STATUT delovni osnutek

Arhivirane teme 2005
Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

OdgovorCOLON # 9915Odgovor Fizikalec
Sr Apr 27, 2005 2:37 pm

Gospe in gospodje brez kričanja prosim!!! Rdeče črke pomenijo kričanje torej tu nihče ni gluh ne slep zato debato peljite v dostojnem in mirnem tonu.
Osebno sem naredil vse, da se sindikat ustanovi žal je divji zamenjal dneve in ni mogel priti.
Torej, ko boste tako daleč vse pristopne izjave so pri meni in brez visokih tonov prosim!?

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
PridruženCOLON Ne Apr 17, 2005 7:01 pm
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9921Odgovor bara
Sr Apr 27, 2005 3:40 pm

Že pod drugo temo sem naštela 8 potencialnih kandidatov, ti pa še s prijatelji. Predvidevam, da jih je vsaj 10.
Torej nas je že vsaj 18. Pa vem, da so tvoji prijatelji podobni kot moji, se pravi, da imajo vsi "jajca".

Pazi! Delamo čebelarski sindikat.
Če se bo zadeva odvijala tako hitro kot se, še posebej v zakulisju, bo očitno prej ČEBELARSKI PUNT.
Potem sploh ne bomo rabili sindikata, ker bomo kar prevzeli že zelo majajočo trdnjavo Trojanskih medvedov.
Nobena tema ni tako trda, da je sveèa ne bi mogla razsvetliti.

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
carniolan
PrispevkovCOLON 561
PridruženCOLON Po Apr 05, 2004 9:21 am
KrajCOLON Trenutno - FR
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9924Odgovor carniolan
Sr Apr 27, 2005 3:52 pm

se pravi, da imajo vsi "jajca". Razen nekih
**** Mecem kosti, psi jih glodajo....karavana pa gre dalje...****

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 9925Odgovor Fizikalec
Sr Apr 27, 2005 4:03 pm

Ja punkt samo, da ne bo kdo kronan z žarečo krono :(

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9927Odgovor bara
Sr Apr 27, 2005 4:10 pm

Fantje, što ne ubija, jača!
Super, ŽAREČA KRONA!!!
A ni to uredu? Za zmeri se te zapomnijo, ker ti pol postavijo spomenik!!! Pa to pomen, da si vse zrihtu!

www.varna-hrana.si/

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 9928Odgovor Fizikalec
Sr Apr 27, 2005 4:12 pm

Ja seveda eni so po bitki pač generali drugi pa narodni heroji smola za ta druge je, da so mrtvi....

Uporabniški avatar
vojska
PrispevkovCOLON 149
PridruženCOLON Sr Apr 27, 2005 4:30 pm
KrajCOLON Domžale

OdgovorCOLON # 9930Odgovor vojska
Sr Apr 27, 2005 4:41 pm

Pozdravljeni!

Sem se vam pridružil, da vidim kje in komu bom postavljal spomenik.
Da povem ključne stvari:
Priklopil sem se preko istega računalnika kot Bara, ker pač živiva skupaj. Da ne bo kakšnih pomot oz. da ne bo kdo spet rekel, da je Barina mama ali pa Bara, pa Čarovnica, pa še kdo...
Sem prišel samo preverit, kje se Bara tako zabava...

Se pa vsekakor strinjam, da se ustanovi SINDIKAT.

Tudi mi imamo doma 66 čebeljih družin, pa mislim, da nismo člani ČZS. Smo očitno tudi med tistimi ta divjimi, ki jih je naša država pozabila v računici za Bruselj...

OBLJUBIM VAM, DA BOM POMAGAL NABRATI ČLANE SINDIKATA.

Ravnokar govoril s stricom, tudi on je divji..., ni v ČZS...
Odpusti nam naše dolgove, kot odpuščamo mi svojim dolžnikom.
Očenaš

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 9938Odgovor divji cebelar
Sr Apr 27, 2005 6:31 pm

Vedno bolj opažam, da nas je divjih čebelarjev kar precej. Pa tudi razmere postajajo pravšnje za ponovno obuditev ideje o ustanovitvi sindikata. Velik del pripravljalnih in ustanovnih materialov je že pripravljenih. Če bo interes in volja dovolj močna, se skupina čebelarjev lahko kar hitro sestane na pripravljalnem sestanku in pripravi vse potrebno za sklic ustanovnega občnega zbora. Prednost je tudi v tem, da je kar lepo število zainteresiranih iz Ljubljane ali bližnje okolice, ki bi tako lahko pomagali pri registraciji sindikata, ker se pisno velikokrat zadeve lahko zelo zavlečejo, osebni obiski in ustni pogovori na pristojnem ministrstvu, pa bi stvari lahko pospešili.
Če je volja dovolj močna in nuja dovolj velika, v kar pravzaprav ne dvomim več, potem se dogovorimo in začnimo z aktivnostmi.
Lep pozdrav!

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9939Odgovor bara
Sr Apr 27, 2005 6:47 pm

ŠE ENA POMEMBNA TOČKA ZA DNEVNI RED:

Temeljni problem je, da čebelarji v Sloveniji nimajo nobenega statusa, kar pomeni, da niso ne fizične, ne pravne osebe in zaradi tega sploh ne smejo dajati med oziroma ostale čebelje pridelke v promet, saj je po Pravilniku o splošnem označevanju predpakiranih živil (Uradni list RS, št. 50/2004) prodajalec vsaka fizična ali pravna oseba, ki je živilo dala v promet (2.člen) oziroma je za označevanje predpakiranih živil po določbah citiranega pravilnika odgovorna oseba, ki je navedena na označbi živila iz 7. točke 7. člena citiranega pravilnika, kar pomeni, da je formalno za določeno živilo v tem primeru npr. med, ki ga je dala v promet, produktno odgovorna. Glede na navedeno oziroma v skladu z Zakonom o zdravstveni ustreznosti živil in snovi, ki prihajajo v stik z živili (Uradni list RS, št. 52/2000 in 42/2002) ne more dati zato čebelar tudi, npr. v notifikacijo Ministrstvu za zdravje čebeljih pridelkov, kot sta cvetni prah in propolis ali bodisi drugi čebelji pridelek ali izdelek proizveden iz čebeljih pridelkov t.i. apiproizvodi. V notifikacijo pa dajejo npr. fizične ali pravne osebe čebelje pridelke in izdelke iz čebeljih pridelkov (t.i. apiproizvodi), po zgoraj navedeni zakonodaji zato, ker v Sloveniji ni nacionalne zakonodaje, ki bi opredeljevala minimalno kakovost kategorij živil in sicer čebeljih pridelkov ali izdelkov iz čebeljih pridelkov. Nacionalni predpis ureja samo kategorijo žganih pijač, kamor uvrščamo žgane pijače kot sta: medeno žganje in medeni liker. Čebelarji sicer lahko dajo svoje čebelje pridelke ali izdelke iz čebeljih pridelkov na analizo v uradni laboratorij (v za to področje imenovan laboratorij), vendar pa se, tako na podlagi navedenega, takoj postavi vprašanje, ko govorimo o uradnem nadzoru tovrstnih pridelkov/živil, saj pristojen inšpekcijski organ obravnava pri uradnem nadzoru fizično ali pravno osebo, ki daje v promet med in ostale čebelje pridelke ali izdelke na podlagi čebeljih pridelkov, kar pa čebelarji niso.

PA ŠE ENA TOČKA:
Predpisane nazivne količine in prodaja neustrezne embalaže čebelarjem, kar je zavajanje.

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9941Odgovor bara
Sr Apr 27, 2005 6:54 pm

"Če bo interes in volja dovolj močna, se skupina čebelarjev lahko kar hitro sestane na pripravljalnem sestanku in pripravi vse potrebno za sklic ustanovnega občnega zbora. Prednost je tudi v tem, da je kar lepo število zainteresiranih iz Ljubljane ali bližnje okolice, ki bi tako lahko pomagali pri registraciji sindikata, ker se pisno velikokrat zadeve lahko zelo zavlečejo, osebni obiski in ustni pogovori na pristojnem ministrstvu, pa bi stvari lahko pospešili.
Če je volja dovolj močna in nuja dovolj velika, v kar pravzaprav ne dvomim več, potem se dogovorimo in začnimo z aktivnostmi."

Interes je velik, volja zelo močna...
Aktivnosti so se pričele...

Pa še prednost je v tem, da je tudi pristojnemu ministrstvu verjetno že v interesu, da se to končno enkrat že zgodi.

Sedaj razumem, zakaj nekateri tako pogrešajo Dušana Kresala. Ne le, da je bil dober kmetijski inšpektor, bil je tudi dober čebelar in eden redkih, ki je vedel, kako je potrebno v Sloveniji organizirati čebelarstvo...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Pike
PrispevkovCOLON 1479
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 10:10 pm
KrajCOLON Kamnik
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9959Odgovor Pike
Sr Apr 27, 2005 8:35 pm

Saj ni pomebno ali je krona žareča pomembno je da se še po stoletjih o tej kroni otroci v šolah učijo in vsak vsaj nekaj malega v o tem kronanju. Ja, knežji kamen, vojvoda, lipa, ustoličevanje, črni panter, Karantanija,...

Le vkup le vkup uboga gmajna. Saj so tam nekje na Pohorju Turško armado zaustavili ravno čebelarji s čebeljimi panji,...

Dober komad od Menart Jananeza: Full o čebelah :wink:
Kmečka zveza

S čeststotimi branilci, na bojni meč oprt,
Matjaž, poveljnik kmečki, v soteski čaka smrt:
S Predila, prek Trbiža sem na koroško stran
se bliža turška vojska, a kmečka gre ji v bran.
Zaman: tam spredaj handžar, tam zadaj knežji meč -
le v zmagi je življenje, a zmage zdaj ni več...
Končano... Kmečka zveza bila je kakor panj
in kmetje kot čebele so zgrinjali se vanj.
Kaj pitali bi grajske, ki žrejo naš denar,
ki mar jim je za davke, a Turkov ni jim mar!
Kdo polnil bi blagajno, ki hoče še in še!?
Tlačan naj sam pobira to, kar cesarju gre!
In kadar gre za kmeta, naj sodi sam tlačan!
In sam naj zbira vojsko, da stopi Turku v bran!
Bilo je kakor zarja. In kot čebele v panj
je gmajna vrela v kraje tlačanskih zborovanj.
In v Kmečko zvezo vplačal dva pfeniga je vsak
za meče in oklepe, ki kuje jih Beljak;
za sulice in bate, za mlate in osti,
ki po njim trdem jeklu trg Huettenberg slovi.
In ko je iz Tolmina prišel o Turku glas
in je poslala Zveza pozive v slednjo vas,
v železju in z orožjem se zbral je kmet-vojščak
kot zberejo se vode, ko utrga se oblak.
Beljak, Špital in Zilja, Osoje, Vrba, Rož
so zbrali pod banderi tri tisoč zvestih mož.
Ko bi potolkli Turke, potem od zmag do zmag
za sveto staro pravdo udarjal bi korak ...
Zdaj pa je vsega konec: sli so prinesli vest,
da je v Trbižu Turkov, kot je na nebu zvezd.
Zdaj pa je vsega konec in zdaj je vse zastonj:
ob Ziljici se bliža nad dvajset tisoč konj.
Zdaj res je vsega konec: strahotna turška moč
pogum je vzela kmetom. In vzela jih je noč.
Le šeststo jih še čaka. Kot šeststo mrtvih straž.
In tam med njimi, v sredi, bodri jih kmet Matjaž.
"Kdor zbežal je -- jim pravi -- ta zbežal je zaman:
prijet bo od gospode in v mukah pokončan.
Kdor spunta se, je žlovek, le dokler suka meč!
Ko ga spusti je črv ... da, in še ta je več.
Zato orožje spusti samo iz mrtvih rok,
a naših duš nesmrtnih naj se usmili Bog!"
Že straža na višini znak daje v rani svit,
in zemlja se že trese od tisočih kopit.
Tam mož ob možu čaka, molče v svoj meč zazrt,
da ponj na turškem konju čez hrib prijezdi Smrt.

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 9963Odgovor divji cebelar
Sr Apr 27, 2005 8:48 pm

Če to ne bo himna novega čebelarskega sindikata, me ne bo zraven!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Uporabniški avatar
Pike
PrispevkovCOLON 1479
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 10:10 pm
KrajCOLON Kamnik
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9964Odgovor Pike
Sr Apr 27, 2005 8:51 pm

Ani full dober komad. Ne res je čudovita pesem, jaz sem sploh na vse mahnjen kjer se čebele omenjajo. Sem iskal tisto o Turkih in čebelah pa sem našel tole pesem. Čudovita je. :)

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9967Odgovor bara
Sr Apr 27, 2005 9:08 pm

Torej mamo himno!
Ta bo res taprava!

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
romeno
PrispevkovCOLON 102
PridruženCOLON To Maj 25, 2004 11:51 am
KrajCOLON Videm pri Ptuju

Sindikat

OdgovorCOLON # 9972Odgovor romeno
Sr Apr 27, 2005 9:56 pm

Torej bara kaj je še potrebno, za ustanovitev sindikata. Kakšen se ti zdi osnutek statuta? Še je treba kaj dodat?

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9982Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 2:59 pm

Statut je OK. Sam moti me to, da se bodo verjetno pol vsi tisti pohuljenci iz ČZS noter nasrali pa ne bo ničemur služil... Namen sindikata je namreč znan, vendar se bojim, da določeni tega ne zastopijo..., ampak bodo zopet branili interese trdnjave... Žal so potem vse takšne zadeve večinoma same sebi v namen... Menim, da bo treba predvsem pobrati vse divje čebelarje (ki jih je veliko). Te je oškodovala ČZS skupaj z MKGP (določeni sektorji s tega področja so izvzeti). Tako bodo ti tudi glavni krivci za propad slovenskega čebelarstva...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9984Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 4:04 pm

ŠE TOČKE DNEVNEGA REDA:

1. JAKOVI VERZI
"Ne govorim na pamet. Mogoče je smešno. V EU že vedo, kaj delajo. Če bodo izvedli za naš mišmaš, bomo ostali brez njihovega denarja. Lani je bilo že tako. Mi pa pri taki politiki ČZS tudi brez profesionalnih čebelarjev. Ostalo so veseljaki, kateri razen znanja in lepega vremena - ne rabijo nič. No, kruh, da si namažejo med. Na to računajo medvedi izpod Trojan.
Kaj mi naj pove svetovalec s 6. stopnjo izobraze sončne fakultete. Baje imamo celo laboratorij za analizo sončnega vremena na Lukovici- mednarodno priznan.
Primeren za današnjo situacijo v čebelarstvu. "

2. ocenjevanja medu (bomo spravili na drug nivo) Ne more biti pogoj članstvo v ČZS - ustavni spor, ipd...

3. popolna finančna revizija ČZS (npr. računalniška oprema, laboratorij, namenska poraba sredstev,....) - da ne bo kdo mislil, da mi, ampak bomo poslali pristojne organe...

4. uskladitev SLO zakonodaje z EU zakonodajo in spoštovanje EU uredb

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

RAČUNALNIKI UO in KOM.

OdgovorCOLON # 9986Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 5:05 pm

Aja, sem vam pozabila povedat, da bomo morali mal po zdravju vprašati fante z novimi računalniki...
Vlado se verjetno ne oglaša več, ker je mašina zaribala. Ali servis plača tudi ČZS?

Jakec na tvojem koncu maš mislim, da ene dva: enega bivšega polcaja pa eno TRAVO. Ta trava je prjatu od unga, ki je nam ponarejal laboratorijske izvide... Pa tut un, ki čebele znotraj radija 3 km premika, ki je morilec čebel ma računalnik... Pa ne da se mi vseh pisat...

In to vse v javno dobro slovenskega čebelarstva. To so svete besede..., vse opravičijo.

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
romeno
PrispevkovCOLON 102

OdgovorCOLON # 9989Odgovor romeno
Če Apr 28, 2005 5:24 pm

meni nič jasno. :oops: Lahko malo bol na dolgo pa na široko 8)

Uporabniški avatar
vojska
PrispevkovCOLON 149
PridruženCOLON Sr Apr 27, 2005 4:30 pm
KrajCOLON Domžale

OdgovorCOLON # 9990Odgovor vojska
Če Apr 28, 2005 5:25 pm

Bara je rekla, da uni s ČZS nočejo več pisat, pa da moram tut jest kej napisat, če sem se že prijavu.
Vidim, da je Danilo preplašen...
Fantje ne mu grozit. Pa ne vem česa se lahko bojite. Od ČZS ne dobite nič, samo kaj smrdljivega... Ta organizacija, ki je čebelarjem že naredila toliko škode..., pa halo, a kej razmišljate???
Baje so si tut fajn računalnike zrihtali? Danilo, a so tut tep kej dal, da te lahko izsiljujejo? Če si pameten jih boš odpikal. Prebral sem, da imaš s.p., torej jih ne rabiš. Denar boš dobil iz drugih naslovov. Ti predlagam, da kontaktiraš Baro, pa ti bo povedala kako...
Odpusti nam naše dolgove, kot odpuščamo mi svojim dolžnikom.
Očenaš

Uporabniški avatar
romeno
PrispevkovCOLON 102

OdgovorCOLON # 9992Odgovor romeno
Če Apr 28, 2005 5:33 pm

Zgleda, da jim je začela voda v grlo tečt. :shock:

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 9996Odgovor divji cebelar
Če Apr 28, 2005 7:18 pm

OZNA sve dozna! Bara si ti pri OZNI? Te ljube računalnike smo obdelovali že lansko leto, pa sem jih dobil od kolegov malo po betici in sem potem bil s tem raje tiho. Vlado mi je celo enega obljubil. Pa ga je potem verjetno dal Jakcu. Jaka si ga dobil ???
In kako sem se veselil. Že sem videl svojo staro škatlo v kontejnerju za nevarne odpadke in v mislih sem si predstavljal nov prenosni računalnik na svoji pisalni mizi, kupljen za denar evropskega proletariata. Potem pa tako razočaranje. Mislim, da ga je res dobil Jaka. Ker ga dolgo ni bilo na forumu, se je verjetno privajal na novo mašino in je pač malo dalj časa trajalo. Sedaj vidim, da je znanje osvojil in da nova evropsko-ČZS mašina dobro dela.
Če pa je le še slučajno kaj ostalo, se seveda toplo priporočam, ker se zaradi tehnološke zastarelosti mojega informativnega postrojenja lahko zgodi, da ne bom mogel več sodelovati na tem forumu, kar pa bi bila za forum neprecenljiva škoda. Vsaj s to ugotovitvijo pa se zagotovo vsi strinjate. V to sem globoko prepričan.
Lep pozdrav!

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9998Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 7:45 pm

Divji:
OZNA sve dozna! Bara si ti pri OZNI?

Bara:
Ne UDBA, SOVA, VOMO,…

Divji:
Te ljube računalnike smo obdelovali že lansko leto, pa sem jih dobil od kolegov malo po betici in sem potem bil s tem raje tiho. Vlado mi je celo enega obljubil. Pa ga je potem verjetno dal Jakcu. Jaka si ga dobil ???

Bara:
Veš, ni bil še pravi čas. Zadeve morajo dozoreti. Oziroma, zdaj so že tolk zrele, da z dreves dol padajo, pa že vsi vrabci čivkajo "eni strici lažejo, kdor laže pa tudi…" Sicer bi pa tudi jaz en računalnik. A, če ti dajo prenosni računalnik, pol moraš biti tiho, al lahko še več pišeš?

Divji:
In kako sem se veselil. Že sem videl svojo staro škatlo v kontejnerju za nevarne odpadke in v mislih sem si predstavljal nov prenosni računalnik na svoji pisalni mizi, kupljen za denar evropskega proletariata. Potem pa tako razočaranje. Mislim, da ga je res dobil Jaka. Ker ga dolgo ni bilo na forumu, se je verjetno privajal na novo mašino in je pač malo dalj časa trajalo. Sedaj vidim, da je znanje osvojil in da nova evropsko-ČZS mašina dobro dela.
Če pa je le še slučajno kaj ostalo, se seveda toplo priporočam, ker se zaradi tehnološke zastarelosti mojega informativnega postrojenja lahko zgodi, da ne bom mogel več sodelovati na tem forumu, kar pa bi bila za forum neprecenljiva škoda. Vsaj s to ugotovitvijo pa se zagotovo vsi strinjate. V to sem globoko prepričan.

Bara: Ma kje? Ti ga bo pa sindikat kupil. Kako bo predsednik sindikata brez računalnika? Veš kolk dela imamo.

www.varna-hrana.si/

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 9999Odgovor divji cebelar
Če Apr 28, 2005 7:51 pm

Kdo da bi bil predsednik ???? JAZ ?? (kričim !!!!!!!!) ???? Samo to mi še manjka. Imam pa že rajši nov prenosni računalnik. Toliko, da veš !!

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 10002Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 8:00 pm

Mislim, da bi bil dober predsednik, tolk dober, da bi ti kar tri računalnike kupili.

A ti zdej že kej grozijo, uni s ta hitrimi računalniki?

www.varna-hrana.si/

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 10003Odgovor divji cebelar
Če Apr 28, 2005 8:07 pm

Povišaj ceno, oni ponujajo 5 najsodobnejših. Če boš pridna ti enega odstopim.

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 10005Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 8:12 pm

OK, ti jih kupimo 10, pa boš dal enega meni, 4 pa tistim, ki jih bo pametno podkupiti...

Če ne bodo želeli, da si ti predsednik, pa bodo meni morali kupiti hišo, da bom jaz prdesednica. Če že ne morem biti ministrica, kot je predlagal Vlado, ki se mu je pokvarila ta dobra mašina...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 10006Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 8:13 pm

2 bosta pa skrita, za najnujnejše primere. Divji, to pali...

www.varna-hrana.si/

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668

OdgovorCOLON # 10009Odgovor divji cebelar
Če Apr 28, 2005 8:42 pm

Če greš ti za ministrco, se odpovem vsem računalnikom in sam iz velikih dohodkov svojega čebelarstva, financiram novi ministrici računalnik, da ne bremenimo državnega proračuna.

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 10011Odgovor bara
Če Apr 28, 2005 8:47 pm

Jutri bom straže nastavila, da bom slikala lumpe, ki vozijo računalnike v trdnjavo...

Divji, me pa veseli, da vsaj ne bom bremenila državnega proračuna, saj so ga nekateri že čisto izropali...

www.varna-hrana.si/

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov