam, v bistvu z velikim veseljem, ker vidim da se je našla ekipa, ki je zagnana za delo in pomoč pri tem forumu in strani slovenski čebelarji. Podpiram vse aktivnosti in bom pomagal kolikor bo v moji moči.
Znanje o èebelarjenju je kot znanje o gozdu: po mesecu dni uèenja ga poznaš in obvladaš, po desetletju uèenja spoznaš, da o njem veš zelo malo ali niè.

marty

dobje
Site Admin
PrispevkovCOLON 948
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 39626Odgovor dobje
Ne Feb 28, 2010 10:10 pm

Da pa se marty javi s spodbudnimi besedami sem pa vesel!
Dobrodošel tudi v imenu ekipe!! :hodiva

Lep večer želim

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39627Odgovor Andrej-Admin
Ne Feb 28, 2010 10:37 pm

dobje napisal/-aCOLONDa pa se marty javi s spodbudnimi besedami sem pa vesel!
Dobrodošel tudi v imenu ekipe!! :hodiva

Lep večer želim
Šolana in zelo dobra nutrificistka mi pripravlja gradiva za poseben portal o prehrani, zdravilih kot strupih itd...

Želimo prikazati pomembnosti naravnih snovi za zdravje

Prosim, če se močno organizirate, da naredimo drm mr po Sloveniji in pokažemo drugo plat medalje in damo veljavo tudi čebeljim pridelkom

Andrej

alešD
PrispevkovCOLON 50
PridruženCOLON Ne Avg 21, 2005 11:44 am
KrajCOLON ©kofja Loka - okolica

Re: Program in zadolžitve

OdgovorCOLON # 39755Odgovor alešD
Če Mar 04, 2010 7:19 pm

dobje napisal/-aCOLONV želji izboljšati forum, da postane prostor za izmenjavo mnenj in izkušenj, učenju, medsebojni pomoči , druženju, spoznavanju, skratka vseh, ki nas ta tematika zanima in veseli smo si zastavili nekaj nalog v želji da združimo svoje moči:

1 .Preurediti stran http://www.slovenski-cebelarji.com/, ki naj sčasoma postane E časopis
2. Ureditev foto galerije
3. Sprotno urejevanje foruma, tudi kontrola, da ne zaide v skrajnosti; nekatere teme, ki so neaktivne zamenjati z novimi
4 .Foruma v začetku ne bi veliko spreminjal, ker je uporaben in bogat, rabi pa stalen nadzor
5. Sodelovanje s ČZS in drugimi
6. Povečati število članov

Tole je Dobje napisal pred cca mesecem dni.

Forumovci, mogoče ste že opazili, da smo se vam priključili čebelarji iz ČD Škofja Loka. Tako, da se nekaj na področju sodelovanja vendarle premika. Mogoče se še kdo pridruži.

Uredništvo foruma nam je omogočilo oddelek, kjer bomo lahko pisali o čebelarjenju pri nas, za kar se uredništvu prav lepo zahvaljujem. Seveda bodo teme pri nas mogoče nekoliko bolj lokalne, sigurno pa bodo ravno tako zanimive, zato računamo, da se nam boste pridružili, da boste pokomentirali tudi v naših forumih, skratka da nam boste posredovali svoja mnenja in odzive.

Med vami smo zato, ker rabimo vaše nasvete in mnenja. Če bi želeli biti "izolirani", bi si pripravili svoj forum. Računam, da se bo počasi vse več loških čebelarjev vključevalo v vaše forume, računam pa tudi na vas, ki ste že tukaj, da se boste vključevali v forume našega oddelka. Seveda bomo za promocijo tega foruma izkoristili tudi portal loških čebelarjev ( www.loski.cebelarji.si ) in na ta način mogoče še pri kom vzbudili interes, da se nam pridruži. Upam, da bomo čez čas lahko rekli, da je tovrstno povezovanje posameznih skupin iz čebelarksega področja produktivno, koristno za vse in za vsakogar posebej.

Danes sem uspel pripraviti prvo temo - vabljeni, da si pogledate, kaj smo mi počeli pretekli mesec. In ker smo na forumu = vaš odziv?!

Slovenski čebelarji, saj lahko računam na vas, kajne?

Aleš
še vedno je lepo biti èebelar

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 39757Odgovor cebelar_novinec
Če Mar 04, 2010 7:48 pm

alešD napisal/-aCOLON
Med vami smo zato, ker rabimo vaše nasvete in mnenja. Če bi želeli biti "izolirani", bi si pripravili svoj forum.

Aleš
Oprosti, ampak jaz ne vidim razlike med izolacijo na svojem forumu in izolacijo na že obstoječem forumu. V bistvu ste se s postavitvijo "svojih forumov" na že obstoječem forumu kar konkretno izolirali in to kar na petih podforumih namenjenih škofjeloškim čebelarjem. ;)

Se pravi, v poizkusu neizolacije ste uspeli z izolacijo :D :P

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39759Odgovor bostek
Če Mar 04, 2010 8:15 pm

Vendar lahko novi člani sodelujejo tudi v naših temah, podvojene teme pa se bodo prestavile na en ali drugi del.
Mislim da bomo naredili dosti več s tem ko smo se združili...

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39760Odgovor cebelar_novinec
Če Mar 04, 2010 8:23 pm

bostek napisal/-aCOLONVendar lahko novi člani sodelujejo tudi v naših temah, podvojene teme pa se bodo prestavile na en ali drugi del.
Mislim da bomo naredili dosti več s tem ko smo se združili...
Bostek, vsekakor. Super je to.

Sem samo komentiral izolacijo. Postavitev 5 forumov samo za ČD Škofja Loka je dejansko izolacija sama po sebi....

alešD
PrispevkovCOLON 50
PridruženCOLON Ne Avg 21, 2005 11:44 am
KrajCOLON ©kofja Loka - okolica

OdgovorCOLON # 39766Odgovor alešD
Če Mar 04, 2010 9:10 pm

[/quote]

Oprosti, ampak jaz ne vidim razlike med izolacijo na svojem forumu in izolacijo na že obstoječem forumu. V bistvu ste se s postavitvijo "svojih forumov" na že obstoječem forumu kar konkretno izolirali in to kar na petih podforumih namenjenih škofjeloškim čebelarjem. ;)

Se pravi, v poizkusu neizolacije ste uspeli z izolacijo :D :P[/quote]

Oj, čebelar natančneje preberi kolikokrat sem te povabil v naše forume. In mogoče boš razumel tako, kot sem želel jaz zapisati: "lokalne teme" - ločeno napisane (ker pač niso aktualne za celo Slo), ki jih vsi skupaj "obdelujemo". Velja?

Ne gre za forum v forumu. In tudi teme lahko vsakdo odpira. Ni npr. pogoj da si član društva (Šk. Loka). Le neko povezavo z nami naj bi imele. :wink:

Bo v redu?
še vedno je lepo biti èebelar

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006

OdgovorCOLON # 39767Odgovor cebelar_novinec
Če Mar 04, 2010 9:25 pm

Razumem, da ni potrebno biti član ČD Škofja Loka, da sodeluješ v podforumih ČD Škofja Loka dddddoh :)

Saj ni nič narobe ampak dejansko ste se "v praksi" distancirali od ostalih, čeprav je vaš namen kot razumem drugačen. To sem pokomentiral. Nič bat, nisem nič slabega mislil.....

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39768Odgovor Andrej-Admin
Če Mar 04, 2010 9:29 pm

cebelar_novinec napisal/-aCOLONRazumem, da ni potrebno biti član ČD Škofja Loka, da sodeluješ v podforumih ČD Škofja Loka dddddoh :)

Saj ni nič narobe ampak dejansko ste se "v praksi" distancirali od ostalih, čeprav je vaš namen kot razumem drugačen. To sem pokomentiral. Nič bat, nisem nič slabega mislil.....
Samo, da bo več ljudi prisotnih, 30 hkrati naj jih bo zvečer...

Mi se organiziramo malo na področju zdrave prehrane, ljudskega gibanja Šola Zdravja in povezovanje s Čebelčki, bi bilo super

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 39778Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 8:33 am

Bo forum prenesel, če bi temu zgledu sledili vsi sodelujoči na forumu in za svoja ČD začeli odpirati podforume na tem občem forumu ? ČD Škofja Loka že ima svojo spletno stran in res ne vidim razloga, da se sedaj obremenjuje s tem še ta forum. Ker če je tej logiki dovoljeno slediti, bi tudi sam želel za svojo ČD odpreti podforum tukaj. Imamo tudi mi kaj za povedati in kaj za pokazati. In mojemu zgledu bi verjetno potem želelo slediti še več kolegic in kolegov. Kam bi ( bo ) potem to pripeljalo ta forum ? In zakaj le podforumi za ČD ? Naj se potem to nadgradi še z možnostjo, da tudi vsak čebelar, ki bi to želel, odpre svoj podforum.

Spoštujem produktivni zanos kolegov, ki so se lotili reforme tega foruma, vendar pretiravati pa le ne kaže in odstopati od načela enakopravnosti prav tako ne.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39779Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 8:39 am

divji čebelar napisal/-aCOLONBo forum prenesel, če bi temu zgledu sledili vsi sodelujoči na forumu in za svoja ČD začeli odpirati podforume na tem občem forumu ? ČD Škofja Loka že ima svojo spletno stran in res ne vidim razloga, da se sedaj obremenjuje s tem še ta forum. Ker če je tej logiki dovoljeno slediti, bi tudi sam želel za svojo ČD odpreti podforum tukaj. Imamo tudi mi kaj za povedati in kaj za pokazati. In mojemu zgledu bi verjetno potem želelo slediti še več kolegic in kolegov. Kam bi ( bo ) potem to pripeljalo ta forum ? In zakaj le podforumi za ČD ? Naj se potem to nadgradi še z možnostjo, da tudi vsak čebelar, ki bi to želel, odpre svoj podforum.

Spoštujem produktivni zanos kolegov, ki so se lotili reforme tega foruma, vendar pretiravati pa le ne kaže in odstopati od načela enakopravnosti prav tako ne.
Ne preveč razpredati kaj i nkako, glavno je se povezati.. Biti bolj aktivni... zato pozivivam h konktretnosti.
Z Alešem sem se osebno zmenil, da naredimo izjemo, ko bo gor nova verzija foruma 3.0 bo drugače. Sedaj prosim biti bolj aktivni v sodelovanju..
Če lahko

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39781Odgovor bostek
Pe Mar 05, 2010 8:41 am

Naredili smo jim ga zato ker so izrazili željo, in da bi tudi mi dobili nove člane smo jim ponudili svoj oddelek. Če pa bi bil interes s strani drugih društev, pa bi potem skrčili število podforumov... npr max 2 ali mogoče samo 1 podforum na ČD.

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 39784Odgovor divji cebelar
Pe Mar 05, 2010 9:23 am

Interes za podforum za moje čebelarsko društvo sem izrazil v svojem prejšnjem zapisu. Zapiši katere podatke naj posredujem, da se za ČD Peter Dajnko Gornja Radgona odpre podforum. Z veseljem bom to storil.

Hvala za pozornost!

volk
PrispevkovCOLON 2074
PridruženCOLON Če Apr 10, 2008 2:18 pm
KrajCOLON Zemlja

OdgovorCOLON # 39785Odgovor volk
Pe Mar 05, 2010 9:26 am

Sam mislim,da bi bilo dobro odpreti podforum za vsako drustvo,ki bi zelelo,vendar na krajsi nacin.Tako da se ne zgubim ,ko gledam teme.Tako bi bilo v seznamu forumov samo ena alineja,v kateri bi bili podforumi raznih drustev.Ker ce vsako drustvo odpre,tako kot nazadnje,potem bo dolga,preden bom pregledal forum.
Narava je dekle lepotica,
Ko je voljna,
sama se preda,
ko jo posilis,
Ubiti te da!

bostek
Site Admin
PrispevkovCOLON 870
KrajCOLON kozjansko

OdgovorCOLON # 39786Odgovor bostek
Pe Mar 05, 2010 9:32 am

Lahko ti naredim podforum - pošlji mi ime podforuma in opis, postavil te bom za moderatorja

ČD Škofja Loka ima na njihovem portalu našo reklamo, ter dogovor za izmenjavo člankov ter podobnega. Zato bodo imeli podforum v tem obsegu.
Torej to pomeni da boste morali tudi vi kaj prispevati. Kar boste pač lahko.

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 39787Odgovor Andrej-Admin
Pe Mar 05, 2010 9:32 am

volk napisal/-aCOLONSam mislim,da bi bilo dobro odpreti podforum za vsako drustvo,ki bi zelelo,vendar na krajsi nacin.Tako da se ne zgubim ,ko gledam teme.Tako bi bilo v seznamu forumov samo ena alineja,v kateri bi bili podforumi raznih drustev.Ker ce vsako drustvo odpre,tako kot nazadnje,potem bo dolga,preden bom pregledal forum.
Za tista, ki bodo njihovi člani tukaj zelo aktivni....

Marsikaj drugega bomo naredili, tudi preuredili portal, toda potrebuje se aktivnost...

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov