POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2004

Papeževi maili
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
  Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
divji čebelar

Pridružen/-a: Ned Apr 2004 7:40

[quote="Janko. Ljudje imamo vedno probleme s pripadnostjo neki organizacije, politični, gospodarski ali kakršnikoli že. Tudi, če ni napisano v kake ustanovnem aktu, ji ne želimo škodit. Zanimivo področje za socialne psihologe.
LP[/quote]

Pozdravljeni dr. Božič!

In koga naj bi socialni psihologi, po vašem mnenju, strokovno obdelali ?? Modro vodstvo ali naivno članstvo ??? Verjetno pa kar nas odpadnike, ki nam tudi dopustovanje v kakem zavodu morebiti ne bi škodovalo. Ste to mislili ????

Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Jul 27, 2005 10:16 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andrej-Admin
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Feb 2004 20:27
Kraj: Goriška

Janko

Ti poveš malček na pol in folk ne ve s čim se ukvarjaš in te navezave s psihologijo. Malo jim povej, da ne bodo razumeli napak. No mi vemo, toda oni ne.

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Jul 27, 2005 10:47 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tonepoljak

Pridružen/-a: Sob Jun 2005 16:46
Kraj: Gorenc

quote:
In koga naj bi socialni psihologi, po vašem mnenju, strokovno obdelali ?? Modro vodstvo ali naivno članstvo ??? Verjetno pa kar nas odpadnike, ki nam tudi dopustovanje v kakem zavodu morebiti ne bi škodovalo. Ste to mislili ????

Ja divji nam bodo plačali zaslužen dopust, da bodo lahko naprej strokovno in predvsem učinkovito delali/škodili čebelarjem in čebelam.
Prispevek Sre Jul 27, 2005 12:42 pm 
Janko
Site Admin

Pridružen/-a: Ned Jun 2004 17:16
Kraj: Ljubljana

Tri punce so sigurno veselo na delo. Marsikaj že imamo pa je ptrebno še malo urediti, Fanta bosta tudi dala kaj od sebe. Enega trenutno dajejo kmečka opravila, a bo mislim kmalu v akciji. Meni zdajle leži za vratom še en projekt za ZOO. V ZOOju so celo čebele. Družbo ji delajo moje table. Vsebina je pa tule:
http://www.bf.uni-lj.si/jbozic/zivvrt/index.htm

LP

Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Jul 27, 2005 1:57 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
divji čebelar

[quote="tonepoljak"]

quote:

Ja divji nam bodo plačali zaslužen dopust, da bodo lahko naprej strokovno in predvsem učinkovito delali/škodili čebelarjem in čebelam.

Pozdravljen!
Upam, da naju bodo stpali v isto sobo, da nama ne bo dolgčas, in oni bodo tako imeli nad nama popolno kontrolo. Prinesi s sabo "človek ne jezi se" !! Twisted Evil Twisted Evil
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Jul 27, 2005 10:26 pm 
Janko
Site Admin

Pridružen/-a: Ned Jun 2004 17:16
Kraj: Ljubljana

Divji, saj se menda razumemo. Nekaterim je zelo všeč, da se lahko postavljajo v kakih uniformah in se počutijo pomemben predstavnik neke združbe. Ljudje smo družabna bitja. Nekateri smo že zadovljni z izmenjavo mnenj na kakem takem forumu, drugi pa potrebujejo tesnejše povezave. Najhujše so tiste z zaobljubami neki organizaciji. Včasih so nas začeli trpati v te tokove s pionirskimi zaobljubami. Očitno take povezave nekako zmanjšujejo napetosti v družbi, ker jih na nek način zatolčejo v dno kjer tlijo ali celo ogasnejo. Nakatere žerjavice pa kdaj pa kdaj le vzplamtijo v manjši ali večji ogenj, ki prevetri družbo. Včasih se iz tega rodijo dobre stvari, drugič pa nasilje. K sreči se lahko človek s vojo ustvarjalnostjo zelo individualno izpostavi v družbi. To je vsekakor zanimivo izhodišče za deloavnje celotne družbe. Žal velik delež ljudi tega ni zmožen. Marsikdo se zato zateče k drogam. Nekaterim je sicer že dovolj malo kefeina iz kave, drugi rabijo še nikotin, veliko jih potiska tegobe z ethanolom, žal pa čedalje več tudi z močnejšimi drogami, ki puščajo hujše posledice na posamezniku, tudi po uspešnem odvajanju.
Čebelarji imamo lepo priložnost spoznavati delovanje kompleksne družbe na primeru čebelic. Moje predpostavka je, da ta razmeroma natrpana družba s prebivalci (panj) uspe uspevati v tako tesni povezavi predvsem naračun močnih drog matice (feromoni).

LP

Odgovori s citatom  
Prispevek Čet Jul 28, 2005 7:25 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andrej-Admin
Site Admin

Janko

Evo in Baro močno matico zezajo, torej delajo proti sebi haaaaaaaaaaaaa

Sedaj vidiš kdo je kriv? Vsi čebelarji, ki težijo ženskam.

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Čet Jul 28, 2005 7:56 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marjeta

Pridružen/-a: Pet Apr 2005 22:06
Kraj: Domžale

Jest sicer nič več ne štekam. Glede nato, da nas bodo več nas strpali, bo bolje, če igramo monopoli.

Od kdaj je pa Bara Matica?
Živ človek mora na veliko skakati okoli, kajti kot jaz vidim stvari, je življenje pravo nasprotje smrti: če torej mirujemo, ne živimo. Hrupni moramo biti ali pa vsaj misliti hrupne, barvite, živahne misli.

Odgovori s citatom  
Prispevek Čet Jul 28, 2005 12:29 pm 
bara

Pridružen/-a: Ned Apr 2005 19:01

Divji!

V torek pridem v Radgono.
Se bova zmenila kaj bova vzela s seboj na dopust v tisto ustanovo, kamor naju bodo strpali. Upam, da greva v Ormož k Jakatu. Te pokličem.

Andrej!

Rabim inštrukcije iz unga tvojga MOODLE. Aktiviraj Marsa. Prej sem doživela skoraj živčni zlom, ker sem tekste basala na e-ČIS in mi seveda ni uspelo. Vse mi je obrnilo na glavo. To je tko, če si zabit, pol maš pa slabe živce. No, sicer sem en tekst poslala Jankotu, da ga izobesi, samo bom morala sama. Ej, 5 ur sem se zajebavala.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Čet Jul 28, 2005 11:18 pm 
Boris1

Pridružen/-a: Tor Jun 2005 11:46
Kraj: Gode?i?

quote:
Andrej!

Rabim inštrukcije iz unga tvojga MOODLE. Aktiviraj Marsa. Prej sem doživela skoraj živčni zlom, ker sem tekste basala na e-ČIS in mi seveda ni uspelo. Vse mi je obrnilo na glavo. To je tko, če si zabit, pol maš pa slabe živce. No, sicer sem en tekst poslala Jankotu, da ga izobesi, samo bom morala sama. Ej, 5 ur sem se zajebavala.

Andrej!

Veš kako je to zgledalo? Tipkovnica je letela čez okno. Še dobro, da jih ima na zalogi. Monitor je bil vse, pa tut jest sem bil vse, sam človk ne. Računalnik je bil miljonkrat nabrcan. Zakoni in pravilniki so leteli po bajti. Skratka totalen odklop. A si jo že kdaj videl ali pa slišal, kako popizdi? No v tistem elementu se je to dogajalo. Ampak je bila full ustrajna, pizdi pa še zmeri..., pa dela eno študijo za neko multinacionalko..., kar pa ni v mojem dometu... Namreč jezna je bila, ker je zgubila toliko časa.

Aja, a si OK? Mi je povedala, kaj se ti je zgodilo včeraj...
Prispevek Čet Jul 28, 2005 11:40 pm 
mihi

Pridružen/-a: Pon Jul 2005 12:23
Kraj: Pekre

quote:
Veš kako je to zgledalo? Tipkovnica je letela čez okno. Še dobro, da jih ima na zalogi. Monitor je bil vse, pa tut jest sem bil vse, sam človk ne. Računalnik je bil miljonkrat nabrcan. Zakoni in pravilniki so leteli po bajti. Skratka totalen odklop. A si jo že kdaj videl ali pa slišal, kako popizdi? No v tistem elementu se je to dogajalo. Ampak je bila full ustrajna, pizdi pa še zmeri..., pa dela eno študijo za neko multinacionalko..., kar pa ni v mojem dometu... Namreč jezna je bila, ker je zgubila toliko časa.

To je popolnoma normalna reakcija. Midva z Baro sva nedavno nazaj delala skupaj neko študijo in je bilo potrebno v krogce pisat številke. V vse krogce se jih je dalo napisati le v enega pa nikakor ni šlo. Jaz sem znorel že po dveh urah. Bara se je en teden zafrkavala s tistim krogcem in številko. Imela je res ogromno potrpljenja, sicer je bila jezna, ampak po tednu dni je pa znorela, sprintala in s črnim kulijem napisala številko. Sicer potem tega nisva pošiljala po elektronski pošti, ampak sva fizično kar nesla, da pa o raznih premikanjih tekstov v kakšnih svetovnih obrazcih raje ne govorim. Bara ima veliko potrpljenja za takšne stvari, že zato, ker jo moti, če ni vse OK. Boris, ti pa prav nič ne zavidam, da si bil zraven, ko je norela. Če pa izgubi kaj dragocenega časa, potem pa res nori. Pa še smejati se ji ne smeš, je zelo zabavna, ko znori (komentarji), ker si potem ti kriv, če se smejiš, da se ji še bolj utrga, ker jo potem še ti zajebavaš.
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Jul 29, 2005 12:50 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara
Vročina je. Ja je malo bolj zahtevnejši. Frend hodi na management in recimo v Moodlu imajo celo izpite. Mars je sedaj 14 dni na morju.
Jaz se pa zezam s pripravo marketinškega načrta, sistema vodenja ekip, ki se razlikuje od klasike, kajti govorimo o klasičnih in virtualnih sistemih dela.

Meni se pa dogaja, da bejbe norijo in mislijo, da sem njihova last haaa...
Švrc.. meniš se za projekt, one pa... jst pa švrc... adijo mare

l.p. Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Jul 29, 2005 8:41 am 
bara

quote:
Bara
Vročina je. Ja je malo bolj zahtevnejši. Frend hodi na management in recimo v Moodlu imajo celo izpite. Mars je sedaj 14 dni na morju.
Jaz se pa zezam s pripravo marketinškega načrta, sistema vodenja ekip, ki se razlikuje od klasike, kajti govorimo o klasičnih in virtualnih sistemih dela.

Andrej!

Ja full je vroče, sam mene to kej dost ne prizadane, ker itak od 6.00 zjutraj, pa do dokler ne padem dol oziroma ne morem več, sedim za računalnikom in štancam, no pa še mal moram mislit... Ravnokar sem eno stvar spravila do nekakšne 1. verzije, jutri jo bom do druge, v nedeljo bo pa fertik... Veš ti roki. Zdej grem še mal štancat za Jankota, moram mal temo menjat, ker sem kar dobro munjena...
Vsi so večinoma na morju, danes šel še Jaka, tako da sem čisto sama s psom in dvema mačkama...
Kumi čakam, da zapustim to državo, v torek grem še v Gornjo radgono, pol pa sam še na avion...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Jul 29, 2005 9:53 pm 
carniolan

Pridružen/-a: Pon Apr 2004 9:21
Kraj: Trenutno - FR

quote:
Originally posted by Andrej-Admin
Bara

l.p. Andrej

Frend hodi na management - bejbe norijo in mislijo, da sem njihova last
Mars je sedaj 14 dni na morju. - Kaj pa Venera, - mogoce njen gricek
Kot kartezijancu mi nekaj ni jasno ?
Prispevek Pet Jul 29, 2005 10:33 pm 
divji čebelar

Bara

V torek se torej vidiva.Lepo. Te pričakujem.
Pozdrav!

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Jul 29, 2005 10:53 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Carnolian haaa..
Poletna vročina vpliva na ljudi....

Ko pride dež je vse normal:)

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Jul 30, 2005 8:50 am 
marjeta

Pridružen/-a: Pet Apr 2005 22:06

quote:
Carnolian haaa..
Poletna vročina vpliva na ljudi....

Ko pride dež je vse normal:)

Andrej!

A misliš, da je res kriva vročina? Če pokličeš Baro po telefonu čist znori oz. postane živčna, ker ji kradeš čas, oz. se ne more sploh pogovarjat, ker je mentalno popolnoma drugje, ker dela, ker se mudi... Ko to danes dodela, pa gre na Rave party, ker rabi trans, da bo jutri lahko delala dalje. Hm, a je to vročina?
Upam, da bo kmalu dež...
Živ človek mora na veliko skakati okoli, kajti kot jaz vidim stvari, je življenje pravo nasprotje smrti: če torej mirujemo, ne živimo. Hrupni moramo biti ali pa vsaj misliti hrupne, barvite, živahne misli.
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Jul 30, 2005 12:38 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Marjeta

Ne bi vedel, bomo vprašali bogove.

l.p. Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Jul 30, 2005 12:58 pm 
bara

Marjeta!

Saj je dež. Na partiju bilo cool, zdej pa delam..., glih vstala, ker sem prišla dopoldne vsa skurjena domov... Sam še dons, pa ponoč, pol sem pa fertik... Kumi čakam...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Jul 31, 2005 4:20 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Ne sanjaj, da si fertik, tapravo se šele začenja in sprijazni se s tem:)

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Jul 31, 2005 8:33 pm 
bara

Andrej!

Tolk mi je vroče, pa tolk štancam, pa berem zakonodajo, da se mi bo glih kar zmešalo. Sploh ne morem več, ampak moram zdržati do jutra, ker moram tole nekako zaključiti do jutri. Sicer je pa bolj brezupno..., vsaj tako se mi zdi..., verjetno mi bo zjutraj vse zvenelo OK, kot ponavadi..., preden oddajam, ker itak ni več časa.

Med drugim sem nekam založila GSM - doma v stanovanju, pa ga ne najdem, ker je na silent. Skratka čist sem skonfuzlana, zmedena...

Vem, da ni konec, ampak tole dan in noč, pa brez spanja pa še full vroče je kriza, drugače pa ni nobenga problema. Valda je veliko dela. Ko tole končam pišem nekaj časa le za Janka..., da v enem kosu naredim vse za e-ČIS..., pa USA, pa strokovni članki, pol pa ostala akcija...

Unga mojga tamauga je pukl zvil, tko da še ta skos pizdi kle okrog...

Divji!

Upam, da bomo v torek v Radgoni v kakšni fini senci, ker bom drugače čist boga...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Jul 31, 2005 9:44 pm 
Boris1

Pridružen/-a: Tor Jun 2005 11:46
Kraj: Gode?i?

Tamala!

Pa v zvezi s statusom in novim sistemom moraš pripraviti oz. zbrati gradivo za IO CČI, ker se boste morali septembra sestati. Skupaj z vabilom gre seveda tudi gradivo, da boste ready.

Je pa res peklensko vroče, pa prav nič ti ne zavidam tisto tvoje štancanje do jutra. A maš spet kakšne hude mentalne prebliske, pa verjetno si spet zelo hudo zastavla? Predvsem je pa verjetno dolgo. Don't worry, vse bo cool. Sej je zmeri.

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Jul 31, 2005 9:57 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Boris1

Mah jst ne bom nikogar več učil in preganjal in priganjal, ker je res vroče, toda tamala ne ve, da bo kmalu še bolj vroče kamor želi poleteti, ne vem mogoče bo 12. avgusta kdo bi vedel... Pred 2017 leti na ta dan je bilo tudi vroče sem prebral v neki stari kroniki haaaa

Andrej

p.s.
kaj bi pisal, ko nihče nič noče verjet haaa

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 01, 2005 8:28 am 
bara

Sem oddala. Kolk mi je pa odleglo. Zdej grem pa spat, če bom v tej vročini seveda sploh lahko.

Andrej!

A še bolj bo vroče? V NY so klime, tko da ni nobenega problema, ker bom skos na okrog 20 stopinj v laboratoriju. Jest ti vse verjamem.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 01, 2005 12:06 pm 
tonepoljak

Pridružen/-a: Sob Jun 2005 16:46
Kraj: Gorenc

Baby!

quote:

"Pa v zvezi s statusom in novim sistemom moraš pripraviti oz. zbrati gradivo za IO CČI, ker se boste morali septembra sestati. Skupaj z vabilom gre seveda tudi gradivo, da boste ready."
- pa ne pozabi. Da ne boš slučajno v NY kar ostala, kot se ti ponavadi zgodi, da ko kam greš, se še dolgo ne vrneš. Spomni se Londona, si šla samo za vikend, prišla pa si čez 8 mesecev, ker ti je bilo tam tako fajn, pa tolk je bilo za delat. Iz Pariza, ko si šla tudi samo za en teden, pa si prišla čez pol leta. Saj te zastopim, da ti SLO ne odgovarja, ampak že zaradi nas moraš nazaj, da ne boš slučajno s kakšnim Mattom, al pa kakšnim od unih gor zabluzila, pa spet reševala svet oz. ljudi.
Prispevek Pon Avg 01, 2005 12:13 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Tone

Mogoče bodo že nad Atlantikom obrnili letalo, ali mal kasneje...

Andrej

p.s.
Zate imam še nove izzive. Socialni management, toksini... ej vroče bo

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 01, 2005 12:28 pm 
bara

Andrej!

quote:
Zate imam še nove izzive. Socialni management, toksini... ej vroče bo

Toksini? Zanimivo. A to z Gorazdom? Jest bom aditive v hrani in krmi pa nutrition ... - tuki sem močna, pa kot biotehnolog usposobljena še za marsikaj...
Sociala? Tu bo pa vojna. Sociale bolje, da se ne lotim, ker potem sledi vedno boj za pravice..., kar pa pomeni, saj veš...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 02, 2005 7:37 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Žal sem se že lotil, si že zacumprana
Je v delu http://www.cleopatris.net/delam-dobro/ zato bodo kake zadeve, ki trenutno ne bodo delale:)
Lahko pa ti šibaš aditive...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 02, 2005 7:40 am 
bara

Andrej!

quote:
Žal sem se že lotil, si že zacumprana
Je v delu http://www.cleopatris.net/delam-dobro/ zato bodo kake zadeve, ki trenutno ne bodo delale:)
Lahko pa ti šibaš aditive...

Ja, aditivi so super stvar, sicer ne za jest, ampak za obdelat ... Ja bom...
Morda bom potem lahko jedla kaj več stvari, ker se teh groznih aditivov blazno izogibam..., saj veš so nekateri izmed njih teratogeni, mutageni, karcinogeni...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 02, 2005 7:44 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Torej mi smo za vroče, a ne?
Ua vroče teme haaa

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 02, 2005 7:49 am 
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:

Stran 2 od 9

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu