POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2004

Papeževi maili
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
  Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
bara

Pridružen/-a: Ned Apr 2005 19:01
Kraj: Domžale

Andrej!

quote:

Veš kaj sva se po vseh tistih dogodkih pogovarjala…
Da, kdor bi rad raziskoval kakšno tako področje (zgolj zvedel znane stvari ali pa tudi kaj novega dodal), mora nenavadno dobro poznati svoj um; dobro mora vedeti, kako trdna je njegova odločitev in zakaj je smiselna.

Um je premalo. Um je zmotljiv in je lahko pod vplivom astrala, eteričnih sil, tudi magnetizmov... lahko padeš v iluzijo, paralelne holograme, paralelne slike...

ZANIMIVO, ZAKAJ ME JE ZAVAJAL… POTEM PA NIČ ČUDNEGA, DA GA JE TAKO POSEKALO OD MENE, DA JE V KOMI.
ČAKI, A TO JE EZOTERIČNI OKULTIZEM…? TISTO, DA NAJ BI BIL ČLOVEK IZOBLIKOVAN IZ TREH POČEL, SE PRAVI IZ FIZISA, TELESA ZEMELJSKEGA IZVORA; ASTRALA, KI JE SUBTILNEGA IZVORA, IN DUHOVNEGA, KI JE BOŽANSKEGA IZVORA. V SPANJU NAJ BI VIŠJI DEL ČLOVEKA VČASIH UŠEL NA ASTRALNO RAVEN, KAMOR NAJ BI SE PRESTAVIL, NE DA BI UTRDIL FIZIČNO TELO… S TEM NAJ BI SE RAZLOŽILO DEKORPORACIJE IN POJAVLJANJE TELESNEGA DVOJNIKA V DALJAVI… POL MAŠ PA ŠE ETERIČNI DVOJNIK TELESA, KI GA JASNOVIDCI OPISUJEJO V OBL. SVETLEČEGA TELESA, AVRE, KI PRESEGA TELO. NEKATERI POTEM TO PRIMERJAJO ŠE Z BLEŠČEČIM TELESOM, KAKRŠNO BO NAŠE V ONOSTRANSTVU…MAGNETIZMI? ONA NIČ NE ŠTEKA…

quote:

Mnogi, tudi najboljši prijatelji, te imajo lahko za popolnoma norega in te želijo odvrniti od "predrznosti".

Tudi Teslo so imeli. On je o tem vedel ogromno, samo škoda, da je živel veliko pred časom. On bi v sedanjem času povlekel fiziko in druga področja za 100 let naprej.

NA MOJEGA EINSTEINA SI PA POPOLNOMA POZABIL…

quote:

Ne boš verjel, da mu je že profesor na Princetonu prijateljsko svetoval, naj pusti parapsihologijo pri miru, prosil ga je celo, da nič ne objavlja… Ti vse povem po telefonu…

Ja tega se tisti, ki se zavedajo v kaj se spuščajo zelo bojijo. To je recimo kot bi se z golimi rokami igral v ognju jedrske bombe ali še huje.

HVALA! VSAJ OPOZORIL BI ME. SEM NA PEKLENSKEM DOPUSTU? TIPA SEM SPRAVILA V KOMO…

quote:

Vem pa, da nikoli ne bi odkrila, kako velikih stvari sem zmožna, dokler nisem poskusila, kriv si pa ti, ker sem ti kar slepo verjela. Ne boš verjel, da imam neverjetno moč ustvarjalne tehnike predstavljanja, lahko vizualiziram, energično delujem, ter očitno tudi uresničujem.

To vem od prvega dne, zato sem nekomu močno svetoval, da gre s teboj na kavo, toda strah ga je lastne sence. Če bi ti dovolili aprila delovati, bi imeli čebelarji velikanske koristi, tako pa se lahko tej osebi zahvalijo, da imajo in bodo imeli težave. Folk že ve komu, ne bomo z imeni, a ne?
Ti imaš neverjetno sposobnost delati dobro in ljudem pomagati, toda "slepci" ne vidijo.

quote:

Malo moram še zvadit, da bom zmožna sproščenega prizadevanja. Pa stalno moram biti pozitivno naravnana in delati z ljubeznijo. Vse gre…

Naučili te bomo. Jediji te bodo pripravili haaaaa Oglej si film Vojna Zvezd. Ta film je izredno dobra prispodoba delovanja sistemov, kako z Ljubeznijo premagaš Zlo. Zlo je hitro, adrenalinsko toda Švoh, Ljubezen deluje malo počasneje, toda močneje. Ljubezen je neuničljiva.

quote:

Edino kar ne znam je to, da dobim Matta iz kome… Pa pri meditaciji sem začela padat v hud trans…

Ne meditiraj sedaj, ker tega še ne dovolj obvladaš, ker lahko odletiš in te bom težko pripeljal nazaj.... Odleteti pomeni.. da te ni več med nami...
Lahko uporabljaš samo sprostilne tehnike.

AVTOGENI TRENING? TO MI GRE DOBRO…

Andrej

p.s. Kdo je kriv? Ne tako pot smo si izbrali... SAMA TEGA RES NAJPREJ NISEM VEDELA, SI ME PA DOBRO PORINIL V TO. UPAM, DA SE BO KMALU VSE ZNORMALIZIRALO OZ., DA SE BOM PRIVADILA.

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Avg 07, 2005 11:41 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andrej-Admin
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Feb 2004 20:27
Kraj: Goriška

Bara

Marsikdo, ki pride na forum, prav ta delujejo izredno negativno, tudi tvoji napadalci..

quote:
ZANIMIVO, ZAKAJ ME JE ZAVAJAL… POTEM PA NIČ ČUDNEGA, DA GA JE TAKO POSEKALO OD MENE, DA JE V KOMI.

Ker je bil manipuliran, kot veliko čebelarjev. Princip je isti.

code:
ČAKI, A TO JE EZOTERIČNI OKULTIZEM…? TISTO, DA NAJ BI BIL ČLOVEK IZOBLIKOVAN IZ TREH POČEL, SE PRAVI IZ FIZISA, TELESA ZEMELJSKEGA IZVORA;

To so zemeljske teorije tistih, ki vidijo premalo, samo domnevajo in berejo samo odsev, ne vidijo luči.

quote:
ASTRALA, KI JE SUBTILNEGA IZVORA, IN DUHOVNEGA, KI JE BOŽANSKEGA IZVORA. V SPANJU NAJ BI VIŠJI DEL ČLOVEKA VČASIH UŠEL NA ASTRALNO RAVEN,

Astral je zelo nizek nivo.

quote:
DALJAVI… POL MAŠ PA ŠE ETERIČNI DVOJNIK TELESA, KI GA JASNOVIDCI OPISUJEJO V OBL. SVETLEČEGA TELESA, AVRE, KI PRESEGA TELO. NEKATERI POTEM TO PRIMERJAJO ŠE Z BLEŠČEČIM TELESOM, KAKRŠNO BO NAŠE V ONOSTRANSTVU…MAGNETIZMI? ONA NIČ NE ŠTEKA…

Haaa.... Vprašaj čebele, one vedo veliko
Duh je v podsvetu podatomskih delcev. Je nivo kjer ni več mase, kaže se lahko tudi kot biopolje, kolektivna zavest planeta, ki uravnava razvoj flore in favne.

code:

On je naredil kardinalno napako. Folku je utupil neumnost, da ne obstaja nič več kot konstanta C, ne vem ali se je bal povedati resnico, ali je ni poznal...

code:
HVALA! VSAJ OPOZORIL BI ME. SEM NA PEKLENSKEM DOPUSTU? TIPA SEM SPRAVILA V KOMO…

Sam se je, kaj pa hodi v deželo čarovnic?! Ali pa so ga poslali haaa

quote:

Zlato jajce.

quote:
p.s. Kdo je kriv? Ne tako pot smo si izbrali... SAMA TEGA RES NAJPREJ NISEM VEDELA, SI ME PA DOBRO PORINIL V TO. UPAM, DA SE BO KMALU VSE ZNORMALIZIRALO OZ., DA SE BOM PRIVADILA.

Kaj pa če si ti mene?
Zakon akcije, reakcije

Andrej
Prispevek Ned Avg 07, 2005 11:53 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bara

quote:
Pozdravljeni!
Dobili smo nov forum z novim Redom, izgubili pa aktivne člane. Saj je ta prenova ( reforma ) prinesla tudi veliko dobrega. Nihče se ne upa več obregniti ob MKGP in ČZS, nihče več ne omenja težav v slovenskem čebelarstvu ( ker jih očitno ni ), niče več ne govori o cenah medu, statusih, obdavčitvah, takšnih in drugačnih prodajah medu in drugih proizvodov, zdravstvenem varstvu čebel, o nekaj deset tisočih panjskih listih, diletantskem in brezpravnem razdeljevanju denarja, kdo in kaj sploj je PRO, in .............................. !!!! Reformatorji, povejte kam pa sedaj ???? Predlagam, da kar pod okrilje državnih in paradržavnih institucij. Čebelarska civilna družba je umrla. Naj ji sveti večna oblastna luč. Denar je sveta vladar. In še enega, tako po štajersko, da tam kjer hudič ni zmogel, je poslal babo.

Divji!

Vsi smo šli na dopust. Jaka je na Pagu, Boris1 je v Torontu, Marjeta na Hvaru, tonepoljak v Novigradu, Mihi na Zakintosu, ostali tudi drugod... Državna uprava do 15. mrtva oz. tam okrog 20. se bo začelo. Jaz bom prišla z New Yorka verjetno 18. Sicer sem se pa letos odločila za malo drugačno sceno, na forumu, ki je popolnoma uničen pa nima sploh več smisla pisati. Jest pišem Andreju v teh smeteh in bom tudi samo tu pisala, ker se baje po smeteh lahko izživljamo, drugje pa ne, po 30-ih dneh se pa izbriše...
Sicer pa, če proti komu kaj napišeš pod kakšno rubriko greš v smeti...
Jaz sem svoje, preden sem šla na peklenski dopust, naredila. Kaj bodo storili pristojni, ne vem... Vem pa da bo dobro užgalo, če ne v SI, pa v Bruslju.

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:24 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Kaj vem, če ne bo potrebno počakat, da kupim tudi jaz karto.....

Neki se kuha, da bo potrebno reagirati

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:27 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bara

Andrej!

Marsikdo, ki pride na forum, prav ta delujejo izredno negativno, tudi tvoji napadalci.. - te bo itak vse posekalo.

--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Ker je bil manipuliran, kot veliko čebelarjev. Princip je isti.

code:
ČAKI, A TO JE EZOTERIČNI OKULTIZEM…? TISTO, DA NAJ BI BIL ČLOVEK IZOBLIKOVAN IZ TREH POČEL, SE PRAVI IZ FIZISA, TELESA ZEMELJSKEGA IZVORA;

To so zemeljske teorije tistih, ki vidijo premalo, samo domnevajo in berejo samo odsev, ne vidijo luči.

quote:
ASTRALA, KI JE SUBTILNEGA IZVORA, IN DUHOVNEGA, KI JE BOŽANSKEGA IZVORA. V SPANJU NAJ BI VIŠJI DEL ČLOVEKA VČASIH UŠEL NA ASTRALNO RAVEN,

Astral je zelo nizek nivo. A zato se me potem tako bojijo? Ker so tako nemočni...

quote:
DALJAVI… POL MAŠ PA ŠE ETERIČNI DVOJNIK TELESA, KI GA JASNOVIDCI OPISUJEJO V OBL. SVETLEČEGA TELESA, AVRE, KI PRESEGA TELO. NEKATERI POTEM TO PRIMERJAJO ŠE Z BLEŠČEČIM TELESOM, KAKRŠNO BO NAŠE V ONOSTRANSTVU…MAGNETIZMI? ONA NIČ NE ŠTEKA…

Haaa.... Vprašaj čebele, one vedo veliko
Duh je v podsvetu podatomskih delcev. Je nivo kjer ni več mase, kaže se lahko tudi kot biopolje, kolektivna zavest planeta, ki uravnava razvoj flore in favne.
Zakaj so povsod čebele zraven? Kamorkoli pridem čebele...

code:

On je naredil kardinalno napako. Folku je utupil neumnost, da ne obstaja nič več kot konstanta C, ne vem ali se je bal povedati resnico, ali je ni poznal...
Mislim, da mu je bilo kar zelo jasno...

code:

Sam se je, kaj pa hodi v deželo čarovnic?! Ali pa so ga poslali haaa
Je spet med živimi, vse OK. Vse popolnoma normalno..., razen hudega glavobola..., ga je ornk posekalo..., ni vedel, da sem tako zelo močna..., še celo sam priznal, pa celo SORRY, sem dobila za tiste lete po hribu med drevesi, pa porivanje po štorih..., ni bil on..., mislim pa da nima moči...

quote:

Zlato jajce. AHA, kako mi lahko sploh uide...

quote:

Kaj pa če si ti mene?
Zakon akcije, reakcije
Naj bo vzajemno, sicer sva pa od prvega dne, ah, saj veš...

Andrej, zdej grem pa jest spat, ker sem res koma..., aja, ga je kap, ker sva čisto usrala avto..., pol se sploh ne spomni... Zanimivo je, da nihče od naju sploh ni prehlajen..., logično bi pa bilo, da bi imela kakšno pljučnico, ali pa kaj podobnega... Sicer pa pravi, da se me je včeraj, ko sem prilezla nazaj po hribu full bal, baje doživel smrtni strah...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:40 am 
divji čebelar

Pridružen/-a: Ned Apr 2004 7:40

Hej Bara, vrni se nazaj v materialni svet, če še to zmoreš !!!!!!

Andrej, ustanavljaš kakšno sekto ?????

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 8:03 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Haaaa, jo že imaš. 8000 članov ima haaaaa
A je to vse kar zmoreš povedati? Joojmene

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 8:50 am 
divji čebelar

quote:
Originally posted by Andrej-Admin
Divji

Haaaa, jo že imaš. 8000 članov ima haaaaa
A je to vse kar zmoreš povedati? Joojmene

Andrej

Andrej ne stokaj. Saj si ja moški !
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 11:41 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Tisto je bilo namenjeno tebi, ne meni

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 11:51 am 
bara

Divji!

quote:

Pa saj sem v materialnem svetu, čeprav raje ne bi bila… Sicer sem pa na dopustu… Veš, da se takšni kot sem jaz podamo raziskovat še kakšna druga (mejna) področja…, ker je to zelo zanimivo. Saj imam okrog sebe same prave ljudi… Testiram svoje osebnostne moči, al ne vem kako bi temu rekla. Pa vmes sem se malo ustrašila… Sem pač takšna, da dokler mi ne dokažeš, pač ne verjamem… Saj imam okrog sebe profesorje s Harvarda, Stanforda, Clarka, Dukea… Oz. v tem trenutku sem pač z zdravnikom oz. dr. znanosti, ki je predavatelj oz. profesor na Stanfordu… Verjetno zgleda malce čudno, pa naj… Pa popolnoma sem v modricah od tega testiranja, tako da me danes vse boli in mislim, da bom kar malo počivala in to v materialnem svetu…
Sem pa danes dobila obvestilo z MKGP, da se odvija…, tako da bo vse OK. Tista uredba o maticah oz. tisti ukrep klanja matic pa je v Bruslju padel, tako da naj te ne skrbi… Kakšna sekta divji? Ko bom želela sekto, se bom včlanila v ČZS…

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 12:54 pm 
divji čebelar

quote:
Divji

Tisto je bilo namenjeno tebi, ne meni

Andrej pridi v Gornjo Radgono, da gremo na vinotoč GI in boš videl, da so vse vzhodnjaške in zahodnjaške verske ali filozofske doktrine za krepitev duše, pravi mačji kašelj. Ko boš zapuščal Radgono boš imel možgane očiščene kot dojenček.
Te pričakujem in lep pozdrav!
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:11 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Barrrrrrrra

A se hecaš?

Stanfordu…

A do sedaj si mi ta važen podatek molčala?

Ej ..

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:11 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Vzhodnjaške ne druge ne pridejo v poštev. Ljubezen je zakon.

Pijem zelo malo, le Ljubezni veliko...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:13 pm 
divji čebelar

quote:
Originally posted by bara
Divji!

quote:

Sem pa danes dobila obvestilo z MKGP, da se odvija…, tako da bo vse OK. Tista uredba o maticah oz. tisti ukrep klanja matic pa je v Bruslju padel, tako da naj te ne skrbi… Kakšna sekta divji? Ko bom želela sekto, se bom včlanila v ČZS…

No končno dobra novica! Saj ne da bi posebej cenil te gospe in gospode, ki furajo to super nadržavno tvorbo, vendar jih pa tako le nisem podcenjeval, da bi verjel, da so sposobni podpreti tako neumnost.
Bara, ustanavljam sekto GI. Tudi Andreja sem povabil vanjo. Predlagam seanso v čimkrajšem času. Vabljeni!
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:19 pm 
bara

Divji!

Bova prišla z Mattom v Vinotoč Gi. Se ga prideva dobro nadelat. Upam, da bova lahko prespala tam v travi pri tvojem čebelnjaku...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:22 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Pohiti z žurkami, ker bo dela na milijon kerozin kubikov

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:27 pm 
divji čebelar

quote:
Originally posted by bara
Divji!

Bova prišla z Mattom v Vinotoč Gi. Se ga prideva dobro nadelat. Upam, da bova lahko prespala tam v travi pri tvojem čebelnjaku...

Si videla, da imam v čebelnjaku odličen kavč ? Tudi tam se da odlično prespati. Pa bo potem res tako po Slakovo...kako lepo mi zašumijo, kako lepo mi zadišijo......!! Je pa tudi raztegljiv. Andreja pripelji tudi s sabo. Very Happy
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:33 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Jao samo ne mi s polkami, pa pridem...

Bara
Torej pozna Korejko, to raziskovalko.. noro
To je skoraj bi rekli tehnologija 22. stoletja.
Skoraj ne morem verjet kako povezujemo svetovne raziskovalce...

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:35 pm 
divji čebelar

[quote="Andrej-Admin"]Divji

Jao samo ne mi s polkami, pa pridem...

Kaj pa misliš, da ti bomo tam spuščali Bacha ??? Frajtonerica in divja polka, hitronoga ter stiskajoča se plesalka, tunka in veliko dobrega vina. To je slovenjegoriški vinotoč. In kdor preživi pač preživi, druge pa pobere.

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:47 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Divji

Umrem ob taki glabi

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 1:55 pm 
divji čebelar

quote:
Divji

Umrem ob taki glabi

Ne sekiraj se, V Radgoni imamo tudi pokopališče. Very Happy Twisted Evil
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 2:12 pm 
carniolan

Pridružen/-a: Pon Apr 2004 9:21
Kraj: Trenutno - FR

Divji propoziraj Andreju Mozartov : "Cosi fan tutte" ali pa spustis arijo
iz Verdijevega Rigoletta " La donna e mobile"

Ko preides preko stiridesetih, vidis d sta ta dva kompozitorja imela ze prav! Laughing

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 6:28 pm 
bara

quote:
Barrrrrrrra

A se hecaš?

Stanfordu…

A do sedaj si mi ta važen podatek molčala?

Ej ..

Pa saj to ni važen podatek… A ni to popolnoma vseeno… To pa res ni važno, kje kdo dela oz. kaj kdo je… Mene zanima le to, da se mam fino… In z njim se mam jest zmeri fino, že kar nekaj let, tako da…

quote:
Torej pozna Korejko, to raziskovalko.. noro
To je skoraj bi rekli tehnologija 22. stoletja.
Skoraj ne morem verjet kako povezujemo svetovne raziskovalce...

Mislim, da jih ne, ker je zelo čudno, da te je odvrnila, oz. da v treh letih nisi uspel priti do nje. Punca je namreč zelo odprte sorte, vsaj tako pravi Matt… Vsekakor pa nihče od teh ni obseden s tem, bistvo je le, na kakšen način so pridobili denar, temu pa v USA rečejo know how… Sicer imajo pa to večinoma bolj kot nek hobi in ni to ne smisel, ne način življanja… Tako da, to ne more biti tehnologija 22. stoletja… Imaš dosti drugega, ki je bolj potrebno in dosti bolje...

Skratka, danes sem že bila podučena o Maitreji ter o satanizmu…, ker sem seveda vrtala..., ne morem pomagat...
Pri satanizmu, priznam, da sem si tole predstavljala malo drugače… Saj veš, preveč filmov, pa knjig…
Pravi satanizem, se pravi zavestno čaščenje zlih sil, je baje sploh že od nekdaj skrajno redek…
Drži baje tisto, da so v srednjeveškem razdobju obstajale podtalne dualistične skupine, zlasti bogomili in katari, duhovni nasledniki manihejcev poznega rimskega cesarstva. Te skupine pa je Cerkev obsodila kot satanistične, čeprav so bile po svoji morali ultrapuritanske… Tiste zgodbe o ljudožerstvu, incestu in drugih grozotah, ki so jih radi pravili dominikanski lovci na krivoverce, to pa lahko mirno vrnem v kraljestvo moje domišljije…
Drugače bom pa ostala kar pri tantrizmu, čeprav mi deluje zelo bolano, ampak mi paše… Obred majthune. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Danes bova torej popolnoma zabluzila in sicer kar doma…, jutri bova pa s tem končala, ker imava zadosti… Je bilo preveč naporno, pa še boli… Sicer pa bolje, da vse kar me zanima izvem v kakšni bolj polite verziji, da ne bi slučajno spet želela kakšnih potrditev ali dokazov. Morda se grem še kakšno hipnozo, ostalo pa ne več… Je pa problem, da ko enkrat greš v to,…
On sicer pravi, da je naravna radovednost vedno dobra in da si mnogi ta naravni dar po nepotrebnem zatirajo…, tako pa le postajajo plašni in starokopitni, ker preveč ubogajo sprašujoči um… Sicer me je pa povabil, da če želim to raziskovati, imam vso podporo…

Veš kolk smrdim po sivki, ker sem si miljonkrat namazala vse podpludbe, ki jih res ni malo..., pa mal se z ledom hladim...
Zdej čakava kitajca, da nama hrano pripelje, ker noben od naju ne kuha, na sendvičih pa tut ne moreva bit...

A ti si OK? Mene nič več ne seka, Matt je pa tudi čist OK...

Divji!

Se zna res zgodit, da prideva v Radgono…, ker če bova preveč doma, se bova spet spomnila kaj neumnega…, al se bo pa spet kaj kar zgodilo... Očitno, ko ti postane dolgčas, počneš kozlarije… Super kavč za raztrgnit, sem pozabila nanj, sicer je pa tudi britof dobra stvar...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 6:36 pm 
bara

quote:
Kar daj draga Bara. Naj začnejo v vinskih kleteh, hladilnicah in v trgovinah s prehrambenimi artikli, farmah ter plantažah in potem končajo v čebelnjakih. Pa tudi v tovarne brezalkoholnih pijač se naj podajo in v mestne vodovode ter na vse tržnice. To bodo imeli dela. Že komaj čakam na to akcijo, da bom potem le pil čisto vodo, jedel zdravo sadje in zelenjavo ter meso in nasploh bo kemija le še grenak spomin na nekdanje kamenodobne čase.

Divji!

Si zadel bistvo. Vse se že odvija v tej smeri, tudi pristojni organi so že dobili navodila za štiri monitoringe...
Veš je že skrajni čas. Kriva je pa država, ker mamo tako super sistem, na vseh področjih... Ampak se premika...
852/2004 in 853/2004 in 854/2004 od oktobra dalje..., same akcije, pa nova uredba o označevanju škodljivih snovi, bo sprejeta, pa še in še...

Počasi se bo vse uredilo, edino, kar bi bilo pa sploh super, bi pa bilo, da se kdo dobro zastrupi, al pa kaj fino razsaja, kot se sedaj to dogaja s salmonelo v Španiji, al pa da nas tako sčekira EU, da nam ne bo nič jasno...

www.varna-hrana.si/
 Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 8:23 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

code:
Mislim, da jih ne, ker je zelo čudno, da te je odvrnila, oz. da v treh letih nisi uspel priti do nje.

Mogoče sem se slabo izrazil. Imel sem mail.. nisem iskal, čakal na ugodno klimo, povezavo.

Ko češnja cveti, še ni plodov, to je isto. sedaj pa ko si Ti prišla je vse v plodih

Andrej
Prispevek Pon Avg 08, 2005 9:38 pm 
bara

ANDREJ!

Ne ti men s plodovi…, sicer pa sem malce povprašala… Kolk je fino, ker je danes mir… Pred tem sva najprej pojedla vsak eno celo melono. Ugotovila sva, da sva zopet na rumeni… Koruza, melona… Nekako sva ugotovila, da se o tem sicer bolje, da ne pogovarjava, vsaj zaenkrat še ne… Saj veš, človeka merimo po dejanjih in ne po besedah…

Skratka, on je po tistem kar se je zgodilo ugotovil, da sem premalo podučena, kar pomeni, da je zelo nevarno. Varnost mora biti vedno, tuki ali pa kje drugje, mora biti močna in trdna ograja na skalnatem robu… Gre za to, da če se gremo, se moram najprej dobro podučit oz. naštudirat zadeve… Pravi, da je dobro podučen um vedno tudi varen, saj je sposoben svobodne in neodvisne presoje. Meni tudi, da nisem pripravljena… Namreč, če bi šla v to zaradi lastnega prebliska ali zaradi pritiska okolja, ne bi bilo dobro. Sama se pa še nisem odločila... To ve... Baje sem tako hudo močna in ker sem preveč hitra, impulzivna in ne vem kaj še vse, pa seveda, ker se vedno igram s tistim, kar je opasno po životu, sem zelo nevarna in pravi, da (se je kar ježil), se na tak način ne bo šel… Ko bom pripravljena, bo vedel, takrat bo akcija… Rekel mi je tudi, naj se odmaknem in naj si ne pustim več manipuliranja, ker sem zelo labilna zadnje čase in to ni dobro, ker ne znam reči ne... O tem se bova menila na najinem terenu v NY...

Pa pravi, naj se pomirim in naj vsaj par dni neham s tem, preden se spet kaj zgodi… V zadnjih parih dnevih se nama je preveč zgodilo… Zanimivo se mu zdi to, da se imava rada, v gozd sva se šla pa pobit...Se bom pa teh zadev morala lotiti na tisti pravi raziskovalni način, kot to počnem druge zadeve…, pa ugotoviti bom morala, ko se bom dobro podučila, katero področje me sploh zanima… Manipulacij pa on ne mara... Če bom to želela jaz, mi bo vsekakor pomagal..., drugače pa nikakor ne...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Avg 08, 2005 11:49 pm 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

Ravno tukaj je keč. Tudi budisti so dobro podučeni pa so padli na izpitu...
Žal je jez počil in ne moreš reči grem počasi ali hitro. Ti si tam kje se lahko naučiš plavati v viharni vodi, ali pa čakaš, toda končaš na dnu....
Deluješ lahko samo z intuicijo, učenje z razumom je ovira in te sesuje.... ker delaš po logičnih vzorcih in izklapljaš intuicijo. Če bi rastline in živali delovale tako, bi narava propadla v roku par mesecev.

Andrej

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 09, 2005 12:24 am 
bara

Andrej!

Ne skrbi zame, vedno sem se odzvala intuitivno, če me je kaj razpizdilo pa itak, sigurno ne razumsko, glede na to, da sem kolerik...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 09, 2005 12:57 am 
Andrej-Admin
Site Admin

Bara

O tebi vem veliko, več kot si sama mislišSmile

Andrej

Celo sam Papež v Rimu se zanima zate haaa

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 09, 2005 12:59 am 
bara

Ne ti men haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ker spet seka...
Jest sploh ne smem bit več razburjena al pa da imam preveč adrenalina... V dnevni sobi nimamo več nobene lampe, jih je posekalo ravnokar...

www.varna-hrana.si/

Odgovori s citatom  
Prispevek Tor Avg 09, 2005 1:15 am 
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:

Stran 5 od 9

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu