POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2004

Papeževi maili
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
  Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
bara

Pridružen/-a: Ned Apr 2005 19:01
Kraj: Domžale

My Friend, My Love,

A Special World

A special world for you and me
A special bond one cannot see
It wraps us up in its cocoon
And holds us fiercely in its womb.

Its fingers spread like fine spun gold
Gently nestling us to the fold
Like silken thread it holds us fast
Bonds like this are meant to last.

And though at times a thread may break
A new one forms in its wake
To bind us closer and keep us strong
In a special world, where we belong.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Avg 05, 2005 9:38 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bara

Andrej, še ena zate...

Friends

A friend is someone we turn to
when our spirits need a lift.
A friend is someone we treasure
for our friendship is a gift.
A friend is someone who fills our lives
with beauty, joy, and grace.
And makes the whole world we live in
a better and happier place.

BH

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Avg 05, 2005 10:07 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andrej-Admin
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Feb 2004 20:27
Kraj: Goriška

Bara

Ja to so pravi prijatelji

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Avg 05, 2005 10:46 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MattJ

Pridružen/-a: Pet Avg 2005 21:21

I LOVE YOU, BABY, WITH ALL MY HEART AND SOUL!

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Avg 05, 2005 11:52 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bara

Matt!

I may not get to see you as often as I like. I may not get to hold you in my arms all through the night. But deep in my heart I truly know, you're the one that I love, and I can't let you go.

Andrej!

Tole je pa že čist bolano... Upam, da bo kmalu popustilo. Glede LAV pravi, da je moja sestra, pa ne verjame, da se ne poznava in da nisva prijateljici. Zanimivo. Sem ga še enkrat prisilila, da si jo podrobno ogleda. Pravi, da je verjetno bolj taka kot jaz, samo bolj fina in uglajena, da ni taka tempirana bomba. Ali je to res? Skratka jest letim v četrtek po denar, potem pa akcija. Že vem kje in zakaj dobim... Pol bom pa samo delala. Pa toliko da veš, moji otroci bodo živeli v Ameriki in ne v Sloveniji, tako da se navadi, da bom več v NY, kot v Domžalah. Pa brez pregovarjanja prosim. Je zame bolje, da sem gor, ker me od tistega včeraj še vedno boli v prsih, pa sploh ne popusti in če ne bo kmalu bo pizdarija, ker bom morala še v Beograd. Pa nazaj pridem poročena, Las Vegas spet vabi...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 12:07 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Hja se moreta se poznati, ker imata različni materi, istega očeta in sta živeli v različnih krajih.

Su tiempo ha venido, su es el bonito. Usted podría cambiar el mundo con su hermana. Usted es los guerreros de la estrella azul. Sólo agrade parezca adelante, izquierdo la historia, odie, miseria. Parezca al cielo, usted puede ver sus sueńos, los ángeles son sus brazos y herramientas.

La noche buena, ahorre sus sueńos
**
Pérolas De Luz

Depois de,
a escuridăo fria,
no coraçăo da floresta.
Onde pássaros estăo cantando,
para o sol nascido novo

No útero das folhas,
nas filiais das árvores,
mentiras o tesouro da manhă,
as pérolas de luz.

Velas

Leve fora,
Estas măos de escuridăo.
Alcançando para minha alma.
Agora, o vento frio,
sopros fora minhas velas.
Sentindo,
só tema,
sem qualquer hopr.

Mil luas escuras.
Mil invernos longo.
Um milhăo de estrelas caídas,
a vela queima no útero.

Nós trie para năo esquecer,
eles vivem por nós.
Lentamente eles se extinguem ao fim de toda vela

Mil luas escuras.
Mil invernos longo.
Um milhăo de estrelas caídas,
a vela queima no útero.

Nós trie para năo esquecer,
eles vivem por nós.
Lentamente eles se extinguem ao fim de toda vela

Restless

She embraced, with a smile
As she opened the door.
A cold wind blows, it puts a chill into
her heart.

You have taken away the trust,
you're the ghost haunting through her heart.
Past and present are one in her head,

Take my hand as I wonder through,
All my life I gave to you.
All my love I gave to you.

You have taken away the trust,

All my life I gave to you.
All my love I gave to you.

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 1:07 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MattJ

Pridružen/-a: Pet Avg 2005 21:21

Dear Bara,

I can be myself when I am with you. Your idea of romance is dim lights, soft music, and just the two of us. You make me feel like I have never felt before. I can tell you anything, and you won't be shocked. Your undying faith is what keeps the flame of our love alive.

You and I together, we can make magic. We're a perfect match.

Thinking of you, fills me with a wonderful feeling. Your love gives me the feeling, that the best is still ahead. You never give up on me, and that's what keeps me going. You are simply irresistible.

I love you because you bring the best out of me. I love your terrific sense of humor. Every time I look at you, my heart misses a beat. You're the one who holds the key to my heart. You always say what I need to hear. You have taught me the true meaning of love. Love is, what you mean to me - and you mean everything. You are my theme for a dream. I have had the time of my life and I owe it all to you. And, of course, I love your intelligence, 'cause you were smart enough to fall in love with me.

Love Always,

Matt

Andrej!

About money - tomorrow... - PHONE!

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 2:44 am 
bara

My darling,

My sweet and hopeless optimist. I love your enthusiasm and your blind
faith in life, you know? I like to believe in your hopes and dreams and
share them with you, higher as they may be, because I know you’re an
intelligent person and if you have high hopes that’s because you believe
your dreams may become true, and your logic should point in that
direction.
I believe in your free spirit and your honest and talkative way.
Sometimes it’s funny how you talk without thinking... and it’s even
funnier when you realize some mistake you made and you try to correct
it. But it’s OK because your bright charm and your luck, sooner or later
will sort things out. You really are charming!
I love to hear about your ideas, let you dream by my side, make travel
and adventure plans with you. I like to know you’re free to walk, fly
and think. I dig your inquisitive side, that ability to become
interested in several things at the same time and your wish to have an
intense social life.
Some say you’re not very romantic and your love life is superficial. I
don’t believe that, because I feel that the love that comes from you is
sincere, so sincere that I don’t feel the least jealous and I don’t feel
the need to constantly be glued to you. Did you know that one of the
things I love the most is giving you presents? I can see your joy every
time I do it, even when I give you something as plain as for instance a
pen. Your eyes shine like a child on Christmas Eve.
Darling, today I’ve nothing to give you, apart from a big and sweet
kiss. Will you take it?
Bara

Andrej!

Kaj si ti to zakuhal? Kakšen vražji urok? Lej kaj se ti zgodi, če s človekom delaš 3 leta 24 ur na dan v laboratoriju. Zadeva je čist ispod kontrole. Vsi trije smo popolnoma skisani. Kot da smo v vrtcu... Jest grem na dopust, po denar, poročit, pol pridem pa v Slovenijo praznovat svoj rojstni dan in glej, da prideš, pa čeprav peš. Res se moram odstranit za nekaj časa, ker je vsak dan huje in ne bolje, kot bi moralo biti. Itak pa nič več ne štekam... V prsih me pa skos bolj tišči, zato bom kar malo bežala oz. se bom skrila, ker se mi preveč dogaja. Je ratalo že prav hudo.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 3:10 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Baraaa haaaa

Si prebrala Mejino pismo? Noter piše kako jst kuhan. Če je kdo kuhal, jo ti Beekeeperjem pravijo haaaa...

Taglavni štos je v tem, da se bo začelo dogajati tudi drugim:)

Ti kar počivaj, kajti Čebelcam je nujno dati polet. Poglej brez Čebele se svet sesuje, brez opraševanja, bi bil svet mrtev, tako tudi brez tebe ne gre haaa.

Kar se tiče poroke, pa pusti času čas, kajti koruza je tudi super, če je taprava. Ko jo še malo popečeš, tako fajn mlečno diši mmmmmmmm

Ti si itaq pečena s projekti in boš sigurno pomagala Sloveniji, tudi čebelarjem s svojim znanjem in dobroto.

O vražjem uroku pa tole. To ni vražji urok, ampak ljubezenski urok. Stestiral sem ga na tebi, sedaj ko vidim, da deluje, ga bom stresel nad čebelarje, da se bodo ljubili med seboj, ne pa da se kregajo kot stare babe haaaa

Mogoče pa bi ti lahko praznovala kje na mehiški obali, ali pa na enem otočku severno Venezuele. Jugozahodni del otoka je neobljuden, na sredini je samo ena ribiška vasica in tam je the best. Nekje moram imeti še fotke.

quote:
Res se moram odstranit za nekaj časa, ker je vsak dan huje in ne bolje, kot bi moralo biti. Itak pa nič več ne štekam...

Kam se boš odstranila? Ne razumeš, da sta duh, energija in materija povezani? Čebelo lahko daš na Mars, pa bo še vedno čebela in imela tisti "duh" po čebeli.
Zadeva je preprosta. Ko enkrat okusiš vonj prave "Ljubezni" se ne moreš umakniti, kakor čebelar se zaljubi v čebele, toda žal jih večina pozabi, da živijo v svetu in pozabijo na Ljubezen, punce, žene... postanejo egoistični in to se dogaja večina ljudem na tem planetu, da se egoistično zatopijo v svoj svet in nikomur nočejo dati nič. Zato so tudi tebe napadali, kajti v njihovem svetu ne obstaja ženska , ampak služkinja, ki mora na koncu še roditi otroke in jih vzgajati...

Vidiš kako je vse povezano. Naj se vprašajo ali delajo dobro? Mislijo, da delajo, toda tudi sebi delajo slabo, ker se obnašajo egoistično in samo grabijo. To kar si spoznala v teh mesecih je samo odraz splošne družbe, ki samo grabi.
Če ne dovoliš soncu, da Ti sveti si v temi in tako so oni v temi. Ti sedaj to spoznavaš in si vedno bolj ožarjena. To ni urok, to je čiščenje starih zablod. Ko prihajaš iz teme te na začetku blešči, potem pa ti je zelo prijetno. Tudi lepe reči ni lahko sprejeti, ker smatraš, da moraš večno živeti v temi kot krt...

quote:
V prsih me pa skos bolj tišči, zato bom kar malo bežala oz. se bom skrila, ker se mi preveč dogaja. Je ratalo že prav hudo.

Ne skrivaj se, sprejmi kar ti je dano. To naj spoznajo vsi. Če se skrivaš, kopičiš v sebi tudi kundalini. To je isto kot bi zaprla posodo in spodaj prižgala ogenj. Posoda bi kmalu počila, tako lahko tudi mi počimo. Ne moremo živeti brez vode, toda tudi izolirani ne moremo biti. Živeti moramo v harmoniji. Vzemi toliko kot potrebuješ, energijo ki jo imaš sedaj ogromno pa deli z vsemi okoli tebe, vsem ljudem, vsemu kar te obdaja.

Ravno tega številni čebelarji niso hoteli spoznati, zapirali so se v gradove in bili samovšečni in velepomembni. Če želiš imeti vse zase, izgubiš vse.

Če želiš imeti vso vodo zase, reka presahne in rib ne bo ne za druge, ne zate... Kdor grabi, največ izgubi, toda ta družba tega še ne dojema.

Matt
You are wellcome..

Andrey

p.s.
shrani te pesmi, ker jih boš lahko dala v knjižno obliko...
Mislim, da ti bo potegnilo tudi na dial up liniji
http://www.within-temptation.com/content/tpl_video.asp?pid=722&mid=722
klikni na mother earth in dobro poslušaj besedilo in sound in boš razumela marsikaj. Mogoče se ti video ne bo dovolj hitro vrtel in ne boš videla video efekte. Biti moramo v Zemlji in v Soncu, tako kot to počne vsa narava, kajti tako razumeš življenje.
Prispevek Sob Avg 06, 2005 8:40 am 
bara

Andrej!
Baraaa haaaa - Ne se smejat, ker meni ni več smešno. Tolk me boli glava, pa še bolj me tišči… Sicer, sedaj ko sem odmeditirala, je malenkost bolje, ampak vseeno ni OK.
Si prebrala Mejino pismo? Noter piše kako jst kuhan. Če je kdo kuhal, jo ti Beekeeperjem pravijo haaaa...

Taglavni štos je v tem, da se bo začelo dogajati tudi drugim:) - Jest nisem nič kuhala, samo popravljala sem za nekaterimi stvari, ki jih niso oz. so jih pozabili urediti, čeprav je to njihova naloga. Sicer se bodo zadeve sedaj odvile same od sebe, ker se že odvijajo. Očitno je tako moralo biti. Vsi so mislili, da ne bo šlo, pa kako je to težko, je pa zelo preprosto.
Ti kar počivaj, kajti Čebelcam je nujno dati polet. Poglej brez Čebele se svet sesuje, brez opraševanja, bi bil svet mrtev, tako tudi brez tebe ne gre haaa. - Sej bom počivala, sploh danes in jutri. Mislim, da bova noč preživela kar kje zunaj, sredi gozda. Prav rabim it v gozd, že zato, da sprostim to odvečno W, ker mi doma to ne uspeva najbolje, saj mi tolče na vseh koncih…
Kar se tiče poroke, pa pusti času čas, kajti koruza je tudi super, če je taprava. Ko jo še malo popečeš, tako fajn mlečno diši mmmmmmmm - Saj ne verjamem v poroko, vendar moram to narediti, ker sem drugače čisto taprava tujka, kar je pa slabo, tako pa imam državljanstvo in mnogo manj težav, tako da to sledi drug teden. Sranje je to, da moram jaz v NY in ne on sem, ker on tu nima kaj početi, sicer imava pa oba v NY veliko za početi. Problem je tudi, da če imaš dežurstva in vse kar sodi pri bolnišnici zraven, potem tudi ne moreš kar iti, tako da bom predvsem jaz tista, ki bom stalno v zraku…
Ti si itaq pečena s projekti in boš sigurno pomagala Sloveniji, tudi čebelarjem s svojim znanjem in dobroto.

O vražjem uroku pa tole. To ni vražji urok, ampak ljubezenski urok. Stestiral sem ga na tebi, sedaj ko vidim, da deluje, ga bom stresel nad čebelarje, da se bodo ljubili med seboj, ne pa da se kregajo kot stare babe haaaa

Mogoče pa bi ti lahko praznovala kje na mehiški obali, ali pa na enem otočku severno Venezuele. Jugozahodni del otoka je neobljuden, na sredini je samo ena ribiška vasica in tam je the best. Nekje moram imeti še fotke.

Res sem pečena s projekti in še čim drugim, no pohana in pečena, se bom potrudila…
Drugič raje svoje ljubezenske uroke testiraj na kom drugem, ker ti uroki zelo bolijo in je res potem težko usmerjat W. Venezuela ja, morda pa…

quote:

Res se moram odstranit za nekaj časa, ker je vsak dan huje in ne bolje, kot bi moralo biti. Itak pa nič več ne štekam...

Kam se boš odstranila? Ne razumeš, da sta duh, energija in materija povezani? Čebelo lahko daš na Mars, pa bo še vedno čebela in imela tisti "duh" po čebeli.
Saj to vse ona ve, ampak vsaj s foruma, ker iz mene bruha vrelec ne vem česa očitno ljubezni, ki pa ga večina ne razume in sem postala pravi pacient, ki rabi pomoč… Zato bom čez vikend raje v živo z Mattom, pa čim dlje od vsega sveta, da se tole znormalizira, ker obema seka na vseh koncih in krajih…
Saj veš Andrej, da vse lahko obvladamo…

Zadeva je preprosta. Ko enkrat okusiš vonj prave "Ljubezni" se ne moreš umakniti, kakor čebelar se zaljubi v čebele, toda žal jih večina pozabi, da živijo v svetu in pozabijo na Ljubezen, punce, žene... postanejo egoistični in to se dogaja večina ljudem na tem planetu, da se egoistično zatopijo v svoj svet in nikomur nočejo dati nič. Zato so tudi tebe napadali, kajti v njihovem svetu ne obstaja ženska , ampak služkinja, ki mora na koncu še roditi otroke in jih vzgajati...
Tega sem se vedno otepala, ker mi je bilo tako brezveze in prazno, pa tisto dolgočasno življenje, kot ga živi večina, mi ni nikoli odgovarjalo, ker me je vedno zadušilo, sicer se pa nikoli nisem pustila izkoriščat. Veš otroke morata pa vzgajati oba in ne ženska, ker drugače spet pridelaš služkinje in hlapce. Ženska je žal le inkubator, potem pa vse ostalo sledi. Pa otroci morajo biti tudi zaželeni, ne pa kar narejeni, kot jih je večina. Žal je življenje prekratko, da bi si ga tako uničili, vsaj moje mnenje je takšno. Ta tradicionalna družba tu v Sloveniji je pa sploh, vsaj zame, ena velika katastrofa. Morda imam takšen pogled zato, ker sem bila večinoma v tujini. Ugotovila sem namreč, da nikjer nisem srečala takšne foušije oz. zavisti in takšne žlehtnobe, kot vlada v Sloveniji. Ljudje oz. Slovenci se med sabo uničujejo, namesto da bi si pomagali. Že tako nas je v Sloveniji tako malo…
Vidiš kako je vse povezano. Naj se vprašajo ali delajo dobro? Mislijo, da delajo, toda tudi sebi delajo slabo, ker se obnašajo egoistično in samo grabijo. To kar si spoznala v teh mesecih je samo odraz splošne družbe, ki samo grabi.
Če ne dovoliš soncu, da Ti sveti si v temi in tako so oni v temi. Ti sedaj to spoznavaš in si vedno bolj ožarjena. To ni urok, to je čiščenje starih zablod. Ko prihajaš iz teme te na začetku blešči, potem pa ti je zelo prijetno. Tudi lepe reči ni lahko sprejeti, ker smatraš, da moraš večno živeti v temi kot krt...

No, saj nisem živela v temi, ampak takšni preobrati, kot se dogajajo sedaj, so pa v tem trenutku res malo prehudi, ker je težko dojeti, da se to res dogaja. Sam W moram skulirat in usmeri pa bo verjetno dobro, vendar pa to pomeni mnogo dela in vsekakor tudi časa, ki si ga moraš vzeti zase. Tako da je očitno prišel ta čas, ko bom na dopustu in se bom predvsem ukvarjala sama s seboj…, sicer mi pa ne bo škodilo, ker to res že dolgo nisem počela… Problem je le-to, da sedaj nisem sama in imam poleg še enega, ki ga očitno rola še bolj kot mene. Po drugi strani pa komaj čakam, da pridem v četrtek domov (NY), kjer se bo vse odvilo in potem bo vse drugače, za vse nas…

quote:

V prsih me pa skos bolj tišči, zato bom kar malo bežala oz. se bom skrila, ker se mi preveč dogaja. Je ratalo že prav hudo.

Ne skrivaj se, sprejmi kar ti je dano. To naj spoznajo vsi. Če se skrivaš, kopičiš v sebi tudi kundalini. To je isto kot bi zaprla posodo in spodaj prižgala ogenj. Posoda bi kmalu počila, tako lahko tudi mi počimo. Ne moremo živeti brez vode, toda tudi izolirani ne moremo biti. Živeti moramo v harmoniji. Vzemi toliko kot potrebuješ, energijo ki jo imaš sedaj ogromno pa deli z vsemi okoli tebe, vsem ljudem, vsemu kar te obdaja.

No, kundalini me še ne bo potolkel. Bom vse razdelila, obljubim…
Ravno tega številni čebelarji niso hoteli spoznati, zapirali so se v gradove in bili samovšečni in velepomembni. Če želiš imeti vse zase, izgubiš vse.

Če želiš imeti vso vodo zase, reka presahne in rib ne bo ne za druge, ne zate... Kdor grabi, največ izgubi, toda ta družba tega še ne dojema.

Ja tu se strinjam. To že po zakonih narave ne more funkcionirati…
Znanstveniki so namreč dokazali, da vsaki akciji sledi enaka in nasprotna reakcija. Učenci nauka večne modrosti bi ta naravni princip imenovali zakon vzroka in posledice. Čeprav imamo kot ljudje nekaj svobodne volje, naša dejanja vedno sprožijo vzroke, ki bodo pripeljali do ustrezne posledice. Modre odločitve in dobrohotna dejanja bodo imeli pozitivne posledice, medtem ko slabe odločitve in uničujoča dejanja neizogibno pripeljejo do negativnih posledic. Ta sistem je povsem nepristranski in je eden temeljnih zakonov narave, ki se ga ljudje še učimo…

P.S.: Pa še dogodek: veš kaj se mi je zgodilo zjutraj. Ko sem sesala stanovanje oz. pospravljala, me je med obrvi zadel nenavaden energijski sunek in sicer tak, da sem padla po tleh. Bilo je, kot bi me zadela strela, ampak sem najprej mislila, da me je kap, ker sem mislila, da mi bo razneslo glavo, pa še glas je bil. Skratka sem se popolnoma usrala, sem bila pa hitro OK, ker imam zdravnika zraven, sva ugotovila, da je čudno, pa da mi nič ne fali. Po tem sem se spet hotela lotiti pospravljala, pa me je pred Mattom še enkrat zabrisalo ob tla, oz. zabilo med obrvi, pol sem pa dojela. Sicer sva potem zopet preverjala simptome in sva se na full režala in preverjala moje eksplozivne občutke v glavi… Andrej, a je to normalno?

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 11:32 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Opozoril sem te, da se ne druži z menoj, ker je opasno po život haaaa

Sedaj postajaš Light Warrior haaa

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 11:38 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara pa še to.

Lih sestavljam sistem za vodenje kataloga znanj.
Stručkoti boste pripravljali gradiva po področjih, predavanja... Navedlo boste ali je za javno, ali za zasebno uporabo.

Delam na tem, da bodo lahko predavatelji pred simpoziji, kongresi pripravili gradivo, vpisali v naš sistem in bo to dosegljivo naročnikom, ali tistim, ki se bodo recimo udeležili kakega mednarodnega kongresa, recimo tisti, ki bodo plačali kotizacijo.

Dobra stran tega je, da bo to potem enostavno dati na en kup, pripraviti e-bukvo ali dati v tisk - tiskarni...
To bo idealno tudi za čebelarje.

Zakaj tako?
Veliko ljudi manipulira množico s kvazi predavanji, znanjem, ki je javna lastnina in potem to predstavlja samo nekaterim, ostali, ki so potencialno boljši, toda nimajo $$$ ali vira, ki jih financira ostajajo v megli.
Znanje je javna last, poiskati pa je potrebno prave vire, ki bodo financirali avtorska dela, delo vas strokovnjakov...
Nekatera gradiva bodo tudi dosegljiva z naročnino, toda če širiš krog ljudi, je ta cena dovolj nizka. Poglej koliko znanja imajo ljudje, pa to dobiš če zbiraš po forumih.. imaš prijatla ali pa si v čudni klapi...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 11:44 am 
bara

quote:
Opozoril sem te, da se ne druži z menoj, ker je opasno po život haaaa

Sedaj postajaš Light Warrior haaa

Andrej!

Zame, ki sem bolj zabite sorte, moraš dati še prevod.
Včeraj sva ugotovila, da imam doma Kristusa (33), pa 69 - popolno ujemanje, pa Light Warrior, pa strela me tolče med oči, tako da me meče po tleh, v prsih imam kepo, v glavi pritisk na full..., a pride še kakšen duh, al pa pošast? Upam, da ne bom v gozdu med volkovi...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 11:55 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

quote:
Baraaa haaaa - Ne se smejat, ker meni ni več smešno. Tolk me boli glava, pa še bolj me tišči…

Smejem se, ker nisi dovolj resno jemala mojih besed in sedaj dobivaš potrdila, da boš besede vzela 100% resno haaa. No je že bolje.

quote:
Sicer, sedaj ko sem odmeditirala, je malenkost bolje, ampak vseeno ni OK.

Te bomo še dodatno naučili

quote:
Očitno je tako moralo biti. Vsi so mislili, da ne bo šlo, pa kako je to težko, je pa zelo preprosto.

Seveda to normalno. Toplota teče iz telesa z višjo temperaturo na tistega z nižjo. Če daš vmes izolator, ga lahko prebije. Višji kot je temperaturni potencial, hujši je preboj...

quote:
Sej bom počivala, sploh danes in jutri. Mislim, da bova noč preživela kar kje zunaj, sredi gozda. Prav rabim it v gozd, že zato, da sprostim to odvečno W, ker mi doma to ne uspeva najbolje, saj mi tolče na vseh koncih…

Če ne boš dobesedno dojela besed se izogibaj suhih rastišč, da ne bo gozdni požar.

quote:
da moram jaz v NY in ne on sem, ker on tu nima kaj početi, sicer imava pa oba v NY veliko za početi.

Kdo bi vedel kaj ima tukaj za početi. Pustite se presenetiti, življenje je poilno presenečenj.

quote:
Problem je tudi, da če imaš dežurstva in vse kar sodi pri bolnišnici zraven, potem tudi ne moreš kar iti, tako da bom predvsem jaz tista, ki bom stalno v zraku…

Še dobro, d aje na svetu samo ena bolnišnica.

quote:
Res sem pečena s projekti in še čim drugim, no pohana in pečena, se bom potrudila…

Prihajajo vedno novi...

quote:
Drugič raje svoje ljubezenske uroke testiraj na kom drugem, ker ti uroki zelo bolijo in je res potem težko usmerjat W. Venezuela ja, morda pa…

Če želiš iti na goro se moraš potrudi in prepotiti. Angeli pa lahko poletijo. Izbiraj,,,

quote:

Kam se boš odsstranila?
W je povsod in ima tvojo "matično številko" in ne uideš ji nikjer. Pečena si, opozoril sem te haaa...

quote:
Saj to vse ona ve, ampak vsaj s foruma, ker iz mene bruha vrelec ne vem česa očitno ljubezni, ki pa ga večina ne razume in sem postala pravi pacient, ki rabi pomoč…

Ni tako, samo razumeti moraš. Tudi dojenček enkrat shodi in v začetku se malo pobuta. Tudi rojevanje ni lahko. Matere trpijo, toda Ljubezen do otroka je večja kot bolečina. Če bi matere rekle ne bom zanosila, ker boli, potem nas ne bi več bilo. Razumeš štos? Nekdo se mora vsaj malo "žrtvovati", da obstane družba.

quote:
Zato bom čez vikend raje v živo z Mattom, pa čim dlje od vsega sveta, da se tole znormalizira, ker obema seka na vseh koncih in krajih…

Na sekanje se kar navadita.

code:
Ženska je žal le inkubator, potem pa vse ostalo sledi.

Žal

code:
Ta tradicionalna družba tu v Sloveniji je pa sploh, vsaj zame, ena velika katastrofa.

Zato je potrebno delati na tem, da se uredi.

code:
Morda imam takšen pogled zato, ker sem bila večinoma v tujini. Ugotovila sem namreč, da nikjer nisem srečala takšne foušije oz. zavisti in takšne žlehtnobe, kot vlada v Sloveniji.

Zato rabijo Ljubezen, ker so v temi.

quote:
Problem je le-to, da sedaj nisem sama in imam poleg še enega, ki ga očitno rola še bolj kot mene.

Kar vadita, vaja dela mojstra.

quote:
Po drugi strani pa komaj čakam, da pridem v četrtek domov (NY), kjer se bo vse odvilo in potem bo vse drugače, za vse nas…

Heeee

quote:
P.S.: Pa še dogodek: veš kaj se mi je zgodilo zjutraj. Ko sem sesala stanovanje oz. pospravljala, me je med obrvi zadel nenavaden energijski sunek in sicer tak, da sem padla po tleh.

Energijski ruk skozi epifizo, nič čudnega.

quote:
ugotovila, da je čudno, pa da mi nič ne fali. Po tem sem se spet hotela lotiti pospravljala, pa me je pred Mattom še enkrat zabrisalo ob tla, oz. zabilo med obrvi, pol sem pa dojela.

A misliš, da kdo drug tega še ni doživel haaaaa

quote:
Sicer sva potem zopet preverjala simptome in sva se na full režala in preverjala moje eksplozivne občutke v glavi… Andrej, a je to normalno?

Normalno za take kot si ti... Če bi koga drugega, bi že zbirali prispevke za vence.

Andrej
Prispevek Sob Avg 06, 2005 11:56 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Sedaj bo pa res panika med beekeeperji

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 12:24 pm 
bara

Joj, Andrej!

Sem šla do Matta v koruzo in je izjavil, da bo kar tam in da naj se mu pridružim, ker je v koruzi prav fino… Sosedo je na stopnišču tut kar posekalo, ker mam full W. Morda je bolje, da sem kar doma, skupaj s svojo W in notranjim nemirom, knedli v prsih, pritiskom v glavi. Nisem za med ljudi…, vsaj v tem trenutku še ne…Najhuje je, da ima sedaj še Matt podobne težave in da naju očitno oba seka. Reku mi je še, da ga bom ubila, ker ne zdrži, ker tako kleše…iskri… Pa pravi, da imam ubijalske oči…
Vmes sem šla še po cigarete v trgovino in seveda srečala tistega, zaradi katerega me duši. Kakšna reakcija - to bi moral videt. Me je čist zvilo. Sem potem delala kroge okrog bloka, tebi prišla dokončat tole zadevo…
Tko, da bom šla očitno tut jest v koruzo na luft oz. bosta tam dve ptičji strašili, moj pes me sploh ne mara oziroma imam občutek, da se en drugega bojiva. No, grem zdej na piknik v koruzo. Sicer je koruza malo boga, te pa vsaj nihče ne vidi… Moram reči, da je kar dober občutek tam v koruzi… Bom meditirala…
A ja, še to, a to drži? Če se prav spomnim, naj bi se moč za spreminjanje življenja skrivala v osmih čarobnih besedah in sicer: Vse premorem v njem, ki mi daje moč. Te besede naj bi pomagale premagati vsakršne težave. Mislim, da nikoli sploh ne smeš pomisliti, da ni stvari, ki bi mi pomagala zlesti iz tega. Samozavest in zaupanje vase, naj bi bila stranski učinek teh besed. Tega pa v tem trenutku res nimam…, ker me je čisto odneslo.
Andrej, veš kakšen knedel imam sedaj, čez celo sprednjo stran, komaj še diham. Stalno se trudim, da globoko diham in se poskušam čistit…, pa dopovedujem si stvari… Sej ne vem, a nej grem spat, se dam prebutat, se napijem, al meditiram, skratka…, mislim, da je najbolje, da prideš…

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 3:12 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Vidim, da si na zelo dobri poti. Ja bom prišel, da se zmenimo za posel, no problem
Vse je super, tako kot mora biti.

Čimprej s čebelicami naprej:)

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 5:04 pm 
bara

Andrej!

Sem pomirjena. Mi je Matt razložil recept, ki sem ga sicer dobro poznala, ampak ga nisem uporabila. Ko se ukvarjamo s težavnim položajem, se moramo pomiriti in se upirati vsem oblikam panike. Skratka, to je tisto, ko se znajdeš v težavnem oz. neprijetnem položaju, se nikdar, res nikdar ne smeš predati paniki. Vendar to ponavadi ni ravno lahko, je daleč od tega. V trenutkih krize se namreč vsi nagibamo k čustvenem odzivanju, medtem ko proces miselnega ohlajanja zahteva strogo disciplino, ki je ni lahko doseči, če je um vznemirjen, prestrašen, zagrenjen, jezen ali kakorkoli čustveno razrvan. To sem stalno uporabljala tudi na obdukcijah ljudi, s katerimi sem se pred smrtjo spoprijateljila… Ko mi je Matt omenil, zakaj ne naredim tega, je bilo vse OK. Sam sicer še vedno meditira in razložil mi je tudi, da sem sama to želela, ter da je vedel že prej. Pravi, da naj se skuliram, ker je vse OK. Prej sem mislila, da me bo skurilo od toplote…, sedaj me sicer zebe, ampak je bolje, važno pa je, da sem mirna. So pa začele slike padati po tleh (2 padli), pa ena ploščica v kopalnici, kar je OK, ker bom zamenjala ploščice, sliki pa se nista razbili. Pa še nekaj je, neki bobni… Pa očitno vas več obdeluje mene, ker čutim…, tudi knedel se je zmanjšal, upam pa lahko samo, da me ta tip ne pokliče, ker potem bo zopet ogromen. Nanj me je opozoril tudi Matt, da je to prevara oz. preizkušnja, kot ti praviš. Potem je naredil še analizo, ampak ni imelo tistega pravega efekta. Problem je, ker je neka huda kemija…, tega pa res ne štekam, ker me popolnoma pobebi… Pomoje sem že čez najhujše. Matt pravi, da če danes to skontroliramo, bo jutri bolje. A ima prav? W imam pa tako, za gore premikat, pa kakšnega bi dobro nabutala, bi se kar fino sprostila. Kaj pomeni Maitreja? Zakaj bi bila jaz mojster modrosti? A ti to štekaš? Jest nič več oz. vedno manj…

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 6:20 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Ja prišla si do točke, ko ti ne morem in ne smem več govoriti preko takih medijev. To je TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP SECRET....

To lahko vedo samo redki. Se slišimo...
Ker si to kar je napisal, so te vedno napadali....

l.p. Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 6:38 pm 
bara

Andrej!

Te ne kličem, ker te ne morem..., telefon štrajka, zato se slišiva kasneje. Midva greva sedaj s šatorom v šumo, da mi pokaže določene zadeve. Je pa to, kar si rekel, da se ne bo ustrašil...
Upam, da ne bom plesala z volkovi ali čim podobnim. Me je pa itak strah ponoči, tako da bo še zanimivo... Upam, da ni zombijev... Zdej se delam že norca, ker sem nakulirana, tut knedel je izginil... Sem kar carica, ker je zjutraj vse skupaj že skoraj delovalo za v Polje...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 7:18 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Strah je številne peljal v Polje, odrola se ti in poči..

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 06, 2005 8:04 pm 
divji čebelar

Pridružen/-a: Ned Apr 2004 7:40

Kje pa je moj prijatelj Žiga?
Njega pogrešam!

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 7:57 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Vsi bežijo pred menoj in Baro.. Merlina in Merlinovko se vsi bojijo...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 8:15 pm 
divji čebelar

Pridružen/-a: Ned Apr 2004 7:40

quote:
Originally posted by Andrej-Admin
Divji

Vsi bežijo pred menoj in Baro.. Merlina in Merlinovko se vsi bojijo...

Andrej

To vidim po gneči na tem forumu.
Lep pozdrav!
 Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 8:24 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Če misliš, da se mora vse odvijati na portalu, potem narobe misliš. OK.
Ne bodi tragikomičen. Poleg tega isti ljudje delamo še na različnih projektih.
Včeraj smo imeli preko 2000 obiskov, tako lih mimogrede.

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 8:43 pm 
bara

Andrej!

Tolk sem zmatrana, da nisem mogla sploh nič napisat. Veš kaj sem ti prej povedala po telefonu. Zdej sem prala, ker sva prišla iz gozda tako umazana, kot še nikoli nisem bila. Popolnoma blatna. Veš kakšen je avto? Verjetno se ga sploh ne bo dalo spucat. Celo noč in še čez dan sva bila kar na dežju, pa po blatu... Pa veš kakšne podpludbe imam, kot da bi me zbil avto od vseh tistih dreves... Matt je še vedno koma, ga sploh ne morem zbudit, diha pa normalno. Upam, da sem lahko mirna, pa da mu nisem kaj hudega naredila... Tile trije dnevi so bili res naporni, sploh včeraj. Sedaj sem popolnoma pomirjena in ni me prav nič strah. Tam v gozdu mi je postalo vse jasno. Prav vse ti verjamem, ker če ne bi doživela, res ne bi mogla verjet. W imam pa še vedno na full. Sem videla unga, ki mi dela knedle v prsih. Prav nič me ni dušilo, sem imela pa danes feeling, da se me boji. Veš kako ga je streslo, ko sem se ga dotaknila... Sem se raje kar obrnila in šla, ..., potem ko me je klical, sem mu pa same čudne stvari natvezila ... Očitno bom še kar nekaj časa samo s tabo in Mattom, da se naučim obvladovati W. Če počnem kaj iz ljubezni je vse OK, v kolikor imam samo malo čuden pomislek, poseka tiste zraven mene... Haaaaaaaaaa.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 10:01 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Sedaj razumeš zakaj so se te mačonski čebeloni bali?
X Files čarovnic se vsi bojijo.. In veš zakaj? Ker imajo pomanjkanje Ljubezni. V Transilvaniji so pokazali križ, pa so vampirji zginili, namesto križa si to Ti...

Andrej

p.s.
Imam nos za najboljše ljudi.
Prepričala si se lahko, da imam okoli sebe res prave X-Files ljudi. Ne boj se, imaš dobro Marsovsko zaščito haaaa

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 10:11 pm 
bara

quote:
Sedaj razumeš zakaj so se te mačonski čebeloni bali?
X Files čarovnic se vsi bojijo.. In veš zakaj? Ker imajo pomanjkanje Ljubezni. V Transilvaniji so pokazali križ, pa so vampirji zginili, namesto križa si to Ti...

Veš kaj sva se po vseh tistih dogodkih pogovarjala…
Da, kdor bi rad raziskoval kakšno tako področje (zgolj zvedel znane stvari ali pa tudi kaj novega dodal), mora nenavadno dobro poznati svoj um; dobro mora vedeti, kako trdna je njegova odločitev in zakaj je smiselna. Mnogi, tudi najboljši prijatelji, te imajo lahko za popolnoma norega in te želijo odvrniti od "predrznosti". In na tej stopnji je zato edini sprejemljiv pameten odgovor o različnosti pogledov, stališč in izhodišč. Med seboj si lahko pomagamo s pametnimi medsebojnimi popuščanji. Ne boš verjel, da mu je že profesor na Princetonu prijateljsko svetoval, naj pusti parapsihologijo pri miru, prosil ga je celo, da nič ne objavlja… Ti vse povem po telefonu…
Vem pa, da nikoli ne bi odkrila, kako velikih stvari sem zmožna, dokler nisem poskusila, kriv si pa ti, ker sem ti kar slepo verjela. Ne boš verjel, da imam neverjetno moč ustvarjalne tehnike predstavljanja, lahko vizualiziram, energično delujem, ter očitno tudi uresničujem. Tudi cilj vidim povsem jasno in sicer kot izvršeno dejstvo. Malo moram še zvadit, da bom zmožna sproščenega prizadevanja. Pa stalno moram biti pozitivno naravnana in delati z ljubeznijo. Vse gre…
Edino kar ne znam je to, da dobim Matta iz kome… Pa pri meditaciji sem začela padat v hud trans…

Light Warrior?

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 10:44 pm 
bara

Letos mam pa res hud dopust.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 10:45 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

quote:
Veš kaj sva se po vseh tistih dogodkih pogovarjala…
Da, kdor bi rad raziskoval kakšno tako področje (zgolj zvedel znane stvari ali pa tudi kaj novega dodal), mora nenavadno dobro poznati svoj um; dobro mora vedeti, kako trdna je njegova odločitev in zakaj je smiselna.

Um je premalo. Um je zmotljiv in je lahko pod vplivom astrala, eteričnih sil, tudi magnetizmov... lahko padeš v iluzijo, paralelne holograme, paralelne slike...

quote:
Mnogi, tudi najboljši prijatelji, te imajo lahko za popolnoma norega in te želijo odvrniti od "predrznosti".

Tudi Teslo so imeli. On je o tem vedel ogromno, samo škoda, da je živel veliko pred časom. On bi v sedanjem času povlekel fiziko in druga področja za 100 let naprej.

quote:
Ne boš verjel, da mu je že profesor na Princetonu prijateljsko svetoval, naj pusti parapsihologijo pri miru, prosil ga je celo, da nič ne objavlja… Ti vse povem po telefonu…

Ja tega se tisti, ki se zavedajo v kaj se spuščajo zelo bojijo. To je recimo kot bi se z golimi rokami igral v ognju jedrske bombe ali še huje.

quote:
Vem pa, da nikoli ne bi odkrila, kako velikih stvari sem zmožna, dokler nisem poskusila, kriv si pa ti, ker sem ti kar slepo verjela. Ne boš verjel, da imam neverjetno moč ustvarjalne tehnike predstavljanja, lahko vizualiziram, energično delujem, ter očitno tudi uresničujem.

To vem od prvega dne, zato sem nekomu močno svetoval, da gre s teboj na kavo, toda strah ga je lastne sence. Če bi ti dovolili aprila delovati, bi imeli čebelarji velikanske koristi, tako pa se lahko tej osebi zahvalijo, da imajo in bodo imeli težave. Folk že ve komu, ne bomo z imeni, a ne?
Ti imaš neverjetno sposobnost delati dobro in ljudem pomagati, toda "slepci" ne vidijo.

quote:
Malo moram še zvadit, da bom zmožna sproščenega prizadevanja. Pa stalno moram biti pozitivno naravnana in delati z ljubeznijo. Vse gre…

Naučili te bomo. Jediji te bodo pripravili haaaaa Oglej si film Vojna Zvezd. Ta film je izredno dobra prispodoba delovanja sistemov, kako z Ljubeznijo premagaš Zlo. Zlo je hitro, adrenalinsko toda Švoh, Ljubezen deluje malo počasneje, toda močneje. Ljubezen je neuničljiva.

quote:
Edino kar ne znam je to, da dobim Matta iz kome… Pa pri meditaciji sem začela padat v hud trans…

Ne meditiraj sedaj, ker tega še ne dovolj obvladaš, ker lahko odletiš in te bom težko pripeljal nazaj.... Odleteti pomeni.. da te ni več med nami...
Lahko uporabljaš samo sprostilne tehnike.

Andrej

p.s. Kdo je kriv? Ne tako pot smo si izbrali...
Prispevek Ned Avg 07, 2005 10:58 pm 
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:

Stran 4 od 9

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu