Nepozaben dogodek

arhivirane teme 2004
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 9:35 pm

Nepozaben dogodek

OdgovorCOLON # 14401Odgovor Fizikalec
Sr Avg 17, 2005 1:17 pm

Kot kaze je danes zacela delovati nova stran CZS gostovanje in podpora Sinfonika.......
Torej se z danasnjim dnem poslavljam z tega foruma popolnoma in seveda vsak, ki me bo rabil me najde na tistem forumu in chatu. Portal podpira enotno uporanisko ime in geslo ter se marsikaj :hodiva

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14404Odgovor Andrej-Admin
Sr Avg 17, 2005 2:11 pm

Danilo

Torej Ti lahko pošljemo fakturo za tvoj portal?
ČZS ti bo verjetno z veseljem gostil brezplačno....

Prosim pošlji ID DDV...
Fantje te bodo vprašali tudi za stroške svetovanja in podobno. No saj ti bodo oni krili stroške. Kar si pa ti vložil tukaj si itaq kasiral z lastno promocijo in porabil stroške tako, da smo se morali ukvarjati z vašimi psihičnimi izpadi. No tega ti ne bomo računali, niti tvojim frendom.
Fantje so ti dajali veliko nasvetov Mambo, trgovina in marsikaj,...

Ker pač nisi mogel biti velik šef, ker ti nismo dovolili, da bi privatiziral tale forum za svoje zasebne interese in tvojih frendov ste začeli napaditi in groziti tudi tako, da ste mi težili, da naj Baro butnem s portala....

Ker vidim, da se že 5 in več let povsod kregate in skregate in ste vsi skregani med seboj, vidim na portalu ČZS že rdečo barvo.. haaa
Saj poznaš tisti iz svetega pisma:) Z mečem... z mečem boš....
Pa na zdravje prijatelj..
Si pozabil kak članek si napisal za Kmečki glas. Bil je milijon na uro proti ČZS. V članku si udaril po Zvezi. Ko sem Ti povedal, da tega ne smemo dati Marjanu si ponorel...
Še vedno je na disku...
Zanimivo, da po par mesecih promoviraš tiste, ki si jih zmerjal, tiste za katere si rekel, da so nesposobni...

Mogoče si pozabil koliko besed si imel proti njim, da so nesposobni...
Sedaj ne razumem, ali si zamenjal glavo, ali pa jih hočeš sesuti od znotraj.
Marjan naj malo preveri, da ne boš delal kaj "čudnega" in tudi tvoj frend... Mogoče sta črva, ki glodata od znotraj haaaaa...
Jaz tem ljudem svetujem, da vama ne zaupajo, ker kdo nekdo "zaje..." nekaj ljudi, bo to počel vedno. Ne misli, da sem užaljen. Vesel sem, da se pokaže kdo so pijavke heee....
V vojni je tako, da "izdajalce" na koncu... Mogoče misliš, da si zmagovalec, toda pokazal si se, da nimaš hrbtenice. Baro si z veseljem pripeljam na forum, ko pa so ti povedali, da je ona ateistična škodljivka in kura, si obrnil hrbet prijateljem....
Spet politika. V desetih letih nisem še doživel takih neumnosti kot tukaj, da se ljudje ločujejo po politiki.
Načelno nisem nikdar podpiral opcije, ki ji je mogoče Bara pripadala, toda nikdar se nisem zapletel v politične intrige.
Odločno sem proti vtikovanju politike, kajti pri politiki ni zmagovalcev, ampak samo poraženci....

Ti greš vedno na barikade. Vsak norc, ki pride do tebe, te spravi na obrate in se greš revolucije, zmerjaš, preklinjaš vse po vrsti,. na koncu te imajo vsi za loleka in tudi tukaj boš ostal lolek... ŽAL...

Andrej
Zadnjič spremenil 1, dne Andrej-Admin, skupaj popravljeno 0 krat.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 14406Odgovor Fizikalec
Sr Avg 17, 2005 2:37 pm

Jasno samo ne ti ampak odgovorna oseba Playstara naj poalje kr rabi ti nimaa kompetenc..... :zmiganje

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14407Odgovor Andrej-Admin
Sr Avg 17, 2005 2:38 pm

Danilo, ti kar sanjaj.....

Prosim, da zadeve čimprej preseliš...

Andrej

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 14408Odgovor Fizikalec
Sr Avg 17, 2005 2:46 pm

:rezakla :rezakla
Glede racunov sploh ni problema kolk sem jaz vam dolzan ok potem pa pride kolk si ti meni tega nisi omenil boy???? Ukradel si idejo, domeno itd... ter ne jaz TI si si naredo reklamo. Bil si nicla zapacana nicla na tem netu sedaj pa si heroj????? Vsaka cast na tebi res si dobr.....

Moje mnenje glede CZS je znano in se se vedno ne strinjam z velikooo zadevami ampak pod tvojo taktirko nismo priali naprej gremo sedaj ponovno....

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14410Odgovor Andrej-Admin
Sr Avg 17, 2005 2:59 pm

Danilo

KodaCOLON Izberi vse

Glede racunov sploh ni problema kolk sem jaz vam dolzan ok potem pa pride kolk si ti meni tega nisi omenil boy???? Ukradel si idejo, domeno itd... ter ne jaz TI si si naredo reklamo. Bil si nicla zapacana nicla na tem netu sedaj pa si heroj????? Vsaka cast na tebi res si dobr..... 
No sedaj se vidi kdo ima težave s samozavestjo, kdo se je vedno bal strokovnjakov. Če imaš vedno težave z ljudmi, ki so končali univerzo je tvoj problem...

KodaCOLON Izberi vse

Bil si nicla zapacana nicla na tem
[/b][/color][/size]
Na tak način si do vseh, Ker nismo zbrisali Bare si nas tako zmerjal, okoli novega leta si bil totalno proti Borisu, težil si mi, da ga ne smem pustiti na dforum, ker je nevaren, govorili ste mi kake težave je imel z zvezo pred leti, sedaj ste pa tavečji frendi...
Moje mnenje glede CZS je znano in se se vedno ne strinjam z velikooo zadevami ampak pod tvojo taktirko nismo priali naprej gremo sedaj ponovno....
Seveda se ne strinjaš, tudi drugje se ne strinjaš. Najprej lomastiš in potem čakaš, da te nekdo potreplja in uporabi za nove barikade. To pomeni, da misliš z drugo glavo in te je enostavno manipulirati in delaš kar reče vodja tropa, torej pomeni, da si človek, ki ljubi krdelo, trop. Žal mi nismo taki...

To je vaša izbira, toda ti ljudje naj vedo, da kdor enega "zezne" bo tudi drugega. Samo vprašanje časa je, da boš tudi njim dal nož v hrbet... No nam ga nisi, ker smo te dovolj hitro razkrinkali...
V chatu smo te opozarjali, da ne smeš ljudi nadirati, tudi tvojega frenda, ki to počne bolj preginjeno.
Ko imaš težave vse ljudi prekolneš do amena.. no bolje, da kolneš drugje in tam naj ti perejo grehe in dobijo tudi 24/7 spovednico...

Če nekdo ni hodil na univerzo je njegov problem, ne naš. Jaz sem moral med študijem garati, postransko delati, da sem preživel. Tako je moralo delati večina nas, ki smo iz periferije....
Da pa tebi seka Ubogi Jaz, ker nimaš izobrazbe samo dokazuje, da imaš težave in hude. Jaz nimam nobenih težav z ljudmi, ki imajo višjo izobrazbo kot jaz,... to je osebna stvar, zame je važno, da so ljudje pač ČLOVEK....

Res je zanimivo, da kjer si bil Ti ste se vedno skregali. Mene si navdušil, ker si bil poln elana, istočasno tudi žolča, ker si se kregal z drugimi. Sedaj se spet kregaš in iščeš druge žrtve... Prej ali slej te bodo razlrinkali, da si konflikten... da se vedno in povsod z vsemi kregaš...

Andrej
Zadnjič spremenil 1, dne Andrej-Admin, skupaj popravljeno 0 krat.

Fizikalec
PrispevkovCOLON 6493

OdgovorCOLON # 14411Odgovor Fizikalec
Sr Avg 17, 2005 3:02 pm

:rezakla :rezakla :rezakla :rezakla :rezakla :rezakla :rezakla :rezakla

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14412Odgovor Andrej-Admin
Sr Avg 17, 2005 3:06 pm

Zadnji se vedno smeje najslajše.... zato poskrbi, da ti bo kaj ostalo...

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14415Odgovor Andrej-Admin
Sr Avg 17, 2005 4:50 pm

Danilo

Velik agigatiranje proti tem portalu se začelo z dnem, ko sem JJju jasno povedal, da mu ne moremo delati za njegovo firmo brezplačno portala in to v kakih 6 jezikih in to še v Ruščini, Hebrejščini itd....

Človek mi ponujal neke fiktivne posle, prodajal prazne obljube.
Kako si je mislil JJ, da mu bodo ljudje delali brezplačno. Ko sem mu jasno povedal, da nismo socialna ustanova se je začela gonja....

No hvala, da se vidi in loči plevel od zrnja.

JJ
No verjetno ti oni že delajo zastonj portal
http://www.atraktor.com/ verjetno ga imaš še kje skritega. Fantje bodo zelo veseli dejstva, da ste šli k njim samo ker ste se tukaj skregali, verjetno vam bodo še plačali:)

l.p. Andrej

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov