POZDRAVLJENI!

Prosimo, če poskusite uporabljati nov forum na lokaciji www.slovenski-cebelarji.com/forum30/

Tisti, ki imate uporabniška imena z "čžš" bodo mogoč imeli težave in bomo uredili sproti.
Oglejte si http://www.slovenski-cebelarji.com/forum30/viewtopic.php?f=55&t=5181

 

 

 

 
 

Slovenski Čebelarji Seznam forumov -> Čebele in čebelarjenje

NFL Jerseys China

  Avtor    Thread Objavi novo temo   Odgovori na to temo
yuguhun



Pridružen/-a: Pet Okt 2017 5:04
Prispevkov: 10090
NFL Jerseys China

First Place — Tampa Bay Times, to Susan Taylor Martin, for "Tampa Bay Times: Real Estate"
First Place — Ocala Star-Banner, to Peri Cushman, for "The Beatles"
Division C
Division B
Third Place (tie) — Daytona Beach News-Journal, to Skyler Swisher, for "Deline"
Division B
First Place — Tampa Bay Times, to Adam C. Smith, Michael Kruse, for "Knowing Charlie Crist"
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Jeffrey Rubin, for "Headlines by Jeffrey Rubin"
__
Division B
Innovation that Drives Audience Engagement:
__
First Place — El Sentinel, to Carolina Salazar, for "Future of Soccer"
__
First Place — Tampa Bay Times, to Jennifer Wright, Paul Alexander, for "Tampa Bay Times Front Page Design"
Second Place — Tampa Bay Times, to Ben Montgomery, Edmund Fountain, for "The Lost Bones"
Division B
Spanish :
Second Place — The Florida Times-Union, to David Bauerlein, Steve Nelson, for "Pensions"
Division B
Second Place — The Ledger (Lakeland), to John Chambliss, Rick Rousos, for "Tucker Hall"
Sports:
Third Place — Orlando Sentinel, to Rich Pope, for "Ask An Expert Hotline"
First Place — Charlotte Sun (Englewood Sun, North Port Sun), to Brenda Barbosa, for "Baker Act numbers alarming; Mental health crisis; Out of the shadows; Efforts underway; Mental Health advocate"
Division C
Third Place — The Tampa Tribune, to Jay Conner, for "Poignant Right of Passage"
Second Place — Pensacola News Journal, to Katie King, Ben Twingley, Tony Giberson, Bruce Graner, Gary Ghioto, for "Devastated"
__
__
__
Third Place — Tampa Bay Times, to Cameron Cottrill for "No. 1 with a bullet"
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Lee Williams, for "Lee Williams Blog — The Gun Writer"
Third Place — Tampa Bay Times, to Dawn Cate, for "Headlines by Dawn Cate"
__
Second Place — Treasure Coast News, to Opinion Staff, for "Body of work by opinion staff"
Second Place — The News Herald (Panama City), to Heather Leiphart, for "Pulled from wreck"
__
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Elaine Litherland, for "Home to Havana"
First Place — Pensacola News Journal, to Kevin Robinson, T.S. Strickland, for "Jail explosion"
Third Place — The Ledger (Lakeland), to Scott Wheeler, for "Forrest's Life — After the Accident"
Division A
Division A
First Place (tie) — Pensacola News Journal, to Julio Diaz, Mike Suchcicki, for "Cocktail Challenge"
__
Investigative Reporting:
Third Place — Orlando Sentinel, to Jon Busdeker, for "Portfolio"
The Miami Herald's Carol Marbin Miller and Audra D.S. Burch won the Division A (Newspapers with more than 125,000 daily circulation) gold medal for best work overall for "Innocents Lost: A Miami Herald I-Team Report." Two Sarasota Herald-Tribune writers tied for the Division B (Newspapers with 50,000 to 125,000 daily circulation) gold medal. Carrie Seidman was recognized for "Home to Havana" and Josh Salman for "Selling Hope." The Division C (Newspapers with under 50,000 daily circulation) gold medal went to the Pensacola News Journal's Kevin Robinson and T.S. Strickland for "Jail explosion."
__
Third Place — Ocala Star-Banner, to Rick Allen, for "Your Taste Bud"
Third Place — Gainesville Sun, to Matt Stamey, for "Nearly Naked Bike Protest"
__
First Place — Pensacola News Journal, to Andy Marlette, for "Selection of editorials"
Division A
__
__
Third Place — Tampa Bay Times for "Officer Charles Kondek shooting" by Mike Brassfield, Laura C. Morel, Katie Mettler, Jamal Thalji, Rich Shopes, Graham Brink, Bill Varian
__
Division B
Third Place — The Florida Times-Union, to Steve Nelson, for "Outside"
Second Place — Tampa Bay Times, to Marc Topkin, for "Tampa Bay Rays"
Third Place — El Sentinel Fort Lauderdale, to Yvonne Valdez, for "Una razón para vivir"
__
Division A
Open Division
Editorial Cartoon:
First Place — Tampa Bay Times, to Steve Madden for "Mars One Plan"
__
__
Third Place — Ocala Star-Banner, to April Warren, for "April Warren collection"
Division C
Division B
__
Second Place (tie) — Pensacola News Journal, to Tom Ninestine, for "Selection of editorials"
__
Third Place — Florida Center for Investigative Reporting, to Tristram Korten, Trevor Aaronson, for "Profits and Public Records"
Third Place — Northwest Florida Daily News, to Wendy Victora, for "'Sooner or later, Wisdom can flow' and 'You're not warm'"
__
First Place — Tampa Bay Times, to Times staff, for "PunditFact"
Division B
First Place — The Palm Beach Post, to Pat Beall, for "Dying for Care"
First Place — El Nuevo Herald, to Alfonso Chardy, for "El drama de los menores indocumentados que llegan solos a Estados Unidos"
__
Third Place — Tallahassee Democrat, to Joe Rondone,[url=http://www.wholesalechinajerseysauthentic.us.com/]Cheap NFL Jerseys[/url], for "FSU campus unites after shooting"
Division C
Third Place — The Palm Beach Post, to Stacey Singer, for "Supergerms"
Second Place — The Florida Times-Union, to Topher Sanders, for "Juvenile Justice"
Third Place — Florida Today, to Emre Kelly, James Dean, for "Live blog: Florida Today coverage of NASA's historic Orion launch"
Division C
Division B
Community Leadership:
Second Place — The Villages Daily Sun, to Adam Rogers,[url=http://www.cheapwholesalejerseysauthentic.us.com/]Wholesale NFL Jerseys 2018[/url], for "Oct. 19, 2014; Nov. 5, 2014; Dec. 18, 2014; Dec. 31, 2014"
Second Place — Tampa Bay Times, to Edmund Fountain, Ben Montgomery, Cameron Cottrill, for "The Lost Bones"
Page One Design:
First Place — Pensacola News Journal, to Staff, for "Selection of work"
First Place — Gainesville Sun, to Doug Finger, for "Father of slain student weeps"
First Place — Naples Daily News, to Scott McIntyre, for "Collier County Fair"
Third Place (tie) — The News-Press (Fort Myers), to Melanie Payne, Kinfay Moroti, Ashley Smith, Jason Cook, Derrick Shaw, for "Andrew Faust"
Division B
Second Place — The Villages Daily Sun, to Colin Smith, for "Operation Holiday Magic, Dec. 24, 2014"
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Carrie Seidman, for "Home to Havana"
First Place — Daytona Beach News-Journal, to Scott Kent, for "Scott Kent Collection"
Third Place — The Florida Times-Union, to Staff, for "Page One"
First Place — Tallahassee Democrat,[url=http://www.cheapjerseysclassic.us.com/]Cheap Jerseys China[/url], to Staff, for "FSU wins third BCS Championship"
Jim Waymer, with Florida Today, won the Waldo Proffitt Award for Excellence in Environmental Reporting in Florida for his stories looking at the environmental woes of the Indian River Lagoon.
Second Place — Pensacola News Journal, to Kaycee Lagarde, Troy Moon, Bill Vilona, Matt Foster, Tom Ninestine, Tony Giberson, for "Focus on Century"
Second Place (tie) — Tampa Bay Times, to Alexandra Zayas, Kris Hundley, Letitia Stein, Connie Humburg, John Pendygraft, for "Insult to Injury"
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Kylee Cress, for "Home to Havana"
__
__
First Place — Treasure Coast News for "American suicide bomber" by Laurie Blandford, Zaimarie De Guzman, Elliott Jones, Melissa Holsman
Second Place — The News-Press (Fort Myers), to Andrew West,[url=http://www.cheapnfljerseysclub.us.com/]Cheap Jerseys Online[/url], for "Voices of the Everglades"
__
Third Place (tie) — South Florida Sun-Sentinel, to Rachel Schallom, Dieter Kurtenbach, Andrew Ivins, Ryan Clark, Christy Cabrera Chirinos, Sarah Dussault, Matthew Haran, for "National Signing Day 2014"
First Place — The Ledger (Lakeland), to Tom Palmer, for "Tom Palmer: Endangered and Drained in Polk"
First Place — Orlando Sentinel, to Red Huber, for "FAMU Hazing Sentencing"
Beat Reporting:
__
Division C
Division B
__
Business:
Third Place (tie) — Naples Daily News, to Jessica Lipscomb, for "Little Man"
First Place — Ocala Star-Banner, to Jim Ross, for "Jim Ross collection"
__
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Josh Salman, for "Selling Hope"
Student Contest:
Second Place — Ocala Star-Banner, to Marian Rizzo, for "Silver Springs collection"
First Place — Naples Daily News, to Jacob Carpenter, for "Charter Schools"
Division B
First Place — Pensacola News Journal, to Troy Moon, for "Collection of feature profiles"
Third Place — El Sentinel Fort Lauderdale, to Melvin Felix, Mike Clary, for "El futuro incierto de los niños indocumentados"
Third Place — The Florida Times-Union, to Paris Moulden, for "Champs!"
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Chris Anderson, for "Sports stories by Chris Anderson"
Sports Page Design:
Division B
Feature Page Design:
Here is a complete list of the category winners:
Third Place — Tampa Bay Times, to Andy Rosenthal, for "Perfect End"
Second Place — South Florida Sun-Sentinel, to Lillian Mayor, David Schutz, for "LeGone"
Division C
Third Place — The Villages Daily Sun, to Marc Correnti, for "I'm the Greatest - Feb. 25, 2014"
__
Third Place — Tampa Bay Times, to Tom Bassinger, for "Bucs Turning Point"
Division C
Second Place — The News Herald (Panama City), to Patti Blake, for "Adaptive scuba"
Features & Arts Writing:
Division A
Division:
Second Place — Tallahassee Democrat, to Staff, for "Shooting stuns FSU: Campus unites after library horror"
Photo Story:
Division C
Second Place — El Nuevo Herald, to Enrique Flor, Brenda Medina, for "La planta de agua de Hialeah"
Division B
Second Place — Tampa Bay Times, to Matt Callahan, for "The Lost Bones"
Second Place — Sarasota Herald-Tribune, to Ron Borresen, for "Ticket Cover"
Division B
Division A
Division A
Third Place — Gainesville Sun, to Jeffrey Schweers, Arek Sarkissian, for "Sex assaults at University of Florida"
Division A
__
The Paul Hansell Award for Distinguished Achievement in Florida Journalism went to Julie K. Brown for "Cruel and Unusual: A Miami Herald I-team series."
__
First Place — Tampa Bay Times, to Tim Nickens, for "The Tin Man"
Third Place — The Tampa Tribune, to Yvette Hammett, for "Business Reporting"
Third Place — Orlando Sentinel, to Leslie Postal, for "Leslie Postal Education Reporting"
Second Place — Tampa Bay Times, to Laura Reiley, for "Beat reporting: Food"
__
__
__
Second Place — The Florida Times-Union for "Value Added Model" by Denise Amos
Division C
First Place — Florida Today, to Staff, for "Tapping into a shark frenzy"
__
First Place (tie) — Florida Today, to Staff, for "NASA's historic Orion test launch"
First Place — Tampa Bay Times, to John Strickhouser, for "A collection of headlines"
News Graphics/Illustrations:
Open Division
Second Place (tie) — Florida Today, to Wayne Price, for "Selection of work"
__
Second Place (tie) — Treasure Coast News, to George Andreassi,[url=http://www.cheapnfljerseysclub.us.com/]Wholesale NFL Jerseys[/url], for "All Aboard Florida"
__
Features & Arts Writing:
Division A
Third Place — The News-Press (Fort Myers), to Kinfay Moroti, for "Andrew Faust"
Second Place — The Ledger (Lakeland), to Michael Wilson, for "For Shore Fishing"
__
First Place — Ocala Star-Banner, to Doug Engle, for "Making cane syrup"
Third Place — The Palm Beach Post, to Frank Cerabino, for "Best of Frank Cerabino"
Second Place — Sarasota Herald-Tribune, to Katy Bergen, for "Katy Bergen Stories"
__
First Place — Tampa Bay Times, to Andy Rosenthal, for "Trophy Case"
__
__
Second Place — The News-Press (Fort Myers), to Phonethip Liu, Josh Ulrich, for "The News-Press Page One Design"
First Place (tie) — The News-Press (Fort Myers), to Phonethip Liu, for "The News-Press Graphics/Illustration third entry"
Second Place — Ocala Star-Banner, to Susan Latham Carr, for "Senior health in Marion County"
__
Division A
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Kylee Cress, Glorida George, Danny DeJarnette, Ron Borresen
__
Second Place — Naples Daily News, to Corey Perrine, for "Oliver"
Third Place — Pensacola News Journal, to Rob Johnson, for "Dangerous pipelines"
__
Division C
Third Place — El Nuevo Herald, to Jorge Ebro, for "Las circunstancias alrededor de la salida de Yasiel Puig de Cuba"
First Place — Orlando Sentinel, to Josh Robbins, for "Sports Reporting"
Headline Writing:
__
Second Place (tie) — Orlando Sentinel, to Staff, for "The Disappearance and Death of Alexandra Chery"
__
Third Place — Sarasota Herald-Tribune, to Ron Borressen, for "Dick Vitale"
Third Place — Sarasota Herald-Tribune, to Thomas Bender, for "Freestyle Motocross"
Division A
Division B
Second Place — Gainesville Sun, to Anthony Clark, for "Anthony Clark collection"
Second Place — Ocala Star-Banner, to Fred Hiers, for "Fred Hiers horse racing stories"
Second Place — The Ledger (Lakeland), to Chris George, for "Super Reasons for the Super Bowl"
First Place — Gainesville Sun, to Matt Stamey, for "Super Save"
First Place — Orlando Sentinel, to Beth Kassab, for "Beth Kassab Commentary"
Division B
Third Place — Charlotte Sun (Englewood Sun, North Port Sun), to Adam Kreger, for "Adam Kreger Headlines"
__
Sports Writing:
Third Place — Tampa Bay Times, to Dirk Shadd, for "Gloves come off"
Online Blog/Commentary:
Second Place — Tampa Bay Times, to Andrew Meacham, for "The First Family"
First Place (tie) — Sarasota Herald-Tribune, to Justine Griffin, for "Cost of Life Multimedia package"
Third Place — Orlando Sentinel, to Staff
Division C
__
Third Place — The Palm Beach Post, to Barbara Marshall, for "Classified Kids"
__
__
Second Place (tie) — Sarasota Herald-Tribune, to Josh Salman, for "Josh Salman stories"
Second Place — Pensacola News Journal, to Andy Marlette, for "The new FSU logos"
Division C
Division A
__
__
Division C
Second Place — Sarasota Herald-Tribune, to Barbara Peters Smith, for "The Kindness of Strangers"
LAKE MARY, Fla. (AP) — The Tampa Bay Times and the Sarasota Herald-Tribune have won 12 first-place awards each in the 2015 Florida Society of News Editors Journalism Contest.
First Place — The Palm Beach Post, to Becca Vaughan, for "D-Day, Season to Share and Lottery"
__
First Place — Naples Daily News, to Laura Layden, for "A Boom is Back; Uber; ASG Founder"
Third Place (tie) — Sarasota Herald-Tribune, to Katy Bergen, for "Trans Sarasota"
__
Second Place (tie) — The Florida Times-Union, to Steve Nelson, for "Outside"
Second Place — Tampa Bay Times, to John Romano, for "Columns by John Romano"
__
__
First Place — Orlando Sentinel, to Red Huber, for "Cancer Fight"
__
Third Place — The Florida Times-Union, to Eileen Kelley, David Bauerlein, for "Jacksonville Pension Crisis"
__
First Place — Gainesville Sun, to Paul Jenkins, for "'Wearable computer', 'Resilient rapper', 'Big Brother', 'Put to the test', 'Hurt eagle'"
Sports:
Columns:
__
Third Place — Charlotte Sun (Englewood Sun, North Port Sun), to Denise DiRamio, for "Making the Grade"
Division B
Third Place — Naples Daily News, to Eric Staats, Jacob Carpenter, for Power Couple Die in Crash"
Third Place — The Florida Times-Union, to Topher Sanders, Eileen Kelley, Steven Nelson, Derek Hembd, Bob Mack, Bob Self, for "Juvenile Detention"
__
__
Second Place — The Florida Times-Union, to Steve Nelson, for "Jaguars Billboard"
__
Sports Writing
__
First Place — Tampa Bay Times, to John Pendrygraft, Letitia Stein, for "Insult to Injury"
Second Place (tie) — Miami Herald, to Julie K. Brown, for "Cruel and Unusual: A Miami Herald I-team series"
Division C
Second Place — Orlando Sentinal, to Todd Stewart, for "Self Advancement"
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Mike Lang, for "Manatee Necropsy"
First Place — Gainesville Sun, to Erica Brough, for "Motorcycle accident on I-75"
Multimedia:
Each newspaper took top honors in half of the categories in their respective circulation divisions during Thursday's award ceremony. Nearly 200 awards were presented to news organizations across Florida at the FSNE and Florida Press Association summer convention, which runs through Friday at The Westin in Lake Mary, near Orlando.
Second Place — Daytona Beach News-Journal, to Jim Tiller, for "The Big One"
Breaking News Reporting:
First Place — Northwest Florida Daily News, to Travis Mewhirter, for "A leg up on life, Hype Machine, The off-field fight"
__
__
First Place — Tampa Bay Times, to Edmund Fountain, for "The Lost Bones"
Second Place — Treasure Coast News, to Sam Wolfe, for "Vigil honors three victims"
Division B
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Chris Anderson, for "Chris Anderson Columns"
Third Place — Florida Today, to Craig Rubadoux, for "Great day to be airborne"
Second Place — Florida Today, to Britt Kennerly, for "Britt Kennerly - selection of feature writing"
__
News Video:
Second Place — Tallahassee Democrat, to Gerald Ensley, for "Stop the insanity: Ban guns," ''Austie, the eternal optimist, dies at 93" and "Local races turn nasty"
First Place — Orlando Sentinel, to Charles Minshew, Andrew Gibson, Sarah Espedido, Ricardo Ramirez-Buxeda, Kate Santich, Jeff Kunerth, for "In Crisis: A Special Report on the Mental-Illness Epidemic in Central Florida"
Second Place — Orlando Sentinel, to Paul Owens, for "Paul Owens Editorials"
__
Second Place (tie) — Orlando Sentinel, to Red Huber, Joshua Cruey, for "Flying With an Eagle"
First Place — Naples Daily News, to Corey Perrine, for "FGCU"
Division C
__
__
Second Place — The News Herald (Panama City), to Heather Leiphart, for "Icy trampoline girl"
First Place — Orlando Sentinel, to Stephen Dowell, for "Upside-Down Gamecock"
Division B
Second Place — Daytona Beach News-Journal, to Nigel Cook, for "Wings and Waves"
Second Place — The Palm Beach Post for "Deadly Deluge" by Pat Beall, Christine Stapleton, Jason Schultz, Jorge Milian, Tony Doris, Eliot Kleinberg, Alexandra Seltzer, Sonja Isger
First Place — Florida Today, to Sara Paulson, for "Momsense"
First Place — Tampa Bay Times for "Florida State University shooting" by Tom Tobin, Michael Kruse, Michael LaForgia, Lisa Gartner, Michael Van Sickler and Mary Ellen
Division C
First Place — Sarasota Herald-Tribune, to Jennifer Borresen, for "Bucks Training Camp"
Second Place — Orlando Sentinel, to Scott Maxwell, for "Taking Names"
Niche Site/App:
Division C
Second Place — The Tampa Tribune, to Paul Guzzo, for "Business Reporting"
First Place — Treasure Coast News, to Xavier Mascareñas, for "Firefighter injured"
Third Place — Tampa Bay Times, to Joni James, for "Moving at the speed of failure"
Third Place — Treasure Coast News, to George Andreassi, for "Government"
Third Place — Florida Center for Investigative Reporting, to Ashley Lopez, for "Florida's Shrinking Workforce"
Open Division
Feature Photography:
First Place — Tampa Bay Times, to Jeff Solochek, Cara Fitzpatrick, Marlene Sokol, Kathleen McGrory, for "Gradebook"
Third Place — Florida Today, to Tim Walters, for "Gunman killed at courthouse"
Third Place — Naples Daily News, to Dania Maxwell, for "Little Man/Ethan's Journey"
Third Place — Tampa Bay Times, to Rick Stroud, for "Tampa Bay Buccaneers"
__
Third Place — The Villages Daily Sun, to Katie Sartoris, for "Poll Positions; Skipping the Party; Sumter's Voter Growth; What A Nail-Biter; You're at Center Stage"
First Place — Anderson Lee for "Algieri boxes his way out of basement"
Spot News Photography:
Editorials:
__
Second Place — The Palm Beach Post, to Samantha Ragland, Dan Scapusio, Nathan Hall, Mike Denison, for "PBPostNow"
Second Place — El Sentinel, to Carolina Salazar, for "Rose Strong"
__
__
__
First Place (tie) — Pensacola News Journal, to Mike Suchcicki, Troy Moon, Julio Diaz, for "PNJPOV"
Division A
Third Place — The News-Press (Fort Myers), to Melanie Payne, for "#NeverLeft"
First Place — Ocala Star-Banner, to Fred Hiers, Jim Ross, for "PUP coverage"
Sports Photography:
First Place — The News Herald (Panama City), to Valerie Garman, for "J-1 visa"
__
Second Place — Sarasota Herald-Tribune, to Jeremy Wallace, for "Online Commentary by Jeremy Wallace"
Division A
__
Third Place — The Villages Daily Sun, to Colin Smith, for "Political Pop Quiz - Nov. 2, 2014
Third Place (tie) — Tampa Bay Times, to Alexandra Zayas, Letitia Stein, Connie Humburg, Kris Hundley, John Pendygraft, for "Insult to Injury"
__
First Place — Michael Stone for "A Christmas at War"
First Place — Pensacola News Journal, to Staff, for "Devastated"
Features Writing:
Second Place — Orlando Sentinel, to Red Huber, for "Eagle Release"
__
Division A
First Place — El Nuevo Herald, to Brenda Medina, for "Los veteranos dominicanos de la guerra en Irak: 10 años en el olvido"
First Place (tie) — Sarasota Herald-Tribune, to Jennifer Borresen, for "Sarasota Ballet"
Third Place — Ocala Star-Banner, to Doug Engle, for "9/11 Memorial"
__
Division C
Second Place — Daytona Beach News-Journal, to Skyler Swisher, for "Skyler Swisher Health Reporting"
First Place — The Villages Daily Sun, to Adam Rogers, for "A New High, May 5, 2014"
Third Place — Daytona Beach News-Journal, to Scott Kent, for "Scott Kent Collection"
Third Place — The Florida Times-Union, to Gene Frenette, for "The Uncertain Future of Justin Blackmon"
First Place — Pensacola News Journal, to Andy Marlette, for "I'm sorry son"
Division C
__
Division B
__
__
__
Second Place — Lee Anderson for "The tarpon tragedy of Port Aransas: Could it happen to our Harbor?"
Third Place — Pensacola News Journal, to Andy Marlette, for "Filling Askew's shoes"
Second Place — The Ledger (Lakeland), to Chris George, for "A Portfolio"
First Place — Gainesville Sun, to Doug Finger, for "Casey Wilsey Funeral"
Second Place — Centro Tampa, to Myriam Silva-Warren, for "El 'Capitán de capitanes'"
Second Place — Orlando Sentinel, to Red Huber, for "Making Tracks"
Division A
Second Place — Tampa Bay Times, to Andy Rosenthal, for "A Pioneer"
First Place — Miami Herald, to Carol Marbin Miller, Audra D.S. Burch, for "Innocents Lost: A Miami Herald I-Team Report"
Third Place — Pensacola News Journal, to Staff, for "City on ice"
News Reporting:
__
Third Place — Northwest Florida Daily News,[url=http://www.nfljerseyswholesale.org/]Cheap NFL Jerseys Free Shipping[/url], to Staff, for "Front page headlines"
Division C
Division A
__
Third Place — Pensacola News Journal, to John Blackie, for "Sprint to the finish line of the Pensacola Cycling Classic"
Division A
First Place — The Florida Times-Union, to Larry Hannan, for "Courts Beat Report"
Second Place — El Nuevo Herald, to Arnaldo Simón, for "El Nuevo Herald Feature Page Design (Galería 305)"
__
__
__
Second Place (tie) — Charlotte Sun (Englewood Sun, North Port Sun), to Brian Gleason, for "Making new homeowners pay their share; Rotonda suit settlements end legal farce; Taking steps to cope with rising sea level"
__
Division A
Second Place (tie) — Naples Daily News, to Mike Hayes, for "Naples Daily News Page 1 headlines"
Division A
Third Place — The Villages Daily Sun, to Keith Pearlman, for "New Kind of Playing Field"
__
Second Place — Orlando Sentinel, to Liam Miller, for "Liam Miller Headline Writing"
Division A
First Place — Miami Herald, to Jay Weaver, for "Jay Weaver, Miami Herald"
__
__
Second Place — Tallahassee Democrat, to Joe Rondone, for "Rain on the gridiron"
__
Third Place — The Florida Times-Union, to Mike Clark, for "Pressing for an Improved Jacksonville"
_________________
Wholesale Jerseys 2018
Cheap NFL Jerseys 2018

 Odgovori s citatom  
Prispevek Sob Jan 20, 2018 5:46 pm 
 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
  Pokaži sporočila:      
Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Forum Jump:
 
Stran 1 od 1

Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

 

Powered by phpBB: © 2001,2002 phpBB Group