MED, PROPOLIS, CVETNI PRAH, VOSEK

vse o čebeljih pridelkih

ModeratorCOLON volk

BUTTON_POST_REPLY
davca
PrispevkovCOLON 550
PridruženCOLON To Okt 16, 2007 6:13 pm
KrajCOLON Ljubljana

MED, PROPOLIS, CVETNI PRAH, VOSEK

OdgovorCOLON # 36388Odgovor davca
Če Okt 08, 2009 9:42 am

http://rodoljub.pcelinjak.com/
Na gornji povezavi dobite teme predavanj. Zame je ta trenutek pomemben naslov Zdravlje iz košnice.
Unus pro omnibus et omnes pro uno - Eden za vse in vsi za enega

cebelar_novinec
PrispevkovCOLON 1006
PridruženCOLON Če Jun 14, 2007 8:08 pm

OdgovorCOLON # 36394Odgovor cebelar_novinec
Če Okt 08, 2009 7:54 pm

levstek008
PrispevkovCOLON 1676
PridruženCOLON Če Maj 22, 2008 1:46 pm

OdgovorCOLON # 36397Odgovor levstek008
Pe Okt 09, 2009 7:48 am

spoštovani- toplo priporočam da se (če imate čas) udeležite predavanj Rodoljuba Živadinovića, ki se te dni odvija po Sloveniji.
pri njemu ni rekla-kazala, vsak podatek ki ga navede, ima svoj vir, zelo poučno!!

sploh kar se tiče uporabe antibiotikov in podobne nesnage v panjih.

še enkrat- toplo priporočam

lp matej

ena cvetka včerajšnega predavanja: što južnije- to tužnije(seveda v srbščini zveni boljša): kako so njihove"komšije bugari" napravili "izuzetan preparat" za borb proti varoi- 50%amitraza+50%nevem katere kemikalije( je na slaidu na predavanju). priporočena doza je recimo 5gramov, al srbski čebelarji v veliki večini razmišljajo(tudi slovenci nismo izjema) da če daš več" sigurno ne šteti- pa ajmo usipat 10gramov tako da bude sigurnije" :D :D :D

Uporabniški avatar
Micky
PrispevkovCOLON 586
PridruženCOLON Ne Jan 29, 2006 5:15 pm
KrajCOLON Cerknica

OdgovorCOLON # 36424Odgovor Micky
Ne Okt 11, 2009 5:39 pm

Živadinoviča sem poslušal v petek v Lukovici. On je pa res predavatelj 1A. Vedno ga rad poslušam, ker zna stvari predstaviti na način, da vsi razumejo. Dober je. Vsa čast.
Naj medi ! (pardon, naj vam èimveè èebel preživi)

Emil

Uporabniški avatar
jovis
PrispevkovCOLON 57
PridruženCOLON Sr Dec 17, 2008 11:30 am
KrajCOLON Dolga vas pri Lendavi

OdgovorCOLON # 36433Odgovor jovis
Po Okt 12, 2009 9:26 am

Ja, predavanje je bilo res zelo dobro. Morda je bilo malo preobširno, tri ure biti koncentriran je tudi zame malo preveč. Najbolj zanimive teme o apiterapiji so bile proti koncu predavanja. Izvedel sem marsikaj novega, kar bom pri čebelarjenju in prodaji tudi upošteval.
Vsekakor je bilo vredno biti tam, kljub temu pa se nas je predavanja v Murski soboti udeležilo zelo malo, morda okoli 40 oseb.

Uporabniški avatar
Oldy
PrispevkovCOLON 331
PridruženCOLON Po Apr 18, 2005 1:02 pm
KrajCOLON Muta
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 36434Odgovor Oldy
Po Okt 12, 2009 9:51 am

Tudi jaz sem bil na predavanju v Mariboru. Bil sem že na raznoraznih predavanjih a tako kvalitetnega predavanja z dokazi in novostmi nisem še doživel. No tu se vidi tudi koliko bolj napredni so Srbi pred nami. Imajo tudi 12 svojih uradno ( svetovno ) priznanih apiterapevtov, ki so se izobraževali v Rusiji in tam dobili diplomo.
Zanimivo pa je, da Slovenija nima niti 1ga uradno priznanega apiterapevta oz. tega nisem nikjer zasledil.

LP
Zadnjič spremenil 1, dne Oldy, skupaj popravljeno 0 krat.
"Ne jemljite si k srcu niti zmage niti poraza. Oboje se namreè nekoè spremeni v niè."

http://www.begic.si/
info@begic.si

Gregor T.
PrispevkovCOLON 331
PridruženCOLON Pe Jan 26, 2007 7:50 pm
KrajCOLON Mirna

OdgovorCOLON # 36437Odgovor Gregor T.
Po Okt 12, 2009 7:13 pm

Tudi meni so bila predavanja na dnevu apiterapije všeč, še posebno predavanji g. Grošlja in g. Živadinovića.

BUTTON_POST_REPLY

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov