Papeževi maili

arhivirane teme 2004
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
PridruženCOLON To Feb 03, 2004 8:27 pm
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14134Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 1:53 am

Bara

Ob 23 uri sem ti povedal, opozoril in si se nasmehnila... no...
A me boš jemala resno? haaaaaaaaaaaaa

A si igrala košarko?

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
PridruženCOLON Ne Apr 17, 2005 7:01 pm
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14135Odgovor bara
To Avg 09, 2005 2:03 am

Andrej, če bi bila košarka, bi bilo kar vredu...

A zdej mu bom pa še psihiatra igrala, mu kazala razne slikce, pa spraševala kaj vidi...

Torej simboli..., pa full ljubezni, a pol bo nehal sekat?
Nobena tema ni tako trda, da je sveèa ne bi mogla razsvetliti.

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14136Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 2:04 am

Dokler ne bo dojel...

Perilo se žehta dokler ni čisto, perila ne moreš obesiti dokler je rumeno...

Sobota očitno ni bila dovolj. Nejeverni Tomažek haaaa

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14137Odgovor bara
To Avg 09, 2005 2:16 am

Dokler ne bo dojel...

Perilo se žehta dokler ni čisto, perila ne moreš obesiti dokler je rumeno...

Sobota očitno ni bila dovolj. Nejeverni Tomažek haaaa
Andrej!

Zdej mam sicer dopust, ampak kaj pa če ga ne bi imela? Ej, ko bo men tega zadost, ga bom sam še prebutala. Sploh mi ni jasno, kako si lahko tako butast in nekam pripadaš, pa da te še vodijo... Pa to moraš biti kreten, da nasedeš... Sicer pa kaj me briga, sej unga seka, pa ma smrtni strah. Jest sam s simboli okrog hodim, pa rožice nosim...

Upam, da je dojemljiv. Še meni, ki nimam pojma o teh stvareh, mi je jasno, pa me ni strah... Nej dons razturi tole stanovanje, bomo pa renovirali... Vrata so tut stran padla...

Andrej, spomni se še kaj, to je očitno premalo...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14138Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 2:19 am

Bara

Hja imaš smolo haaa

Že čebelarji so bili v veliki večini zavedeni in si jih čistila, no to ti je praksa pred velikimi nalogami....
Ja mešam čarovniški kotel, noter sem dal malo medu...

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14139Odgovor bara
To Avg 09, 2005 2:30 am

Un sam sebe ne čuti, kje bo čutil čelo... Tam buli v simbole..., jest sem pa še ukazala, da naj buli, pa čim bolj...

Jest bom znorela, spet ne bom spala... Pa skos jem. Jest v enmu tednu ne pojem toliko, kot sem pojedla danes od 8.00 pa do zdej. Že ta tretjo celo melono sem pojedla... Kot da si nabiram zalogo, ker dolgo spet ne bom jedla...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14140Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 2:34 am

Bara

Hja se bo zapomnil Slovenijo

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14141Odgovor bara
To Avg 09, 2005 2:42 am

Verjetno bomo že jutri leteli..., al bo šel pa res kar peš...

Dajem tolk ljubezni, miline, vsega, tako Val, kot njemu... Pa to mora delovat... Ma da rata, ker zdej mam pa te psiho scene počasi zadost...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14142Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 2:52 am

Bara

Ti si že taka džekica, da vidiš že vse narobe. Dojemi, da so drugi veliko zs teboj in vsi niso vrhunski tekači kot ti...

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14143Odgovor bara
To Avg 09, 2005 3:04 am

Zdej mi je tut jasno, zakaj mi je rekel, da sem mojster modrosti. Un se s tem ukvarja, jest ga pa sesujem... Očitno rabi, da se ojača... Što ne ubija, jača.

Andrej, dobro ste tole vi mene spucal. Sicer sem usposobljena za marsikaj, ampak tole je pa čist neki druzga... Pogledaš, pa posekaš...

Še vedno gleda slikce..., pa čist zelen...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14144Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 3:12 am

Bara
Ja znanje 4. obdobja, zdravljenje z očmi
Če preveč povem, bo koga panika haaa...
Po mojem bo že tako panika

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14145Odgovor bara
To Avg 09, 2005 3:24 am

Ti, ko omenim vojno zvezd, pa piramide, pa..., spet poseka...
Zdej sem ga spravla izpod tuša, sam spet mantra... Vprašanje komu se kreten spet podreja... Pa zdej še mene v glavi seka... Bom dihala, pila vodo, bom... simbole gledala, pa unmu grem spet naštimat nej bul, pa žvenketamo..., pa mački bruhajo...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14146Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 3:30 am

Baraaaa

Da ne bo sanjal Izido haaaaaaaaaaaaa v zbujenem stanju

Še bolj noro kot sem mislil...

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14147Odgovor bara
To Avg 09, 2005 3:48 am

Baraaaa

Da ne bo sanjal Izido haaaaaaaaaaaaa v zbujenem stanju

Še bolj noro kot sem mislil...

On je dons očitno videl vse v zbujenem stanju... Zdej bruhamo..., pa mal še ropotamo oz. bobnimo..., drugače pa to buljenje v simbole pomaga... Takoj, ko se zbruha bo bulil dalje..., pa tut spali bomo z njimi, če bomo to sploh še počeli...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14148Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 3:51 am

Bara

Ja to je kot strup, kot naj zdravilo..
Totalno izpiranje prebavnega trakta

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14149Odgovor bara
To Avg 09, 2005 3:58 am

No, nej se spuca, pa da bo pol mir... Torej totalno čiščenje...
Zdej vem, da se tega ne smem it, ker sem premočna, sploh ne s takimi, ki so očitno v kakšnih ne vem verskih jajcih, al kva pa vem, ker jih čist poseka. Ja žal je glede nekaterih zadev očitno premalo vedel o meni. Najhuje je pa to, da očitno jaz to sprožim...
Ampak Andrej, ti simboli so pa carski. Če ne bi bilo tebe, bi se verjetno spet pobijali, kot v gozdu...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14150Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 4:09 am

Bara

To so vibratorji biopolja..... telo ima sposobnost, da se uglasi s harmonijo. Obolele celice izgubijo lastno frekvenco. Jo dvigne ali spusti. To so svetovne raziskave biospektra. Vedo, da se irgani prilagodijo zunanjemu viru, ne vedo pa kako celice dobijo komando... Preučujejo aktivne, ti moji so pasivni, toda bolj naravni...

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14151Odgovor bara
To Avg 09, 2005 4:20 am

Človeško telo je naraven vir izžarevanja v spektru mikrometrskih do milimetrskih valov. Največje območje predstavljajo infra rdeči žarki.

Bioresonanca je mehanizem, ki omogoča, da se bio-frekvence naših celic ujemajo, ali da so zelo podobne frekvencam, ki izvirajo iz nekega zunanjega vira.

Torej Andrej pomaga pri “ponovni uglasitvi” in usposobitvi ravnovesja presnove in celotnega človeškega telesa.

Pa še zli duhove prežene...

Yes!

Na angela ga ni zvilo..., sam da ne bo spet kakšne mantre...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14152Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 4:25 am

Bara

S to tehnologijo so že številni ozdraveli, tudi v Sloveniji, tudi raka...

Jaz raje preko pasivnih, ker sem len in pozabam priklopiti. Imaš tudi posebno biosavno. Je vse certificirano, priznan svetovni izum. V tem je tisočletna kitajska znanost, toda ker sem malo nagajiv raje vedno po svoje naredim in sem pač naredil. Najprej sem testiral na GSM telefonih, ki kvarijo biopolje. Začuda zadeva pomaga. Ko imaš GSM se recimo zmanjšuje mišična moč, kar lahko enostavno ugotoviš, zaščita pa to uravna...
Testiral sem z ljudmi, ki niso vedeli kaj to je...

Andrej

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14153Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 4:36 am

Biološki učinki naprave BSM - Biospekter

Vplivi na nevroendokrini sistem. Nevroendokrini sistem je tesno povezan z ureditvijo imunskega sistema in predstavlja pomemben sistem za ohranjanje fizioloških aktivnosti človeškega telesa. Eksperimentalne študije izvedene na Kitajskem so pokazale, da ima naprava BSM viden vpliv na osi hipotalamus-hipofiza-nadledvične žleze. Je v stanju, da pospeši izločanje steroidnih hormonov skorje nadledvične žleze, kot tudi sintezo in izločanje insulina, ravno tako pa tudi uravnava delovanja žleze ščitnice.
Pri poskusnih kuncih z iatrogenim diabetesom se je ugotovilo, da ima naprava BSM zmožnost, da uravnava glikemijske ravni. Poleg tega pozitivno deluje na mladostniške akne, na menstrualne nepravilnosti, na klimakterijski sindrom in na umske bolezni. Lahko se torej predpostavlja, da je njen proces delovanja povezan z izboljšanjem izločanja hormonov.

Vplivi na bazalni metabolizem. Izvedeni eksperimenti dokazujejo, da se z uporabo naprave BSM lahko zmanjša delež jetrnega glikogena pri podganah, da se zmanjša aktivnost jetrne mlečne-dehidrogenacije, "esteraze in fosfataze", zmanjša proteolitična aktivnost sluznice tankega črevesa, ter zniža raven makroglobulina pri poskusnih živalih, lahko se tudi poveča aktivnost jetrne ATPaze. Poleg tega se je opazilo, da je naprava BSM v stanju znižati raven glukoze v krvi, raven sečninskega dušika in sečne kisline, in povečati razmerje beljakovine/plazmatični globulin.

Vpliv na živčni sistem. Na laboratorijskih podganah so bili opravljeni eksperimenti pri katerih se je izvedlo povezavo bedrnih živcev. Živci so bili poškodovani zaradi kroničnega stiskanja z izginotjem mielinske ovojnice in so bili zelo občutljivi na inhibitorje kanalov K+ (TEA - tetraetilamonij in hioscin).

Po zdravljenju morskih prašičkov z napravo BSM, se je občutljivost na bolečine spremenila in prenos potencialov gibanja se je delno povrnil. Reakcija poškodovanega živca na TEA in hioscin je postala tako veliko bolj šibka. Dobljeni rezultati so privedli do hipoteze, da so vplivi, ki jih ima naprava BSM na poškodovane periferne živce posledica usposobitve strukture aksonalne membrane živca, vplivi, ki jih pri zdravljenju z infrardečimi žarki enake moči in pod istimi pogoji ni zaznati. Delovanje naprave BSM na osrednji živčni sistem je dokumentirano, kajti naprava BSM lahko vpliva na elektroencefalogram (EEG), ko izboljša stanje predvsem pacientov, ki bolehajo za epilepsijo; nadalje učinkuje na prepustnost hematoencefalne zaščite. Klinične študije, ki so bile izvedene na Kitajskem so pokazale, da naprava BSM lahko vpliva na potek senilne demence (cerebralne atrofije), verjetno zaradi upočasnjene degeneracije živčnih celic možganske skorje, ter večjega dotoka kisika v celice. Pri miših se je ugotovilo bistveno povečanje cerebralne aktivnosti, kot na primer povečana sposobnosti spoznavanja in raziskovanja.

Vpliv na kardiovaskularni sistem. Mnogo kitajskih raziskovalcev je ugotovilo, da naprava BSM v primerih koronarne arterioskleroze povzroči dilatacijo koronarnih arterij. Ugotovili so tudi, da ima naprava ugoden vpliv na paroksistično tahikardijo ter na prekatno ekstrasistolo.

Vpliv na hematološko parametre. Rezultati hematokemičnih analiz so potrdile učinkovitost naprave BSM pri porastu nivoja eritrocitov v obtoku ter hemoglobina, hematokrita in števila trombocitov. Med drugim se je ugotovilo povečano hitrost migracije eritrocitov, ter njihovo deformacijsko sposobnost, kar lahko izboljša sistemsko, ter lokalno cirkulacijo. Naprava BSM poveča hitrost združitve trombocitov, zmanjšuje nivo plazmatičnega fibrinogena, aktivira cirkulacijski faktor VIII. uravnavajoč hemokoagulativne procese. Nekateri kitajski raziskovalci menijo, da naprava BSM izvršuje dvojno funkcijo regulacije.

Vpliv na imunski odziv. Najbolj zanimiv vidik naprave BSM je povečana občutljivost imunskega sistema napram nje same. Različne raziskovalne študije, ki so bile izvedene na Kitajskem so pokazale, da se je po zdravljenju z napravo BSM bistveno povečalo število belih krvnih telesc ter limfocitov kot tudi sposobnost organizma, da povzroči imunski odziv. Ugotovilo se je tudi, da naprava BSM poveča aktivnost receptorjev za rdeča krvna telesca ovce, vraničnih limfocitov pri zdravljenih živalih, zavira proizvodnjo protiteles proti rdečim krvnim telescem, ki bi lahko povzročili bistven padec hemolizina, protitelo, ki povzroča hemolizo, in serumskega aglutinina, spodbudi aktivnost fagocitov makrofagov v trebušni votlini podgan, ter poveča nivo komplementov. V procesu dozorevanja limfocitov B stimulira naprava BSM ekspresivnost površinskih antigenov in poveča odstotek receptorjev za komplement.

Odsotnost stranskih učinkov:
Vpliv na celične kromosome. Z analizo kromosomov možganskih celic miši, ki so bile dolgoročno zdravljene z napravo BSM so kitajski raziskovalci dokazali odsotnost kromosomskih nepravilnosti. Med drugim so bile analizirane tudi možganske celice ter melanociti miši, ki so se rodile materam, ki so imele med nosečnostjo terapijo z napravo BSM. Rezultati so pokazali, da naprava BSM ne povečuje stopnje ne kromosomskih anomalij, ne mutacij in sicer niti po terapiji desetih konsekutivnih generacij.

Vpliv na reprodukcijske funkcije ter na razvoj. Pri izpeljanih raziskavah se ni ugotovilo nikakršnih očitnih vplivov.

Naprava BSM generira proces resonance in maksimalne absorpcije s človeškim organizmom, ker ustvari fenomen prenosa elektronov, vrtenje atomov in molekularno vibracijo. Vse to so pojavi, ki imajo nizko energijsko stopnjo in nimajo stranskih učinkov.

To se da tudi s pasivnim vibratorjem biospektra
Zadnjič spremenil 1, dne Andrej-Admin, skupaj popravljeno 0 krat.

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14154Odgovor bara
To Avg 09, 2005 4:38 am

S to tehnologijo so že številni ozdraveli, tudi v Sloveniji, tudi raka...

Jaz raje preko pasivnih, ker sem len in pozabam priklopiti. Imaš tudi posebno biosavno. Je vse certificirano, priznan svetovni izum. V tem je tisočletna kitajska znanost, toda ker sem malo nagajiv raje vedno po svoje naredim in sem pač naredil. Najprej sem testiral na GSM telefonih, ki kvarijo biopolje. Začuda zadeva pomaga. Ko imaš GSM se recimo zmanjšuje mišična moč, kar lahko enostavno ugotoviš, zaščita pa to uravna...
Testiral sem z ljudmi, ki niso vedeli kaj to je...
Ja nič čudnega, da potem nama telefonija odpove...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14155Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 4:45 am

Celica sestavlja temeljno enoto organizma. Molekule in električni nabiti delci, ki so prisotni v njeni notranjosti, lahko absorpirajo energijo s povečanjem lokalne temperature s procesom, ki se imenuje "notranja termična reakcija". Absorbirana energija pa lahko tudi spremeni električen potencial celične membrane, pospeši zamenjavo substanc med celičnimi intra in ekstra oddelki in vzpodbudi sintetične in katabolične procese. Ker se te reakcije opravijo na nivoju tkiv, lahko povečajo živčne reflekse, uredijo telesne tekočine in pospešijo stanje ravnovesja,

Isto se lahko zgodi pri meditaciji, pri delovanju na daljavo, ali kar si naredila danes...
Bruhanje je normalen odziv telesa...

Andrej

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 14156Odgovor divji cebelar
To Avg 09, 2005 7:43 am

Divji!

852/2004 in 853/2004 in 854/2004 od oktobra dalje..., same akcije, pa nova uredba o označevanju škodljivih snovi, bo sprejeta, pa še in še...

Počasi se bo vse uredilo, edino, kar bi bilo pa sploh super, bi pa bilo, da se kdo dobro zastrupi, al pa kaj fino razsaja, kot se sedaj to dogaja s salmonelo v Španiji, al pa da nas tako sčekira EU, da nam ne bo nič jasno...[/quote]

Bara v katerem svetu pa ti živiš ???? Hej, prebudi se, draga ! A bo ta tvoja Evropa že jutri zaprla vse kemične multinacionalke ??? Ne se hecat. Saj zaradi njihovega interesa je bila združena in je tako tudi vodena ter koncipirana. Kemija in genetika sta najini žalostni usodi katerima ne bova ubežala. Vse te uredbe in kar je še tovrstnih pravnih aktov so le velik slepilni manever v tej globalni ekonomistični anarhiji. Človeštvo je dobilo novega boga z imenom Profit. Vse ostalo je le bebava tolažba za skromne na umu.

Uporabniški avatar
Janko
Site Admin
PrispevkovCOLON 390
PridruženCOLON Ne Jun 06, 2004 5:16 pm
KrajCOLON Ljubljana
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14157Odgovor Janko
To Avg 09, 2005 8:01 am

Da Divji, smo v času vladavine profita in nekateri se skušajo spopadati z njim. Zdi se mi da teli štosi (bioenergija ipd.) ki se jih gresta Andrej in Bara še niso ta pravi, da bi lahko na tej zemlji premagali vladovino profita. Nekaj upanja je v spremembo predvsem na račun inforamcijske revolucije, ki je v polenem zamahu. Kaj bo sicer ta prinesla, mi ni čisto jasno. A že dolgo se mi dozdeva, da samo novo nadvlado nad človeškim umom oziroma neumnostjo. Komunizem je bil poskus zanikanja osnovnih evolucijskih mehanizmov, ki kruto delujejo v kapitalizmu in demokratičnih družbah. Zato je propadel. Podobna usoda čaka tudi sorodne ureditve, ki težijo k poenotenju nekih standardov življenja. Tudi v družbi velja, da se stabilnost doseže z večanjem raznolikosti. To je eden glavnih vodil evolucije, podprta pa je še s sebičnostjo genoma. Sedaj pa jaz filozofiram. Kakorkoli, kljub velikim prizadevanjem, problem zastrupljanje zemlje ne bodo rešili zakoni, ampak kruto zastrupljanje in umiranje miljonov ljudi, pa ne le direktno zaradi strupov, ampak tudi posredno zaradi sproženih naravnih klimatskih nesreč. Morda se uspe najti kje kaka oaza lažjega življenja...

LP
doc. dr. Janko Božiè
Biotehniška fakulteta, Oddelek za biologijo

divji cebelar
PrispevkovCOLON 2668
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 7:40 am

OdgovorCOLON # 14159Odgovor divji cebelar
To Avg 09, 2005 8:16 am

Janko napisal/-aCOLON Zdi se mi da teli štosi (bioenergija ipd.) ki se jih gresta Andrej in Bara še niso ta pravi, da bi lahko na tej zemlji premagali vladovino profita...
LP

Ne, to je točno to kar želi veliki vladar vseh časov doseči. Zvabiti ljudi v namišljen svet ( beri: religije vseh vrst in sort ), da se tam vsaj za nekaj časa počutijo srečne in pomirjene in se ne ukvarjajo s težavami svojega vsakdana, ker bi se jim lahko v obupu tudi kaj zasvetilo in potem to za velikega vladarja ne bi bilo preveč prijetno. Nekoč smo brali tudi nekaj o opiju za ljudstvo. Čeprav avtor danes ni priljubljen, pa le ni bil daleč od resnice. Forma se spreminja, vsebina ostaja vedno ista. In cilji tudi. Zdi se mi, da se ponovno vračamo na začetek enkrat že prehojene poti. Vendar je tokrat veliki gospodar pametnejši za eno grenko izkušnjo. Le tlačani se niso še ničesar naučili.
LP

Uporabniški avatar
Janko
Site Admin
PrispevkovCOLON 390
PridruženCOLON Ne Jun 06, 2004 5:16 pm
KrajCOLON Ljubljana
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14160Odgovor Janko
To Avg 09, 2005 8:37 am

Jaz postavljam človeka le v koncept razvoja življenja na zemlji, nič drugega. In nad tem ne vidim nobenega enotnega vladarja. Bolj so naravne zakonitosti, ki vladajo sistemu. Če se jim sistem poskuša prilagajati, pač dlje časa preživi, drugače je pa obsojen na propad. Koliko vrst je izumrlo! Za življenje ne bo nič posebnega, če izumre človek. Morda pa njegov um lahko prispeva k novim oblikam življenja v širnem vesolju. No, potem bomo pa res opleli. V najboljšem primeru bomo imeli satus hišnih ljubljenčkov :D . Seveda pa obstajajo tudi potepuški psi :cry:

LP
doc. dr. Janko Božiè
Biotehniška fakulteta, Oddelek za biologijo

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14161Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 11:50 am

Janko

Svet živi v svetovni manipulaciji

Vere, organizacije itd. O tem pišem že dolgo, pa me nihče ne posluša. Bara je v čebelarstvu tako reagirala, ker j etotal alergična na sistem manipulacije....

Dejmo nekaj konkretno narediti za čebele, pripraviti strokovne članke itd...

Andrej

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14162Odgovor bara
To Avg 09, 2005 12:29 pm

Svet živi v svetovni manipulaciji

Vere, organizacije itd. O tem pišem že dolgo, pa me nihče ne posluša. Bara je v čebelarstvu tako reagirala, ker j etotal alergična na sistem manipulacije....

Dejmo nekaj konkretno narediti za čebele, pripraviti strokovne članke itd...
Andrej!

Veš, da vere zaničujem, ker to nikamor ne vodi, to delajo samo labilni, ki sploh niso sposobni preživet... Sploh RKC je znana po pranju možganov in to na full... To so kar neka pranja možganov... To sploh niso ljudje, ampak roboti... Organizacije, še slabše, sploh po tem, kar sem videla sedaj... Itak ne razumem, kako imajo ljudje lahko tak čredni nagon..., pa kako ti sploh lahko tako operejo možgane... Zdej vsaj razumem, zakaj je ta svet tako pokvarjen...
Upam, da v SLO kmalu sprejmejo ZOVS, da bodo za pranje možganov vsaj plačevali davke...
Andrej, ti pa povem, da se jest s tole Maitrejo, oz. kvazi nekim izkrivljenim Kristusom, ne grem, ker mam teh jajc zadost, pa raznih bolanih manter... Tolk sem zmatrana..., pa zdele, ko bom psa peljala na sprehod, se zna zgodit, da bom kakšno sranje v Cerkvi tuki zraven naredila..., pa da vidmo njihove Marije, pa razna mižikajoča, pa jokajoča jajca...
15. nej kr norci letijo na Brezje... - pa nej jih vse nebo vzame...

Divji, glede kemije in genetike imaš prav, samo žal, to težko preprečiš,... Jest hodim malo štrajkat, samo to nima kakšnega posebnega efekta...

Glede kemije in genetike res ne uidemo...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
bara
PrispevkovCOLON 1169
KrajCOLON Domľale
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 14163Odgovor bara
To Avg 09, 2005 12:30 pm

Andrej!

Sej bom danes začela delat..., ker bo to še najbolje, to sem se že včeraj odločila...

www.varna-hrana.si/

Uporabniški avatar
Andrej-Admin
Site Admin
PrispevkovCOLON 780
KrajCOLON Goriška

OdgovorCOLON # 14164Odgovor Andrej-Admin
To Avg 09, 2005 12:46 pm

Bara

Seveda so manipulacije. Ljudje se gredo zadev kar ne obvladajo, častijo se razni liki, maitreje in podobno... Manipulacije so direkt v središču,

Ker številni ljudje tukaj in v tujini častijo marsikaj bom napisal nekaj zadev o katerih me je podučila saj veš kdo.

Kaj je Kuthumi?

Eden izmed padlih angelov - kača ki je padla z neba, Maitrein pomočnik, ki ga maitreja in njegovi sledilci imenjujejo mojster modrosti.

Kuthumi naj bi bil mojster drugega žarka ki zastruplja inteligenco na zemlji.

Kut humi zastruplja z drugim žarkom ljubezen in modrost na zemlji in posebej za krščanstvo prirejeno farbajo folk naj bi bil to reinkarnacija apostola Janeza. To je manipulacija s katero farbajo in zavajajo kristjane.

Vpliva na razvoj zavesti, ljubezni, modrosti, novih vrednost, se uvlači v psihologijo, vzgojo, socialo in zdravstvo in skrbi da bi bila ta področja vbrizgana z Luciferjevim strupom - energijo.

Tretji žarek je beneški mojster, pa ima druga področja, kjer zastruplja folk z energijo Luciferja - sanat kumare. Njegova področja pa so zastrupljanje:
razvoja inteligence, novih civilizacijskih vzorcev življenja, ekonomija, energetika, ekologija, izobraževanje. To je pa tretji žarek beneškega mojstra. Je pa žarkov sedem in z njimi so planirani zastrupitev celotne zemlje, to ni kar tko en hec, to so mal večje stvari.

Je opisano v apokalipsi, da se mu bodo klanjali vsi vladarji zemlje in ta plan dejansko napreduje, na žalost.

Ljudje padajo na finto in iz tega ustvarjajo ideologijo in padajo v shizofrenijo, namest da bi se ljubili. Številni s foruma so se že srečali s tem, tudi Matrejino ideologijo in padajo na finte...

To počnejo že tisočletja, to so rituali, Vodoji, črne maše in tega je tudi v Sloveniji žal ogromno

Ne čudi se, da se nekateri totalno noro obnašajo

S tem je bolje nič imeti opravka:)
Čimdlje, tembolje...

Andrej

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov