MRAVLJINČNA KISLINA

arhivirane teme 2004
BUTTON_TOPIC_LOCKED
marijan
PrispevkovCOLON 9
PridruženCOLON Sr Mar 16, 2005 11:44 am

MRAVLJINČNA KISLINA

OdgovorCOLON # 9047Odgovor marijan
Sr Mar 16, 2005 12:44 pm

PRI ZDRAVLJENJU VAROE BI RAD UPORABIL MRAVLJINČNO KISLINO. PO DOSLEJ VIDENI IN PREBRANI LITERATURI SEM ZASLEDIL PREDSTAVITEV ZDRAVLJENJA V NAKLADNIH PANJIH. MENE PA ZANIMA VAŠ PRISTOP ZDRAVLJENJA V AŽ PANJU.

LEP POZDRAV

bogdan
PrispevkovCOLON 493
PridruženCOLON Pe Apr 09, 2004 10:10 am
KrajCOLON Ajdovscina

OdgovorCOLON # 9048Odgovor bogdan
Sr Mar 16, 2005 1:58 pm

Zdravljenje z mravljično kislino zdaj samo v urgentnih primerih, ki jih ugotoviš na podlagi naravnega odpada, sicer pa spada v popašni oz poletno-jesenski čas - po točenju.
Z MK sem zdravil poleti proti koncu julija in sicer z Bitenc-Šnajderjevim BS hlapilnikom. Tega montiraš na zadnja vratca panja in zadeva hlapi kakih 10 dni. Slaba stran: matica takrat ne zalega, preživele pa so meni vse.
Naj medi, kjerkoli ze si...

Uporabniški avatar
vlado
PrispevkovCOLON 319
PridruženCOLON Ne Apr 04, 2004 8:21 pm
KrajCOLON Bela krajina
CONTACTCOLON

OdgovorCOLON # 9051Odgovor vlado
Sr Mar 16, 2005 6:52 pm

Točno tako - pusti kislino sedaj na miru, je prehladni in napravil boš katastrofo. Naroči se na SČ in letos piše navodila MEDO, ki bo sigurno napisal njegove iskušnje ob pravem času - bez panike !!!!

V kolikor se hočeš elegantno rešiti varoje imaš boljše možnosti - lovilni sat, izrezovanje trotovinr itd - pa brž na usposabljanje glede varoe

marijan
PrispevkovCOLON 9
PridruženCOLON Sr Mar 16, 2005 11:44 am

OdgovorCOLON # 9053Odgovor marijan
Če Mar 17, 2005 7:02 am

[quote="bogdan"]Zdravljenje z mravljično kislino zdaj samo v urgentnih primerih, ki jih ugotoviš na podlagi naravnega odpada, sicer pa spada v popašni oz poletno-jesenski čas - po točenju.
Z MK sem zdravil poleti proti koncu julija in sicer z Bitenc-Šnajderjevim BS hlapilnikom. Tega montiraš na zadnja vratca panja in zadeva hlapi kakih 10 dni. Slaba stran: matica takrat ne zalega, preživele pa so meni vse.[/quote]
bogdan zdravo!
Popolnoma se strinjam, da v tem času ni dopustno zdravljenje z MK. Vendar pa se pripravljam da jih zdravim po pašni sezoni. Prosim povejte mi kaj več o tem Bitenc-Šnajderjevim BS in kje se ga lahko dobi.
LP

bogdan
PrispevkovCOLON 493
PridruženCOLON Pe Apr 09, 2004 10:10 am
KrajCOLON Ajdovscina

OdgovorCOLON # 9057Odgovor bogdan
Če Mar 17, 2005 2:24 pm

Marijan pozdravljen! Najprej, meni lahko mirno "ti", ker se mi zdi da še nisem toliko star... :)
Drugače pa o tem hlapilniku, ki je žal tudi - še ena slaba stran - precej drag, najdeš na tej strani: http://users.volja.net/stane-plut/stran ... pilnik.htm

Skoraj si upam trditi, da ga bodo ponujali tudi na sejmu v Celju v soboto, morda bo cena kaj nižja (sanja svinja kukuruz...) :)

Morda se tudi kaj vidimo, če se zagledamo. 8)
Naj medi, kjerkoli ze si...

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov