POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2007

Količina hrane pred zimo

Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
crnicko

Pridružen/-a: Tor Maj 2007 11:39
Količina hrane pred zimo

pozdravljeni!
Danes sem kontroliral količino hrane v panjih.V nekaterih je hrane dovolj.V kar nekaj pa se mi zdi premalo.Ni mi jasno kam so čebelce znosile sladkorno tekočino?je za to krivoa slaba paša v zadnjem čsau?nekaj satov sem iz medišča dodal v plodoišče.v nekaterih pa ni blo kaj dodajati.ali je še vedno možno dokrmiti samo tiste panje v katerih ni dovolj hrane? Question

L.P Matjaž
Vipavska dolina Question

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Okt 13, 2007 5:02 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boriss

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 9:23

ja v vipavski dolini bi moralo iti. taj do 1 novembra. samo ne pretiravaj. Če ni res nujo lahko narediš več škode kot koristi. JAz bi enega zložil na kozico in stehtal. potem je lažje reči ali je lačen ali ne. Pa še podatek koliko ulic poseda je pomemben.

LP Boris

Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Okt 13, 2007 5:45 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:

Stran 1 od 1

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu