POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

 

 

 

 
 

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2005

KABINET ZA KMETIJSTVO NA EVROPSKI KOMISIJI

  Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
carniolan



Pridružen/-a: Pon Apr 2004 9:21
Prispevkov: 561
Kraj: Trenutno - FR
KABINET ZA KMETIJSTVO NA EVROPSKI KOMISIJI

Ce problemi glede subvencij je se mozno kontaktirati in obvestiti kabinet komisarja (oz komisarke)
Mrs.Mariann Fischer Boel
European Commissioner for Agriculture and Rural Development


Commissioner Fischer Boel's Cabinet

Claus Sørensen
Head of Cabinet
Tel. +32.2.298.66.44
E-mail: Claus.Sorensen@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]

Responsibilities:

Strategy and coordination
Security Office
Personnel and Administration
Contacts with Directors-General


Klaus-Dieter Borchardt
Deputy Head of Cabinet
Tel. +32.2.299.40.11
E-mail: Klaus-Dieter.Borchardt@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]

Responsibilities:

Common Agricultural Policy (CAP):
Agriculture Council co-ordination
Horizontal questions and Single Farm Payment
Implementation of the CAP Reform
Simplification of CAP legislation
Reform of Sugar and Wine
Trade
Doha Round


[color=blue][size=18]Linda Mauperon [/size][/color]
Member of Cabinet
Tel. +32.2.296.15.54
E-mail: Linda.Mauperon@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]
Responsibilities:
Common Agricultural Policy (CAP):
Arable crops, fibre plants, animal feed (surplus stocks of sugar, spirit drinks Reg. prop. until Commission adoption)
Beef, pork, sheep, eggs, honey (prava oseba za cebelarje)
Rural Development
GMOs
Health and Consumers Protection
Science and Research
Enterprise and Industry (including non-Annex I-Products)
(FRANCOZINJA - PO MATERI ANGLEZINJA)


Christina Borchmann
Member of Cabinet
Tel. +32.2.295.32.59
E-mail: Christina.Borchmann@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]
Responsibilities:
Common Agricultural Policy (CAP):
Budget
Financial Perspectives
Management by Activities
Internal control and Clearance of accounts, Court of Auditors
Relations with COCOBU
Administrative Affairs
Economic and Monetary Affairs
Statistical Office
Financial Programming and Budget
Audit and Anti-Fraud
Regional Policy
Taxation and Customs Union




Rosário Bento Pais
Member of Cabinet
Tel. +32.2.295.22.28
E-mail: Rosario.Bento@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]

Responsibilities:

Common Agricultural Policy (CAP):
Milk and milk products
Agricultural Product Quality
System of geographical indications (PDO/PGI)
Organic farming
Agri Environment, Biofuels
Dispute Settlement (WTO)
Competition Policy (excluding State Aid)
Infringement procedures
Legal Service
Environment
Internal Market and Services
Transport
Energy





Jean-Charles Ellermann-Kingombe
Member of Cabinet
Tel. +32.2.295.60.53
E-mail:
Jean-Charles.Ellermann-Kingombe@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]

Responsibilities:

Common Agricultural Policy (CAP):
Lisbon Strategy, including links to agriculture
Bilateral Trade issues
Promotion and Information Actions, NGOs
Sapard, IPA
Relations with the European Parliament
Institutional Relations, including GRI
European Constitution and Governance
Enlargement
External Relations, including Common Foreign and Security Policy (CFSP)
Development and Humanitarian Aid
Trade
Non-Doha Round
Education, Training, Culture and Multilinguism
Communication Strategy
Information Society and Media
Website, Homepage
Danish Media Contact Point




Lene Naesager
Member of Cabinet
Tel. +32.2.295.00.15
E-mail: Lene.Naesager@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]

Responsibilities:

Common Agricultural Policy (CAP):
Fruit and Vegetables, Olive Oil, Horticulture, Bananas
Wine, Alcohol (excl. Spirit drinks Reg. prop. until Commission adoption), Sugar (excl. surplus stocks), Tobacco, Seeds, Hops
State Aid
Employment and Social Affairs
Justice, Freedom and Security
Competition Policy
State Aid
Fisheries and Maritime Affairs
Equal opportunities (incl. women in agriculture)




Mette Plauborg
Assistant to the Cabinet
Tel. +32.2.295.37.30
E-mail: Mette.Plauborg@cec.eu.int

Responsibilities:

Cabinet Administration and budget
Personnel
Local Security Officer
IT Correspondent
Stagiaires
Special Advisors





Pia Fogsgaard
Assistant to the Cabinet
Tel. +32.2.292.07.68
E-mail: Pia.Fogsgaard@cec.eu.int

Responsibilities:

Commissioner's personal mail/e-mails/Meeting requests
Agriculture Council co-ordination (with Klaus-Dieter Borchardt)
Briefings for Commissioner
Co-operation with Agriculture and Rural Development DG
Translation Service





Michael Mann
Spokesman
Tel. +32.2.299.97.80
E-mail: Michael.Mann@cec.eu.int

Curriculum vitae [pdf]

Responsibilities:

European Commission Spokesman for Agriculture and Rural Development





Helle Linaa Mortensen
Assistant to Spokesman
Tel. +32.2.296.32.12
E-mail: helle.mortensen@cec.eu.int





Johan Reyniers
Assistant to Spokesman
Tel. +32.2.295.67.28
E-mail: johan.reyniers@cec.eu.int





Kirsten Winther
Secretary to Mrs. Mariann Fischer Boel
Tel. +32.2.298.78.74
E-mail: kirsten.winther@cec.eu.int





Grainne Ni Chuirc
Secretary to Mr. Claus Sørensen
Tel. +32.2.296.34.11
E-mail: grainne.ni-chuirc@cec.eu.int





Stephanie Weiss
Secretary to Mr. Klaus-Dieter Borchardt
Tel. +32.2.295.13.77
E-mail: stephanie.weiss@cec.eu.int





Gitte Theilgaard-Hansen
Secretary to Mrs. Christina Borchmann and Mrs. Lene Næsager
Tel. +32.2.296.68.89
E-mail: gitte.theilgaard@cec.eu.int





Henriette Johansen
Secretary to Mr. Jean-Charles Ellermann-Kingombe
Tel. +32.2.29.15.28
E-mail: henriette.johansen@cec.eu.int





Christine Vezant
Secretary to Mrs. Rosario Bento Pais and Mrs. Linda Mauperon
Tel. +32.2.292.12.27
E-mail: christine.vezant@cec.eu.int





Ita Reilly
Archives
Tel. +32.2.295.37.30
E-mail: ita.reilly@cec.eu.int





Henrik Jorgensen
Archives
Tel. +32.2.296.02.47
E-mail: henrik.jorgensen@cec.eu.int
_________________
**** Mecem kosti, psi jih glodajo....karavana pa gre dalje...****

 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Jul 09, 2005 8:11 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:
 
Stran 1 od 1

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

 

Powered by phpBB: © 2001,2002 phpBB Group