POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Arhiv 2004

Označevanje pakiranega medu

Avtor    Thread Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Pike

Pridružen/-a: Ned Apr 2004 22:10
Kraj: Kamnik

Rit vse skupaj pa se te nagrade, mogoce to kaj v svetu pomeni, pri nas je pa itak vse skupi en šmoren. Jaz podelim nagrado tistemu, ki mi se letos spomladi pove kaj naj vsebuje moja etiketa na kozarcu medu?

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Feb 27, 2005 12:39 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Kočevski med-ved

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 21:18
Kraj: KOCEVJE - KOSTEL

Pike, čisto točno boš to izvedel na sanitarni inšpekciji v tvojem kraju.
Jaz imam na etiketi tele podatke:

- Ime čebelarstva
- točen naslov
- vrsto medu
- LOT /npr.1-V izbereš poljubno ime/
- Teža....kg
- Uporabno do.....
- in napis / Naravni med kristalizira, utekočinimo ga s temperaturo do40*C/

Za točne podatke se pozanimaj na vaši upravni enoti.
Ne daj mi nagrade, morda niso čisto točni podatki. So pa zelo blizu

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Feb 27, 2005 6:37 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pike

Pridružen/-a: Ned Apr 2004 22:10
Kraj: Kamnik

Že zaradi same ažurnosti ste si trdo prislužili en kozarček kakšnega taboljšega Wink Samo madonca, kaj pa potem nekaj možakarjev iz ČZS-ja zganja tak šmoren okrog nalepk?! Da se se sedaj ne ve kaj mora etiketa vsebovati?! Pa ce je to za vino dobro, za marmelado, za snps, pa kaj jaz vem za kaksne knor juhe vse za med pa ne?!Po mojem en res hudo nas cebelarje zajebava!!

Za te podatke tako in tako vem saj to na vsako marmelado pogledaš in ti je vse jasno Very Happy . Mater, ce bi jaz doma tako kopliciral kot se pri temu medu in cebelasrvtu komplicera bi še sedaj mamo za kiklo drzal in hodil z velikim srklom pod nosom. Sedaj hodim z malo manjsim smrkljom pod nosom in se ženine kikle držim Laughing Laughing. Spet zelo podobno vse skupaj.

Odgovori s citatom  
Prispevek Ned Feb 27, 2005 9:28 pm 
c

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 10:08

Pike to zgoraj ni dovolj po novi ureditvi mora pisati še kako izdelek hraniš (recimo v hladilniku, ali tmeperatura hranjanja do 20 st.....) In je res da na zvezi malo govorijo pa imajo čisto prav. Polek tega ne zadostuje samo uporabno do temveč mora pisati uporabno NAJMANJ do:

PA stvari niso tako enostavne če dobiš pri tebi v UO napačne podatke te lahko katerikoi inšpektor v sloveniji kaznuje, zato ker nisi označil po predpisu.

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Feb 28, 2005 8:00 am 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kočevski med-ved

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 21:18
Kraj: KOCEVJE - KOSTEL

Ne smemo pozabiti, da se odredbe pri nas menjajo kot kosila na mizi. V štirih letih so se predpisi menjali vsaj štirikrat. Kako sploh uspeš slediti.

Odgovori s citatom  
Prispevek Pon Feb 28, 2005 8:58 am 
  Pokaži sporočila:      
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.

Forum Jump:

Stran 1 od 1

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu