90. let organiziranega čebelarstva na Kočevskem

o zgodovini čebelarjenja

ModeratorCOLON dobje

BUTTON_POST_REPLY
Uporabniški avatar
Kočevski med-ved
PrispevkovCOLON 3212
PridruženCOLON Pe Apr 02, 2004 9:18 pm
KrajCOLON KOCEVJE - KOSTEL
CONTACTCOLON

90. let organiziranega čebelarstva na Kočevskem

OdgovorCOLON # 36260Odgovor Kočevski med-ved
Če Sep 24, 2009 2:40 pm

Danes v četrtek 24. septembra bo ob 16 uri v kočevskem Likovnem salonu odprtje razstave čebelarske opreme kočevskih čebelarjev, uporabljene v devetdesetih letih organiziranega čebelarjenja. Ob 18 uri pa v Gozdarskem domu na Marofu podelitev odličij in zahval za delo v ČD Kočevja. Odličja iz strani Občine Kočevje bo podelil župan in poslanec v DZ R SLO g Veber. Iz strani ČZ SLO pa bo odličje podelil tajnik zveze g. Tomc.
Razstava čebelarskega orodja bo za ogled do sobote 3. 10. 2009 do 12 ure. Vsak dan bo razstava odprta med 8.00 in 17 uro, ko praznuje Kočevje občinski praznik. Na ogled so povabljeni tudi najmlajši iz vrtcev in bližnjih osnovnih šol.
Jutri v petek ob 18 uri bo v Šeškovem domu predavanje dr. P. Kapša na temo MED IN ZDRAVJE.
Vabljeni vsi ljubitelji čebel in zdrave hrane.
LP
Koèevski med-ved

cebelaroji
PrispevkovCOLON 316
PridruženCOLON Po Mar 08, 2010 1:54 pm
KrajCOLON Ljubljana
CONTACTCOLON

Re: 90. let organiziranega čebelarstva na Kočevskem

OdgovorCOLON # 44490Odgovor cebelaroji
Po Okt 25, 2010 6:38 am

Kočevski med-ved napisal/-aCOLONDanes v četrtek 24. septembra bo ob 16 uri v kočevskem Likovnem salonu odprtje razstave čebelarske opreme kočevskih čebelarjev, uporabljene v devetdesetih letih organiziranega čebelarjenja. Ob 18 uri pa v Gozdarskem domu na Marofu podelitev odličij in zahval za delo v ČD Kočevja. Odličja iz strani Občine Kočevje bo podelil župan in poslanec v DZ R SLO g Veber. Iz strani ČZ SLO pa bo odličje podelil tajnik zveze g. Tomc.
Razstava čebelarskega orodja bo za ogled do sobote 3. 10. 2009 do 12 ure. Vsak dan bo razstava odprta med 8.00 in 17 uro, ko praznuje Kočevje občinski praznik. Na ogled so povabljeni tudi najmlajši iz vrtcev in bližnjih osnovnih šol.
Jutri v petek ob 18 uri bo v Šeškovem domu predavanje dr. P. Kapša na temo MED IN ZDRAVJE.
Vabljeni vsi ljubitelji čebel in zdrave hrane.
------------------------
Branko,

že eno leto je mimo od tvoje objave, pa še nič zapisane vsebine o tem dogodku.

Naj ROJI in medi!
Jože
Do kje sega kranjska cebela,
kdo si upa odgovoriti?

Uporabniški avatar
Kočevski med-ved
PrispevkovCOLON 3212
PridruženCOLON Pe Apr 02, 2004 9:18 pm
KrajCOLON KOCEVJE - KOSTEL
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 44506Odgovor Kočevski med-ved
Po Okt 25, 2010 12:52 pm

A veš Jože, da me to prav nič ne moti.
Obvestilo sem dal. To je stvar vsakega posameznika, ali si je ali si ni ogledal kake prireditve ob tem dogodku.
Lp vsem
LP
Koèevski med-ved

cebelaroji
PrispevkovCOLON 316
PridruženCOLON Po Mar 08, 2010 1:54 pm
KrajCOLON Ljubljana
CONTACTCOLON

mogoče pa le

OdgovorCOLON # 44517Odgovor cebelaroji
Po Okt 25, 2010 7:09 pm

Kočevski med-ved napisal/-aCOLONA veš Jože, da me to prav nič ne moti.
Obvestilo sem dal. To je stvar vsakega posameznika, ali si je ali si ni ogledal kake prireditve ob tem dogodku.
Lp vsem
--------------------------

No, mogoče bo poleg mene še koga zanimalo ?

Naj Roji in Medi!
Jože
Do kje sega kranjska cebela,
kdo si upa odgovoriti?

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov