Članstvo

zakoni, pravilniki, razpisi,...
Drejva
PrispevkovCOLON 668
PridruženCOLON To Okt 02, 2012 8:02 am

OdgovorCOLON # 58069Odgovor Drejva
Po Jan 28, 2013 9:58 am

Pozdravljeni.

Forum je namenjen izmenjavi informacij... tako da sem vesel, da lahko postavim vprasanje in pricakujem odgovore. Hvala vsem se enkrat... Če ne bom tukaj bom pa kje drugje vprašal.

Dejstvo pa je, da se janževec vtakne vsepovsod zraven in nekaj pametuje (včasih ima tudi prav), ko pa se mu reče, da naj da kate na mizo in malo podpre svoje nakladanje... pol pa se začne pluvanje in zmerjanje ipd...

Lep dan še naprej.

P.S.
Nikomur ne pametujem, kvečjemu predstavim svoje mnenje, vprašanje in debatiram, da dobim še drugi pogled :P

Novinka
PrispevkovCOLON 250
PridruženCOLON Če Jan 13, 2011 2:01 am

OdgovorCOLON # 58076Odgovor Novinka
Po Jan 28, 2013 4:12 pm

drago75 napisal/-aCOLONSaj si ga že.
Ne potrebuješ staža za mnenje, saj forum je za vse, ki čebele mu nekaj pomenijo.
Zmotijo me pa tisti, ki forum pridno izkoriščajo.....forum je odprta NEPLAČLJIVA KNJIGA ZNANJA.....po drugi strani ga pa serjejo.
Nevem zakaj se vse teme sprevržejo v medsebojno frustracijo.
No, pa dajmo še to razčistit, z mojo željo na miren način. Ne bi rada bila nesramna, enako pa si ne želim nesramnosti drugih do sebe. Sploh ne vem, Drago, zakaj si me tako izpostavil, če sem pa odgovarjala na temo in potem čisto mirno pojasnila Janževcu, da sem podala samo svoje mnenje in svoje izkušnje (konkretno z NVI sem letos imela res zelo slabe). Pač ne znam biti tiho in izpostavim tudi kaj, kar me moti in pri tem res ne razmišljam o tem, da sem samo pripravnica ali kako ti imenuješ čebelarje s kratkim stažem, ne glede na to, ali so se že izkazali ali pa so čisto pasivni.
Ko smo pa že pri smetenju foruma in frustracijah... preberi Drago še enkrat svoj prvi žolčni post namenjen Drejvi in meni. Si kaj boljši od naju? Pa ne jemlji to vprašanje kot provokacijo, ampak me res zanima, če ima avtor odprte teme za tvoje pojme kaj več koristi od njega.

In točno iz tega razloga je fino biti v čebelarskem društvu. Debate (vsaj pri nas) nikoli ne postanejo tako frustrirajoče, ker pisanje vse prenese, v obraz je pa težko zmetat nekomu toliko dreka.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 58083Odgovor Fizikalec
Po Jan 28, 2013 5:41 pm

Drago kaj pa ima veze kolk časa kdo čebelari, da lahko kaj naa forumu napiše?
Tule sem jaz prebral tolk neumnosti od koga z velikooo staža pa tudi to ni pomembno. Forum je narejen pač, da lahko vsak napiše svoje mnenje ne glede na staž in ali ima prav. Tu se marsikdo z marsikom ne strinja (tudi jaz se ne) ampak to je moj problem, napišem moje mnenje pa je. Kr se članstva tiče pa je sam pr čebelarjih to tak, da lahko vsak čebelari brez nekih izpolnjenih pogoijev zato in zato je tud tolk s....a v tem cehu.

Uporabniški avatar
drago75
PrispevkovCOLON 118
PridruženCOLON To Jan 19, 2010 11:16 am
KrajCOLON GORI©KA BRDA

OdgovorCOLON # 58085Odgovor drago75
Po Jan 28, 2013 8:11 pm

Novinka;
Tisti, ki je odprl to temo je postavil preprosto vprašanje.......odgovor je dobil pošten in konkreten "NE", sam bo ugotovil kaj želi. Zmotilo me je tvoje prepričevanje, pomembnosti društva, sploh pa besed "taki, ki niso včlanjeni mi niso všeč" KR NEKI,

Fizikalec:
Preberi še enkrat moje napisano; jaz tega nisem nikjer napisal.

Kar se pa tiče Drejve pa nebi več komentiral in zame je tema zaključena.

LP,Drago.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 58086Odgovor Fizikalec
Po Jan 28, 2013 8:22 pm

Z tem se tud jaz strinjam "da mi nevčlanjeni niso všeč" še manj pa včlanjeni in absolutno neaktivni oziroma jih nikol ni niti na OZ društva. Kljub vsemu pa po velikih mukah ker je tak pacient v kužnem krogu komaj da se pregledajo čebele in ima polovico gnilo in izjavi pa pa on tega ni vedel, da je to HG?????
Ja madona svet pa čebelar tak torej takim bi jaz naprtil kazen pa to ooornk. Torej kak bo vedel nikol ga na nobeno predavanje ni, na noben sestanek itd.. tak tudi na internetu nič ne prebere itd..itd..itd... pa takih osebkov je velikooo ne glede so ali niso člani, če so pacarji je isti kot

boriss
Site Admin
PrispevkovCOLON 3074
PridruženCOLON So Sep 08, 2007 9:23 am

OdgovorCOLON # 58087Odgovor boriss
Po Jan 28, 2013 9:40 pm

:D res se uspete skregat za vsako figo.

Drejva
PrispevkovCOLON 668

OdgovorCOLON # 58088Odgovor Drejva
To Jan 29, 2013 9:14 am

Boris smo te ze pogresali :)

Drago... glej ce je janzevec tak zagovornik/kritik drustev naj enostavno odgovori na moja (verjemem, da provokativna) vprasanja. Predvidevam, da ima dejstva.

Moje mnenje je, da je gospod bil malo prevec pameten v drustvu ter, da ostali clani niso plesali tako kot je on zvizgal, ker tega ni dosegel, se obnasa kot triletni otrok in zdaj pljuva po vseh drustvih, ceprav verjetno "pozna" le eno ali dve (maticno in tisto v katero je dezertiral).

Omenil je neke projekte, kje so karte zdaj? Ko jih bo pokazal, mu bom pel hvalnico, pa se kdo :wink:

Aja, pa to je samo mnenje, in ce je napacno se mu iskreno opravicujem.

mg
PrispevkovCOLON 808
PridruženCOLON Sr Feb 03, 2010 1:18 am

OdgovorCOLON # 58089Odgovor mg
To Jan 29, 2013 10:02 am

Karakterizirati, žigosati, nekoga zato, ker je včlanjen v društvo ali ne in mu pripisovati dobre, slabe lastnosti čebelarja je milo rečeno debilno.

Če nekomu ni všeč nekdo, ki je oz. ni včlanjen je to njegov osebni problem.

Poznam čebelarje, ki so v društvu in so odlični čebelarji, so tudi taki, ki jih je Fizikalec opisal za primer HG. In na drugi strani so nevčlanjeni, ki so več kot odlični čebelarji in seveda so med njimi tudi ostali primerki.

Mogoče je prednost čebelarskih zadetkov, ki so včlanjeni, da se lahko skrivajo za članstvo v društvu. To je pa tudi vse.
lep pozdrav

Novinka
PrispevkovCOLON 250
PridruženCOLON Če Jan 13, 2011 2:01 am

OdgovorCOLON # 58090Odgovor Novinka
To Jan 29, 2013 10:46 am

Saj prav, sem dojela bistvo. Bom drugič previdnejša pri takih posplošenih izjavah, sploh pa svetovanju. Recimo da sem tokrat iz te burne debate potegnila dobro lekcijo zase. Tudi na napakah se učimo.

JanĹľevec
PrispevkovCOLON 688
PridruženCOLON Sr Maj 05, 2010 7:01 am

OdgovorCOLON # 58094Odgovor JanĹľevec
To Jan 29, 2013 2:44 pm

Drejva, tebi naj polagam račune. Si pa res humorist. Mi je popolnoma vseeno kaj si ti o meni misliš. To je tvoj problem in ne moj. Če pa te res tako zelo zanima, pa pokliči na društvo in se pozanimaj. Verjamem, da ti bodo povedali, če bodo imeli občutek, da imaš dobre namene. Lahko pa tudi, da te bo kdo kam poslal.

Obema jeznoritnima osebkoma pa svetujem, da se več ukvarjata sama s sabo kot pa z mano ali s kom drugim. S tem je zame to čvekanje končano.

Drejva
PrispevkovCOLON 668

OdgovorCOLON # 58095Odgovor Drejva
To Jan 29, 2013 3:17 pm

Katero drustvo pa? Maticno, s katerega ste dezertirali, torej Gornja Radgona. Ali tisto katerega ste potem zapustili (glede na to, da sedaj niste clan nobenega)?

Saj se mi je zdelo le besede... ce bi mene nekdo tako izzval... bi mu z veseljem postregel s podatki. S tem bi ga utisal za zmerej, ter okrepil svoj ugled, Vi pa ocitno tega ne zelite/morete :)

Brane
PrispevkovCOLON 56
PridruženCOLON To Avg 10, 2010 2:47 pm

JANŽEVEC&DREJVA

OdgovorCOLON # 58096Odgovor Brane
To Jan 29, 2013 5:18 pm

Bi se vidva lahko kje drugje to zmenila in ne tukaj na forumu, kdo je zmagovalec.
lp Brane

tedi
PrispevkovCOLON 412
PridruženCOLON Pe Okt 23, 2009 11:16 pm
KrajCOLON Logatec

OdgovorCOLON # 58097Odgovor tedi
To Jan 29, 2013 6:22 pm

To , Brane. :twisted:
Naj medi. Lep pozdrav Tedi.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 58098Odgovor Fizikalec
To Jan 29, 2013 6:24 pm

In kaj vaju sedaj moti, če onadva rešujeta neke ključna vprašanja? Če vama to ne paše ne berita a ne? Mene čisto nič ne moti kaj kdo rešuje tu, če poooozorno prebereta se izu tega da veliko naučit o osebnih karakteristikah nekoga.....
Torej kr ti ne paše ne beri pa je rešeno ne pa se takoj zapičit pa nekomu komandirat kaj kje lahko rešuje. Vsak ima pravico do osebnega mnenja (dokler je to nežaljivo) jaz nikjer nisem razbral, da bi kdo koga žalil torej?
So moderatorji pa admini naj temo prereže pa prestavi in izvirnik ostane....

mg
PrispevkovCOLON 808
PridruženCOLON Sr Feb 03, 2010 1:18 am

OdgovorCOLON # 58103Odgovor mg
Sr Jan 30, 2013 10:15 am

Saj, Brane jih tudi ne žali - samo podi jih iz foruma. Mogoče tudi on ni član in se boji, da ga razkrinkajo 8) 8) :lol: .
lep pozdrav

Uporabniški avatar
drago75
PrispevkovCOLON 118
PridruženCOLON To Jan 19, 2010 11:16 am
KrajCOLON GORI©KA BRDA

OdgovorCOLON # 58167Odgovor drago75
So Feb 02, 2013 4:25 pm

No ker so se vode ohladile imam eno zanimivo vprašanje glede članstva.
Ko članstvo plačujete vam izdajo položnico ali kot za pusta se pobira denar od člana do člana. Če gre denar na račun ČD je eno .........na roke pa drugo?
LP, Drago

Gregor T.
PrispevkovCOLON 331
PridruženCOLON Pe Jan 26, 2007 7:50 pm
KrajCOLON Mirna

OdgovorCOLON # 58171Odgovor Gregor T.
So Feb 02, 2013 4:57 pm

Pri nas blagajnik vsakemu da račun z žigom.

levstek008
PrispevkovCOLON 1676
PridruženCOLON Če Maj 22, 2008 1:46 pm

OdgovorCOLON # 58173Odgovor levstek008
So Feb 02, 2013 6:01 pm

........kot za pusta......
SAMO MRTVA VAROJE JE DOBRA VAROJA!!

Lp Matej

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov