Ne pozabim vandalizma...

Arhivirane teme 2005
BUTTON_TOPIC_LOCKED
bogdan
PrispevkovCOLON 493
PridruženCOLON Pe Apr 09, 2004 10:10 am
KrajCOLON Ajdovscina

Ne pozabim vandalizma...

OdgovorCOLON # 15688Odgovor bogdan
Ne Okt 23, 2005 10:29 pm

Če se spomnite, sem konec februarja pisal o vandalizmu, ki se mi je zgodil. Ko je panj s čebeljo družino, po moji oceni najmočnejšo, nekdo vrgel pred čebelnjak. Ker so bile čebele v zimskem mirovanju, ga (na žalost) :evil: :evil: :evil: niso popikale...
Bliža se oz. je že tu, čas počitka za naše varovanke, ko zaradi mraza zlikovcev ne bodo mogle naučiti kozjih molitvic in bo treba razmisliti o video nadzoru. :?:

No zdaj vam ponujam na ogled situacijo tistega mrzlega februarskega dne...
http://www.slovenski-cebelarji.com/gall ... dan&page=2
Naj medi, kjerkoli ze si...

FRANK IZ KANADE
PrispevkovCOLON 1484
PridruženCOLON Pe Apr 23, 2004 11:18 pm
KrajCOLON Sudbury, Ontario, Canada

OdgovorCOLON # 15691Odgovor FRANK IZ KANADE
Po Okt 24, 2005 2:12 am

Pozdravljen Bogdan!

Je pa res zalostno za videt takole nesmisleno pocetje. Kot si pa ze rekel: "Uboga mati ki ga je rodila!"

Je pa tudi res da sem ze precej casa trobil da bi si cebelarji nabavili video nadzor. Te camere se pa stalno pocenjujejo in sedaj pa so ze tudi kar "high tec" - so brezzicne in ti posiljajo fotke E-maile, itd kar na tvoj cel-phone!

Bogdan, u tvojem primeru bi si pa jaz na brzino u cebelnjaku ustimalpar lesenih ramp, poces, tik za panji tako da jih ni mogoce od zunaj-na-notri potisnit.
Odzunaj pa bi si nastimal zelezne - poces! Tako da ni mogoce nic ven izvlect!
Potem pa seveda ena kamerca, da ti posname slikco tako da imas kaksnega bedaka za prebutat in policajcem za prijavit!

Mogoce pa moras nastimat elektricno ograjo??? :twisted:
Jaz jo stimam za medvede, ti pa za mulce... :?

Good luck!
Regards,
Frank

Uporabniški avatar
Kočevski med-ved
PrispevkovCOLON 3212
PridruženCOLON Pe Apr 02, 2004 9:18 pm
KrajCOLON KOCEVJE - KOSTEL
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 15693Odgovor Kočevski med-ved
Po Okt 24, 2005 8:01 am

Bogdan, res žalostna podoba nevzgojene osebe. Video nadzor kot praviš je le ena možnost da bi obelodanil,nepridiprava.
LP
Koèevski med-ved

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov