POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2004

Papeževi maili
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
  Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
bara

Pridružen/-a: Ned Apr 2005 19:01
Kraj: Domžale

quote:
Veliko firm rabi te storitve. Darja s Floride lahko gre takoj v action, ker ima že utečen sistem, no USA so velike...
Še kako matico jim nesemo tja haaa

Ja vse je potrebno aktivirati. V USA bom še jaz pomagala in moji prijatelji, ki so tam.

quote:
Mu bo pa Bara vsekakor pomagala, vsaj da se popravi sistem in v Sloveniji postavi stvari na svoje, pravo mesto. Boš videl, da bo v kratkem Barin prvi juriš, samo da malo energije sprosti, ker jo ima v tem trenutku mnogo preveč, kar je problem, ker ne more funkcionirat. Jutri bo zjutraj sigurno najprej odtekla vsaj 10 km, da bo lahko delala. Popoldne pa ene dva tenisa, pa bo.

Super, si mi napovedal športne aktivnosti. Ja, bodo kar nujne.
A juriš bi ti in to moj? Mislim, da bo šel tokrat nekdo drug namesto mene na juriš. Jaz bom pa popravljala. Bo bolje.

Janko je pa stroka, zato je na prvem mestu.

Andrej, a misliš, da bo danes mirna noč, ker sem res zelo, zelo utrujena in bom težko še eno noč brez spanja? Danes sem bila namreč cel dan čisto zblojena in besna. Jutri pa mam, da funkcioniram in delam, kot znam.

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 12:11 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andrej-Admin
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Feb 2004 20:27
Kraj: Goriška

Bara

quote:
Andrej, a misliš, da bo danes mirna noč, ker sem res zelo, zelo utrujena in bom težko še eno noč brez spanja? Danes sem bila namreč cel dan čisto zblojena in besna. Jutri pa mam, da funkcioniram in delam, kot znam.

Ne vem, učim se hologramov. Če mi spodleti, te bo prebudilo
Prispevek Sre Avg 10, 2005 12:16 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bara

quote:
Ne vem, učim se hologramov. Če mi spodleti, te bo prebudilo

Naj ti prosim ne spodleti. Sedaj greva pa spat. Nočko. V primeru težav, se slišiva...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 12:30 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

code:
Nobena tema ni tako trda, da je sveča ne bi mogla razsvetliti.

Hja nekateri so v taki temi, da jih še sonce ne prebudi, ni jim pomoči...

Andrej
Prispevek Sre Avg 10, 2005 8:55 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bara

Andrej!

quote:
code:
--------------------------------------------------------------------------------
Nobena tema ni tako trda, da je sveča ne bi mogla razsvetliti.
--------------------------------------------------------------------------------

Hja nekateri so v taki temi, da jih še sonce ne prebudi, ni jim pomoči...

Danes očitno ni moj dan, ker sem popolnoma prazna, ampak se trudim. Pišem za e-ČIS, pa razmišljam, kaj naj naredim.
Jutri bom odletela, pa ne vem, ali je sploh smiselno, da pridem nazaj. Počasi mi je vsega dovolj. Vsi hočejo nekaj od mene, pa vsi bi se nekaj pogovarjali, pa vsi bi radi, da jim kaj razložim. Pa kaj sem jest? Dobro veš, da ponavadi nisem kaj preveč med ljudmi in da mi gre na živce, če je preveč folka, pa tudi W mi poberejo mnogo, mnogo preveč… Nisem več za te štose. Počasi se bom morala spraviti zopet na Food Safety, pa se mi sploh ne da. Aja, danes ti pošljem še ponudbe za HACCP, kot sem ti obljubila… Ostal folk je tudi že pripravil gradivo za CČI, tako da bom morala še to uredit, ampak nek drug dan…
Cene se je res potrudil in spisal vse prijave ter ovadbe, sem jih že dobila. Vsaj nekaj, ker je potrebno res ornk popucat tole državo. Samo, da se spomnim, me vse mine. Ej, res imam zadosti. Veseli me vsaj to, da se bo v petek zgodilo in da bo dobra štala, saj si jo nekateri res zaslužijo. Morda jim bo pa postalo jasno, ko jih bodo dobro dobili po buči. Če jim pa še ne bo jasno, jih bo pa itak še ene parkrat usekalo.
Dala sem tudi tisto urgenco, tako da bo potrebno čez ene 14 dni začet dobro kapljat folku po glavi, pa počasi bo potrebno začeti uporabljati vse možne medije.
Veš kaj sem se spomnila, a se spomneš Bacha, pa njegove knjige Iluzije, kjer pravi oz. naredi test, s katerim ugotoviš, če je tvoje poslanstvo na Zemlji končano… Pravi, da če si živ, potem ni…
Sedaj bom še prosila vse prijatelje in znance, da začnejo kapljati in sicer kar z vseh strani, sploh pa najprej po čebelarstvu… Ne boš verjel, da me je že navsezgodaj posekalo, ko sem prišla do statusa čebelarja. Veš, pri tistem pisanju za e-ČIS, sem popolnoma znorela, ker se sploh ne da urediti vsaj 10 stvari zato, ker ni statusa. Pa ta zakonodaja, ki je sicer še v proceduri in ni sprejeta, je popolnoma falena in je za čebelarje to celo sranje. Če ne bodo kmalu na ministrstvu dali ljudi na preverjanje, bo to svetovna štala… Očitno je v vsakem sektorju izmed množice ljudi le ene par opravilno sposobnih.
Z mojo Majtrejo, al kr kol že je, ki je danes bolj med živimi, kot jaz, ki sem popolnoma sesuta, pa prehlajena, pa se pogovarjam o pravilih skupnega ustvarjanja, pa o vsem tistem, kar se in smo počeli v USA. Kaj je ustvarjalno vedenje skupine oz. tima. Saj veš, to je tisto, da se ustvarjalno vedenje skupine ne začne z idejami, temveč s problemi…, pa to producirava na Slo. Skupina si mora namreč vedno postaviti problem, v Slo je pa že itak en sam problem, pa to projicirava na čebelarstvo, kmetijstvo, zdravstvo… Bistvo je namreč to, da ustvarjalnega dela brez problema sploh ne more biti, in če obrneš vse skupaj na glavo, ugotoviš, da je dela veliko. Janko je to dobro zaznal in dela na pravi način in sicer na način, ki bo žel rezultate… Skratka malo analizirava in se pogovarjava ob kavi… Danes bo očitno bolj filozofski dan… Potem so pa še tehnike in metode tega skupnega ustvarjanja, saj veš brainstorming, brainwriting, metoda 635, SIL metoda, Delfi metoda, razprava 66, tehnika najbolj divje ideje, obrnjena nevihta možganov, solonevihta možganov, pisno burjenje možganov, računalniško podprto burjenje možganov, morfološka analiza, sinektika…. Ej, Andrej, pa kje mi to žvimo v SLO… No počasi imam več zagona, ko sprehodimo cucka, bom verjetno kar dobro produktivna… Sem rabila malo pogovorov v tej smeri… A si predstvaljaš, da se zgodi čudež in pristojni organi začno v SLO sodelovati in postanejo produktivni? A ne bi bilo to fino?

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 10:01 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Govorim ti kje je štos, toda tudi ti včasih ne slišiš, ali še vedno ne dojemaš kot tudi jaz, eh potrudimo se, a ne?

Bolje biti tukaj v Slo, ker po svetu bodo lahko streljali jeklene ptice kot italijani vrabce in golobe...

Če želiš premakniti voz in blata rabiš ustrezno moč, torej kritično količino energije, ki se lahko sprosti. Če čakamo se energija sprošča, nimaš pa kritične mase za premik, torej si večno na mestu...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 10:18 am 
boj?

Pridružen/-a: Pon Jul 2005 18:17
Kraj: Dom?ale

Bara!

O čem ti tole? A si spet malo depresivna? Kaj si spet počela? A zopet dobivaš kakšne čudne maile in telefonske klice?
Za e-ČIS se pa kar potrudi in piši, ter pošlji Andreju ponudbe, pa malo pojdi na zrak. Ti bo takoj bolje. Vse naredi takoj, ne odlagaj!
Potem te pridem iskat, te peljem na sladoled.

quote:
Danes očitno ni moj dan, ker sem popolnoma prazna, ampak se trudim. Pišem za e-ČIS, pa razmišljam, kaj naj naredim.
Jutri bom odletela, pa ne vem, ali je sploh smiselno, da pridem nazaj. Počasi mi je vsega dovolj. Vsi hočejo nekaj od mene, pa vsi bi se nekaj pogovarjali, pa vsi bi radi, da jim kaj razložim. Pa kaj sem jest? Dobro veš, da ponavadi nisem kaj preveč med ljudmi in da mi gre na živce, če je preveč folka, pa tudi W mi poberejo mnogo, mnogo preveč… Nisem več za te štose. Počasi se bom morala spraviti zopet na Food Safety, pa se mi sploh ne da. Aja, danes ti pošljem še ponudbe za HACCP, kot sem ti obljubila… Ostal folk je tudi že pripravil gradivo za CČI, tako da bom morala še to uredit, ampak nek drug dan…

Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 12:23 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
urospr

Pridružen/-a: Ned Jul 2005 17:45
Kraj: Maribor

Tamala!

quote:
Cene se je res potrudil in spisal vse prijave ter ovadbe, sem jih že dobila. Vsaj nekaj, ker je potrebno res ornk popucat tole državo. Samo, da se spomnim, me vse mine. Ej, res imam zadosti. Veseli me vsaj to, da se bo v petek zgodilo in da bo dobra štala, saj si jo nekateri res zaslužijo. Morda jim bo pa postalo jasno, ko jih bodo dobro dobili po buči. Če jim pa še ne bo jasno, jih bo pa itak še ene parkrat usekalo.
Dala sem tudi tisto urgenco, tako da bo potrebno čez ene 14 dni začet dobro kapljat folku po glavi, pa počasi bo potrebno začeti uporabljati vse možne medije.

No, končno, si spet ta prava Bara. Me veseli, da ti je zadosti. Gremo, akcija. Vsi smo na položajih. Nekateri celo na morju preučujejo zadeve. Drug teden bodo vsi nazaj, tako da sploh ni nobenega problema.

quote:
Sedaj bom še prosila vse prijatelje in znance, da začnejo kapljati in sicer kar z vseh strani, sploh pa najprej po čebelarstvu… Ne boš verjel, da me je že navsezgodaj posekalo, ko sem prišla do statusa čebelarja. Veš, pri tistem pisanju za e-ČIS, sem popolnoma znorela, ker se sploh ne da urediti vsaj 10 stvari zato, ker ni statusa. Pa ta zakonodaja, ki je sicer še v proceduri in ni sprejeta, je popolnoma falena in je za čebelarje to celo sranje. Če ne bodo kmalu na ministrstvu dali ljudi na preverjanje, bo to svetovna štala… Očitno je v vsakem sektorju izmed množice ljudi le ene par opravilno sposobnih.

To glede opravilne nesposobnosti v DU je splošno znano, in upam, da bo kmalu kakšna orto čistka.
Prijatelje in znance pa veš, da ne rabiš prosit, ker so stalno okrog tebe in vsi delujete na tak način, da ste stalno eno, namreč dober tim. Ali nisi opazila, da se vračamo na forum?

quote:
si predstvaljaš, da se zgodi čudež in pristojni organi začno v SLO sodelovati in postanejo produktivni? A ne bi bilo to fino?

Bil bi skrajni čas, ker bodo vse uničili in pridelali totalno bedo v tej državi. Torej, tamala, dejmo delat, pa da mi slučajno ne boš kej v bedu oz. depresiji, ker ti to ni podobno.
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 12:40 pm 
bara

Ej!

Zjutri bi se res najrajš ubila. Sem bla res kar prilično depresivna. Počela nisem pa prav nič pametnega. Mailov in telefonov je pa itak stalno preveč in, če si ves nervozen, maš zlo hitr vsega zadost.
Sej piše, ona piše, sam je čist puzzled… Bla tut zuni, sej veš cucek. Če ga maš, se itak ne morš kar potuhnt. Sej zdej mi že gre…, pa kmal prit, da gremo na sladoled…, bom full jedla…

Kdo pravi, da sem taprava? Ne bi ravno rekla…, ampak zadosti mi je pa res vsega… Vi kr juriš, jest moram še mal počivat, nisem ready. Drug teden ga bomo pa itak sral…

Orto čistka? Nej že bo, pa čimprej.

Valda ne bom v bedu, sam mal pa rabim, da pridem k sebi. V petek se itak zgodi, tako, da takrat bom definitivno na položaju.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sre Avg 10, 2005 4:33 pm 
bara

Andrej!

Tolk si me nakuru, da spet ne spim. Veš kaj delam, poslovni načrt. Ker edino tako mi bo vse jasno..., drugač ne znam..., sam to bo pa zdej še dl trajal...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Avg 12, 2005 4:37 am 
boj?

Pridružen/-a: Pon Jul 2005 18:17
Kraj: Dom?ale

quote:
Tolk si me nakuru, da spet ne spim. Veš kaj delam, poslovni načrt. Ker edino tako mi bo vse jasno..., drugač ne znam..., sam to bo pa zdej še dl trajal...

No super, samo, da ne bo predolg. Naj nima več kot 30-40 strani, pa prosim, da ne boš zopet zakomplicirala. Bil je že skrajni čas, da si se ga lotila. Sicer pa nimaš več veliko časa, ker se to kar dolgo piše, najmanj ene 150 ur.
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pet Avg 12, 2005 11:48 pm 
bara

quote:
No super, samo, da ne bo predolg. Naj nima več kot 30-40 strani, pa prosim, da ne boš zopet zakomplicirala. Bil je že skrajni čas, da si se ga lotila. Sicer pa nimaš več veliko časa, ker se to kar dolgo piše, najmanj ene 150 ur.

Pol, ko mi dojadi higiena, ga bom pisala naprej... 30-40 strani? Včeraj sem jih uspela pridelati 7, pa še to sem skor rodila zraven... 150 ur, bo verjetno zame premalo, ker sem komplikator, mi bo pa verjetno spet časa zmanjkovalo, pa bom mal norela... Sicer pa dobiš takoj, ko bo prva verzija, da ga boš malo obdelal...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 1:59 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Ja hude noči so. Ob treh zjutraj sem odšel v naravo in gledal utrinke haa, bilo je super, frišen zrak in mir:)
To je dober način, da se vročina v glavi uredi, vsaj pri meni tako.

l.p. Andrej

p.s.
torej bomo uspeli.

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 8:37 am 
bara

Andrej!

Jest sem še zmeri pokonc. Ravno sem nehala s pisanjem poslovnega načrta, zdej grem pa brat naslednjo EU uredbo..., pa pisat za e-čis... Itak mam ritem okrog obrnen, da če grem zdej spat, bom jutr spet ponoč pokonc. Tako, da bom danes do zvečer zdržala, pa šla normalno spat, sicer bom jutr podrta, ampak tako mam vsaj upanje, da ne bom samo še ponočnjak... Drugač pa jaz nimam kakšnih hudih... Tut W je na normali... Sem pa tako kot ponavadi, ko padem v kakšno zadevo, ta postane bistvo...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 8:53 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Haaa potem sva si enaka.
Še kot mulc sem bil enak. Nekoč nam je dal prfoks neko hudo nalogo, izdelavo nekega načrta, izračuna za nek stroj, mislim, da je bil en menjalnik. Tip se je še malo hecal z roki, ker je bilo skoraj praktično nemogoče narediti. Zadnje tri dni nisem šel spat, garal kot zmešan. Naredil sem na rok, foter me peljal do šole, oddal sem, odšli domov... Tako sem bil utrujen, da sam nisem več zmogel iti po stopnicah v 1. nadstropje do spalnice. Toda oddal sem, potem spal kot ubit kar dolgo. Taki smo, a ne?
Jaz pa lih testiram multilanguage za portal, da bomo mi začeli kar internacional akcije.

l.p. Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 9:12 am 
bara

Ja, taki smo Andrej. Sam jest sem zdele prilično v krizi in ga že kar dobr serjem... Sem se zalotila pri moji slovenščini..., ker jo pišem kot angleščino..., ker berem v angleščini, pa pišem v slovenščini... Mogoče bo bolje, da neham s tem, ker bom imela drugače kasneje še več dela...
Tut jest sem tak zombi kot ti. Včasih so govoril, da umreš, če par dni ne greš spat. Jest sem bla enkrat 5 dni skupaj brez spanja, ker je bila totalna panika, sem bila sicer po tem 2 dni koma, pa potem bolana, ker mi je sesulo imunski sistem... Ti kar pridno testiraj..., jest se moram pa spomnit, kaj bom počela do zvečer. TV ne smem gledat, ker bom zaspala, po moje je najbolje, da grem kar malo na zrak...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 10:48 am 
marjeta

Pridružen/-a: Pet Apr 2005 22:06

quote:
Ja, taki smo Andrej. Sam jest sem zdele prilično v krizi in ga že kar dobr serjem... Sem se zalotila pri moji slovenščini..., ker jo pišem kot angleščino..., ker berem v angleščini, pa pišem v slovenščini... Mogoče bo bolje, da neham s tem, ker bom imela drugače kasneje še več dela...
Tut jest sem tak zombi kot ti. Včasih so govoril, da umreš, če par dni ne greš spat. Jest sem bla enkrat 5 dni skupaj brez spanja, ker je bila totalna panika, sem bila sicer po tem 2 dni koma, pa potem bolana, ker mi je sesulo imunski sistem... Ti kar pridno testiraj..., jest se moram pa spomnit, kaj bom počela do zvečer. TV ne smem gledat, ker bom zaspala, po moje je najbolje, da grem kar malo na zrak...

Tamala, te iščem. Na telefon se ne javljaš, očitno al spiš al pa bluziš okrog. Nehi ga spet srat. Sej te bo vse počakalo. Zakaj se vedno tako zasuješ z delom, da je totalna panika, pa vedno skor škripneš. No, sicer vem zakaj, ker ti funkcioniraš samo takrat, ko je panika, drugače se sploh še ne splača začet delat. Pa poznam te...
Živ človek mora na veliko skakati okoli, kajti kot jaz vidim stvari, je življenje pravo nasprotje smrti: če torej mirujemo, ne živimo. Hrupni moramo biti ali pa vsaj misliti hrupne, barvite, živahne misli.
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 1:00 pm 
bara

Marjeta!

quote:
Tamala, te iščem. Na telefon se ne javljaš, očitno al spiš al pa bluziš okrog. Nehi ga spet srat. Sej te bo vse počakalo. Zakaj se vedno tako zasuješ z delom, da je totalna panika, pa vedno skor škripneš. No, sicer vem zakaj, ker ti funkcioniraš samo takrat, ko je panika, drugače se sploh še ne splača začet delat. Pa poznam te...

Prej bla zuni na torticah... s Taro, sej veš cukr. Telefon je bil pa v postelji oz. doma...+ sem šla že spat, pa se neki spomnila, pa vstala + kuhala..., zdej dela.

Ej, če pa jest kuham, pa sam de kastrolo primem, sem že ranjena, pa ravno se gledam, sem dobila full poškodb. Bi potrebovala prav varstvo pri delu... Prav ne morem tega počet, ker je tolk brezveze, pa zguba časa...

Ja glede dela sem pa taka, če ga je premalo, pol bluzim, pa se mam fino, ko se nabere, pa gas...

No, zdej me dobiš na telefon, ga gledam...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 4:54 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Že brusimo pete, da ti bomo sledili:)

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 5:00 pm 
bara

quote:
Že brusimo pete, da ti bomo sledili:)

Ti se kar pripravi, ker ko ti pošljem poslovni načrt, boš tolk delal, da ti nič ne bo jasno. Sem vse na glavo postavla, že spet..., pa postajam mal zelena..., veš kolk kave sem spila..., sploh ne morem verjet, da sem še živa..., pa kolk čikov, jao..., prou težko že diham...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 7:27 pm 
Kočevski med-ved

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 21:18
Kraj: KOCEVJE - KOSTEL

Bara, oprosti ampak ti imaš dovolj gifta samo s čiki in kavo. Če je vse to res kar si napisala boš brez tistih E-jev prehitro šla na oni svet. Čuvaj se, saj si še mlada.

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 8:07 pm 
marjeta

quote:
Bara, oprosti ampak ti imaš dovolj gifta samo s čiki in kavo. Če je vse to res kar si napisala boš brez tistih E-jev prehitro šla na oni svet. Čuvaj se, saj si še mlada.

Medved!

Je trdoživa. Brez kave, pa sploh ne preživi. Če ni kave, ne more delat, mislit, skratka nič ne more. Kadi pa veliko le, ko dela, verižno kajenje, pa pitje kave. Sicer pa to ni tako hudo, bo pa počasi morala nehat kadit, sam kaj, ko je to edina stvar, kateri se sploh ne moremo odpovedat, ker smo zasvojeni.
Živ človek mora na veliko skakati okoli, kajti kot jaz vidim stvari, je življenje pravo nasprotje smrti: če torej mirujemo, ne živimo. Hrupni moramo biti ali pa vsaj misliti hrupne, barvite, živahne misli.
 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Avg 13, 2005 9:31 pm 
Kočevski med-ved

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 21:18
Kraj: KOCEVJE - KOSTEL

Tudi jaz sem kadil pa sem se odpovedal kajenju na neobičajen način po trinajstih letih kajenja. Pa naj še kdo reče da št 13 ni srečna številka. Volja in trma sta zelo pomembni pri odločitvah, to mi je znano.

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 14, 2005 8:04 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Hja se že selim med celibatorje v samostansko življenje, da bom imel dovolj časa:)
Mi pa že sedaj ni več nič jasno haaa... kaj šele bo... Naša frendica pravi, da bo v sredo še posebej v W-ju...

l.p. Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 14, 2005 9:26 am 
bara

quote:
Hja se že selim med celibatorje v samostansko življenje, da bom imel dovolj časa:)
Mi pa že sedaj ni več nič jasno haaa... kaj šele bo... Naša frendica pravi, da bo v sredo še posebej v W-ju...

Ne rabiš it med une norce..., sam usedeš se za računalnik, pa delaš. Zdele se bo začelo delo na full. Tako, da bodi pripravljen. Jest bom delala dan in noč, pa še ene tri take norce, kot sem jest bom morala zaposlit, ker mi sami sploh več ne znese... Mam probleme, ker v SLO skoraj, da ni usposobljenega folka, zato sem se že povezala z angleži, neki mi bodo lahko pomagali amerikanci, drugač mam pa še ene par norih francozov. Rabim pa še dostop do ene baze, pa moram ugotovit kolk dnarja je to, ker so cene hude, sploh na teh raziskovalnih jajcih...

Tko da, takoj, ko jest pridem do neke uredu, sprejemljive faze dobiš, pa boš lahko začel z delom.

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 14, 2005 11:20 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Hja bom vzel kitaro pa bomo šli kako zaigrat h potočku, da ne pregorimo...

Saj sem jim govoril, da si "nora" toda to je res hudo...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 14, 2005 1:22 pm 
marjeta

Andrej!

Očitno jo premalo poznaš. Veš kolk je hudo, če moraš z njo ali zanjo delat. Skos delaš, pa ni prostega časa. So jo v Ameriki strenirali, da skos dela. Pa veš kako zna bit lojalna šefu. Zna oboje, biti šef, al pa pridna podrejena. Tko, da če bosta delala skupi, boš skos na neživljenjskih rokih, ker njo ne briga, ali boš ti spal, ker sklepa po sebi, pa tut mnogo več je sposobna naredit, kot normalni ljudje. Skos je namreč v mentalnih procesih.

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 14, 2005 5:03 pm 
bara

Ej, tolk hudo pa spet ni. Pa Andrej ni une ta gnile sorte, ampak je prva liga in če ve zakaj dela, bo delal. Marjeta, mi ki nisno v DU, delamo malo drugače, ne pa da cel dan hodimo po kufetih.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 14, 2005 8:07 pm 
jaka

Pridružen/-a: Pon Sep 2004 13:19
Kraj: Ormo?
Živijo

Lepo z dopusta, kjer sem se nagledal vesoljne lepote - celulitisa ipd.
Pa da ne bo pomote. Zdrav duh v zdravem telesu. Priporočam čim več gibanja in čim manj razmišljanja. V stilu od Ćorbe....kako je lepo biti glup.. Vzor imate v ČZS, ki kljub vsemu še vedno šteje denarce. Čebelarjem pa papirje in bolezni + slabo vreme. Naj medi - oz. muhe na med. Very Happy
LP

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 16, 2005 7:13 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Andrej-Admin
Site Admin

Marjeta

Haaa z Baro znam jst super furat, nč bat:)

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 16, 2005 8:13 pm 
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:

Stran 8 od 9

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu